برگزیده های پرشین تولز

خاطرات تلخ یک وبمســتر از سایتش ...

stanger

Registered User
لایک‌ها
125
با جرات میتونم بگم پست اختصاصی تو ایران یعنی کشک فقط زحمت الکیه و ذره ای ارزش نداره اینو یه نویسنده حرفه ای 15 ساله میگه
حرف دوستمون رو کاملا تایید میکنم.
من یک سال با پست اختصاصی زحمت کشیدم با یه ایده خوب برای یه سایت کامل
به جرات میتونم بگم شاید سایت هایی با موضوع سایت من در کل تو نت ایران به 8 یا 9 تا هم نمیرسن.اما بعد از یک سال تا الان 1 ریال هم درآمد نداشته.1000 پست اختصاصی از کرک نرم افزار ها.به روز ترین نرم افزار ها رو با حجم های بالا از سایت های به روز با وی پی اس دانلود می کردم و کرکشون رو روی سایت میزاشتم.سایت اینقدر درآمد نداره که این ماه حتی هاستش رو تمدید نکردم.
اما یه 7 یا 8 ماهی زدم تو کار کپی شاید تا الان یه 700 یا 800 تومنی درآوردم.از من میشنوی روش های دیگه هم امتحان کن.
مثل این کارا:
1-نویسنده سایتا شو.
2-نرم افزار های کمیاب رو پیدا کن و تو فروم ها بفروش.
3- بزن تو کار بازاریابی.و .....
کار زیاد هست .
در کل امیدوارم مشکلت حل بشه.

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,035
هی روزگار
من که دیگه خودم رو وابسته به گوگل و... نمیکنم
همزمان باید چندین تخصص رو بلد باشید مگرنه نابود میشید...

farhad17

Registered User
لایک‌ها
328
استارتر در چه حالی؟!

GraphX

Registered User
لایک‌ها
7,729
یه زمانی انجمن شونه گریه استارتر بود اما خود این انجمن هم داره به تاریخ میپیونده

epsi1on

Registered User
لایک‌ها
2,595
هی روزگار
من که دیگه خودم رو وابسته به گوگل و... نمیکنم
همزمان باید چندین تخصص رو بلد باشید مگرنه نابود میشید...
پیشرفت فناوری سریعه. باید یک درصدی از وقتش رو آدم بزاره برای بروز بودن...

prest

Registered User
لایک‌ها
38
سلام داش بلاخره چی شد تونستی گلیم خودتو از اب بکشی

upir

Registered User
لایک‌ها
183
دوستان که تاپیک رو بالا میارن و میگن ایشون در چه حاله :
تنها پست ایشون در این انجمن 14 آپریل 2014 بوده و آخرین بازدیدش هم همون 14 آپریل 2014 بوده
یعنی وقتی تاپیک رو زده دیگه حتی نوشته ها رو هم نخونده ( حداقل با همون نام کاربری )
با توجه به لحن نوشتاری بسیار افسرده امیدوارم کاری دست خودش نداده باشه

Tak-Graph2

Registered User
لایک‌ها
893
اون سالی که اینجا بودیم و فعالیت داشتیم رو بخیر ...
اون موقع حدود ۲۲ ساله بودپ و الان ۱۰سال گذشته و زن و بچه و ...
عجیبه عجیبببب
چقدر اینجا الان سوت و گور شده یه چندسال نبودم😑

ARTAS

Registered User
لایک‌ها
382
این استارتر شادروان 😓 😁رو درک میکنم متاسفانه خانواده های ایرانی هیچ ارزشی برای تلاش قائل نیستن و کلا درکی هم ندارن.
فقط از کار کردن کارگری رو میفهمن و درک نمیکنن که کسی که میخواد برای خودش کاری رو شروع کنه داره متحمل چه ریسک و فشار وحشتناکی میشه - عوض حمایت کلی هم فشار روحی روانی به آدم وارد میکنن که دیگه بعد از شکست بتونی راحت تر خودقشی کنی 😵

