• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

خداوکیلی خسته شدم

shahgoosh

Registered User
لایک‌ها
32
بازاریابیم میتونه گزینه خوبی باشه ها
چه محصولات غذایی و اینچیزا
چه جنسای مجازی مث پنل پیامک و سایت

shareads

Registered User
لایک‌ها
494
مگه نمیگی در فروش تزئینات و کاغذدیواری تخصص داری؛ برو چند نمونه استیکر باحال از بچه های بازارچه همین فوروم تهیه کن و در منطقه پررفت و آمد (مثلا در نزدیکی پاساژ-به صورت دست فروشی) اونها رو بفروش. میتونی بهشون چند نمونه طرح کاغذدیواری+شماره تماس هم بدی که اگه خواستن بری کاغذدیواری رو براشون بچسبونی.

rezax01

Registered User
لایک‌ها
453
دوست گرامی درسته کار کم هست و هر روز شاهد انتشار امارهای مختلف بیکاری از خبرگزاری ها هستیم ولی اینجوریا هم به قول معروف نیست که کار اصلا نباشه
شما الان اگر به عنوان بازاریاب بخوای کار کنی هر جا بری کار هست! شاید بگی من وارد نیستم و نمیتونم انجام بدم چند نمونه برات مثال میزنم
دفاتر و شرکت های بیمه بنظر من شما برو یکی از دفاتر بیمه ما زیر نظر بانک ملت در زمینه بیمه عمر اطلاعات کامل ازشون بگیر و شروع به بازاریابی کن چون مطمئن هستم هر چقدر هم که اشنا و سرزبون نداشته باشی اینقدر این نوع بیمه وسوسه برانگیز هست که میتونی خیلیا رو جذب کنی همیشه اولش سخته چند تا مشتری اول رو که معرفی کردی دیگه راه میافتی
دفاتر بیمه هر کسی رو که بیمه میکنند یه برگه بهش میدن میگن اسم و شماره 10 نفر از اشناهاشون رو بنویسن من با یکی از نمایندگانشون که صحبت میکردم میگفت امکان نداره از این لیست 10 نفره حداقل 3 نفرشون بیمه نشن!!!
یک زنجیر درامد زا خود به خود برای شما درست میشه
مورد بعدی کانون های فرهنگی تبلیغاتی هست که اونجا که وارد بشی کارهای مختلفی وجود داره که شاید در یک موردش قوی تر باشی و بتونی اونو دنبال کنی با افراد خوبی هم اشنا میشی بدردت میخورن در اینده همه چیز پول نیست!!
من خودم دارم مجوز کانون رو میگیرم و تا چند روز دیگه کارم رو شروع میکنم
گواهینامه هم اول برای خودرو ثبت نام بکن بعد اونجا بگو برای موتور هم میخوام روز اخر چون کلاس های ماشین رو گذروندی تو یک روز گواهیانامه موتور هم سرهنگ برات امضا میکنه فقط باید با موتور از چار تا مانع رد شی!!!!
خلاصه کار هست خودت باید پیگیر باشی حجم مطالبم زیاد شد بیشتر توضیح نمیدم در این پست
موفق باشی

REZA Z8

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
230
كار در مملكت ما بسيار زياد است.
اما مشكل اينجاست كه كسي حقوق نميده به كسي.:confused:
يعني حقوقي كه ميگيري كرايه ماشينت هم نميشه.(ارزش پول مملكت = پشگل)
مخصوصا شما كه دانشجو هم هستي.و مي خواي كار بدون تخصص انجام بدي.و البته نيمه وقت.

taralius

Registered User
لایک‌ها
2,393
کار در مملکت کا بسیار زیاد هست نتها برای آدم متخصص.
الان 90% جوونا تو 20 سالگی تخصصشون در حد ویندوز ریختنه از بیکاری مینالن.

REZA Z8

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
230
کار در مملکت کا بسیار زیاد هست نتها برای آدم متخصص.
الان 90% جوونا تو 20 سالگی تخصصشون در حد ویندوز ریختنه از بیکاری مینالن.

دوست عزيز من N تا شخص رو مي شناسم كه تخصص و مدرك دارن در رشته هايي كه بايد خودت رو جز بدي تا در كنكور قبول بشي.
سر كار هم هستن اما همشون افسرده هستند.
چرا؟
چون يك قرون پس انداز ندارند.و حتي خيال تشكيل خانواده رو نمي توانند به ذهنشون بيارند.
حتي تصور خريد ماشين رو هم نمي توانند داشته باشند.

