برگزیده های پرشین تولز

خرید عمده لوازم آرایشی و بهداشتی

dr.ataie

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام دوستان من تصمیم گرفتم یک مغازه فروش لوازم آرایشی و بهداشتی باز کنم. کسی اطلاع داره از کجا میتونم بصورت عمده و ارزان خرید کنم؟ خودم برم وسایل رو از جاهایی مثل بانه و کیش یا قشم بیارم؟ یا با شرکتهایی که وارد کننده عمده هستند کار کنم؟ آیا با وجود طرح شبنم این کار صرفه اقتصادی داره؟ ممنون میشم اگر دوستانی که در این زمینه تجربه یا اطلاعاتی دارند کمک کنند. کالاهای مورد نظرم هم با قیمت مناسب و بدون دردسر باشن ( یعنی با اداره بهداشت و اماکن و ... درگیر نشم). پیشاپیش از پاسخ های شما سپاسگزارم.

سلام
ایشالا که تو کارت موفق باشی دو راه برات معرفی میکنم برای تهیه محصولات بهداشتی و مراقبت از پوست
1-خود ما که وارد کننده هستیم 09333588005
2-جناب دکتر رادان 09128938677
در ضمن همون که تاکید کردم فقط محصولات مراقبت از پوست کار میکنیم و تمامی محصولات هم دارای برچسب شبنم می باشند.

ho3in85

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
29
سلام
ایشالا که تو کارت موفق باشی دو راه برات معرفی میکنم برای تهیه محصولات بهداشتی و مراقبت از پوست
1-خود ما که وارد کننده هستیم 09333588005
2-جناب دکتر رادان 09128938677
در ضمن همون که تاکید کردم فقط محصولات مراقبت از پوست کار میکنیم و تمامی محصولات هم دارای برچسب شبنم می باشند.

با سلام
در صورت امکان لیست اقلام موجودی خود را همراه با قیمت برای بنده پ.خ کنید. با تشکر.

dr.ataie

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام لیست قیمت ضمیمه شد
در ضمن اگه محصولات دستمال کاغذی هم خواستید بگید لیست قسمت براتون ارسال کنم

فایل های ضمیمه

• lst mahsolat.zip
    189.8 KB · نمایش ها: 124

sorush21

Registered User
لایک‌ها
160
سلام
برید بازار بین الحرمین - بازار بزرگ تهران

ho3in85

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
29
سلام
سلام
ممنون بابت پاسختون من یه بار رفتم بازار ولی کوچه مروی و ناصر خسرو قیمت گرفتم دیدم مثل بقیه ی جاها بود بین الحرمین قیمت متفاوت از این دو داره؟
یک سوال دیگه ای هم برام مطرح بود اینه که چطور میشه اصل بودن جنسو تشخیص داد مثلا یک بند خدایی یه محصول ضد آفتاب با قیمت خیلی پایین بم پیشنهاد داده میگه اصله و شبنم هم داره ولی انقدر پایینه قیمت که هرچی فک می کنم نمیتونم هضم کنم (یک هشتم قیمت داروخانه) تاریخ انقضاش هم نزدیک نیست.
و در آخر هم اینکه برای خرید محصولات ایرانی بهتره که از خود تولید کننده خرید یا عمده فروش؟
با تشکر

