• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

توپ طلا

Benchmarker

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
31,845
من بودم میدادمش فرانک ریبری :happy: خسته شدیم از مقایسه کلیشه ایی و نخ نمایه مسی و رونالدو :hmm:

A1C1E

Registered User
لایک‌ها
4,545
الان یه سوال واسه من پیش اومده که اونایی که باید رای بدن {مربی - کاپیتان و....}
رای دادن؟:) دارن میدن؟:eek: یا خواهند داد؟:eek: کلا چجوریه مهلت ارسال آرا تموم شده یا نه؟
چون با این بازی که دیشب کرد رونالدو بدون شک همه رای های باقیمانده رو میکشه طرف خودش;)
رای گیری تموم شده مرحله اولش!
5 نفر که بیشترین آرا رو داشتن بیرون میان (سالای قبل 3 تا بود) دوباره رای گیری میشه!
4 تا از 5 تا هم بی شک رونالدو ، مسی ، ریبری ، زلاتان هستن!
نفر پنجم مطمئن نیستم!

Silvan

Registered User
لایک‌ها
1,172
الان یه سوال واسه من پیش اومده که اونایی که باید رای بدن {مربی - کاپیتان و....}
رای دادن؟:) دارن میدن؟:eek: یا خواهند داد؟:eek: کلا چجوریه مهلت ارسال آرا تموم شده یا نه؟
چون با این بازی که دیشب کرد رونالدو بدون شک همه رای های باقیمانده رو میکشه طرف خودش;)

رای گیری جمعه تموم شده بود ولی متاسفانه دیروز مهلت رای گیری رو فیفا تمدید کرد... فیفا فرموده بازیهای پلی اف رو هم حتما درنظر بگیرید...
علتش هم فقط یه چیز هست... رای مسی بیشتر بوده ولی فیفا به خاطر اون حرف های بلاتر میخواد حتما کریس امسال ببره... علت تمدید رای هم جز این هیچی نمیتونه باشه.

ضمنا مسی این توانایی رو نداره تو بازی های پلی اف مقدماتی جام جهانی ستاره بشه... واقعا حیف شد مسی ارژانتین رو بین اون رقیب های قدرمند آمریکای جنوبی اول کرد و به پلی اف نرسید.

===

حرف بلاتر هم تکذیب شده... فقط به سه نفر اول عنوان تعلق میگیره...

===
تیاگو سیلوا هم رای اولش مسی، رای دومش زلاتان و رای سومش کریس بوده... در مورد کریس هم گفته جامی نبرده که بتونه بهترین بازیکن بشه.

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
با هتریک دیشب روتالدو فک کنم یه جورایی نظر همه رو به خودش جلب کرد

bahram_warrior

Registered User
لایک‌ها
3,326
رای گیری جمعه تموم شده بود ولی متاسفانه دیروز مهلت رای گیری رو فیفا تمدید کرد... فیفا فرموده بازیهای پلی اف رو هم حتما درنظر بگیرید...
علتش هم فقط یه چیز هست... رای مسی بیشتر بوده ولی فیفا به خاطر اون حرف های بلاتر میخواد حتما کریس امسال ببره... علت تمدید رای هم جز این هیچی نمیتونه باشه.

ضمنا مسی این توانایی رو نداره تو بازی های پلی اف مقدماتی جام جهانی ستاره بشه... واقعا حیف شد مسی ارژانتین رو بین اون رقیب های قدرمند آمریکای جنوبی اول کرد و به پلی اف نرسید.

===

حرف بلاتر هم تکذیب شده... فقط به سه نفر اول عنوان تعلق میگیره...

===
تیاگو سیلوا هم رای اولش مسی، رای دومش زلاتان و رای سومش کریس بوده... در مورد کریس هم گفته جامی نبرده که بتونه بهترین بازیکن بشه.

رای گیری تموم شده مرحله اولش!
5 نفر که بیشترین آرا رو داشتن بیرون میان (سالای قبل 3 تا بود) دوباره رای گیری میشه!
4 تا از 5 تا هم بی شک رونالدو ، مسی ، ریبری ، زلاتان هستن!
نفر پنجم مطمئن نیستم!

@silvan
حالا شووما چرا ناراحتی...دوووشواری نداره که اگه حرف دوستمون درست باشه بین 3 یا 5 نفر اول دوباره رای گیری میشه....نکنه فک میکنی مسی بین 5 نفرم نیس؟ :دی غصه نخور عمو، مسی بخاطر سه گانه ای که پارسال گرفت و آقای گل لیگ قهرمانان هم شد حتما توپ طلا رو میبره :D

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 4 Beta

Last edited:

-0000-

Registered User
لایک‌ها
1,236
در جواب تاپیک باید بگم که:

نظر از ما نخوا نظری نداره نظری

نظریَم همینقدی میدونه که شده ک م ر ی

Silvan

Registered User
لایک‌ها
1,172
@silvan
حالا شووما چرا ناراحتی...دوووشواری نداره که اگه حرف دوستمون درست باشه بین 3 یا 5 نفر اول دوباره رای گیری میشه....نکنه فک میکنی مسی بین 5 نفرم نیس؟ :دی غصه نخور عمو، مسی بخاطر سه گانه ای که پارسال گرفت و آقای گل لیگ قهرمانان هم شد حتما توپ طلا رو میبره :D