از طرفی هم متاسفانه فقدان اطلاعات کافی آسیب های بدی به آدم میزنه-به شخصه چه تایم بیخودی که روی ساخت وب سایت نزاشتم نزدیک به 4 تا سایت کار کردم همشون فقط اتلاف وقت بود -کافی بود یک دهم این زمان و انرژی رو میزاشتم روی شبکه های اجتماعی که اون زمان یه جورایی نوپا بودن الان ترکونده بودم (یا حتی یوتیوب)
چه دوران طلایی که از دست نرفتو چه تایم هایی که بیخودی از دست رفت ...😭

mortezafox

Registered User
لایک‌ها
722
مدت ها بود قصد داشتم ثبت نام کنم . هرچند که لینک فعالسازی این انجمن رو تایید نکرده بودم. امشب انقدر حالم خراب بود تنها دنبال یه جایی واسه خالی کردن خودم بودم.
بابایی که بهم پولی نمیداد و خودم باید از پس خودم برمیومدم. تنها هزینه دانشگاه من رو بزور قبول کرده بود و حتی هزینه لباس هم به من نمیداد. دوسال پیش به امید اینکه یه درامدی واسه خودم دربیارم سایتی زدم که ارزو باید بکنم که کاش نمیزدم.
دوسال پیش شروع کردم با پست زدن اونم پست ها اختصاصی با سئوی تمام
هر روز و هر روز مدام در این دو سال کار کردم و کار کردم . مدام به این امید دل بستم که بلاخره بعد از سه چهار ماه نتیجه میده. میتونم حداقل گلیم خودم رو از اب بکشم بیرون خدا شاهده در عرض این دوسال چه بلاهایی به سر من نیومد که من با پوست کلفتی جمعش کردم و باز ادامه دادم . اشکم درمیاد یاد روزهای سخت میوفتم. شماها بهتر میدونین وقتی به سر سایت بلایی میاد که میگی تمام شد یعنی چی
چه روزها که حسرت خوردن یه بستنی رو داشتم اما گذاشتم روی هزینه های سایت تا جون بگیره. خرج از جیب درامد نداشته رو خرج سایت میکردم و نق نمیزدم فقط با امید
دوسال و خورده ای گذشت و الان داره نزدیک میشه به دو هزار پست اختصاصی یعنی تمام اختصاصی سایتی که کمی نداره مشکلی نداره سایتی که باید دست کم درامد یه جوون رو میداد
کم نیست دو هزار پست در عرض دو سال به ترتیب خودم بزنم تو سایت :(
امروز یه لقمه غذا از گلوم پائین نرفت داغ بودم . تو خونه بهم میگن بی غیرت. به چشم یه موش کثیف بهم نگاه میکنن بخاطر اینه که فقط مفت خورم از نظرشون. هر توهینی به ذهنشون میاد رو به من میکنن. تا جایی که برادرم پیش رفیقاش منو دست میندازه و به من تو جمع میخندن. رفیقاش منو میگن مرده بو گرفته خیلی برام درده که به یه جوون اینطور گفته بشه. مگه من چه گناهی دارم. جز این که هرچی تلاش بوده و از دستم میومده برای کارم دریغ نکردم. آیا لایق این همه بددهنی هستم ؟
جوونای هم سن و سال من تو ماشین باباشون دست تو دست دوست دختراشون دور دور میکنن تو خیابونا اما منی که زحمت میکشم باید زیرپا له بشم؟ گوگل و یاهو و کوفت و زهر مار تا تونست این مدت ها با من لج کرد و سایت رو کوبوند
یه جوون بدبخت بخت برگشته هرچی داره و نداره رو تو اینترنت میزاره و پاش زحمت میکشه تا گوشه مشکلاتش رو بگیره اما تنها چیزی که عایدم کرده دو تا چشم ضعیف شده و اعصاب خرابه. ببخشید مادر و پدر که دنیا با من سرسازگاری نداشت . ببخشید که لکه ننگی شدم . خیلی سخته که روزها سقفی رو بسازی و بری زیرش همون سقف بریزه سرت و کارت رو یک سره کنه.
ببخشید منو ببخشید
مطالب اختصاصی هست خوبه
من یک شب ۱360 تا مطلب گذاشتم البته کپی پیست.

ادرس ساییت بده
بهت کمک‌کنم

بالا