برگزیده های پرشین تولز

خرید و فروش دلار پی‌زا - Payza

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,655
آقا چطور این کار رو میکنی !!!! من بدجوری دنبالشم !!! میتونی یک میل بهم بزنی من زیاد به این پست ای شما سر نمیزنم
میلم : mehdi2002_pss [@] yahoo
ممنون میشم

سلام دوست عزیز

شرمنده دیگه این کار رو نمیکنم! :)

mehdi2002pss

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوست عزیز

شرمنده دیگه این کار رو نمیکنم! :)

حالا اگه من بخوام حسابم توی آلرت پی رو وریفای کنم چیکار باید بکنم
اون آی دی و این حرفا رو خواسته چیکار کنم !!!!
لطفا راهنمایی کنید

mehdi2002pss

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
حالا اگه من بخوام حسابم توی آلرت پی رو وریفای کنم چیکار باید بکنم
اون آی دی و این حرفا رو خواسته چیکار کنم !!!!
لطفا راهنمایی کنید

االان حسابم توی یکی از سایتها به حداقل برای انتقال رسیده ولی مطمئن نیستم به اکانت آلرت پی ام که وریفای شده نیست و ضمنا با آی پی ایران درست کردم بفرستم یا نه !!!! حدود 50$ میشه !!!

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,655
االان حسابم توی یکی از سایتها به حداقل برای انتقال رسیده ولی مطمئن نیستم به اکانت آلرت پی ام که وریفای شده نیست و ضمنا با آی پی ایران درست کردم بفرستم یا نه !!!! حدود 50$ میشه !!!

خب چند نکته در مورد آلرت پی میگم.

1.این حساب با کاربران ایرانی مشکل داره،یعنی شما با آی پی ایران و مشخصات ایرانی به هیچ وجه نمیتونید کار بکنید.

پی نوشت: البته قبلا میشد با حساب unverified account و با آی پی ایران هم لوگین کرد و کار کرد،اما به هیچ وجه تضمینی در کار نبود که حساب شما بسته نشه.

2.در حال حاضر اگر به یک حساب آلرت پی نیاز مبرم دارید، میتونید با آی پی غیر ایرانی ( بلاک نشده باشه ) ترجیحا اختصاصی یک حساب باز کنید،و پروفایلتون رو درست وارد کنید ( البته باز میگم که مشخصات نباید ایرانی باشه.. و اینم بدونید که عضویت در آلرت پی مثل عضویت در سایت های دیگر نیست که بتونید مشخصات الکی وارد کنید،مثلا کد پستی رو 12345 بزنید.

بعد که حساب رو باز کردید، به هیچ عنوان سریع دلار به حسابتون واریز نکنید؛بگذارید چند روزی ازش بگذره،و بعد 1 الی 10 دلار به حسابتان واریز کنید،اونم از افراد معتبر و یا سایت های معتبر خریداری کنید!

بعد از اون هم به این نکته توجه داشته باشید که شاید با 50 دلار حسابتان لیمیت شود،شاید هم ماه ها ( بیش از 6 ماه ) خرید و فروش کنید و هیچ مشکلی واسه شما پیش نیاد..

طریقه ی وریفای کردن حساب آلرت پی.

اولین و بهترین روش برای اینکار این هست که ریش و قیچی رو به دست یکی از اقوام،دوست و یا آشنایان احتمالی که در خارج از کشور دارید بسپارید و واسشون کامل و دقیق توضیح بدید که قضیه چی هست.. چون متاسفانه بعضی از افراد هستند تا اسم حساب بانکی پول اینترنتی و.. میاد وسط فکر میکنن داری توی شرکت های هرمی فعالیت میکنی و هیچی دیگه فردا میگیرنش و میبرنش....

آلرت پی تقریبا هر از گاهی یک آپدیت هایی میکنه واسه اینکه از آخرین وضعیتش مطلع بشید یک اکانت تست بسازید و بر روی Get Verify کلیک کنید؛در حال حاضر اسکن این موارد رو میخوان واسه اینکه اکانت شما رو وریفای کنن.

1.گواهینامه ی رانندگی و یا ID

2.قبض تلفن ، برق و یا آب .. که بتونه آدرس شما رو تایید کنه.

وقتی اکانت وریفای شد.حتما و حتما از آی پی اختصاصی استفاده کنید؛اگر از آمریکا وریفای شده؛آی پی آمریکا اگر اروپا آی پی آلمان رو میتونید تهیه کنید!