شما کلا مثل اینکه با سیستم انتخاب آشنایی نداری... رای گیری فقط و تنها فقط یکبار انجام میشه و مثلا تیاگو سیلوا و نکونام هم انتخابشون مسی بوده و برنو آلوز هم انتخابش رونالدو... ناراحتی در بین نیست... فقط یادآوری به فنای کریس هست که 4 سال هست دارند درباره توپ طلاهای مسی هر جور توهم توطئه ای رو بیان میکنند... الان جانب داری فیفا به نفع رونالدو فکر کنم اظهر من الشمس شده.

hamidjoon1366

Registered User
لایک‌ها
507
انصافا رونالدو با اختلاف فاحش اوله و حقشه بگیره.
4 بار اهدای توپ طلا اجحاف بود در حق بقیه

A1C1E

Registered User
لایک‌ها
4,545
شما کلا مثل اینکه با سیستم انتخاب آشنایی نداری... رای گیری فقط و تنها فقط یکبار انجام میشه و مثلا تیاگو سیلوا و نکونام هم انتخابشون مسی بوده و برنو آلوز هم انتخابش رونالدو... ناراحتی در بین نیست... فقط یادآوری به فنای کریس هست که 4 سال هست دارند درباره توپ طلاهای مسی هر جور توهم توطئه ای رو بیان میکنند... الان جانب داری فیفا به نفع رونالدو فکر کنم اظهر من الشمس شده.
خوب قرار بود اینجا به تاپیک کل کل تبدیل نشه، ولی من با توجه به اون چیزی که تو یکی سایتا خوندم اینجوری بود.
یه بار به سه نفر رای میدن یه بار به یه نفر.

bahram_warrior

Registered User
لایک‌ها
3,326
خوب قرار بود اینجا به تاپیک کل کل تبدیل نشه، ولی من با توجه به اون چیزی که تو یکی سایتا خوندم اینجوری بود.
یه بار به سه نفر رای میدن یه بار به یه نفر.

منم خوندم که تو تاریخ 9 دسامبر 3 نامزد نهایی اعلام میشن ولی نمیدونم دوباره بین این 3 نفر رای گیری میشه یا نه..

A1C1E

Registered User
لایک‌ها
4,545
منم خوندم که تو تاریخ 9 دسامبر 3 نامزد نهایی اعلام میشن ولی نمیدونم دوباره بین این 3 نفر رای گیری میشه یا نه..

والا سایتش فینگیلیش بود و شاید من اشتباه کرده باشم!

Silvan

Registered User
لایک‌ها
1,172
هر سال فیفا و فرانس فوتبال با همکاری همیدیگه یه شورت لیست از بهترین بازیکن ها رو انتخاب میکنند و بعد از مربی ها و کاپیتان های تیم های ملی و یک سری از ژورنالیست های خاص رای گیری به عمل میاد و فیفا قبل از مراسم گالا سه نفر اول رو اعلام میکنه و تو مراسم مقام های اون سه نفر اعلام میشه... امسال بلاتر گفته بود که اسامی 5 نفر قبل از مراسم گالا اعلام میشه که فیفا این حرف رو تکذیب کرد...

اینم بگم که کاپیتان ها نمیتونند خودشون رو انتخاب کنند و رای دهنده ها میتونند خارج از اون شورت لیست ارائه شده هم بازیکن انتخاب کنند.

reza_6272

Registered User
لایک‌ها
231
امیدوارم رونالدو اول بشه!
خداییش هرجور حساب کنی دیگه حداقل یه بار هم شده باید این جایزه رو میگرفت

niceone

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
49
ریبری پارسال سه گانه گرفته و رونالدو پارسال هیچ جامی نگرفته ولی چون تو 1 ماه اخیر بهتر از مسی بوده و دیشب جلو سوئد هتریک کرده همه میگن توپ طلا حق رونالدوست
این توپ طلا هم 4 - 5 ساله شده فقط رقابت بین مسی و رونالدو
خیلی مسخرست

farzad.sadeshi

Registered User
لایک‌ها
898

توپ طلا رو میدن رونالدو امسال

ولی حق ریبری هست

رونالدو فقط 1 ماه اخیر خوب بوده

ریبری همه کار برای بایرن کرده

ahwaz1986

Registered User
لایک‌ها
201
ریبری پارسال سه گانه گرفته و رونالدو پارسال هیچ جامی نگرفته ولی چون تو 1 ماه اخیر بهتر از مسی بوده و دیشب جلو سوئد هتریک کرده همه میگن توپ طلا حق رونالدوست
این توپ طلا هم 4 - 5 ساله شده فقط رقابت بین مسی و رونالدو
خیلی مسخرست

سال جام جهانی که اشنایدر هم سه گانه برد
هم رفت فینال جام جهانی
هم برا اینتر همه کار کرد هم برای هلند
چرا هیچکس از این حرف ها نمیزد
الان دقیقا 4 ساله توپ طلا مسخره شده
یکی از دلایل مسخرگی و لودگیش افرادی مثل همین کاپیتان های تیم های ملی هستند
از جمله جواد نکونام

A1C1E

Registered User
لایک‌ها
4,545
اگر قرار بر این باشه که یکی از بازیکنای بارسلونا توپ طلا رو ببره اون ژاوی هستش!

بالا