برگزیده های پرشین تولز

خاطرات تلخ یک وبمســتر از سایتش ...

بخت برگشته

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
24
مدت ها بود قصد داشتم ثبت نام کنم . هرچند که لینک فعالسازی این انجمن رو تایید نکرده بودم. امشب انقدر حالم خراب بود تنها دنبال یه جایی واسه خالی کردن خودم بودم.
بابایی که بهم پولی نمیداد و خودم باید از پس خودم برمیومدم. تنها هزینه دانشگاه من رو بزور قبول کرده بود و حتی هزینه لباس هم به من نمیداد. دوسال پیش به امید اینکه یه درامدی واسه خودم دربیارم سایتی زدم که ارزو باید بکنم که کاش نمیزدم.
دوسال پیش شروع کردم با پست زدن اونم پست ها اختصاصی با سئوی تمام
هر روز و هر روز مدام در این دو سال کار کردم و کار کردم . مدام به این امید دل بستم که بلاخره بعد از سه چهار ماه نتیجه میده. میتونم حداقل گلیم خودم رو از اب بکشم بیرون خدا شاهده در عرض این دوسال چه بلاهایی به سر من نیومد که من با پوست کلفتی جمعش کردم و باز ادامه دادم . اشکم درمیاد یاد روزهای سخت میوفتم. شماها بهتر میدونین وقتی به سر سایت بلایی میاد که میگی تمام شد یعنی چی
چه روزها که حسرت خوردن یه بستنی رو داشتم اما گذاشتم روی هزینه های سایت تا جون بگیره. خرج از جیب درامد نداشته رو خرج سایت میکردم و نق نمیزدم فقط با امید
دوسال و خورده ای گذشت و الان داره نزدیک میشه به دو هزار پست اختصاصی یعنی تمام اختصاصی سایتی که کمی نداره مشکلی نداره سایتی که باید دست کم درامد یه جوون رو میداد
کم نیست دو هزار پست در عرض دو سال به ترتیب خودم بزنم تو سایت :(
امروز یه لقمه غذا از گلوم پائین نرفت داغ بودم . تو خونه بهم میگن بی غیرت. به چشم یه موش کثیف بهم نگاه میکنن بخاطر اینه که فقط مفت خورم از نظرشون. هر توهینی به ذهنشون میاد رو به من میکنن. تا جایی که برادرم پیش رفیقاش منو دست میندازه و به من تو جمع میخندن. رفیقاش منو میگن مرده بو گرفته خیلی برام درده که به یه جوون اینطور گفته بشه. مگه من چه گناهی دارم. جز این که هرچی تلاش بوده و از دستم میومده برای کارم دریغ نکردم. آیا لایق این همه بددهنی هستم ؟
جوونای هم سن و سال من تو ماشین باباشون دست تو دست دوست دختراشون دور دور میکنن تو خیابونا اما منی که زحمت میکشم باید زیرپا له بشم؟ گوگل و یاهو و کوفت و زهر مار تا تونست این مدت ها با من لج کرد و سایت رو کوبوند
یه جوون بدبخت بخت برگشته هرچی داره و نداره رو تو اینترنت میزاره و پاش زحمت میکشه تا گوشه مشکلاتش رو بگیره اما تنها چیزی که عایدم کرده دو تا چشم ضعیف شده و اعصاب خرابه. ببخشید مادر و پدر که دنیا با من سرسازگاری نداشت . ببخشید که لکه ننگی شدم . خیلی سخته که روزها سقفی رو بسازی و بری زیرش همون سقف بریزه سرت و کارت رو یک سره کنه.
ببخشید منو ببخشید

r3za-k

Registered User
لایک‌ها
528
کار یک بعدی همین میشه !
باید چند گوشه زندگی رو با هم بگیرین که اگه یه قسمتش در رفت زندگیت خراب نشه !
فقط نشستن تو خونه و سایت آپ کردن نه واسه شما درآمد میشه نه زندگی ..
بین مردم گشتن باعث میشه ایده بگیرین , باعث میشه با افرادی آشنا بشین که ممکنه شمارو حتی در زمینه نت چند سال جلو بندازن
آپ کردن سایت 1 درصد زندگیتونو باید تشکیل بده , حتی اگه کل درآمد خونواده رو بتونید تنهایی در بیارین بازم نمیشه بهش اعتماد کرد!
نا امید نشین و ادامه بدین اما با دید متفاوت تر ..

