برگزیده های پرشین تولز

خرید مستقیم ازچین با پایین ترین قیمت در ايران -بدون واسطه

mercedes62

کاربر حرفه ای سیستم عامل
لایک‌ها
941
یادم رفت بگم 4 تومن پست پول زور ازم گرفت :general710:

از اون طرف گیر داده میگه این از خارج اومده چی هست بازش کن ما ببینیم !!! :D
مبارکه باشه ،طرف زوق و شوق داشته :D

smart2009

Registered User
لایک‌ها
120

mercedes62

کاربر حرفه ای سیستم عامل
لایک‌ها
941
ممنون بابت عکس ، محبت کردید ممنونم
در مورد درصد هم فکر میکنم 1 کد و شناسه مربوط به گمرک باشه منظورش درصد و گمرکی نیست ( مثلا جای و موقعیت بسته در گمرک یا چیزی شبیه این باید باشه )
موفق باشید

pouyan78

کاربر حرفه ای بازی های کامپیوتری
فروشنده معتبر
لایک‌ها
78
عزیزجان والا تو این سایتا جایی نبود کنسول داشته باشه کنسول هم میتونی وارد کنی با بازی هاش؟ PS4 میخوام قیمت بازی هارو میتونی بگی چند در میاد؟ قیمت بازی ها به دلار 59.99

mercedes62

کاربر حرفه ای سیستم عامل
لایک‌ها
941
عزیزجان والا تو این سایتا جایی نبود کنسول داشته باشه کنسول هم میتونی وارد کنی با بازی هاش؟ PS4 میخوام قیمت بازی هارو میتونی بگی چند در میاد؟ قیمت بازی ها به دلار 59.99
بله دوست عزيز ps4 هم هست منتها فكر ميكنم قيمتش از ايران قرونتر در بياد از بازار داخل تهيه كنيد مقرون به صرفه تر باشه
اين لينكش
http://www.aliexpress.com/item/New-...-500G-standard-Host-Jet-Black/1935060403.html
در مورد بازي هم با دلار 3390 وب ماني ميشه 203 با 10 هزارتومان كارمزد ميشه 213

موفق باشيد

pouyan78

کاربر حرفه ای بازی های کامپیوتری
فروشنده معتبر
لایک‌ها
78
ممنون بله درسته گرون تر در میاد

tivait

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
سلام
شما مطمئنی گمرکی تبلت و گوشی 4 درصد ؟ یعنی اگر 1000 دلار تبلت وارد کنیم گمرکیش 40 دلاره فقط ؟ در این مورد تجربه واردات هم داشتید ؟

smpd

Registered User
لایک‌ها
449
سلام دوست عزیز. یه شماره تماس از خودت لطف کن + شماره کارتت + اینکه الان من چند تا جنس با هم میخوام باید دونه دونه لینکش رو برای شما بفرستم یا اینکه خودم یوزر بسازم و ثبت کنم و شما از یوزر من پرداخت رو انجام میدی ؟

mercedes62

کاربر حرفه ای سیستم عامل
لایک‌ها
941
سلام
شما مطمئنی گمرکی تبلت و گوشی 4 درصد ؟ یعنی اگر 1000 دلار تبلت وارد کنیم گمرکیش 40 دلاره فقط ؟ در این مورد تجربه واردات هم داشتید ؟
باسلام و احترام
عذرخواهی میکنم با تاخیر جواب میدم ،بله دوست عزیز تعرفه گمرکی رسمی گوشی و تبلت 4% هستش تو گوگل یا گمرک میتونید سرچ کنید در مورد وارد کردن بله بصورت شخصی تبلت اوردم ولی برای بچه های اینجا تابحال سفارشی نداشتم
در موردش تحقیق کنید کامل ، لینکای زیر رو ببینید در مورد تعرفه کمرکی