دوست عزيز اين حق هر انساني هست كه چه با تخصص و چه بدون تخصص و فقط با يك شيفت استاندارد 8 ساعته
بتواند :
1.زندگيش تامين باشد (خوراك / پوشاك / مسكن / درمان / آموزش / تفريح)
2.بيمه / شرايط كاري استاندارد
3.پس انداز هم داشته باشد.

كارگر هم گناه نكرده. او هم حق زندگي دارد.
خواهشا از سر شكم سيري حرف نزنيم.(با پوزش)

جانور

Registered User
لایک‌ها
447
دوست عزيز من N تا شخص رو مي شناسم كه تخصص و مدرك دارن در رشته هايي كه بايد خودت رو جز بدي تا در كنكور قبول بشي.
چرا؟
چون يك قرون پس انداز ندارند.و حتي خيال تشكيل خانواده رو نمي توانند به ذهنشون بيارند.

دوست عزيز اين حق هر انساني هست كه چه با تخصص و چه بدون تخصص و فقط با يك شيفت استاندارد 8 ساعته
بتواند :

یکی از بستگان جوون 33 ساله خرش کردن و براش زن گرفتن. یه جا میرفت کارگری ورشکست شد صاحب کار. حالا با وجود زن و بچه میکوبه 45 کیلومتر هر روز میره بیرون شهر کار برای 400 هزار تومن که با وجود زن و بچه و کرایه خونه نمیدونم چطوری سر میکنه .

هر موقه یادش می افتم اشک تو چشام جمع میشه .

SonyH

Registered User
لایک‌ها
23
الان تو همین نت هم آدمای زیادی پولهای خوبی به جیب میزنن،البته الان اشباع شده و باید حتما با سرمایه و برنامه وارد نت شد :general711:

SonyH

Registered User
لایک‌ها
23
چند سال پیش به خصوص اواخر دهه هشتاد (حوالی سالهای 85 تا 90) همینطوری هم وارد نت میشدی میتونستی بدون رقیب کار کنی اما الان تو هر کاری مثه دنیای غیر مجازی در همین نت برات رقیب هست :general208:
واقعا سخته و اگه سرمایه و برنامه نداشت وارد نشد بهتره چون هم وقت هدر میره هم سرمایه :general711:

rezax01

Registered User
لایک‌ها
453
یه جمله الان دیدم خیلی جالب بود
یه شهروند امریکایی از یه ایرانی میپرسه آرزوت چیه؟
میگه دوست دارم یه خونه داشته باشم
یه شغل مناسب + بیمه و مزایا
یه ماشین بخرم
ازدواج کنم و خانواده تشکیل بدم
در جواب اون طرف میگه اینا که حداقل مایحتاج ابتدایی هر فرد در جامعه هست آرزوت چیه؟!!

SonyH

Registered User
لایک‌ها
23
یه ماشین بخرم
در جواب اون طرف میگه اینا که حداقل مایحتاج ابتدایی هر فرد در جامعه هست آرزوت چیه؟!!
:general711::general404::general404::(

aminkhan2013

Registered User
لایک‌ها
799
یه ماشین بخرم
واقعا نشون داد که ایرانی آدم نیست و مثل آدم هم زندگی نمیکنه؟؟؟

taralius

Registered User
لایک‌ها
2,393
چرا؟

بتواند :

دوست عزیز در هر جامعه ای هر شغل یک میزان دریافتی داره در قبال کاری که انجام میده. شما فکر کردی کارگر ساده تو امریکا و استرالیا اندازه رییس جمهور حقوق میگیرند؟ کارگر ساده همیشه حقوقش مشخصه و در همه دنیا مشکل معیشت داره.
کسی که نمیتونه کار تخصصی انجام بده طبیعی هست که کمتر پول دربیاره نسبت به بقیه. ضمن اینکه با این اوضاع ایران ماهی 4 تومن هم کنار بذاری بازم به خرید خونه نمیشه فکر کرد تو شهرهای بزرگ.
یه ماشین بخرم
کدوم شهروند از کدوم ایرانی پرسیده دقیقا؟ برای یه کارگر تو امریکا هم این چیزا جز آرزوهاست. تخیلی فکر نکنید.

SonyH

Registered User
لایک‌ها
23
چی مشکلات جسمانی ؟؟؟؟
کمر درد،سنگ کلیه،درد استخوانی،پوکی استخوان،ضعف عضلانی،ضعیفی چشم،عدم تمرکز و ... هزار تا درد دیگه که این کامپیوتر و نت برای آدم به ارمغان میاره :general711:

بالا