برگزیده های پرشین تولز

جک های جک !

Parsa-Undead

مدیر باز نشسته
لایک‌ها
1,121
سلام خدمت دوستان
i4653_Salam.gif

از امروز به بعد تصمیم دارم دست به دست هم این بخش رو آباد کنیم قرار نیست که فقط گفتگو آزاد طرفدار داشته باشه !
تو این تاپیک هر چی جوک - اس ام اس خنده دار گیرتون اومد بذارین .
203395-poki-20070.gif

Parsa-Undead

مدیر باز نشسته
لایک‌ها
1,121
غضنفر اولين بار وارد اتوبوس واحد مي شه، مي بينه تعداد زيادي مسافر ميله اتوبوس رو محکم گرفتن و نگه داشتن. ميله رو محکم مي گيره و به بقيه مي گه: حالا ديگه شما ولش کنين، خودم نگهش مي دارم.

\________________________

به غضنفر ميگن شما ايميل داريد؟ميگه نه خيلي ممنون الان ناهار خوردم.

سرهنگه داشته امتحان رانندگي مي‌گرفته. از غضنفر مي‌پرسه: اگه يه نفر وسط خيابون بود، بوق ميزني يا چراغ؟ غضنفر ميگه: برف پاك كن جناب سرهنگ! سرهنگه كف مي‌كنه مي‌پرسه: يعني چي؟ غضنفر ميگه: يعني يا برو اين طرف يا برو اون طرف

به یکی میگن از قفل فرمونت راضی هستی میگه آره فقط سر پیچ اذیت می کنه!

Last edited:

Parsa-Undead

مدیر باز نشسته
لایک‌ها
1,121
غضنفر وارد اتوبوس شد و رفت صندلی عقب جا گرفت و ساکش رو گذاشت روی یکی از صندلی های ته اتوبوس و اومد سه ردیف جلوتر نشست کنار یک آقایی. هر چند دقیقه هم یک بار از وسط جمعیت شلوغ رد می شد و می رفت از توی کیفش که ته اتوبوس بود، یک تکه نون بربری برمی داشت و می خورد و دوباره می اومد وسط اتوبوس سرجاش می نشست. مسافر کنار دستی بهش گفت: داداش! خب اون ساک ات رو بیار بگذار کنارت که مجبور نشی هی بری عقب اتوبوس و بیایی جلو.غضنفر گفت: زکی! دو تا جا گرفتم که راحت باشم، یکی شو بدم به یکی دیگه؟

یارو ميره رستوران، گارسون ميخواد بزارتش سر كار ميگه: غذاي امروز «كوجی پورو تياپوفو ساخارينو گلاسه» با «ليمو» است! طرف ميگه : «كوجی پورو تياپوفو ساخارينو گلاسه» با چي ؟؟؟

\_______________________

غضنفر خودشو دار ميزنه. پزشکي قانوني اعلام مي کنه : دليل مرگ : ضربه ي مغزي. مي رن تحقيق مي کنن مي بينن با کش خودشو دار زده !

\_______________________

- بيمار گفت: دكتر(غضنفر)! اينقدر گوشم سنگين شده كه صداي سرفة خودم رو هم نمي ‏شنوم.
دكتر(غضنفر) گفت: خب بلندتر سرفه كن!

Last edited:

Parsa-Undead

مدیر باز نشسته
لایک‌ها
1,121
غضنفر هی نگاه به گوشیش میکرده و میخندیده ، بهش میگن اس ام اس اومده ؟ میگه آره ، میگن چیه ؟ میگه یکی هی اس ام اس میده

Low Battery !!!

/--------------------------

یک حقیقت زندگی: هر چقدر به دیگران کمک کنی چند برابر ش از جایی که فکرشو نمکنی بهت کمک میشه میگی نه؟ شماره حساب منو یادداشت کن……….

/-------------------------

آدما سرشون روبالا می کنن تا ماه رو ببینن
ولی نمی دونن ماه سرشو پایین کرده داره SMS می خونه!

/------------------------

پسره داشت گريه می کرد باباش پرسيد چی شده؟ گفت : عاشق شدم ! باباش گفت حالا عاشق کی هستی؟ گفت : هر کسی که شما صلاح بدونيد !...