sorush21

Registered User
لایک‌ها
160
ممنون بابت پاسختون من یه بار رفتم بازار ولی کوچه مروی و ناصر خسرو قیمت گرفتم دیدم مثل بقیه ی جاها بود بین الحرمین قیمت متفاوت از این دو داره؟
یک سوال دیگه ای هم برام مطرح بود اینه که چطور میشه اصل بودن جنسو تشخیص داد مثلا یک بند خدایی یه محصول ضد آفتاب با قیمت خیلی پایین بم پیشنهاد داده میگه اصله و شبنم هم داره ولی انقدر پایینه قیمت که هرچی فک می کنم نمیتونم هضم کنم (یک هشتم قیمت داروخانه) تاریخ انقضاش هم نزدیک نیست.
و در آخر هم اینکه برای خرید محصولات ایرانی بهتره که از خود تولید کننده خرید یا عمده فروش؟
با تشکر
اختلافش خیلیه حتی مروی هم اکثرا از اونجا تهیه میکنن
شبنم رو برچسبش میفروشن ممکنه قاچاق شبنم دار باشه ! ممکنم هست راست بگه تو این مورد میتونی نمونه اصلی و نمونه اون طرف بدی آزمایش اگه برات مقدوره و مهمه و یا خود کرم رو قیمتش رو ازسایتای خارجی دربیاری محاسبه کنی ببینی راست و دروغش درمیاد
من خودم تو این کار نبودم ولی محصولات ایرانی رو هم گاهی نماینده ها ارزونتر از تولیدکننده میدن مثل گوشی glx که تو سایت خودش قیمتش بیشتر از سایتای معروف دیگست یا مثلا گیرنده دیجیتال که من از نماینده چندسال پیش قیمت گرفتم 60تومن عمده اونوقت به خود شرکت زنگ زدم خیلی مردونگی ب خرج داد 75گفت عمده!! علت این اختلاف بین نماینده و تولیدی رو نمیدونم دقیقا؟؟!

ho3in85

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
29
اختلافش خیلیه حتی مروی هم اکثرا از اونجا تهیه میکنن
شبنم رو برچسبش میفروشن ممکنه قاچاق شبنم دار باشه ! ممکنم هست راست بگه تو این مورد میتونی نمونه اصلی و نمونه اون طرف بدی آزمایش اگه برات مقدوره و مهمه و یا خود کرم رو قیمتش رو ازسایتای خارجی دربیاری محاسبه کنی ببینی راست و دروغش درمیاد
من خودم تو این کار نبودم ولی محصولات ایرانی رو هم گاهی نماینده ها ارزونتر از تولیدکننده میدن مثل گوشی glx که تو سایت خودش قیمتش بیشتر از سایتای معروف دیگست یا مثلا گیرنده دیجیتال که من از نماینده چندسال پیش قیمت گرفتم 60تومن عمده اونوقت به خود شرکت زنگ زدم خیلی مردونگی ب خرج داد 75گفت عمده!! علت این اختلاف بین نماینده و تولیدی رو نمیدونم دقیقا؟؟!
ممنون از راهنماییتون، ولی اینجوری که شما می فرمایید که شبنم رو هم می فروشن اگه یه جنس رو با قیمت بالا هم بخریم معلوم نیس از همون دو زاریاس یا نه! آزمایشم که واسه لوازم بهداشتی فک کنم خیلی گرون در بیاد آنالیزش تازه اگه انجام بده جایی. تازه آزمایش رو مدل های زندش بماند که خودش میشه یه تز دکترا.

vachko

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

zahra.s

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان من تصمیم گرفتم یک مغازه فروش لوازم آرایشی و بهداشتی باز کنم. کسی اطلاع داره از کجا میتونم بصورت عمده و ارزان خرید کنم؟ خودم برم وسایل رو از جاهایی مثل بانه و کیش یا قشم بیارم؟ یا با شرکتهایی که وارد کننده عمده هستند کار کنم؟ آیا با وجود طرح شبنم این کار صرفه اقتصادی داره؟ ممنون میشم اگر دوستانی که در این زمینه تجربه یا اطلاعاتی دارند کمک کنند. کالاهای مورد نظرم هم با قیمت مناسب و بدون دردسر باشن ( یعنی با اداره بهداشت و اماکن و ... درگیر نشم). پیشاپیش از پاسخ های شما سپاسگزارم.