hitup

Registered User
لایک‌ها
3,271
آدرس سایتت رو برام بفرست اگر در توانم بود کمکت کنم

heavonlord

Registered User
لایک‌ها
151
دوست عزیز فقط اینکه با نا امیدی بخوای از اینترنت کسب درآمد کنی که نمیشه
اول دقیق هدفت رو تعیین کن بعد بدون ترس یه بسم الله بگو و حرفه ای شروع کن تو این کار خیلی بیشتر از کار های دیگه باید صبور باشی بنده پیشنهاد میکنم ابتدا فکر یه کار دیگه باش مثلا تو یه مغازه کار کن بعد شبها هم چند ساعت رو سایت کار کن تا جون بگیره منتظر هم نباش زودی گوگل بیاد تعداد زیادی بیننده بهت بده حتی اگه ایده بکر و نویی داشته باشی
من نه سال پیش که میخواستم شروع کنم حال امروز شما رو داشتم ولی پشتکارم خوب بود و نا امید نشدم اینقدر میگفتن اینم شد کار حتی نزدیکترین دوستم اینقدر گفتن که پوست ما کلفت شد :general306:
راه های کسب درآمد از اینترنت رو بیاموزید و با هدف های خودتون مچ کنید البته راه های اصولی کسب درآمد رو مثلا کسب درآمد از پاپ آپ برا سایتی که روزانه 50 آی پی بیننده داره فایده نداره ابتدا سایتتان رو از لحاظ سئو بهینه کنید و رقیبانتان رو زیر نطر بگیرید ببینید تو اون حوزه چجور بیننده رو جذب میکنن
موفق باشید

sam127

Registered User
لایک‌ها
376
با جرات میتونم بگم پست اختصاصی تو ایران یعنی کشک فقط زحمت الکیه و ذره ای ارزش نداره اینو یه نویسنده حرفه ای 15 ساله میگه

miladvajedi

Registered User
لایک‌ها
182
لطفاً ادرس سایتتون رو پ.خ کنید شاید مشکلی تو سایتتون باشه و خودتون نمیدونید
چون دو سال مطلب اختصاصی میدونید یعنی چی؟ اونم بیش از 2 هزار مطلب!!!!

Amir9891

Registered User
لایک‌ها
399
دوست من،

اگه دیگران باهات بد رفتاری می کنن دلیل نمیشه تو مشکل داری!
تو به کار خودت ادامه بده و تسلیم نشو...
سه تا توصیه اساسی بهت می کنم:
1. ادامه بده ...
2. ادامه بده ...
3. ادامه بده ...

من الان بعد از سالها سابقه کار توی اینترنت این عبارت "ادامه بده" رو مقدس ترین عبارت توی این کار و زندگیم میبینم.
با دیدن رفتار بقیه دلسرد نشو و به کارت ادامه بده ، سعی کن علت مشکلاتی که گفتی (گوگل و ایندکس و این حرفا و ...) رو شناسایی کنی و به مرور رفعش کنی.
همیشه از افراد با تجربه تر و با سابقه تر سوال کن و مشورت بگیر. توی همین پی تی بر و بچ گل و با مرام زیادی هستند که بدون هیچ چشم داشتی و فقط از روی مرام و معرفت بقیه رو راهنمایی می کنند که خودم در مواردی موفقیتهام رو مدیون این عزیزان هستم.
اگه نمی تونی به تنهایی از پس مسائل سایت بر بیای میتونی از یکی از دوستان نزدیک و مورد اعتمادت کمک بگیری یا حتی شریکش کنی.

me-pc

Registered User
لایک‌ها
360
عزیز شما اولین هدفت از زدن سایت کسب درآمد بوده البته بد نیست ولی خوب هم نیست!! چون وقتی هدف اولت کسب درآمد باشه بی هوا یه سایت میزنی و پست میدی اما فقط پست اختصاصی نیست که باعث گرفتن سایت میشه!!! مخصوصا توی ایران که همه دارن بک لینک میخرن و کپی رایت رعایت نمیشه!!!!

اگه بخوای سایتت بگیره سر 3 ماه هم میتونی ولی یا باید 1. شانس دشته باشی!! 2.حداقل قبل از زدن سایت یکی دو ماه مقاله ها و تجربیات و آموزشها رو بخونی و یخورده سرمایه هم داشته باشی!

اگه دوست داشتی آدرس سایت و آی دیت رو برام بفرست تا اگه تونستم کمکت کنم...