/-----------------------

Flint Lockwood

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
319
post_thanks.gif

//

یارو لنگ بوده با کشتی میره سفر...وقتی برمیگرده رفیقش میگه خب سفر خوش گذشت؟؟ میگه نه بابا همش استرس داشتم هی می گفتن لنگرو بندازین تو آب

-------------
اصفهانیه داشته نوار روضه گوش میداده میزنه آخر نوار ببینه شام میدن یا نه !!

-------------

به غضنفر میگن تا حالا گول خوردی میگه نه گول بزرگه اون منو میخوره

-------------
به غضنفر میگن عجب مملکت خر تو خری داریم میگه آره بابا من ۳ بار رفتم سربازی هیچکی نفهمید.

-------------
یه روز غضنفر تو خیابون داشته میرفته , یکی بهش میگه آقا چرا پای چشت کبوده ؟ غضنفر میگه : جان من ؟ درد هم میکنه ؟

-------------
یه بار غضنفر تویه یک عملیات تروریستی با کایت خودشو میزنه به کاخ سفید آمار که میگیرن میبینن ۱۰۰ نفر کشته شدن ۹۹ نفر از خنده ۱ نفر هم خود غضنفر.

Last edited:

Parsa-Undead

مدیر باز نشسته
لایک‌ها
1,121
urwelcomesmile.gif

/-----------------------

حیف نون آزمايش ادرارش گم مي شه، مي گه بله! مملکت بخور بخوره!

/----------------------

حیف نون زن ژاپنى می گیره، هر وقت بهش نگاه می كنه می گه اگه خوابت میاد بخواب!

/---------------------

نصیحت حیف نون به زنش: هر وقت یه سوسک تو دستشویی دیدی با دمپایی فورا نکوب رو سرش... بی توجه از بغلش رد شو... این کار از صدتا فحش براش بدتره!

/--------------------

به حیف نون می گن: خیلى آقایى.
می گه:عمرا!

/-------------------

قسمتي از متن موجود نيست............................................بقيه متن هم موجود نيست.................................. .............................................اصلا متني در كار نيست.

/------------------

مواظب بچه هاي خود باشيد تا گل ها رو نچينند نه اشتباه نكن شهردار نيستم فقط نگران خودمم.

Parsa-Undead

مدیر باز نشسته
لایک‌ها
1,121
دوستان شما هام پست بدین دیگه
thanks.gif

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

غضنفر خودشو دار ميزنه. پزشکي قانوني اعلام مي کنه : دليل مرگ : ضربه ي مغزي. مي رن تحقيق مي کنن مي بينن با کش خودشو دار زده !

/-------------------

غضنفر سوار يه خره عكس ميگيره. عكس رو ميفرسته براي مادرش، زير عكسه مينويسه: سلام بر ننم، بالايي منم!

/---------------

به غضنفر می گن تولدت مبارک! می گه: خیلی ممنون تولد شما هم مبارک!

/----------

غضنفر زنگ ميزنه به دوست دخترش ميگه: شهناز فردا بيا، خونمون خاليه. فردا دختره مياد، هر چي در ميزنه هيچكي در رو باز نميكنه!

/------

غضنفر بچش روز بعد از عيد فطر به دنيا مياد اسمشو مي ذاره پست فطرت !

/---

غضنفر تو آتش سوزي مي ميره :‌ پزشکها مي گن : علت مرگ ۱۰٪ سوختگش ۹۰٪ کوفتگي. مي رن تحقيق مي کنن مي بينن :‌ دوستاش با بيل آتيشو خاموش کردن !

TURK_AVENGER

کاربر فعال عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
891
ماشین یارو رو میدزدن ، زنش می گه حالا چی کار کنیم ؟ یارو می گه: نگران نباش. کلید ماشین دسته خودمه.
____________________________ _______________________________

ماشین یارو رو میدزدن ، دوستش می گه: نگران نباش، شماره پلاک ماشین برداشتم
25r30wi.gif

Parsa-Undead

مدیر باز نشسته
لایک‌ها
1,121
غضنفر و يه آمريكاييه و يه انگليسيه داشتن تو يه كنفرانس علمي در باره پيشرفتهاي علمي كشورشون صحبت ميكردن. آمريكاييه ميگه: ما يه موشك ساختيم كه دقيقا وسط ماه فرود مياد. ميگن: دقيقا وسط ماه؟! ميگه: نه، حدوداً يه وجب اينورتر. بعد انگليسيه مياد ميگه: ما يه سفينه فرستاديم وسط مريخ. ميپرسن: درست وسطش؟ ميگه: نه، تقريباً يه وجب اينورتر. نوبت غضنفر ميرسه، هر چي فكر ميكنه چيزي به نظرش نميرسه، آخرسر ميگه: ما تو كشورمون با چشمامون غذا ميخوريم! همه ملت كف مي‌كنن، ميگن يعني چي، مگه ميشه؟ يعني واقعا با چشماتون غذا ميخورين؟! غضنفر ميگه: نه، حدوداً يه وجب پايين تر!

