برگزیده های پرشین تولز

خرید مستقیم هر نوع کالا از امارات souq,brandsforless,sporter و...**تضمین بهترین قیمت و کمترین زمان**

helijoop

Registered User
تاریخ عضویت
21 نوامبر 2005
نوشته‌ها
1,764
لایک‌ها
969
محل سکونت
IRAN,Tehran
سفارش من در سلامت کامل رسید، تشکر از جناب صفایی که از ابتدای درخواست تا رسیدن بسته همواره پیگیر و همراه بودند.
محصولات شیبو کیفیت بسیار خوب و قیمت خیلی مناسبی دارند.

IMG_20191017_112411.jpg
 

KingSaeed

کاربر تازه وارد
تاریخ عضویت
16 می 2016
نوشته‌ها
71
لایک‌ها
31
سن
34
خرید دوباره از آمازون برای بنده از توسط آقای صفایی
بسیار متعهد و پیگیر و صادق
دوستان در سفارش به ایشون تردید نکنید
 

M.MEHDI.SH

Registered User
تاریخ عضویت
6 دسامبر 2013
نوشته‌ها
439
لایک‌ها
147
مبلغ 2میلیون و 227 هزارتومن به حساب ایشون جهت سفارش محصول واریز شد!
 

arshadqv

Registered User
تاریخ عضویت
21 فوریه 2009
نوشته‌ها
140
لایک‌ها
52
سلام
خوب هستید
دوست عزیز می تونید قیمت این کالاها رو هم بدید
ممنون
 

uranus_shop

Registered User
تاریخ عضویت
15 جولای 2014
نوشته‌ها
215
لایک‌ها
118
سلام
خوب هستید
دوست عزیز می تونید قیمت این کالاها رو هم بدید
ممنون
سلام دوست عزیز
ارسال شد خدمتتون
 

salehi.com

Registered User
تاریخ عضویت
5 می 2007
نوشته‌ها
95
لایک‌ها
7

uranus_shop

Registered User
تاریخ عضویت
15 جولای 2014
نوشته‌ها
215
لایک‌ها
118
سلام. لینک زیر رو قیمت می خواستم
سلام
ارسال شد خدمتتون
 

Rain-boy

Registered User
تاریخ عضویت
17 ژانویه 2013
نوشته‌ها
1,774
لایک‌ها
451
محل سکونت
طهــــــــــــــــــــــــران
سلام
ال سی دی گوشی شیاومی mi9 میخوام
چندتا سایت خودم دیدم ممنون میشم اگر میتونید برام بیارید قیمت بدید
ترجیحا با فریم
Original Wholesale Price For Xiaomi Mi 9 Lcd Display Touch Screen Digitizer Assembly For Xiaomi Mi9 Lcd Display With Frame - Buy Lcd Display For Xiaomi Mi 9,Mobile Phone Lcds For Xiaomi Mi 9,Mobile Lcd Screen For Xiaomi Mi 9 Product on Alibaba.com
Original Wholesale Price For Xiaomi Mi 9 Lcd Display Touch Screen Digitizer Assembly For Xiaomi Mi9 Lcd Display With Frame , Find Complete Details about Original Wholesale Price For Xiaomi Mi 9 Lcd Display Touch Screen Digitizer Assembly For Xiaomi Mi9 Lcd Display With Frame,Lcd Display For...
www.alibaba.com
www.alibaba.com
OEM LCD Screen and Digitizer Assembly Replacement Part for Xiaomi Mi 9-TVC-Mall.com
OEM LCD Screen and Digitizer Assembly Replacement Part for Xiaomi Mi 9.TVC-Mall online wholesale store features 100,000+ cell phone accessories for iPhone, Samsung and more at lowest prices from China.
www.tvc-mall.com
www.tvc-mall.com
Original Amoled Lcd With Fingerprint Sensor For Xiaomi Mi9 Display Digitizer Assembly With Frame - Buy 2019 New Mobile Phone Lcd Screen For Xiaomi Mi 9,Best Selling Blue With Frame Lcd Display For Xiaomi Mi9,Smart Phone Display Replacement For Xiaomi Mi 9 Product on Alibaba.com
Original Amoled Lcd With Fingerprint Sensor For Xiaomi Mi9 Display Digitizer Assembly With Frame , Find Complete Details about Original Amoled Lcd With Fingerprint Sensor For Xiaomi Mi9 Display Digitizer Assembly With Frame,2019 New Mobile Phone Lcd Screen For Xiaomi Mi 9,Best Selling Blue With...
www.alibaba.com
www.alibaba.com
 

