برگزیده های پرشین تولز

حضور بازیگران مطرح دنیا در فیلمهای ایرانی

live for what?

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
374
عرض کنم که به این لینک توجه فرمایید ...

http://www.hanooz.com/index.php?option=com_content&task=view&id=359&Itemid=27
باید بگم که تو این لینک نوشته حضور شارون استون در فیلم بهمن قبادی قطعی شده ...حالا نمی دونیم راسته یا نه ...
http://www.aftab.ir/news/2008/feb/12/c5c1202812981_art_culture_cinema_bahman_ghobadi.php
این یکی نه تایید کرده نه تکذیب ... فقط اشاره شده که استون در یک سکوت خبری کامل مهمان قبادی در ایران بوده و البته از حضور آنجلینا جولی در پشت صحنه فیلم خبر داده ...
...

می گم چی میشد جولی قبول می کرد تو فیلم قبادی بازی کنه ...از اون طرف هم براد پیت رو تو رودروایسی می ذاشتیم و اونم میومد تو یکی از فیلم های آرش معیریان بازی می کرد ...هر چند گفته تو فیلمای مبتذل دیگه بازی نمی کنم.

امکان نداره (در واقع بسیار ضعیفه!) شارون استون در یک سکوت خبری از لب مرز ایران هم بگذره ، چه برسه به اینکه بیاد ایران!
عده خبرنگار یک ثانیه هم هنرپیشه هایی در این سطح رو رها نمیکنن! دم در خونه هاشون کشیشک میدن!
حتی اگر از دست اونور آبی ها هم جون سالم به در برده باشه! بازیگری با شهرت اون امکان نداره از ایرانی جماعت جون سالم به در برده باشه و دیده نشده باشه!
اگر ایران اومده بود الان همجا عکس هاش در ایران بود! ;)

English Lord

کاربر فعال سریال های تلویزیونی
کاربر فعال
لایک‌ها
97
امکان نداره (در واقع بسیار ضعیفه!) شارون استون در یک سکوت خبری از لب مرز ایران هم بگذره ، چه برسه به اینکه بیاد ایران!
عده خبرنگار یک ثانیه هم هنرپیشه هایی در این سطح رو رها نمیکنن! دم در خونه هاشون کشیشک میدن!
حتی اگر از دست اونور آبی ها هم جون سالم به در برده باشه! بازیگری با شهرت اون امکان نداره از ایرانی جماعت جون سالم به در برده باشه و دیده نشده باشه!
اگر ایران اومده بود الان همجا عکس هاش در ایران بود! ;)
کاملا تائید میشه..آخه چطور ممکنه بازیگر اون مدلی اجازه بدن که توی یه فیلم ایرانی بازی کنه؟اونم اینکه بیاد ایران؟

این دیگه واقعا الله اکبر داره..:D

بعدش هم چطور ممکنه استون اومده و ررفته بعد حالا خبرش رسیده؟چرا مخفیانه؟تازه شما اینجا رو بخون ببین چقدر زود خبرش مییچه...چه برسه به این دروغ ها...

hesam 63

Registered User
لایک‌ها
899
عرض کنم که این خبر رو خود رسانه های خارجی اعلام کردن ...
فکر نکنم شارون استون قرار باشه بیاد ایران و اونجا بازی کنه ...این غیر ممکنه به نظر من ... فیلم تو خارج از ایران فیلمبرداری می شه ...
...
یه نکته ای هم بگم ...اتفاق غیر قابل باوری نیست که یکی مثل استون بیاد و توی یه فیلم کارگردان ایرانی بازی کنه ... سر این قبلا بحث شده !
...

live for what?

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
374
فکر نکنم شارون استون قرار باشه بیاد ایران و اونجا بازی کنه ...این غیر ممکنه به نظر من ... فیلم تو خارج از ایران فیلمبرداری می شه ...
...
یه نکته ای هم بگم ...اتفاق غیر قابل باوری نیست که یکی مثل استون بیاد و توی یه فیلم کارگردان ایرانی بازی کنه ... سر این قبلا بحث شده !
...