----------------------\

غضنفر و دوستش دو تا گاو ميخرن، غضنفر به دوستش ميگه: حالا چي كار كنيم كه گاوامون با هم اشتباه نشن؟ دوستش ميگه: تو دست به گاوت نزن، من يه گوش گاومو ميكنم. بعد از چند وقت، ‌گاو غضنفر هم گوشش گير ميكنه به يه جايي كنده ميشه. ايندفعه دوستش ميگه: تو دست به گاوت نزن من دم گاومو ميكنم. از قضا بعد از چند وقت دم اون يكي گاوه هم كنده ميشه. خلاصه هي دوستش ميزنه يه جاي گاوشو ناقص ميكنه، اون يكي گاوه هم همون بلا سرش مياد. آخر سرغضنفر شاكي ميشه به دوستش ميگه: اصلاً سفيده مال من سياهه مال تو!

---------------\

Flint Lockwood

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
319
یارو میره خواستگاری، از دختره خوشش نمیاد، به بابای عروس میگه: ما میریم یه دور میزنیم، بر می‌گردیم !
-------------
می دونی آماره ازدواج در چه حیوونی بیشتر است ؟ ………تو حلزون چون هم خونه داره هم ماشین
-------------
مادره به بچش میگه : می دونم موهای خواهرت رو کشیدی شیطونه گولت زد. بچه هم میگه :آره ولی لگدی که تو دلش زدم ابتکار خودم بود
-------------
از لره می پرسن آرزوت چیه؟ میگه: دکتربشم از اتاق عمل بیام بیرون بگم: متاسفم
-------------
حیف نون سوار مترو می شه، تفنگ در میاره به راننده مترو می گه یالا برو دوبی!
-------------
به بزه می گن چرا زنگولت صدا نمی کنه؟ می گه گذاشتمش رو ویبره!
-------------
حیف نون می افته توی چاه، می گه خدا رو شکر تهش سوراخ نبود!
-------------
دو باجناق به نام های کافی ونعمت سوار یک خر بودند.
نعمت گفت اگر یک خر دیگر بود، کافی بود.
کافی گفت همین هم که هست نعمت است!
-------------
طرف باباش مى میره, بهش میگن مراسم میگیرى؟ میگه نه میریم مشهد.
-------------
یک کلاغ با یه زرافه عروسی می کنه بچشون کلافه می شه

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,634

TURK_AVENGER

کاربر فعال عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
891
پلیس راهنمایی جلوی یارو رو می گیره می گه: گواهینامه بیمه کارت ماشین کارت شناسایی .
یارو می گه چی کار کنم جمله بسازم!!
rofl.gif

Parsa-Undead

مدیر باز نشسته
لایک‌ها
1,121
غضنفر سوار ماشين بود داشت راديو پيام گوش مي داد. راديو: يه احمقي داره بزرگراه رو برعكس رانندگي مي كنه. غضنفر : آره والا احمقا يكي دو نفر هم نيستن همه دارن برعكس مي يان‌ !

-------------------\

غضنفر مي خواسته به فلسطينيا كمك كنه، براشون سنگ پست مي كنه!

--------------\

غضنفر ميره كله پاچه فروشي، يارو بهش ميگه: قربون چشم بگذارم؟ غضنفر ميگه: نه آقا! حداقل صبر كن من برم قايم شم!

---------\

غضنفر مجري مسابقه بيست سوالي ميشه، يارو ازش ميپرسه، جانداره؟ ميگه: نه. ميپرسه: تو جيب جا ميشه؟ غضنفر كلي فكر ميكنه، بعد ميگه:تو جيب جا ميشه ولي مواظب باش جيبت ماستي نشه!