یا علی

farbodpoles

Registered User
لایک‌ها
481
2000 پست اختصاصی بدون سئو هم باز می تونه یه بازدید بگیره
ادرس؟
می تونید در کنار سایتتون برای سایت های دیگه هم نویسندگی کنید.

vahidrk

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
561
کار یک بعدی همین میشه !
بین مردم گشتن باعث میشه ایده بگیرین , باعث میشه با افرادی آشنا بشین که ممکنه شمارو حتی در زمینه نت چند سال جلو بندازن
آپ کردن سایت 1 درصد زندگیتونو باید تشکیل بده , حتی اگه کل درآمد خونواده رو بتونید تنهایی در بیارین بازم نمیشه بهش اعتماد کرد!
تایید ...

eskimos91

Registered User
لایک‌ها
148
اولن اینکه لزومی نداره فقط در اینترنت به دنبال درآمد باشید! اینترنت فقط یکی از هزاران مسیر هست برای رسیدن به درآمد خوب
دوم اینکه باید دید سایتتون موضوعش چی هست.مثلا بالا آوردن سایت های تکراری مثل موزیک و فیلم و خبری و تفریحی ساده نیست چون مثل علف هرز زیادن
و سوم اینکه نا امید نباشید به خدا توکل کنید.

alik

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,232
شما 2000 تا پست اختصاصی رو همین الان میتونی بک آپ وردپرسش رو بزاری برای فروش کسب در آمد کنی !
:دی
خیلی از دوستان هم مشتاق هستن همین الان یه کپی از 2000 تا پست اختصاصی شما بزنن !

شوخی کردم :دی
از مشاوره دوستان خوبی که اینجا اعلام امادگی کردن استفاده کنید حتما به نتیجه خوبی میرسید

mazyar123

Registered User
لایک‌ها
898
درود
2000 پست اختصاصی یعنی الان سایت شما باید تو موضوع خودش جزو برترین ها باشه اما اینکه موضوعی که استفاده کردی میزان محبوبیت و به اصطلاح بازدید خورش چقدره داستانش جداست هرچند هر موضوی هم که سایتت داشته باشه باز الان باید یه رنج نیمه متغیر بازدید داشته باشی امار سایتت رو مونیتور کن ببین چه زمانی بازدید بالا رفته ارور های سایتت رو دقت کن رفعشون کن
اصلا هم نامید نشو وب تازه داره راهشو باز می کنه الان یواش یواش به اهمیت کار انلاین دارن پی میبرن پشت کار رو بگیر موفقیت صد در صده
من اصلا اعتقادی به کار بیرون ندارم اگه بتونی تو وب جا پاتو سفت کنی اونم فقط بر خلاف بازار بیرون با پشتکار یادگیری و اشتیاق ممکن می شه
این سرزنش ها هم جدی نگیر اکثر افراد از چیزی که نمی شناسن می ترسن خوب تو قدم تو یه کاری گذاشتی که براشون ناشناختس نمی دونن چیه اما عادت می کنن وقتی موفقیتت رو ببینن اینده قطعا تو وب رقم می خوره

hosseinmousavi7

Registered User
لایک‌ها
401
عزیز کار در اینترنت و ای تی و این حوزه یعنی فقط صبر صبر صبر
این صبر نداشته باشی کارت تمومه
کاش میشد برای وبمسترهای دنیا هم اسکار درنظر می گرفتند!
موفق باشی

ufont

کاربر حرفه ای گرافیک و انیمیشن
لایک‌ها
4,086
کار یک بعدی همین میشه !
آخ آخ ، این کاملا تایید میشه ، این تایپیک به من خیلی کمک کرد

m3b

Registered User
لایک‌ها
72
دوست عزیز من حالتو درک میکنم
ناامید نشو ..... به قول شاعر در ناامیدی بسی امید هست
با این افکارت الان نمی تونی موفق بشی سعی کن امواج منفی رو از خودت دور کنی و با فکر مثبتت (در بدترین شرایط احمقانه مثب فکر کن!) کائنات روزهای خوش و موفقیتهای پی در پی را برات به ارمغان میاره! (شک نکن)
موقعی که کارمو شروع کردم کل درآمد من تو نت توی 5 ماه اول فقط 2 هزار تومان بود ! الان هم خدا رو شاکرم که تمام موفقیتهای من دلیلش شکستهای من بودند !
موفق باشی....