اولآ شاید عمده دلیلی که چنین بازیگرانی تو فیلم یک ایرانی بازی نمیکنن! اینکه تهیه کننده ها مایل نیستن این همه پول برای حقوق اونها خرج کنند
حالا دلایلی داره در موردش بحث میکنیم!
در ثانی من مشکلم با بازی کردن بازیگری مثل استون در فیلم یک ایرانی نیست!
مشکل من با این جمله هست

عرض کنم که به این لینک توجه فرمایید ...

http://www.hanooz.com/index.php?option=com_content&task=view&id=359&Itemid=27
باید بگم که تو این لینک نوشته حضور شارون استون در فیلم بهمن قبادی قطعی شده ...حالا نمی دونیم راسته یا نه ...
http://www.aftab.ir/news/2008/feb/12/c5c1202812981_art_culture_cinema_bahman_ghobadi.php
این یکی نه تایید کرده نه تکذیب ... فقط اشاره شده که استون در یک سکوت خبری کامل مهمان قبادی در ایران بوده و البته از حضور آنجلینا جولی در پشت صحنه فیلم خبر داده ...
...

می گم چی میشد جولی قبول می کرد تو فیلم قبادی بازی کنه ...از اون طرف هم براد پیت رو تو رودروایسی می ذاشتیم و اونم میومد تو یکی از فیلم های آرش معیریان بازی می کرد ...هر چند گفته تو فیلمای مبتذل دیگه بازی نمی کنم.

در واقع مشکل در کنار هم دیدن این سه کلمه با هم هست!
استون - سکوت خبری - ایران!!!

گفتم چرا نمیشه اینجوری باشه!

English Lord

کاربر فعال
لایک‌ها
97
...
...
فرضا همونجا هم که بخواد بازی کنه به قول لیو فور وات کی میخواد دستمزدش رو بده؟تهیه کننده از جیب باباش که نمیده پول ملت بدبخت هست که میره.
بله من هم همون موقع عنوان کرده بودمکه از خدامونه و خیلی به سینمای ما کمک میکنه اما نه اینطوری که زرتی شایعه پراکنی کنن...هر وقت از خود سایت های سینمایی معتبر ایران یا تلویزیون اعلام شد آره. نه هر سایت خبری.

hesam 63

Registered User
لایک‌ها
899
من خودم هم از شایعه خوشم نمیاد ...
اینم دو تا فیلم آخر استون ...
Dirty Tricks (2008) (in production) .... Katharine Graham
Five Dollars a Day (2008) (post-production) .... Dolores
...
بهتره بگم همه این شایعات از موقعی شکل گرفت که استون تو یه همایشی به معرفی فیلمای قبادی پرداخت ...البته همراه با تعریف و تمجید اضافی ...

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
سامی یوسف و زیدان هم که می خوان برن شیراز
127fs4730978.gif
... (البته بعد از جکی چان و پله و مارادونا!) ...

(حالا خوبه ، واقعا یه چندتا از اینا به حقیقت بپیونده و ما ضایع بشیم!!
expression35.gif
)

English Lord

کاربر فعال
لایک‌ها
97
خب خبر رسید که حضور جولیت بینوش هم فعلا علی الحساب در فیلم کیارستمی منتفی شده یا بهتر بگم فعلا مالیده:D:lol:.. اینجا رو بخونید

البته فعلا که اینطوری بیانش کردن ولی بنظر من که بطور کامل این قضیه مالیده و منصرف شدن..:)

خدا خفه کنه این رسانه ها رو...:D

Dark Knight

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
37
فکر می کنم هنوز Poppies Are Also Flowers بزرگترین پروژه بازیگرای مطرح در ایران باشه (که البته یک پروژه ایرانی به حساب نمیاد)
بعد از انقلاب هم که ... !!
ولی اگر این رونالدو به نتیجه می رسید چی می شد!

