• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

خداوکیلی خسته شدم

engineer805

Registered User
لایک‌ها
370
دوستان پیشنهاد ماشین دادن،حالا من سربازم و ساعت 14-15 هر رروز مرخص میشم اگه بخام با ماشینم مسافرکشی کنم کجاها باید برم؟ماشینم سمند82هستش،میصرفه مسافرکشی؟24سالمه،مجرد آژانس برم روزی چقدر درمیارم؟سمت جنوبشرق تهران هم هستم.نیاز فوری به کار . پول دارم و تازه وارد یگان شدم و 19 ماه رو پیش رو دارم.
یک کلام:مسافرکشی با سمند82میصرفه؟
اگه آره برم آژانس بهتره یا گذری باشم؟
آژانس روزی چقدر درمیارم به جز پول بنزین ام؟
طرح ترافیک و زوج و فرد رو چه کار کنم؟

Dr.Matin

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
270
درود عزیز
خیلی خیلی دیر اقدام کردید.
شما باید از 15 سالگی یک کار یا علم رو فرا میگرفتید تا الآن دچار این وضعیت نشید.
(مثل گرافیک یا برنامه نویسی یا ...)
اما الآن هم دیر نیست . میتونید برای آیندتون برنامه ریزی کنید و اینکارو انجام بدید تا درآینده هم به این مشکل بر نخورید.

nod3222

Registered User
لایک‌ها
94
گواهینامه موتور چند روزه میاد؟ کسی میدونه؟
سلام
کلاسها و آزمونش حدودا 15 روز میکشه و پس از قبول شدن و کامل شدن پروندت حدود 20 روز میکشه که گواهینامه میاد در خونه .
البته بگم در تهران کار با موتور سیکلت برای شما توصیه نمیکنم (خیلی خطرناکه).
یا علی

nod3222

Registered User
لایک‌ها
94
دوستان پیشنهاد ماشین دادن،حالا من سربازم و ساعت 14-15 هر رروز مرخص میشم اگه بخام با ماشینم مسافرکشی کنم کجاها باید برم؟ماشینم سمند82هستش،میصرفه مسافرکشی؟24سالمه،مجرد آژانس برم روزی چقدر درمیارم؟سمت جنوبشرق تهران هم هستم.نیاز فوری به کار . پول دارم و تازه وارد یگان شدم و 19 ماه رو پیش رو دارم.
یک کلام:مسافرکشی با سمند82میصرفه؟
اگه آره برم آژانس بهتره یا گذری باشم؟
آژانس روزی چقدر درمیارم به جز پول بنزین ام؟
طرح ترافیک و زوج و فرد رو چه کار کنم؟
بنده در تهران نیستم ولی یکی از آشنایانم (که دانشجو هست) با تیبا تک سوز میگه صبح 1.5 ساعت و عصر هم 1.5 ساعت میره مسافرکشی روزی حداقل 50 تومن درمیاره .

REZA Z8

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
230
دوست عزیز در هر جامعه ای هر شغل یک میزان دریافتی داره در قبال کاری که انجام میده. شما فکر کردی کارگر ساده تو امریکا و استرالیا اندازه رییس جمهور حقوق میگیرند؟ کارگر ساده همیشه حقوقش مشخصه و در همه دنیا مشکل معیشت داره.
کسی که نمیتونه کار تخصصی انجام بده طبیعی هست که کمتر پول دربیاره نسبت به بقیه. ضمن اینکه با این اوضاع ایران ماهی 4 تومن هم کنار بذاری بازم به خرید خونه نمیشه فکر کرد تو شهرهای بزرگ.

کدوم شهروند از کدوم ایرانی پرسیده دقیقا؟ برای یه کارگر تو امریکا هم این چیزا جز آرزوهاست. تخیلی فکر نکنید.

شما از چي داري دفاع مي كني آخه؟
انصاف نيست اين همه زجر مردم رو آدم ببينه و توجيه هم بكنه.