k-boy

Registered User
لایک‌ها
7,060
ببین اول در مورد مسخره کردن داداشت , مجبور نیستی جوابی ندی! چون حق نداره به شخصیتت توهین کنه! خیلی میخوای حرمت حفظ کنی کلا پیشش نرو و کاری باهاش نداشته باش!
در مورد دلسردی و سرکوفت دیگران , یه مَثل خیلی کارامدی هست که میگه " این نیز بگذرد! " اینا همش میگذره . پس فردا اگر نتیجت درست باشه دیگه این افراد پاشونم جلوت دراز نمیکنن! کاریو که شروع کردی نباید ول کنی! تو این سن باید راحتو انتخاب کنی و دیگه ازمون و خطا رو بذاری کنار . گوشاتم جلو متلکای دیگران ببندی! با کسایی بگرد که بهت انگیزه میدن...
در مورد سایتتم والا اینطور که میگی نباید وضعش انقدر خراب باشه! چون با این حساب نصفمون باید سایتامونو ببوسیم بذاریم کنار :دی . من که خیلی وارد نیستم ولی اون دوستایی که ازت آدرس خواستن (hitup و me-pc رو میشناسم) باهاشون در تماس باش ببین اب از کجا قطعه :دی

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
مدت ها بود قصد داشتم ثبت نام کنم . هرچند که لینک فعالسازی این انجمن رو تایید نکرده بودم. امشب انقدر حالم خراب بود تنها دنبال یه جایی واسه خالی کردن خودم بودم.
بابایی که بهم پولی نمیداد و خودم باید از پس خودم برمیومدم. تنها هزینه دانشگاه من رو بزور قبول کرده بود و حتی هزینه لباس هم به من نمیداد. دوسال پیش به امید اینکه یه درامدی واسه خودم دربیارم سایتی زدم که ارزو باید بکنم که کاش نمیزدم.
دوسال پیش شروع کردم با پست زدن اونم پست ها اختصاصی با سئوی تمام
هر روز و هر روز مدام در این دو سال کار کردم و کار کردم . مدام به این امید دل بستم که بلاخره بعد از سه چهار ماه نتیجه میده. میتونم حداقل گلیم خودم رو از اب بکشم بیرون خدا شاهده در عرض این دوسال چه بلاهایی به سر من نیومد که من با پوست کلفتی جمعش کردم و باز ادامه دادم . اشکم درمیاد یاد روزهای سخت میوفتم. شماها بهتر میدونین وقتی به سر سایت بلایی میاد که میگی تمام شد یعنی چی
چه روزها که حسرت خوردن یه بستنی رو داشتم اما گذاشتم روی هزینه های سایت تا جون بگیره. خرج از جیب درامد نداشته رو خرج سایت میکردم و نق نمیزدم فقط با امید
دوسال و خورده ای گذشت و الان داره نزدیک میشه به دو هزار پست اختصاصی یعنی تمام اختصاصی سایتی که کمی نداره مشکلی نداره سایتی که باید دست کم درامد یه جوون رو میداد
کم نیست دو هزار پست در عرض دو سال به ترتیب خودم بزنم تو سایت :(
امروز یه لقمه غذا از گلوم پائین نرفت داغ بودم . تو خونه بهم میگن بی غیرت. به چشم یه موش کثیف بهم نگاه میکنن بخاطر اینه که فقط مفت خورم از نظرشون. هر توهینی به ذهنشون میاد رو به من میکنن. تا جایی که برادرم پیش رفیقاش منو دست میندازه و به من تو جمع میخندن. رفیقاش منو میگن مرده بو گرفته خیلی برام درده که به یه جوون اینطور گفته بشه. مگه من چه گناهی دارم. جز این که هرچی تلاش بوده و از دستم میومده برای کارم دریغ نکردم. آیا لایق این همه بددهنی هستم ؟
جوونای هم سن و سال من تو ماشین باباشون دست تو دست دوست دختراشون دور دور میکنن تو خیابونا اما منی که زحمت میکشم باید زیرپا له بشم؟ گوگل و یاهو و کوفت و زهر مار تا تونست این مدت ها با من لج کرد و سایت رو کوبوند
یه جوون بدبخت بخت برگشته هرچی داره و نداره رو تو اینترنت میزاره و پاش زحمت میکشه تا گوشه مشکلاتش رو بگیره اما تنها چیزی که عایدم کرده دو تا چشم ضعیف شده و اعصاب خرابه. ببخشید مادر و پدر که دنیا با من سرسازگاری نداشت . ببخشید که لکه ننگی شدم . خیلی سخته که روزها سقفی رو بسازی و بری زیرش همون سقف بریزه سرت و کارت رو یک سره کنه.
ببخشید منو ببخشید

سلام
خب مشکلت با وبسایتت چیه؟ مسئله کجاست؟ آدرس وبسایتت رو با مشکلاتش میدی؟ شاید من یا بقیه دوستا تونستن کمکت کنن :)
پیروز باشی

بالا