برگزیده های پرشین تولز

خرید و فروش انواع قطهات تبلت های چینی (تاچ-برد-باطری-LCD) و خرید فروش تبلت های معیوب چینی

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351

digi_tal

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام یه تبلت 7 اینچی مدل allwiner A20 A70X مارک EKEN دارم شتابسنجش کار نمیکنه مدل درایورش MCX622X هست در ضمن تاچش هم شکسته میخواستم بدونم تاچش رو موجوددارین یا خیر و شتابسنجشو چیپش گیر میاد یا نه من لینک تبلت رو از سایت سازندش میزارم درضمن تو ایران شرکت Corpi وارد میکنه و میفروشه .... corpi.co
EKEN X70
ممنون میشم پاسخ بدین

saeid1372

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
323
ببخشید عزیز شما باطریه گوشیهای ایفون4اس اندرویدی هم دارین؟؟

farzadmaverick

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا وحید قهری یا اعصابت خورده یا حوصله نداری جواب بدی؟
یعنی بین همکاراتون کسی نیس پروگرامر داشته باشه این تبلت دوست ما رو زنده کنه؟

lord death angel

Registered User
لایک‌ها
72
سلام
قیمت باطری تبلت 4000mah رو با ارسالش به نزدیکیای کرج رو برام پ خ کنید چند روزه میرسه
با تشکر

safereg

Registered User
لایک‌ها
26
رام faaast طول می کشه برای اولین بار لود بشه پس صبر کنید شاید بوت شد

راجع به صداها نظری ندارم

رام cyanogen رو بی خیال شو وقتی faaastjb بالا نمی آد

ممنون از شما

1 - من خیلی صبر کردم این faaastJB بالا نیومد ....

2 - تو رام فابریک این صدا ها وجود ندارن ....

3 - لطف بفرمایید یه رامی معرفی کنید که این سه درلیور رو تو خودش داشته باشه : تاچ (zet6221_ts) و جی سنسور (mxc622x) ویک وبکم در جلو (siv121d) .

4 - من توی tecknow.me یه تاپیک ایجاد کردم . اونجا بهم گفتن که درایور دوربینم siv121d هستش .

آدرس تاپیک : a13 touch not working !!!

MN399

Registered User
لایک‌ها
1
ممنون از شما

1 - من خیلی صبر کردم این faaastJB بالا نیومد ....

2 - تو رام فابریک این صدا ها وجود ندارن ....

3 - لطف بفرمایید یه رامی معرفی کنید که این سه درلیور رو تو خودش داشته باشه : تاچ (zet6221_ts) و جی سنسور (mxc622x) ویک وبکم در جلو (siv121d) .

4 - من توی tecknow.me یه تاپیک ایجاد کردم . اونجا بهم گفتن که درایور دوربینم siv121d هستش .

آدرس تاپیک : a13 touch not working !!!

به نظرم خیلی شانس آوردید که این رام q88 روی تبلت شما جواب داد وگرنه باید تبلت رو دور می انداختید ضمن اینکه اندروید شما به jelly bean ارتقا یافت و سرعت آن از قبل خیلی بهتر شده است

در همان tech know یک بخش مربوط به رام دارد که تعداد زیادی رام قرار داده شده می توانید یک به یک تست کنید

ظاهرا باید با نداشتن دوربین کنار بیایید

اگر می خواهید درایور دوربین راه بیفتد می بایست لینوکس ۶۴ بیتی نصب کنید و روی رام در آنجا کار کنید که آموزش آن از حوصله و وقت من خارج است ولی در همان techknow آموزش های مفصلی پیدا می شود که البته برای کاربر ویندوزی کمی مشکل می نماید

microbit

Registered User
لایک‌ها
544
اقا وحید گل
ال سی دی لپتاپ هم تو دست و بالت هست؟ مدل msi cr650
دمت گرم فوری میخوام

sat654321

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام . تاچ q75 میخوام برای بار اول یکی . بدون قاب . شماره حساب و هزینه پست و برام پیغام میگذاری ؟ تهرانم

lord death angel

Registered User
لایک‌ها
72
باطری تبلت 8 اینچ چنده
4000 یا 4600 قیمت هر دوش

Sent from my V811 Core4

little b

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
شما خودت تعمیر میکنی؟
بورد 7558 من سوخته میخوام بیارم اگه بقیه قطعات سالمه بدم یه بورد بندازی

safereg

Registered User
لایک‌ها
26
به نظرم خیلی شانس آوردید که این رام q88 روی تبلت شما جواب داد وگرنه باید تبلت رو دور می انداختید ضمن اینکه اندروید شما به jelly bean ارتقا یافت و سرعت آن از قبل خیلی بهتر شده است

