برگزیده های پرشین تولز

خرید اقساطی از دیجی کالا

diordior

مدیر بازارچه صوتی وتصویری*فروشنده معتبر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
1,432
اخه 23 درصد سود خود بانک هست
9 درصد هم کارمزد خود دیجی پی
میشه حدود 33 درصد
اگر شخصی بخاد بگیره خوب با حساب بانکی خودش وام میگیره بهتره

hexman

Registered User
لایک‌ها
762
اگر شخصی بخاد بگیره خوب با حساب بانکی خودش وام میگیره بهتره

وام گرفتن مگه الکیه در حال حاضر هیچ بانگی بدون سپرده گذاری وام نمیده بعد هم ضامن میخواد که هر کسی نداره

salam

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
خودش میگه وام 23 درصد مثل نرخ وامی که بانکها الان میدن ولی اگر هزینه ای که بابت مابه التفاوت نقد و نسیه از شما میگیره رو کم کنی میشه وام با بهره 35 درصد

el digo

Registered User
لایک‌ها
176
دوستان من تو اعتبارسنجی دیجی پی رد شدم در حالی ک سرویس اسنپ پی ۱۰م بهم اعتبار داده،ویپاد رو پله ی ۷ تومنی ام،از تارا و اسان پرداخت هم اعتبار گرفتم اما خب دیجی پی منو لایق اعتبار ۳۰۰ هزار تومنی هم نمیدونه
اینا ب کنار خواستم بگم ب هیچ عنوان سمت لندو نرید،پیش پرداختو گرفته،وامم از بانک گرفته،۸ فروردین باید اولین قسطو بدم در حالی ک هیچ خبری نه از پول هست و نه پاسخگویی
یک گروه تلگرامی هم پیدا کردم ۴۳۰ نفر عضو داره بعضیا چند ماهه قسط میدن بدون اینکه وامی گرفته باشن

damino

Registered User
لایک‌ها
74
دوستان من تو اعتبارسنجی دیجی پی رد شدم در حالی ک سرویس اسنپ پی ۱۰م بهم اعتبار داده،ویپاد رو پله ی ۷ تومنی ام،از تارا و اسان پرداخت هم اعتبار گرفتم اما خب دیجی پی منو لایق اعتبار ۳۰۰ هزار تومنی هم نمیدونه
اینا ب کنار خواستم بگم ب هیچ عنوان سمت لندو نرید،پیش پرداختو گرفته،وامم از بانک گرفته،۸ فروردین باید اولین قسطو بدم در حالی ک هیچ خبری نه از پول هست و نه پاسخگویی
یک گروه تلگرامی هم پیدا کردم ۴۳۰ نفر عضو داره بعضیا چند ماهه قسط میدن بدون اینکه وامی گرفته باشن
من تابستون از لندو اعتبار گرفتم. خود پول رو که با دعوا و شکایت تونستم بگیرم. برای بازپرداخت اقساط هم که اگه از طریق خود سایت لندو پرداخت کنید اقساط رو به بانک نمی دن و شما رو بدهکار بانکی می کنن. منم هر ماه مجبوری باید برم شعبه تا اقساط رو بدم.
در کل اصلا سمت لندو نرید که دزد هستند.

parviz_r

کاربر فعال بخش کار و سرمایه
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,818
خرید انجام بده،
موقع پرداخت، درگاه، دیجی پی اقساطی (اعتباری) انتخاب کن، سیصد برات فعال میشه

(ازت کد ملی و موبایل میخواد برای فعال شدن)

el digo

Registered User
لایک‌ها
176
خرید انجام بده،
موقع پرداخت، درگاه، دیجی پی اقساطی (اعتباری) انتخاب کن، سیصد برات فعال میشه

(ازت کد ملی و موبایل میخواد برای فعال شدن)
عجیبه حتی اونم نمیده بمن میگه شرایطشو نداری

el digo

Registered User
لایک‌ها
176
من تابستون از لندو اعتبار گرفتم. خود پول رو که با دعوا و شکایت تونستم بگیرم. برای بازپرداخت اقساط هم که اگه از طریق خود سایت لندو پرداخت کنید اقساط رو به بانک نمی دن و شما رو بدهکار بانکی می کنن. منم هر ماه مجبوری باید برم شعبه تا اقساط رو بدم.
در کل اصلا سمت لندو نرید که دزد هستند.
شعبه قسطو قبول میکنه؟ ب بعضیا گفتن فقط باید از سایت لندو پرداخت کنی و بنده خداها درگیرن

بالا