خب خبر رسید که حضور جولیت بینوش هم فعلا علی الحساب در فیلم کیارستمی منتفی شده یا بهتر بگم فعلا مالیده:D:lol:.. اینجا رو بخونید

البته فعلا که اینطوری بیانش کردن ولی بنظر من که بطور کامل این قضیه مالیده و منصرف شدن..:)

خدا خفه کنه این رسانه ها رو...:D

این شیرین هم دیگه End ـه کیارستمی بازی بود!
حالا باید دید رونوشت برابر اصل به کجا می رسه.

فایل های ضمیمه

• CAPT-PT-DK.JPG
    CAPT-PT-DK.JPG
    22.2 KB · نمایش ها: 9

Dark Knight

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
37
این فیلم چی هست؟

کادر فنی برجسته ایرانی نداره تا جایی که میدونم. یعنی یجورایی جاش توی این تاپیک نیست.
فقط از نظر اومدن بازیگرای بزرگ به ایران (قبل از انقلاب) قابل توجه هست.
اسمش رو هم قدیم پدرم بهم گفت (قاعدتا خودم شناختی نداشتم) و اون موقع هم امکان تهیه چنین فیلمهایی نبود. الان هزار و یک ترکر خصوصی و عمومی برای دانلود هست و میشه خدا رو شکر کرد
character0144.gif

بحث به بازیگران بزرگی که به ایران اومده بودن کشید و اینکه مثلا جان وین با دوبلورش ملاقات کرد و این حرفها و اسم این فیلم هم مطرح شد.

توضیح راجع به خود فیلم هم اینجا هست :

در سال 1966 سازمان ملل تصمیم گرفت برای مبارزه با کشت تریاک، فیلمی تهیه کند تا ترافیک تریاک و هروئین را در کشورهای جهان نشان دهد. از آن جا که ایده مهم بود و سازمان ملل در آن زمان (بر خلاف امروز) از اعتبار فوق العاده ای برخوردار بود، تعدادی از معروفترین هنرپیشگان روز، با قبول نقش هایی کوتاه، در این فیلم شرکت کردند. آن چه در رابطه با این فیلم بویژه برای ایرانی ها مهم است، فیلمبرداری قسمت اعظم فیلم است در ایران. دولت ایران و شاه، باوجود تبلیغ منفی ای که فیلم، ایران را یکی از کشورهای صادر کننده تریاک معرفی می کرد، پذیرفتند این فیلم در ایران ساخته شود. به خاطر همین نیز در انتهای فیلم، تهیه کنندگان فیلم از «شاهنشاه»، «دولت ایران» و «مردم ایران» تشکر می کنند که باعث ساخته شدن فیلم شدند، بطوری که «بدون یاری» آنها فیلم نمی توانست ساخته شود».
من این فیلم را وقتی برای بار نخست در ایران به نمایش درآمد دیدم. اما از آن زمان تا کنون اثری از فیلم در جایی ندیدم، تا این که «دی وی دی» آن را در اسپانیا که بزبان اسپانیایی هم دوبله شده ،پیدا کردم که اتفاقاً از کیفیت خوبی هم بر خوردار است. نقد زیر از روی این نسخه انجام شده است.
«گُل شیطان» که همان گُل تریاک باشد را «ترس یانگ» فیلمساز انگلیسی و کارگردان فیلم های «جمیز باند»ی (دکتر نو، از روسیه، با بال عشق، تاندرمال) کارگردانی کرده که بعد از شهرت این فیلم ها ساخت «یانگ» که در سال 1994 درگذشت، هیچگاه موفقیت فیلم های «جمیز باند» را با فیلم های بعدی اش تکرار نکرد و تنها فیلم های «تا تاریکی صبر کن»، با شرکت «ادری هیبورن»، «مایرلینگ» با شرکت «عمر شریف» و «کاغذهای ... ادامه

بالا