برگزیده های پرشین تولز

خرید و فروش دلار پی‌زا - Payza

sIiiS

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
181
من همیشه با IP ایران میرم توش فعلا که مشکلی ندارم باهاش ، گفتم که وریفای شده اکانتم ;) ، خریدش هم ندیدم گرون باشه چون خیلی کم دارن و چون اکسچنجرها ساپورت نمی کنن سعی می کنن ارزون تر رد کنن بره تا رو دستشون نمونه

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,633
من همیشه با IP ایران میرم توش فعلا که مشکلی ندارم باهاش ، گفتم که وریفای شده اکانتم ;) ، خریدش هم ندیدم گرون باشه چون خیلی کم دارن و چون اکسچنجرها ساپورت نمی کنن سعی می کنن ارزون تر رد کنن بره تا رو دستشون نمونه

شما گفتی از ایران وریفاید شده!!!! اون ماله زمانی بوده که ایران رو قبول داشتند!جالبه چرا هنوز اکانتتون بلاک نشده!و جالبت تر اینه که به آی پی ایران گیر نمیده و شما میتونی یه چند ماهی با آی پی ایران حتی حساب آن وریفاید داشته باشی و کار کنی! ( والا نمیدونم چشونه )

در مورد فروش که خود من خیلی تقاضا کننده زیاد دارم و بر عکس هیچوقت ارزون رد نمیکنم بره!

پولی رو که میدیم 100% تضمین شدست و از حساب وریفاید هم هست! و توی ایران کمتر کسی پیدا میشه کمتر از 900 بده! بله 750 هم گیر میاد اما از آن وریفاید!

حتی ایرانیان خارج از کشور هم خرید کردن از من! _ کشور هایی مثل امارات ، اندونزی و...

sIiiS

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
181
میدونم شما ارزون نمیدی ، میگم ارزون میخری ;)
البته نزدیک به یک سال بیشتر هست که حساب وریفای شده دارم و دارم استفاده میکنم اما خوب خیلی transaction بالا ندارم ، بیشتر شخصیه، در ضمن business هم هست :)

Last edited:

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,633
میدونم شما ارزون نمیدی ، میگم ارزون میخری ;)
البته نزدیک به سال بیشتر هست که من حساب وریفای شده دارم و دارم استفاده میکنم اما خوب خیلی transaction بالا ندارم ، بیشتر شخصیه، در ضمن business هم هست :)

اگه با آی پی ایران لوگین میکنی و..باید بگم که ایول داری!ولی پیشنهاد میکنم که دیگه با آی پی ایران نری..البته اگه حسابت رو دوست داری،هر چند مدارک شما هم ایرانیِ..احتمالا یادشون رفته :wacko:

sIiiS

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
181
حالا شمام هی بگو تا اینم بلاک بشه بره :D
باشه دیگه با IP ایران نمیرم ، راستی فکر کنم IP این صبانت نمیزنه ماله ایران ، فکر کنم یکی از کشورهای اروپایی نشون میده ، فکر کنم البته، واسه همین احتمالا مشکلی نداشتم تا امروز

Last edited:

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,633
حالا شمام هی بگو تا اینم بلاک بشه بره :D
باشه دیگه با IP ایران نمیرم ، راستی فکر کنم IP این صبانت نمیزنه ماله ایران ، فکر کنم یکی از کشورهای اروپایی نشون میده ، فکر کنم البته، واسه همین احتمالا مشکلی نداشتم تا امروز

خدا نکنه!

www.ip2location.com

منم صبانتم! افغانستان نزنه! اروپا نمیخوام :blush:

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,633

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,633
به نام خداوند ایثارو انصاف!

دوستانی که نیاز به حساب وریفاید آلرت پی دارند، ما این مهم رو فراهم کردیم تا شما بتونی با اسم و مشخصات کامل خودتون یک حساب آلرت پی وریفاید شده داشته باشید!

متاسفانه قیمت یکم بالاست چون واسه خودم هم گرون در میاد! اگر واقعا دوستانی بودند که نیاز داشتند میتونن توی همین تایپیک پست بدن!

بعد از دادن مدارک حساب تا 10-13 روز وریفاید خواهد شد!حساب های Starter,Pro هیچ فرقی ندارند از لحاظ قیمت فقط دوستانی که ترانس اکشن هاشون در ماه کمتر از 400 دلار هست اگر استارتر باشه بهتره ، چون کارمزد نمیگیره که بعد میتونن حساب رو ارتقاع بدند!

تنها چیزی که شما بعد از دریافت حساب نیاز دارید یک آی پی اختصاصی هست،و مطمئنا بعد از اون هیچ مشکلی واسِ حسابتون پیش نخواهد آمد! مگر اینکه ... ( خودتون میدونید ) .

آی پی هم میتونید از هر جایی که دوست داشتید تهیه کنید، اما اگر مشکلی داشتید ، خودم هم میتونم بهتون آی پی بدم!

پاینده ایران!