يك نمونه برادر خود من آلمان هست.
كارگر ساده است. 1500 يورو ميگيره. توي يك روستاي خيلي كم جمعيت آلمان زندگي مي كنه.
همه زندگيش تامين هست و بسيار هم راضيه.(دو روز هم تعطيلي)(تازه با اون شرايط عالي كار.)
مي خواست ازدواج هم بكنه كه سر مسائل غير مالي نشد.
پس انداز هم داره. براي ما پول هم مي فرسته.

حالا شايد شما باور نكني ولي منم نمي دونم چجوري ثابت كنم برادر گلم.

اگر عشق به ايران نبود من الان پيشش بودم.

engineer805

Registered User
لایک‌ها
370
بنده در تهران نیستم ولی یکی از آشنایانم (که دانشجو هست) با تیبا تک سوز میگه صبح 1.5 ساعت و عصر هم 1.5 ساعت میره مسافرکشی روزی حداقل 50 تومن درمیاره .
نمیدونید این دوستتون چطور و کجا کار میکرد؟

nod3222

Registered User
لایک‌ها
94
نمیدونید این دوستتون چطور و کجا کار میکرد؟
آژانس نمیرفت خودش مسافر میزد .
کجاشو نمیدونم ...
قبلش میرفت ویزیتوری حدود 500تا700 درمیاورد ولی الان بعضی وقتا مسافرکشی میکنه میگه عجب اشتباهی میکردم وقت میذاشتم میرفتم ویزیتوری (با اون همه خستگی و پول کرایه و ...)
میگفت بخوای مسافر کشی کنی صبح ها ساعت 7تا9 و ظهر ها هم ساعت11 و حدود ساعت14 بهترین موقع هست .

• Like
Reactions: xms

The Destroyer

Registered User
لایک‌ها
1,620
اگه خواستی مسافرکشی کنی پیکان اصلا نگیر چند برابر درامدت باید خرجش کنی. تجربه شخصی:D

parsa_teen

Registered User
لایک‌ها
151
کمر درد،سنگ کلیه،درد استخوانی،پوکی استخوان،ضعف عضلانی،ضعیفی چشم،عدم تمرکز و ... هزار تا درد دیگه که این کامپیوتر و نت برای آدم به ارمغان میاره :general711:
خخخخخخخخخ شماها خرافات دین رو قبول دارین ولی علم رو قبول ندارین

e h s a n

Registered User
لایک‌ها
702
واقعاً باعث تاسفه که جوون آماده کار مملکت باید بیاد تاپیک بزنه بعدز چندماه دنبال کار گشتن و جالبتر پشتش چند نفر دیگه مشابه...
توروخدا از پیک و مسافرکشی بکشید بیرون آدم کم کم آلوده یه کاری میشه یه دفعه چشم بهم میذاره شده 40 سالش هنوز هیچی نداره.
من سن شما + 5 سال هیچی نداشتم پول لازمم بودم اما رفتم دنبال کاری که از خیلییییی خیلییییی کم شروع کردم اما مورد علاقم بود. رمز موفقیت اینه.
این نسخه پیچی های پست ها فقط مسکنه! سعی کن ذهنتو معطوف علاقه+کارت کنی نه اینکه کی چقدر دراورده من هیچی
هیچکسم دودستی نمیاد کارو تقدیمت کنه
دوست من با فوق لیسانس الکترونیک کلی ازش بیگاری کشیدند تا بعدز فارق التحصیلی از طریق انجمن فارق التحصیلان از انفرماتیک پذیرش شد و 4 ملیون حقوقشه اما 6 سال دانشگاه بوده و کلی درس خونده.
پس بهتره بجای پریدن توی تاکسی و مسافرکشی 1-قدر و منزلت خودتونو بالاتر ازین حرف ها بدونید 2-دید بلند مدت داشته باشید 3- چندسال تلاش کنید تا کار مادام العمر دلخواهتون پیدا بشه و خودتونو اونطوری آماده کنید نه دنبال اینکه یکی اینجا جرقه بزنه روشنت کنه، اون جرقه و ایده فقط باید توی ذهن خودت روشن بشه.
هیچ کسی دستتو تو این مملکت نمیگیره ، بهتر! درنتیجه پارتیتم فقط خودتی و خدات