نکته:آلرت پی مثل پی پل نیست که چپ و راست به آی پی گیر بده،اما سابقه داشته که به اکانت هایی گیر داده باشه و دلیل عوض شدن آی پی رو خواسته باشه.پس مواظب باشید که الکی حسابتون رو...

اگر مورد یک واستون مشکل بود و یا به هر دلیلی امکان پذیر نبود میتونید به انجمن های خارجی سر بزنید و از افرادی که در این زمینه فعال هستند کمک بخواین،تقریبا بین 30 دلار الی 100 دلار بابت هر اکانت میگیرن؛این گونه افراد هم معمولا چینی هستند.

چند انجمن معروف و خوب رو اینجا معرفی میکنم،ولی فقط حواستون باید باشه که از افراد معتبر انجمن خریداری کنید.

http://www.talkgold.com/forum

http://www.moneymakergroup.com

http://www.dreamteammoney.com

منبع: PersianDiscuss.com

Nima3D

Registered User
لایک‌ها
0
وقتی اکانت وریفای شد.حتما و حتما از آی پی اختصاصی استفاده کنید؛اگر از آمریکا وریفای شده؛آی پی آمریکا اگر اروپا آی پی آلمان رو میتونید تهیه کنید!

نکته:آلرت پی مثل پی پل نیست که چپ و راست به آی پی گیر بده،اما سابقه داشته که به اکانت هایی گیر داده باشه و دلیل عوض شدن آی پی رو خواسته باشه.پس مواظب باشید که الکی حسابتون رو...
طبق تجربه و صحبتی که قبلا با پشتیبانی آلرت پی داشتم، اعلام کردند که اگر حساب شما در کشور X ساخته می شود و به آن کارت اعتباری یا سایر موارد اضافه می کنید، اولین خرید شما یا استفاده شما از پول باید در همان کشور X باشد.
برای دفعات بعدی می توانید از سایر کشور ها کانکت شوید.

این یعنی برای هر کشوری که دفعه اول اکانت می سازید، باید استفاده اول هم در همان کشور باشد، در غیر این صورت معمولا حساب شما را بلاک می کنند، تا اینکه به گفته خودشان از مسافرت برگردید و در کشور خود این کار را انجام دهید.

mehdi2002pss

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خب چند نکته در مورد آلرت پی میگم.

1.این حساب با کاربران ایرانی مشکل داره،یعنی شما با آی پی ایران و مشخصات ایرانی به هیچ وجه نمیتونید کار بکنید.

پی نوشت: البته قبلا میشد با حساب unverified account و با آی پی ایران هم لوگین کرد و کار کرد،اما به هیچ وجه تضمینی در کار نبود که حساب شما بسته نشه.

2.در حال حاضر اگر به یک حساب آلرت پی نیاز مبرم دارید، میتونید با آی پی غیر ایرانی ( بلاک نشده باشه ) ترجیحا اختصاصی یک حساب باز کنید،و پروفایلتون رو درست وارد کنید ( البته باز میگم که مشخصات نباید ایرانی باشه.. و اینم بدونید که عضویت در آلرت پی مثل عضویت در سایت های دیگر نیست که بتونید مشخصات الکی وارد کنید،مثلا کد پستی رو 12345 بزنید.

بعد که حساب رو باز کردید، به هیچ عنوان سریع دلار به حسابتون واریز نکنید؛بگذارید چند روزی ازش بگذره،و بعد 1 الی 10 دلار به حسابتان واریز کنید،اونم از افراد معتبر و یا سایت های معتبر خریداری کنید!

بعد از اون هم به این نکته توجه داشته باشید که شاید با 50 دلار حسابتان لیمیت شود،شاید هم ماه ها ( بیش از 6 ماه ) خرید و فروش کنید و هیچ مشکلی واسه شما پیش نیاد..

طریقه ی وریفای کردن حساب آلرت پی.

اولین و بهترین روش برای اینکار این هست که ریش و قیچی رو به دست یکی از اقوام،دوست و یا آشنایان احتمالی که در خارج از کشور دارید بسپارید و واسشون کامل و دقیق توضیح بدید که قضیه چی هست.. چون متاسفانه بعضی از افراد هستند تا اسم حساب بانکی پول اینترنتی و.. میاد وسط فکر میکنن داری توی شرکت های هرمی فعالیت میکنی و هیچی دیگه فردا میگیرنش و میبرنش....