uranus_shop

Registered User
تاریخ عضویت
15 جولای 2014
نوشته‌ها
215
لایک‌ها
118
سلام
ال سی دی گوشی شیاومی mi9 میخوام
چندتا سایت خودم دیدم ممنون میشم اگر میتونید برام بیارید قیمت بدید
ترجیحا با فریم
Original Wholesale Price For Xiaomi Mi 9 Lcd Display Touch Screen Digitizer Assembly For Xiaomi Mi9 Lcd Display With Frame - Buy Lcd Display For Xiaomi Mi 9,Mobile Phone Lcds For Xiaomi Mi 9,Mobile Lcd Screen For Xiaomi Mi 9 Product on Alibaba.com
Original Wholesale Price For Xiaomi Mi 9 Lcd Display Touch Screen Digitizer Assembly For Xiaomi Mi9 Lcd Display With Frame , Find Complete Details about Original Wholesale Price For Xiaomi Mi 9 Lcd Display Touch Screen Digitizer Assembly For Xiaomi Mi9 Lcd Display With Frame,Lcd Display For...
www.alibaba.com
www.alibaba.com
OEM LCD Screen and Digitizer Assembly Replacement Part for Xiaomi Mi 9-TVC-Mall.com
OEM LCD Screen and Digitizer Assembly Replacement Part for Xiaomi Mi 9.TVC-Mall online wholesale store features 100,000+ cell phone accessories for iPhone, Samsung and more at lowest prices from China.
www.tvc-mall.com
www.tvc-mall.com
Original Amoled Lcd With Fingerprint Sensor For Xiaomi Mi9 Display Digitizer Assembly With Frame - Buy 2019 New Mobile Phone Lcd Screen For Xiaomi Mi 9,Best Selling Blue With Frame Lcd Display For Xiaomi Mi9,Smart Phone Display Replacement For Xiaomi Mi 9 Product on Alibaba.com
Original Amoled Lcd With Fingerprint Sensor For Xiaomi Mi9 Display Digitizer Assembly With Frame , Find Complete Details about Original Amoled Lcd With Fingerprint Sensor For Xiaomi Mi9 Display Digitizer Assembly With Frame,2019 New Mobile Phone Lcd Screen For Xiaomi Mi 9,Best Selling Blue With...
www.alibaba.com
www.alibaba.com

سلام
در حال حاضر از خود امارات خرید انجام میدم که فروشنده سایت آمازون امارات معتبر نیست.
بذارید بازار دبی رو بپرسم بهتون خبر میدم.
 

Rain-boy

Registered User
تاریخ عضویت
17 ژانویه 2013
نوشته‌ها
1,774
لایک‌ها
451
محل سکونت
طهــــــــــــــــــــــــران
سلام
در حال حاضر از خود امارات خرید انجام میدم که فروشنده سایت آمازون امارات معتبر نیست.
بذارید بازار دبی رو بپرسم بهتون خبر میدم.
منتظر خبرتون هستم
 

Scorpion2

کاربر تازه وارد
تاریخ عضویت
22 اکتبر 2007
نوشته‌ها
17
لایک‌ها
5
سلام
قیمت مکمل زیر رو برای ارسال به تهران میخواستم
3.5 lbs شکلاتی.
ممنون
 

mehrdadb3

Registered User
تاریخ عضویت
22 می 2006
نوشته‌ها
2,652
لایک‌ها
2,224
سلام
این موارد چند در میاد
و
و
 

KingSaeed

کاربر تازه وارد
تاریخ عضویت
16 می 2016
نوشته‌ها
71
لایک‌ها
31
سن
34
خرید دوباره از دبی توسط جناب صفایی
واقعا سریع و پیگیر هستند و بسیار قابل اعتماد
 

ninetwo

کاربر تازه وارد
تاریخ عضویت
16 ژوئن 2018
نوشته‌ها
11
لایک‌ها
4
سن
34
لطفا بفرمایید این چند در میاد؟
 

amir.aghayi

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
تاریخ عضویت
15 اکتبر 2012
نوشته‌ها
1,054
لایک‌ها
157
محل سکونت
مشهد
بالا