جانور

Registered User
لایک‌ها
447
واقعاً باعث تاسفه که جوون آماده کار مملکت باید بیاد تاپیک بزنه بعدز چندماه دنبال کار گشتن و جالبتر پشتش چند نفر دیگه مشابه...
توروخدا از پیک و مسافرکشی بکشید بیرون آدم کم کم آلوده یه کاری میشه یه دفعه چشم بهم میذاره شده 40 سالش هنوز هیچی نداره.
من سن شما + 5 سال هیچی نداشتم پول لازمم بودم اما رفتم دنبال کاری که از خیلییییی خیلییییی کم شروع کردم اما مورد علاقم بود. رمز موفقیت اینه.
این نسخه پیچی های پست ها فقط مسکنه! سعی کن ذهنتو معطوف علاقه+کارت کنی نه اینکه کی چقدر دراورده من هیچی
هیچکسم دودستی نمیاد کارو تقدیمت کنه
دوست من با فوق لیسانس الکترونیک کلی ازش بیگاری کشیدند تا بعدز فارق التحصیلی از طریق انجمن فارق التحصیلان از انفرماتیک پذیرش شد و 4 ملیون حقوقشه اما 6 سال دانشگاه بوده و کلی درس خونده.
پس بهتره بجای پریدن توی تاکسی و مسافرکشی 1-قدر و منزلت خودتونو بالاتر ازین حرف ها بدونید 2-دید بلند مدت داشته باشید 3- چندسال تلاش کنید تا کار مادام العمر دلخواهتون پیدا بشه و خودتونو اونطوری آماده کنید نه دنبال اینکه یکی اینجا جرقه بزنه روشنت کنه، اون جرقه و ایده فقط باید توی ذهن خودت روشن بشه.
هیچ کسی دستتو تو این مملکت نمیگیره ، بهتر! درنتیجه پارتیتم فقط خودتی و خدات

میشه لطفا بگی داداش شغل فعلی شما چیه که درامد خوبی داری ؟

ما با 30 سال سن هرچی میدوئیم هشتمون گرو نهمونه.

taralius

Registered User
لایک‌ها
2,393
شما از چي داري دفاع مي كني آخه؟
انصاف نيست اين همه زجر مردم رو آدم ببينه و توجيه هم بكنه.

يك نمونه برادر خود من آلمان هست.
كارگر ساده است. 1500 يورو ميگيره. توي يك روستاي خيلي كم جمعيت آلمان زندگي مي كنه.
همه زندگيش تامين هست و بسيار هم راضيه.(دو روز هم تعطيلي)(تازه با اون شرايط عالي كار.)
مي خواست ازدواج هم بكنه كه سر مسائل غير مالي نشد.
پس انداز هم داره. براي ما پول هم مي فرسته.

حالا شايد شما باور نكني ولي منم نمي دونم چجوري ثابت كنم برادر گلم.

اگر عشق به ايران نبود من الان پيشش بودم.

