• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

تیم ملی فوتبال ایران

core i5

Registered User
لایک‌ها
2,316
درکل میشه به جوونامون امیدواربود حیف کیروش که خواسته هاش اجرانمیشه بازیهای تدارکتاتی بیشتر تیم بهتری خروجی میده ولی حیف که درد سیاست هم قاطی شده الان یه سر سوداگری هم **** وظیفه شده البته من خودم قبولش دارم ولی لااقل تو سیستم تیم ملی نباید دخالت میکرد

یاالله یا رحمان یا رحیم یامقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
3 بازی پیاپی داریم 1-0 کره رو می بریم هر 3 بارش هم در حالی که اکثر بازی دست کره بوده روی تک موقعیت ها گل رو زدیم!
چه حرصی داره که اینجور ببازی و قطعا چه حرصی می خورن کره ای ها!

maskot

Registered User
لایک‌ها
2,018
نمی دونم چرا ولی از بعد بازی های اسیایی و اون نامردی هایی که کره ای ها تو داوری علیه ایرانی ها می کردن یه حس تنفری نسبت بهشون ته دلم مونده بود خداییش این برد لازم بود حالا حتی اگه رو شانس و اقبال بدست اومده باشه :D
اخ اخ الان کره ای ها دارن میسوزن اخ دارن میسوزن اوف من چقدر خوشحالم اقا یکی جلو منو بگیره:general304::general304:

aridonald

Registered User
لایک‌ها
2,354
با این کیفیت یه حذف تحقیر آمیز دیگه در انتظار فوتبال ایرانه

aridonald

Registered User
لایک‌ها
2,354
من به صعود از مرحله گروهی هم امید ندارم
یه چیزی نزدیک به فاجعهس تیم کیروش.حیف 40 میلیاردی که خرج این دلال پرتغالی میشه
کاش این پولو رو تیمهای پایه سرمایه گذاری میکردن که 7 8 سال دیگه یه چیزی در بیاد ازش که قابل افتخار باشه

AMD.POWER

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
23,611
خلاصه بازی رو دیدم .واقعا جای امیدواری نیست . همیشه شانس با ما نیست که موقعیت اونها تبدیل به گل نشه .

crashday

Registered User
لایک‌ها
1,323
سطح فوتبال ژاپن و کره بخاطر تیم های پایه ای که دارن + برنامه ریزی دقیق بالا رفته
ما هم اگه بخوایم پیشرفت کنیم باید روی فوتبال پایه کار کنیم .
کیروش میدونه که اینجا فوتبال زیبا به دردش نمیخوره و همه نتیجه گرا هستن و فقط به نتیجه ها دقت میکنن پس بدونید همه تمرکزش رو روی نتیجه میزاره .تیم 2002 قشنگ و جذاب بازی میکرد ولی باخت به بحرین از زهرمار هم بدتر بود.

بین قلعه نویی و دایی و قطبی خیلی فرق خاصی نبود،تا وقتی فوتبال پایه + برنامه ریزی نباشه اون تحولی که هوادارا انتظار دارن صورت نمیگیره،

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
00996396.jpg

maskot

Registered User
لایک‌ها
2,018
باز حداقلش اینه کیروش نتیجه رو می گیره دیگه فوتبال پایه چیزیه که فدراسیون باید بهش برسه به کیروش مربوط نمیشه اگه حافظه دوستان یاری کنه اخرین بازی که قبل اومدن کیروش با کره کردیم تو جام ملت ها بود دوران قطبی اونم که به اصطلاح کره رو مثل کف دستش میشناخت و با اون بازیکنان که نسبت به الان هم جوون تر بودن و هم کیفیت بهتری داشتن 11 نفری داشت دفاع می کرد حتی دریغ از یه حمله و نتیجه هم واگذار کرد باز خوبه کیروش شانسی هم شده تیمش نتیجه می گیره و کمی با برنامه تر بازی می کنه و تا حدودی موقعیت ایجاد می کنه و 11 نفری هم دفاع
3-4 تا بازیکن رو فاکتور بگیریم بقیه یه مشت مفت خور بی خاصیتن که همینقدر هم از ترس کیروش دارن بازی می کنن

abolfazl taghie

Registered User
لایک‌ها
43
واقعا هيچ لذتي نداره كه با كره اينجوري بازي كني و مرتب هم با نتيجه 1-0 و روي اتفاقات ببري! حالا فايده ش بماند

IBraHiM.f

Registered User
لایک‌ها
699
فوتبال ایران همینه،بزن زیرش بکش زیرش هست.شما هم الکی خودتنونو حرص ندید چون ژنتیک ایرانیا در زمینه فوتبال بدترین نوع ممکنه.

Sent from my SM-T700 using Tapatalk

dooste.man83

Registered User
لایک‌ها
7,353
بازی با اسپانیا تا چه حد حقیقت داره
کسی اطلاع داره ؟

fnews

Registered User
لایک‌ها
799
ظاهرا قراره اما مث بازی های دوستانه قبل که قرار بود برگزار بشه و نشد نمیشه با اطمینان کافی گفت برگزار میشه.ظاهرا هزینه بازی دوستانه رو هم مالک باشگاه استیل آذین تقبل کرده.

از فدراسیون کفاشیان همینکه خودش سر در بیاره کافیه........

dooste.man83

Registered User
لایک‌ها
7,353
ظاهرا قراره اما مث بازی های دوستانه قبل که قرار بود برگزار بشه و نشد نمیشه با اطمینان کافی گفت برگزار میشه.ظاهرا هزینه بازی دوستانه رو هم مالک باشگاه استیل آذین تقبل کرده.

از فدراسیون کفاشیان همینکه خودش سر در بیاره کافیه........
بازی کنیم که چی بشه در بازی با کره 8 نفر تو 18 قدم برای دفاع بودن حالا جلوی اسپانیا هر 11 تا می خوان واستن !!!

pavilion

Registered User
لایک‌ها
5,453
ما بازیمون با زیمباوه و ... لغو میشه حالا میخوان با اسپانیا ردیف کنن؟؟
:D:D:D

کوبانی تنها نیست

Obaydok

Registered User
لایک‌ها
969
ینی چی بازی دوستانخ با اسپانیا؟؟؟
یکی نیست بگه این پولا یه کم خرج پایه ی فوتبالتون کنین

dooste.man83

Registered User
لایک‌ها
7,353
ینی چی بازی دوستانخ با اسپانیا؟؟؟
یکی نیست بگه این پولا یه کم خرج پایه ی فوتبالتون کنین
خوب پول رو فدراسیون که نمیده یکی از این پولدارهایی که 10 تومن خرج میکنه 100 تومن ازش در میاره می خواد پول بازی رو بده

بالا