----\

غضنفر و اصغر و اکبر رو ميخواستن اعدام كنند. به اکبر ميگن: چه جور ميخواي اعدامت كنيم؟ با گيوتين؟ يا تيربارانت کنيم؟ ميگه: با گيوتين. ميان اعدامش کنن، يه دفعه وسط راه گيوتين گير ميكنه و پايين نمياد. مي گن قسمت تو اين بوده، خدا نمي خواسته تو کشته بشي، آزادش مي کنن. از اصغر مي پرسن تورو چه طور اعدام کنيم ؟ مي گه منم با گيوتين. اين بار هم موقع اعدام گيوتين گير ميکنه، اصغر هم بخشيده مي شه. نوبت غضنفر مي رسه. ازش مي پرسن شما رو چه جوري اعدام کنيم ؟ مي گه : والا گيوتين که خرابه، منو تيرباران کنيد !!!

Parsa-Undead

مدیر باز نشسته
لایک‌ها
1,121
غضنفر چراغ علاالدين پيدا ميكنه، شروع ميكنه تميز كردنش كه يه دفعه غوله از توش در مياد و ميگه: من غول چراغم هرچي ميخواي آرزو كن تا برات برآورده كنم! غضنفر ميگه: برو قدس رو آزاد كن! غوله ميگه: بابا دمت گرم! ما رو با اين اسرائيليا در نيانداز، اينا خطرناكن، بمب اتمي دارن، آمريكا پشت سرشونه، سر جدت يه چيز ديگه بگو! غضنفر يكم فكر ميكنه، ميگه: باشه، منو آدم کن! يهو غوله شروع ميكنه بند و بساطش رو جمع جور ميكنه كه بره، غضنفر بهش ميگه: هوي! كجا داري ميري؟! ميگه: قربونت! ميرم همون قدس روآزاد كنم!

------------------\

غضنفر زنش حامله بوده، نگاه ميكنه به شكم زنش، ميگه: خانم جان اين چيه؟ميگه: بچه ست. ميگه: دوستش داري؟ ميگه: آره خوب، معلومه. ميگه: پس چرا قورتش دادي؟

------------\

غضنفر هر روز زنگ يك كليسا رو مي‌زده و در مي‌رفته. آخر پدر روحاني شاكي ميشه،‌يك روز پشت در كمين مي‌كنه، تا غضنفر زنگ مي‌زنه، ‌خرشو مي‌گيره و مي‌پرسه چيكار داري؟ غضنفر حول ميشه،‌با تتپته ميگه: ببخشيد، ‌عيسي هست؟

-------\

: روزي سه تا ديوونه مي رن عروسي، دو تا شون مي رن وسط و مي رقصن، اون يکي مي شينه کنار و مي گه: قرمز سبز زرد، قرمز سبز زرد،مي پرسن؟ تو چرا نمي رقصي؟ مي گه: من رقص نورم!!!

--\

به غضنفر ميگن چند تا بچه داري؟ ميگه 2 تا . مي‌پرسن: كدومش بزرگتره؟ ميگه: خوب اوليش!

TURK_AVENGER

کاربر فعال عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
891
یکی رو میگیرن میبرن کلانتری. یارو می گه : چرا من اوردین اینجا؟ میگن: برای عرق خوری! یارو می گه : ایول پس تا کسی نیومده بریز بخور یم!!!
yahoo.gif

Parsa-Undead

مدیر باز نشسته
لایک‌ها
1,121
يه روز غضنفر و يه ژاپنيه و يه آمريكاييه ميرن پيش خدا تا خواسته هاشونو بگن.
ژاپنيه مي گه خدايا كي مي شه همه ي تكنولوژي تو كشور ما باشه؟ خدا مي گه 100 سال ديگه. ژاپنيه مي زنه زير گريه خدا مي پرسه چرا گريه مي كني؟ مي گه آخه به عمر من قد نمي ده.
آمريكاييه مي پرسه كي مي شه همه ي قدرت در دست ما باشه؟ خدا مي گه 200 سال ديگه آمريكاييه مي زنه زير گريه. خدا مي پرسه چرا گريه مي كني؟ مي گه: آخه به عمر من قد نمي ده.
غضنفر مي پرسه خدايا كي مي شه ما آدم بشيم؟ خدا مي زنه زير گريه!!!