عشق به ایران؟؟؟!!!

gamer5

Registered User
لایک‌ها
439
پول تو ایران یعنی کار آزاد
به طور شاخص و کلی یعنی دلالی :D الان شما به مشاور املاکی نگاه کن.تو کشورای خارجی همچین دلالی ای هست اصلا؟خونه تحت مالکیت بانکه و خودش تو خرید و فروشش دخالت میکنه
یا مغازه پغازه و فست فودی و کارای شکمی

taralius

Registered User
لایک‌ها
2,393
پول تو ایران یعنی کار آزاد
به طور شاخص و کلی یعنی دلالی :D الان شما به مشاور املاکی نگاه کن.تو کشورای خارجی همچین دلالی ای هست اصلا؟خونه تحت مالکیت بانکه و خودش تو خرید و فروشش دخالت میکنه
یا مغازه پغازه و فست فودی و کارای شکمی
تو کشورای خارجی مشاور املاک جز 10 شغل برتر از لحاظ درآمد هست.
قبل از ایراد سخنانتون یه سرچ داخل گاگول بزنید بد نیست.

parsa_teen

Registered User
لایک‌ها
151
دوست من میشه بگید علم چی میگه ؟
یا اینکه دین چه خرافاتی توش هست ؟
این تاپیک جای این بحث نیست ولی علم میگه ضرر نداره ولی اسراف توی هر کاری ضرر داره ما توی ایران با خرافات بزرگ شدیم با خرافات زندگی میکنیم و با خرافات میمیریم

eghana

Registered User
لایک‌ها
33
کی میگه کار نیست؟؟؟؟ واسه دانشجو هم کار هست ..
شما نمیتونی تراکت پخش کنی؟؟؟؟ کارشم فراوونه ..همه جا میخوان ...نمیشه که با هیچی سرمایه از پشت میز درآمد کسب کنی..
شما کارگری میکنی؟؟؟ معلومه که نه ...برو همین امروز روزنامه ببین چقدر واسه کارگر ساده حتی پاره وقت آگهی هست....
تو مترو برو ببین بچه 13 14 ساله میاد جنس میفروشه ..شما نمیتونی اینکارو بکنی؟؟ فوقش 200 تومن پول جنساش بشه...
از صفر میخوای شروع کنی قرار نیست یه شغل آبرومند و پردرآمد از همون اول داشته باشی ..
من خودم دانشجو هم بودم وسط ماه رمضون روزه هم میگرفتم بدون حقوق زیر آفتاب میرفتم شاگردی (کار فنی) یعنی مجانی کار میکردم تا یه کار یاد بگیرم ..بهم انعام میدادن یا اوستا بهم نمیداد یا وقتی خودشون دستی انعامو بهم میدادن میگفت برو یه چیز بخر بخوریم....
وقتی سرمایه نداری اینجوری باید کاربکنی نه اینکه فقط تو شرکت باشی و ماهانه حقوق بگیری...

hamid2517

Registered User
لایک‌ها
107
از سادگیش این حرف رو زده کسی ویزیتوره مخثوصا اگر مواد غذایی باشه در کنار اجناس شرکت می تونه با سه چهار میلیون هزینه کردن جنس خارجی بیاره در کنار اجناس صرکت بفروشه ماهی شاید دوبرابر پولی گذاشته وسط گیرش بیاد خیلیا از سادگیشونه که بی پول می مونن
آژانس نمیرفت خودش مسافر میزد .
کجاشو نمیدونم ...
قبلش میرفت ویزیتوری حدود 500تا700 درمیاورد ولی الان بعضی وقتا مسافرکشی میکنه میگه عجب اشتباهی میکردم وقت میذاشتم میرفتم ویزیتوری (با اون همه خستگی و پول کرایه و ...)
میگفت بخوای مسافر کشی کنی صبح ها ساعت 7تا9 و ظهر ها هم ساعت11 و حدود ساعت14 بهترین موقع هست .

adamebikarr

Registered User
لایک‌ها
455
یه نصیحتیت میکنم گوش کن
تمام فکرتو بزار که بری اون ور آب. الان رو دیدی داری چطور سر میکنی؟! فک کن اگر لیسانستون گرفتی و بعدش مثلا 10 سالم کار کردی کجای کاری تو؟ هیچ جا
درست تمام شد جوری باشه سریع بزن برو

• Like
Reactions: xms
بالا