برگزیده های پرشین تولز

خریدار کوپن گوگل ادز

persian-earning

کاربر فعال درآمد اینترنتی
کاربر فعال
لایک‌ها
1
ممنون از جواب قاطعی که گذاشتید . من طبق شنیده ها و تجربه ای که داشتم صحبت کردم .

ممکنه افرادی که دارای سرتیفیکیت هستن سطوح متفاوتی داشته باشن . ( و امکانات متفاوت ) چون هنوز شخصا برای دریافت این سرتیفیکیت اقدام نکردم .
خواهش می کنم محسن جان!!!
اگر دوست داشتید راجع به این موضوع در یاهو مسنجر با هم بیشتر صحبت می کنیم دوست عزیز :)

reza395

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
:

Promotional credits are one of the ways we help qualified programme members bring in new business. Qualified Individuals and Qualified Companies in the Google Advertising Professionals programme who operate businesses in the United States, Canada, the UK, Australia, France, Italy, Spain, Germany, the Netherlands, Poland, Turkey, Korea, Israel, the Czech Republic and Hungary are eligible for these credits, which are available through your My Client Centre's 'Pro Centre' tab. Credits may be applied to a new client account (no more than two weeks old) being managed by qualified members. Each US$100 (or local currency equivalent) credit is good for 1-to-1 dollars worth of free AdWords advertising.

خوب می گه که اشخاصی که دارای مدرک از گوگل هستند و در فلان کشور ها تجارت می کنند می توانند به ازای هر مشتری که از زمان عضویتش توسط شخص متخصص 2 هفته نگذشته باشد
شخص متخصص گوگل ادورد می تواند 100 دلار اعتبار به آن فرد بدهد

اینجا هیچ صحبتی از Setup fee نیامده است که مبلغ 5 دلار می باشد
یعنی هر کسی که باشه چه Qualified Individuals و چه Qualified Companies باید مبلع 5 دلار را که توسط یک کریدیت کارت و یا یک حساب بانکی منحصر به فرد ( یعنی نمی توان 2 حساب مختلف ساخت ) اکانت را بسازید

ولی شما گفتی که مبلغ Setup ادوردز را نمی دهید که 100 درصد دروغ محض است و اصلا چنین کاری امکان پذیر نمی باشد :)

persian-earning

کاربر فعال درآمد اینترنتی
کاربر فعال
لایک‌ها
1
خوب می گه که اشخاصی که دارای مدرک از گوگل هستند و در فلان کشور ها تجارت می کنند می توانند به ازای هر مشتری که از زمان عضویتش توسط شخص متخصص 2 هفته نگذشته باشد
شخص متخصص گوگل ادورد می تواند 100 دلار اعتبار به آن فرد بدهد

اینجا هیچ صحبتی از Setup fee نیامده است که مبلغ 5 دلار می باشد
یعنی هر کسی که باشه چه Qualified Individuals و چه Qualified Companies باید مبلع 5 دلار را که توسط یک کریدیت کارت و یا یک حساب بانکی منحصر به فرد ( یعنی نمی توان 2 حساب مختلف ساخت ) اکانت را بسازید

ولی شما گفتی که مبلغ Setup ادوردز را نمی دهید که 100 درصد دروغ محض است و اصلا چنین کاری امکان پذیر نمی باشد :)
همانطور که در بالا عرض کردم، شما درست می فرمائید! :)

بالا