موفق باشید

https://www.google.com/webhp?sourceid=chrome-instant&ion=1&espv=2&ie=UTF-8#ie=UTF-8&q=تعرفه گمرکی واردات تبلت&sourceid=chrome-psyapi2

https://www.google.com/webhp?sourceid=chrome-instant&ion=1&espv=2&ie=UTF-8#q=تعرفه گمرکی واردات گوشی

mercedes62

کاربر حرفه ای سیستم عامل
لایک‌ها
941

mercedes62

کاربر حرفه ای سیستم عامل
لایک‌ها
941
سلام دوست عزیز. یه شماره تماس از خودت لطف کن + شماره کارتت + اینکه الان من چند تا جنس با هم میخوام باید دونه دونه لینکش رو برای شما بفرستم یا اینکه خودم یوزر بسازم و ثبت کنم و شما از یوزر من پرداخت رو انجام میدی ؟
باسلام عذرخواهی میکنم با تاخیر جواب میدم
مشکلی نیست با اکانتون یا با اکانت خودم براتون خریدتون رو انجام میدم هرکدوم که شما راحت هستید
اطلاعات کارت و... پ خ شد
موفق باشید

mercedes62

کاربر حرفه ای سیستم عامل
لایک‌ها
941

Shahab-A

Registered User
لایک‌ها
7
شما فقط کار خرید رو انجام میدید ؟
راهنمایی خریدار در مورد فروشنده و اینکه بسته ارسال شده یا نه و ... ؟ به عهده شما نیست ؟

mercedes62

کاربر حرفه ای سیستم عامل
لایک‌ها
941

سلام دوست عزیز لینک اول میشه 860 تومان با 5% کارمزد 43= 903 البته باید همراهش رم هم انتهاب کنید که من 2 گیگ رو حساب کردم
لینک دوم میشه 691 بعلاوه 5% کارمزد 34.5 میشه = 725 ( با محاسبه 2 گیگ رم البته )

موفق باشید

mercedes62

کاربر حرفه ای سیستم عامل
لایک‌ها
941
شما فقط کار خرید رو انجام میدید ؟
راهنمایی خریدار در مورد فروشنده و اینکه بسته ارسال شده یا نه و ... ؟ به عهده شما نیست ؟
بله دوست عزیز پیگیری خرید و راهنمایی و پیگیری ارسال و.. کالا رو انجام میدم
موفق باشید

Shahab-A

Registered User
لایک‌ها
7
خب عزیز من از این لینک 20 تا میخوام منتها نمیدونم فروشندش خوبه یا بده یا قیمت به چه صورته ؟
شما میتونید زحمتش رو بکشید ؟

http://www.aliexpress.com/item/2014...refoot-running-shoes-High/1942879162.html?s=p

2 تا سوال برا خرید هایی مثل من که یه مقدار رقم بالاست چه جوری میگیرید ؟
من هر ماه تقریبا حدود 1000 دلار خرید دارم اگه بتونیم همکاری کنیم

mercedes62

کاربر حرفه ای سیستم عامل
لایک‌ها
941
خب عزیز من از این لینک 20 تا میخوام منتها نمیدونم فروشندش خوبه یا بده یا قیمت به چه صورته ؟
شما میتونید زحمتش رو بکشید ؟

http://www.aliexpress.com/item/2014...refoot-running-shoes-High/1942879162.html?s=p

2 تا سوال برا خرید هایی مثل من که یه مقدار رقم بالاست چه جوری میگیرید ؟
من هر ماه تقریبا حدود 1000 دلار خرید دارم اگه بتونیم همکاری کنیم
دوست عزیز این لینک فروشندش مهتبره و مشکلی نداره اگه اعتبارش بیشتر هم باشه بهتر ( الماسای بیشتر )
در مورد خرید این کتونی ها بعلت وزن شما هر 3 تا رو میتونین با پست رایگان سفارش بدید وگرنه بیشتر از 3 تا با هزینه پست (زیاد ) سفارش بدید که مقرون به صرفه نیست
در مورد 20 تا مگه اینکه با فروشنده صحبت کنم ببینم ممکنه رایگان بفرسته یا با هزینه کم بفرسته و رایزنی کنیم
در مورد هزینه هم چون من همون لحظه پولو پرداخت میکنم به علی اکسپرس (به دلار ) تا خرید انجام بشه شما هم باید پولو رو به من بدید که من براتون خرید بتونم انجام بدم
موفق باشید

بالا