zahra.s

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوست عزیز من مغازه شال و روسری داشتم مقداری هم لوازم آرایش "مدا" اصل از نمایندگی رسمی با بر چسب اصالت کالا و فاکتور خریدم ولی متاسفانه با مشکل رو برو شدم حاضرم 3 ملیون زیر قیمت خریدم بدم تاریخش هم تا آخر 2016 هستش اگه به کارتون میاد تماس بگیرید چکی هم میدم.09125637825

sb69

Registered User
لایک‌ها
7
سلام دوست عزیز به این تایپک سر بزن:
http://forum.persiantools.com/threa...شتی-با-شرایط-ویژه-و-بدون-سرمایه-اولیه.660265/
شرکت ما شرکت معتبر در زمینه واردات لوازم آرایشی و بهداشتی و پوشاک و لوازم آشپزخانه و . . . است که اقدام به
واگذاری عاملیت فروش محصولات آرایشی بهداشتی با شرایط ویژه و بدون سرمایه اولیه
مینماید.
خواستی با شماره های تماس در لیست محصولات هم با شرکت تماس بگیر تا راهنمایی کنند.
خودم هم اگر سوالی داشتی در خدمتم

saied_2012

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
پخش عمده ی لوازم ارایشی و بهداشتی برای تجهیز مغازه با قیمت بسیار مناسب ،دست اول ،اگر تمابل داشتید تماس بگیرید 09301585710

saied_2012

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
برای زدن مغازه آرایشی بهداشتی چه مجوزهایی لازم هست؟

از کجا ها فهمیدین جنساتون رو از کجا تهیه کنید؟
دوست خوبم لوازم ارایشی و بهداشتی یک صنف بسیار حساسی هس ک اگه دقت نداشته باشید بهتون ضربه میزنن و جنسای تقلبی میفروشن از این رو اگه یک ادم مطمن و وارد پیدا کنین تا کمکتون کنه خیلی خوب میشه

saied_2012

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با تشکر از دوستانی که تاپیک زیرخاکی رو بالا آوردن!:) من 1 ماه بعد از ایجاد این تاپیک مغازه رو راه انداختم. کارم هم تا الان خوب بوده. به هر حال دوستان اگر سوالی در این زمینه داشتید در خدمتم. فقط زیاد فرصت نمیکنم اینجا سر بزنم.
تو کدوم منطقه مغازه گرفتین؟میشه بگید/؟محلی هست یا بازار؟

hogershop

Registered User
لایک‌ها
131
دوستانی که تو کار آرایشی بهداشتی هستید زیاد ریز نشید تو مجوز و بهداشت و این حرفها.منظورم این نیست که بی وجدان باشید ولی اینم درنظر بگیرید سازمان بهداشت اولا اصلا کارش کنترلی نیست و هدفش حفظ امنیت بهداشت مردم نیست فقط هدفش حمایت از تولید داخله و به نظر من فیلمشونه که سازمان بهداشت و... دوما خیلی از مارکهایی که برچسب بهداشت میگیرن یکبار میگیرن برای همیشه یعنی ممکنه موقع مجوز یه سری چیزارو رعایت کنن ولی بعدا نکنن چون نظارت دقیقی نیست و باپولم میشه مجوزو گرفت.ایرانم همه پولکین
حکایت چیپس وپفک های مارک ایرانه که توش مارمولک و سوسک پیدا کردن مشتری ها...خب اینا از کجا اومده؟ سازمان بهداشت کجا بوده؟ چه نظارتی داشته ؟ الانم همون مارکها دارن تولید میشن و میرن دست بچه مردم.
بهداشت همون پول زور وده هست که از شرکتها پول میگیره مجوز میده که به اسم سازمان بهداشت فروش بیشتری بکنن.

به نظر من زیاد حساس نشید همین که تقلبی نباشه کافیه دیگه مهم نیست چه مارکی و چه کیفیتی.یعنی جنس تقلبی نباشه خطرساز هم نیست حالا ممکنه کیفیت عالی و کیفیت متوسط تفاوت داشته باشه ولی ریسکی نداره

hogershop

Registered User
لایک‌ها
131
اگه خریدتون عمده باشه من میتونم براتون جنس جور کنم..چون قبلا نماینده یه شرکت وارد کننده لوازم آرایشی بهداشتی بودم و هنوزم باهاشون ارتباط دارم واکثر برندهارو فکر کنم داشته باشند
شما چقدر جنس میخوای؟
چه اقلامی میخوای؟ و آیا مارک خاصی مد نظرته یا فرقی برات نداره ؟!

sinoshi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوست عزیز
من واردکننده ی LCN از آلمانم .خواستی تماس بگیر

بالا