برگزیده های پرشین تولز

خرید دوچرخه

saeid rope

Registered User
لایک‌ها
6
100 تا 150 با کمک فنر عقب و جلو چی خوبه؟؟؟؟؟
فرقی نمیکنه بدنه چی باشه.

سلام دوست عزیز...
با 100 تا150 که دوچرخه درست درمون نمیشه خرید،یکمی خرج کن.
من اکثر دوستانم رکاب زن حرفه ای هستن.
اتفاقا دست 2 دارن.
من اطلاعات بگیرم بهت خبر میدم....

actros

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
3,474
دروود
بعد از مدت ها یک مکان مناسب برای مشاوره خرید دوچرخه پیداکردم.
من قصد خرید یک دوچرخه fuji رو دارم.ساکن مشهد هستم.و توی مشهد فعلا فقط یک نفر رو پیدا کردم که فوجی میفروشه.خودم مدل نوادا 2 رو پسند کرده بودم.دنده های عقبش شیمانو اسرو هستش و کیفیت بدنه و دوشاخ( بسیار بالا بود.لاستیک هم کندا.ولی مشکل اساسی ترمز هاش هستند که متاسفانه دیسکی میباشند.و من به چند دلیل ترمز دیسکی رو نمی پسندم.قیمت توی مشهد میداد 430 تومن
ابتدا مدل adventure 2 رو پسندیده بودم اما ست دنده هاش شیمانو تورنه ی مدل tx-50 بود.بعد از تحقیقی که توی اینترنت کردم زیاد از تعریف نکرده بودند.
به نظر شما توی این رنج قیمت چه چرخی بهترین گزینه است؟ توی مشهد نمایندگی مناسب برای خرید چرخ میشناسید؟؟؟
و سوال دیگه اینکه ایا شانژمان دنده های عقب با ست شیمانو tourney کیفیت داره یا نه؟؟منظورم اینه که دوام و قدرت لازم رو توی کوهستان و هوای بارونی داره؟؟؟چون خودم از سایت های مختلف جستجو کردم.ملت زیاد تعریف نکردند.
سپاس
سقف قیمت هم تا 400_450

مشهد نمایندگی Giant داره:
آدرس: حدفاصل چهار راه خواجه ربیع و م شهدا - مابین عبادی 9 و 11 فروشگاه دوچرخه المپیک
تلفن : 2224550-511

جاینت یکی از بهترین تولید کنندگان دوچرخه دنیاست.اصلا قابل مقایسه با فوجی و امثالهم نیست.
بالای 200 تومن اکثرا دنده های شیمانو دارن.ولی خود شیمانو چندین رده داره.
واسه کوهستان بهترنیش سری XTR که فقط ست ترمزش نزدیک 700 تومنه :wacko:

چه بدی از ترمز دیسکی دیدی یا شنیدی؟
مال خودم Promax تایوانه.خیلی هم تاپ نیست ولی از 100 تا لقمه ای بهتره.
من میخاستم بخرم میگفتن زیر 500 ترمز دیسکیش به درد نمیخوره.ولی بعد فهمیدم چرتو پرته;)

زیاد به پستای فرومای خارجی توجه نکن.اونا اصلا چرخ زیر 1000 دلاری رو به حساب نمیارن.پس نمیتونی دنبال review خوب برای دوچرخه زیر 1000 دلار باشی.
ولی همون چرخ تو ایران یکی از بهترینا خواهد بود:lol:

جاینت رو پیدا کردی با خیال راحت بخر.;)

lamia.boy

Registered User
لایک‌ها
0
من حوصله نداشتم کل تایپیک رو بخونم !

من خودم Viva Predator دازم خیلی هم راضی هستم دورو وره 330 هم هست دو ساله از درو دیوار هم باهاش بالا رفتم ! کلی باهاش پریدم خیلی خوبه

اما اگه پول واست مهم نیست یه دونه STP 2 Giant بگیر نزدیک 1 میلیون پولش هست ! ولی ارزش داره

actros

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
3,474
من حوصله نداشتم کل تایپیک رو بخونم !

من خودم Viva Predator دازم خیلی هم راضی هستم دورو وره 330 هم هست دو ساله از درو دیوار هم باهاش بالا رفتم ! کلی باهاش پریدم خیلی خوبه

اما اگه پول واست مهم نیست یه دونه STP 2 Giant بگیر نزدیک 1 میلیون پولش هست ! ولی ارزش داره

STP سری مخصوص جاهای ناهمواره.خیلی راحت نیست.
ولی با 500-400 هم میشه Giant خوب پیدا کرد

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,510
اوه این تاپیک مال 4-5 سال پیشه

دوچرخه حدود 100 تومنی چی پیشنهاد میدید؟ کوهستان
آساک دوچرخ خوبه؟

"Mohammad"

Registered User
لایک‌ها
116
من یه سه چرخه دارم میفروشم
nw8mapgr7abwvfc267xp.gif

My_Computer

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
دوچرخه وسیله ورزشی خوبی است

bloody

کاربر فعال علم و دانش
کاربر فعال
لایک‌ها
17
دوستان با توجه به نیاز من چه مدلی رو پیشنهاد میکنید ؟

رشته ورزشی خودم ژیمناستیک بود از دوران کودکی ولی به دلیل مصدومیت (کمر و مچ دست) دیگه نمیتونم ادامه بدم و به دوچرخه سواری روی آوردم البته همیشه دوچرخه سواری میکردم ولی قصد دارم به صورت جدی ادامه بدم.