---------------=-\

غضنفرمي خواسته نماز بخونه مي گه: الحمد للله رب العالمين خدايا سرتو درد نميارم ولا الضالين

----------=-\

يه روز به غضنفر ميگن: سلام
ميگه: هان
ميگن: سلام
ميگه: آهان!

---=-\

غضنفر سوار آسانسور ميشه، ميبينه نوشته: ظرفيت 12 نفر. باخودش ميگه: عجب بدبختيه ها! حالا 11 نفر ديگه از كجا بيارم؟

Flint Lockwood

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
319
يه بار يه ديوونه دنبال رئيس بيمارستان مي اندازه . خلاصه رئيس بيمارستان رو تو يه بن بست گير مياره. رئيس بيمارستان با ترس مي گه از جون من چي مي خواي ؟ ديوونه هه مي ره با دست بهش مي زنه مي گه حالا تو گرگي!
-----------
غضنفر ماه رمضان زولوبيا گرفته بود و گذاشت رو طاقچه و بعد مشغول نماز شد. يه دفعه متوجه شد پسرش سراغ زولوبياها رفته. موقع قنوت گفت : ربنا آتنا في الدنيا الحسنه ... کسي به زولوبيا دست نزنه!
-----------
فيلي در استخري شنا مي کرد. مورچه اي سر رسيد
و گفت: بيا بيرون کارت دارم.
فيل از استخر بيرون آمد. مورچه نگاهي به فيل انداخت و گفت: برو توي آب. فقط مي خواستم ببينم اشتباهي مايوي من را نپوشيده باشي.
-----------
صاحب خانه:« آي کمک، کمک! دزد!»
دزد:« داد نزن بابا! کمک لازم نيست، من با خودم چند نفر آورده ام.»

TURK_AVENGER

کاربر فعال عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
891
یارو تو بازی فوتبال گل میزنه . بعد که میکشن صحنه آهسته می بینن دروازه بان توپ رو می گیره
49lpmxx.gif

یارو می خواسته ازدواج کنه بهش میگن تحقیق کردی ؟؟ می گه: آره هر کی کرده راضیه!!!
126fs2276022.gif

Last edited by a moderator:

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,634
بی مزه بود!!!

Parsa-Undead

مدیر باز نشسته
لایک‌ها
1,121
می بینم که چند روز نبودم تاپیک خوابیده :lol:
خوب دیگه اومدم :دی
7312.gif

(-(-(-(-(-(-(-(-(-(-(-(- ** # ** )-)-)-)-)-)-)-)-)-)-)-)-)

غضنفر در حال مرگ بوده، پسراشو جمع مي كنه دورش كه نصيحتشون كنه! نفري يه چوب مي ده دست پسرا! به پسرا ميگه بشكونيدش! همه چوب رو مي شكونن! اين بار نفري 2 تا چوب مي ده بهشون. بچه هاش 2 تا رو هم مي شكونن! همين طور پيش ميرن تا مي رسن به جايي كه هر كدوم يه دسته چوب رو يه جا مي شكونن! غضنفرعصباني مي شه! داد ميزنه: اه! جنبه نداريد مي خواستم نصيحتتون كنم!

/_________________________

از يک دکتر(غضنفر) مي پرسن خط وسط قرص براي چيه؟ ميگه که اگر قرص با آب پايين نرفت با پيچگوشتي پايين کنند!!!

/________________________

يه روز به غضنفر ميگن شما در روز چقدر نون مي خورين؟ ميگه صبح دوتا لواش، ظهر يه تافتون، بعد از ظهر چهارتا سنگك، شب هم سه‌تا باگت! به غضنفر ميگن پس نون بربري چي؟ ميگه پس فكر كردي اينا رو لاي چي مي ذاريم مي خوريم؟

/_______________________

همشهريهاي غضنفربه نشانه ي همدردي با مردم بم خونه هاشونو شوخراب کردن.

/_______________________

غضنفر ميره مسابقه بيست سوالي، رفقاش از پشت ‌صحنه بهش ميرسونن كه: جواب خياره، فقط تو زود نگو كه ضايع شه. خلاصه مسابقه شروع ميشه، غضنفر ميپرسه: تو جيب جا ميگيره؟ ميگن: نه. غضنفر ميگه: بابا اين عجب خيار گنده‌ايه!

Last edited:
بالا