برگزیده های پرشین تولز

خرید مستقیم ازچین با پایین ترین قیمت در ايران -بدون واسطه

mercedes62

کاربر حرفه ای سیستم عامل
لایک‌ها
941

M@RY

Registered User
لایک‌ها
149
ببین ، کارت پاسور گیر میدن بیاری ؟! من یک بار آوردن از هنگ کونگ گیز ندادن ! شاید هم نفهمیدن کارت بازی هست بین اون همه کالا ! حالا نظر شما چیه ؟! اگه می شه که کلی سفارش دارم کارت ...

mercedes62

کاربر حرفه ای سیستم عامل
لایک‌ها
941
ببین ، کارت پاسور گیر میدن بیاری ؟! من یک بار آوردن از هنگ کونگ گیز ندادن ! شاید هم نفهمیدن کارت بازی هست بین اون همه کالا ! حالا نظر شما چیه ؟! اگه می شه که کلی سفارش دارم کارت ...
دوست عزيز قانون كه گير ميدن و غير مجازه
ممكنه 1كيرو متوجه نشن ولي وقتي تعداد باشه حتما متوجه ميشن و مسلما جنستون گير ميكنه ، من توصيه نميكنم
مخلص

greenboy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
سلام.ببخشید من میخوام یه جا برای کار برم مصاحبه ازم پرسیدن اگه جنس پوشاک از چین بیارید و قیمت تمام شدش بیشتر از تولید داخل بشه.چه جوری میتونید جنستونو بفروشید.ممنون میشم راهنمایی کنید

M@RY

Registered User
لایک‌ها
149
سلام.ببخشید من میخوام یه جا برای کار برم مصاحبه ازم پرسیدن اگه جنس پوشاک از چین بیارید و قیمت تمام شدش بیشتر از تولید داخل بشه.چه جوری میتونید جنستونو بفروشید.ممنون میشم راهنمایی کنید
با تاکید بر خارجی بودن جنس و برند و Luxury بودن آن ؛ جنس را در پاچه طرف وارد کنید :)
این حرف رو جدی از یکی شنیده بودم که کارش فروش ماشین هست ؛ یعنی شاید واقعا همین جواب درست باشه :D

mercedes62

کاربر حرفه ای سیستم عامل
لایک‌ها
941

سلام ،دوست عزیز شما با تاکید و تبلیغات و زوم کردن بر نقاط قوت و مزیت کالاتون میتونید کالارو بفروشید = مثلا بزگترین تولید کننده پارچه دنیا-دارای جوایز x و... از لابراتور x ، تولید کننده پارچه و الیاف برا سازمان ملل و...
البته این بحث تخصصی بازاریابی برندینگ فروش و مارکتینگ هستش که نیاز به تجربه و علاقه و تخصص داره.
البته اصل مطلب اینکه اون شرکت هدف این بوده که شمارو بسنجه ببینه چند مرده حلاجید تو بحث فروش و مارکتینگ و...
البته بهتر بود پ خ می دادید ;) دوست عزیز.موفق باشید

mercedes62

کاربر حرفه ای سیستم عامل
لایک‌ها
941

mercedes62

کاربر حرفه ای سیستم عامل
لایک‌ها
941

! Devil !

Registered User
لایک‌ها
97
دوستان بنده هم سفارشم رو انجام دادم و تا اینجای کار از نحوه برخورد و رفتار ایشون کاملا راضی هستم...به امید دریافت سفارش :general406:

mercedes62

کاربر حرفه ای سیستم عامل
لایک‌ها
941
دوستان بنده هم سفارشم رو انجام دادم و تا اینجای کار از نحوه برخورد و رفتار ایشون کاملا راضی هستم...به امید دریافت سفارش :general406:
لطف داريد ، روز خوش

بالا