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,633
آلرت پی موجود است! :)

desireman60

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوست عزیز من یه حساب آلرت پی دارم که وریفای شده هستش از یکی از دوستام تو چین خریدم pro هستش ولی الان ترنکشسنش در ماه بیشتر از 3000 دلار هستش میخواستم بچرسم که یه وقت گیر ندن به این اکانت ما و بلوک کنن؟ از چه راهی میشه ارتقا دادش؟

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,633
سلام دوست عزیز من یه حساب آلرت پی دارم که وریفای شده هستش از یکی از دوستام تو چین خریدم pro هستش ولی الان ترنکشسنش در ماه بیشتر از 3000 دلار هستش میخواستم بچرسم که یه وقت گیر ندن به این اکانت ما و بلوک کنن؟ از چه راهی میشه ارتقا دادش؟

سلام!

اگر حساب وریفاید شده باشه،مشکلی پیش نمیاد اما چون حساب واسه خودتون نیست و اگر بلاک بشه تقریبا کاری نمیتونید بکنید،بهترِ یه خورده Transaction ها رو کمتر کنید،اگر هم بخواید ارتقا بدید فقط business هست ، که اونم باید company ادد کنید،!:)

sIiiS

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
181
business دارم ، خواستی بهت ایمیل میدم به نام خودت بذاری به جای اون اکانتت ، ویریفای هم هست
سر برج هم ریالش رو بهت میدم

desireman60

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام!

اگر حساب وریفاید شده باشه،مشکلی پیش نمیاد اما چون حساب واسه خودتون نیست و اگر بلاک بشه تقریبا کاری نمیتونید بکنید،بهترِ یه خورده Transaction ها رو کمتر کنید،اگر هم بخواید ارتقا بدید فقط business هست ، که اونم باید company ادد کنید،!:)

ممنونم از راهنماییت . درسته حساب مال خودم نیستش ولی real هستش مدارکی که باهاش وریفای شده رو هم دارم یه IDcard و یه مدرکی که کپی سرمایه که تو بانک داره به نام خودش رو هم دارم کلا اطمینانی حسابم . ولی ترانسفرم زیاده میگم نکنه واسه همین گیر بدن؟؟ که شما گفتین موردی نداره. میگم سایتی ایرانی که معتبر باشه برای خرید و فروش آلرت پی سراغ ندارید؟؟ و همین طور سایت اکسچنجر خرجی معتبر سراغ ندارید برای الرت پی؟؟ ممنونم

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,633
ممنونم از راهنماییت . درسته حساب مال خودم نیستش ولی real هستش مدارکی که باهاش وریفای شده رو هم دارم یه IDcard و یه مدرکی که کپی سرمایه که تو بانک داره به نام خودش رو هم دارم کلا اطمینانی حسابم . ولی ترانسفرم زیاده میگم نکنه واسه همین گیر بدن؟؟ که شما گفتین موردی نداره. میگم سایتی ایرانی که معتبر باشه برای خرید و فروش آلرت پی سراغ ندارید؟؟ و همین طور سایت اکسچنجر خرجی معتبر سراغ ندارید برای الرت پی؟؟ ممنونم

سلام مجدد!

بنده برای خرید و فروش در خدمتم، اما مطمئن بودنش رو خودم نمیتونم بگم×;)

Nevissande

Registered User
لایک‌ها
10
1. نحوه وریفای کردن آلرت پی, همانند پیپل است؟ یعنی با یک VCC وریفای میشه؟

2. برای وریفای که حساب بانکی نیاز نداره؟

3. ضمنا چه سایتهایی آلرت پی رو قبول می کنند؟

4. هزینه یک حساب وریفای شده ای که شما درست می کنید کلا چقدر است؟

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,633
1. نحوه وریفای کردن آلرت پی, همانند پیپل است؟ یعنی با یک VCC وریفای میشه؟

2. برای وریفای که حساب بانکی نیاز نداره؟

3. ضمنا چه سایتهایی آلرت پی رو قبول می کنند؟

4. هزینه یک حساب وریفای شده ای که شما درست می کنید کلا چقدر است؟

سلام!

1.نه به هیچ وجه مثل پی پل نیست!

2.نه نیاز نداره ، شما 2 تا آیتم داره که میتونی خودت انتخاب کنی! Photo id هست و Driver Lic همین طور قبض برق و اینارو هم میگیره!

3.تقریبا 99% سایت های کسب درآمد ،چند در صد هاستینگ ها ، و....

4.حساب به نام خودتون 100 هزار تومان، و بعدش هم فقط به یک آیپی نیاز دارید، اگر هم طبق روال پیش برید هیچ مشکلی واستون پیش نمیاد!:)

ssz

Registered User
لایک‌ها
3
برای ورفای کردن نیاز به گواهینامه داره؟درسته؟ حالا من که گواهینامه ندارم باید چی کار کنم؟

sIiiS

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
181
پاسپورت بفرستید

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,633
برای ورفای کردن نیاز به گواهینامه داره؟درسته؟ حالا من که گواهینامه ندارم باید چی کار کنم؟

سلام!

شما photo id +(قبض تلفن،موبایل،برق،) یکی از اینا رو بدی حله!

بالا