در همان tech know یک بخش مربوط به رام دارد که تعداد زیادی رام قرار داده شده می توانید یک به یک تست کنید

ظاهرا باید با نداشتن دوربین کنار بیایید

اگر می خواهید درایور دوربین راه بیفتد می بایست لینوکس ۶۴ بیتی نصب کنید و روی رام در آنجا کار کنید که آموزش آن از حوصله و وقت من خارج است ولی در همان techknow آموزش های مفصلی پیدا می شود که البته برای کاربر ویندوزی کمی مشکل می نماید

برادر تنها چیزی که تو این رام کیو 88 آزارم میده این صدا هایی هستن که بدون دلیل و بسیار آزار دهنده از اسپیکر دستگاه میان ...

تو رامی که از سایت سازنده دان کردم این مشکل نیست و فقط تاچ و جی سنسور کار نمیکنن

من حاضرم بهتون مبلغش رو هم بپردازم اگه بتونید درایور تاچ و جی سنسور رو روی این رام نصب کنید .

http://pan.baidu.com/share/link?shareid=2639760290&uk=1597481549

mehdi_np

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام برد تیلت i504 Energy Sistem رو می خواستم

MN399

Registered User
لایک‌ها
1
برادر تنها چیزی که تو این رام کیو 88 آزارم میده این صدا هایی هستن که بدون دلیل و بسیار آزار دهنده از اسپیکر دستگاه میان ...

تو رامی که از سایت سازنده دان کردم این مشکل نیست و فقط تاچ و جی سنسور کار نمیکنن

من حاضرم بهتون مبلغش رو هم بپردازم اگه بتونید درایور تاچ و جی سنسور رو روی این رام نصب کنید .

i704-mx.img_免费高速下载|百度云 网盘-分享无限制

مشکل گاه به گاه عدم عملکرد تاچ در q88 را چگونه حل کردید؟

ظاهر تبلت i704 دقیقا مانند q75 می باشد ایا رامهای q75 را از سایت wintouch روی تبلتتان تست کرده اید؟

با توجه به اینکه برد q75 را می توان با 30 هزار تومان خرید آیا می توانید از جناب رکس برد را بخرید و رام مطابق آن برد را هم از ایشان بپرسید؟ و سپس برد را بر روی تبلت خود نصب کنید؟

اگر می توانید روی برد اصلی، شماره برد را پیدا کنید و اینجا بنویسید؟

آیا شما رام AOPK را از لینک زیر تست کردید؟ چون می توان درایور تاچ و جی سنسور شما را در این رام پچ کرد

http://www.techknow.me/forum/index.php?topic=6733.0

Last edited:

hsalar11

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام ال سی دی تبلت JXD P1000 دارین؟ چند؟ اینم عکسش

فایل های ضمیمه

• IMG_20140101_123858.jpg
    IMG_20140101_123858.jpg
    143.4 KB · نمایش ها: 16

safereg

Registered User
لایک‌ها
26
مشکل گاه به گاه عدم عملکرد تاچ در q88 را چگونه حل کردید؟

ظاهر تبلت i704 دقیقا مانند q75 می باشد ایا رامهای q75 را از سایت wintouch روی تبلتتان تست کرده اید؟

با توجه به اینکه برد q75 را می توان با 30 هزار تومان خرید آیا می توانید از جناب رکس برد را بخرید و رام مطابق آن برد را هم از ایشان بپرسید؟ و سپس برد را بر روی تبلت خود نصب کنید؟

اگر می توانید روی برد اصلی، شماره برد را پیدا کنید و اینجا بنویسید؟

آیا شما رام AOPK را از لینک زیر تست کردید؟ چون می توان درایور تاچ و جی سنسور شما را در این رام پچ کرد

Login

1 - مشکل با یکبار ریست فکتوری دستگاه حل شد .

2 - چند تا رو تست کردم جواب نداده .

3 - فعلا خرید برد برام مقدور نیست .

4 - این رام رو تست نکردم ولی فردا نتیجه رو اینجا میزارم .

*** - ظاهرا رام مناسب برای تبلتم رو پیدا کردم :
Q88_ZET6221_MXC622x_1Cam - Download - 4shared
ولی مشکل اینه که وقتی میخوام با livesuit رو تبلت بریزم مینویسه invalid image file
چیکار باید بکنم ؟

a.keykhaey

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
تبلت مارشال مدل me702دارم که باطریش بادکرده وشارژ نمیگیره ، برق مستقیم وصل می کنم روی آرم اندروید میمونه وبالا نمیاد، به نظرتون میشه درستش کرد؟ چه قد خرج داره
لطفا جواب بدید

بالا