500 تا 800 تومن میتونم هزینه کنم .
سعی میکنم روزی 50 - 60 کیلومتر تو جاده برم اول میخواستم کورسی بگیرم ولی دیدم تو این قیمت شاید نشه چیز خوبی تهیه کرد و نگهداری و قطعات ش هم دردسر داره (شاید اشتباه میکنم البته فروشنده هم میگفت سواری باهاش سخته و مسافت طولانی کمر درد میگیری !!)
کراس هم که به کارم نمیاد چون خیلی از درو دیوار بالا نمیرم سعی میکنم توی یه مسیر صاف حرکت کنم .

یه دوچرخه میخوام که بشه باهاش مسافت زیاد هم رفت مثلا بین دو شهر!! در ضمن بشه داخل شهر هم ازش استفاده کرد (شاید بشه گفت توریستی)...از فروشگاه اینجا (یزد)که مشورت گرفتم دو سه مدل از مریدا مدل 2011 بهم معرفی کردن ولی باز شک دارم اصلا مریدا خوب باشه یا نه چون اینها چیزی که دارن تبلیغ میکنن !

پیشاپیش مرسی !

bloody

کاربر فعال علم و دانش
کاربر فعال
لایک‌ها
17
هیچ کس نظری نداره ؟

behnaiivii

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان
چندسال پیش مشکلی تو ستون فقراتم بود که تقریبا حل شد ولی گاها توی پاهام احساس خستگی میکردم اهل ورزش هم نبودم تا اینکه یهو آدم شدم و همزمان و تقریبا مداوم رفتم سراغ دوچرخه و استخر و بیش از حد انتظار نتیجه دیدم
جدیدا همه بهم توصیه میکنن دوچرخه مو عوض کنم چون بهم صدمه میزنه ( الان کوهستان کاملا معمولی و قدیمی استفاده میکنم )
روزی یک تا دو ساعت داخل شهر و گاها جاده های اطراف خیلی راحت و تفریحی رکاب میزنم گاهی هم سرعت میگیرم ولی دنبال مسابقه نیستم
اینجا شیب سربالایی اونقدر تندی هم نداریم و فعلا هم به کوهنوردی فکر نمیکنم
نمیدونم باید پی کورسی باشم یا کوهستان
دنبال جنس ارزونم نیستم بیشترین چیزایی که واسم مهمه اینه که با توجه به توضیحات بالا :
۱ - به سلامتیم لطمه نخوره
۲ - باهاش راحت باشم و به مرور ازش خسته نشم ( آخه درحال حاضر شدیدا به دوچرخه سواری علاقه مند شدم )
۳ - اینجا دسترسی ندارم واسه همین دوچرخه ای میخوام که به این زودیا نیاز به تعمیر و تعویض نداشته باشه
۴ - زیبایی دوچرخه واسم مهمه
با توجه به موارد بالا ممنون میشم چند مدل قابل خرید رو با ذکر تفاوتها و حدود قیمت بهم پیشنهاد بدین

Undisclosed

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
57
ولی 2 هفته پیش که داشتم توی سر بالایی کوه رکاب میزدم از روی یه سنگ رد شدم و تعادلم به هم خورد. شانس آوردم که از دوچرخه پریدم پایین..... دو چرخه افتاد پایین و تبدیل شد به یک تیکه آهن پاره!
:blink:
مردم چه کارهایی که نمیکنن

behnaiivii

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان
چندسال پیش مشکلی تو ستون فقراتم بود که تقریبا حل شد ولی گاها توی پاهام احساس خستگی میکردم اهل ورزش هم نبودم تا اینکه یهو آدم شدم و همزمان و تقریبا مداوم رفتم سراغ دوچرخه و استخر و بیش از حد انتظار نتیجه دیدم
جدیدا همه بهم توصیه میکنن دوچرخه مو عوض کنم چون بهم صدمه میزنه ( الان کوهستان کاملا معمولی و قدیمی استفاده میکنم )
روزی یک تا دو ساعت داخل شهر و گاها جاده های اطراف خیلی راحت و تفریحی رکاب میزنم گاهی هم سرعت میگیرم ولی دنبال مسابقه نیستم
اینجا شیب سربالایی اونقدر تندی هم نداریم و فعلا هم به کوهنوردی فکر نمیکنم
نمیدونم باید پی کورسی باشم یا کوهستان
دنبال جنس ارزونم نیستم بیشترین چیزایی که واسم مهمه اینه که با توجه به توضیحات بالا :
۱ - به سلامتیم لطمه نخوره
۲ - باهاش راحت باشم و به مرور ازش خسته نشم ( آخه درحال حاضر شدیدا به دوچرخه سواری علاقه مند شدم )
۳ - اینجا دسترسی ندارم واسه همین دوچرخه ای میخوام که به این زودیا نیاز به تعمیر و تعویض نداشته باشه
۴ - زیبایی دوچرخه واسم مهمه
با توجه به موارد بالا ممنون میشم چند مدل قابل خرید رو با ذکر تفاوتها و حدود قیمت بهم پیشنهاد بدین

یعنی هیچکی اینجا نیست ؟؟؟؟؟؟؟؟

بالا