آلرت پی تقریبا هر از گاهی یک آپدیت هایی میکنه واسه اینکه از آخرین وضعیتش مطلع بشید یک اکانت تست بسازید و بر روی Get Verify کلیک کنید؛در حال حاضر اسکن این موارد رو میخوان واسه اینکه اکانت شما رو وریفای کنن.

1.گواهینامه ی رانندگی و یا ID

2.قبض تلفن ، برق و یا آب .. که بتونه آدرس شما رو تایید کنه.

اگر مورد یک واستون مشکل بود و یا به هر دلیلی امکان پذیر نبود میتونید به انجمن های خارجی سر بزنید و از افرادی که در این زمینه فعال هستند کمک بخواین،تقریبا بین 30 دلار الی 100 دلار بابت هر اکانت میگیرن؛این گونه افراد هم معمولا چینی هستند.

چند انجمن معروف و خوب رو اینجا معرفی میکنم،ولی فقط حواستون باید باشه که از افراد معتبر انجمن خریداری کنید.

http://www.talkgold.com/forum

http://www.moneymakergroup.com

http://www.dreamteammoney.com

منبع: PersianDiscuss.com

ممنون از این پستت ولی این رو قبلا خونده بودم میدونستم،، حساب آلرت پی با مشخصات آمریکایی درست کردم همه چیز هم ردیفه ولی یکی مشکلی که هست شما میگید از گواهینامه رانندگی و قبض آب و برق و تلفن استفاده کنم ولی اینا رو که ندارم !! منظورم اینه که اینهایی که اون آدرسی که موقع ثبت نام توی آلرت پی نوشتم رو ندارن !!! حالا برای پیچوندن IP که زیاد مشکلی نیست از اون نرم افزار U... استفاده میکنم ولی مشکل عمده من با وریفای کردنشه !! واقعا موندم نمیدونم چیکار کنم
فقط میخوام پولم رو به آلرت پی بریزم و ازش یک روزه برای آپگرید کردن یک از PTC ها استفاده کنم !! میترسم چون وریفای شده نیست یکدفعه سر کار برم و حسابم بسته بشه :lol:

mehdi2002pss

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ممنون از این پستت ولی این رو قبلا خونده بودم میدونستم،، حساب آلرت پی با مشخصات آمریکایی درست کردم همه چیز هم ردیفه ولی یکی مشکلی که هست شما میگید از گواهینامه رانندگی و قبض آب و برق و تلفن استفاده کنم ولی اینا رو که ندارم !! منظورم اینه که اینهایی که اون آدرسی که موقع ثبت نام توی آلرت پی نوشتم رو ندارن !!! حالا برای پیچوندن IP که زیاد مشکلی نیست از اون نرم افزار U... استفاده میکنم ولی مشکل عمده من با وریفای کردنشه !! واقعا موندم نمیدونم چیکار کنم
فقط میخوام پولم رو به آلرت پی بریزم و ازش یک روزه برای آپگرید کردن یک از PTC ها استفاده کنم !! میترسم چون وریفای شده نیست یکدفعه سر کار برم و حسابم بسته بشه :lol:

من میگم بیاییم پی ساخت یک *** رو بگیریم و یک حساب توی PayPal درست کنیم و خیال خودمون رو راحت راحت کنیم !!! اگرچه که گیر دوستان (!) به IP توی PayPal خیلی بیشتره ولی خوب خریدهای اینترنتی با PayPal هم خیلی بیشتر و راحتتره !!!
یک سوال دیگه میشه مبالغی که توی آلرت پی داریم رو به پی پال منتقل کنیم !!؟ که البته جوابش صدی نود خیر خواهد بود !!! من که هرچی وب گردی کردم ندیدم
:eek:

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,655
من میگم بیاییم پی ساخت یک *** رو بگیریم و یک حساب توی PayPal درست کنیم و خیال خودمون رو راحت راحت کنیم !!! اگرچه که گیر دوستان (!) به IP توی PayPal خیلی بیشتره ولی خوب خریدهای اینترنتی با PayPal هم خیلی بیشتر و راحتتره !!!
یک سوال دیگه میشه مبالغی که توی آلرت پی داریم رو به پی پال منتقل کنیم !!؟ که البته جوابش صدی نود خیر خواهد بود !!! من که هرچی وب گردی کردم ندیدم
:eek:

ببین کلا با U... که بی خیال شو..لیمیت میشه به همین زودی ها... :دی

از پی پل هم نمیشه به آلرت پی سند کرد و یا بلعکس..

mehdi2002pss

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ببین کلا با U... که بی خیال شو..لیمیت میشه به همین زودی ها... :دی

از پی پل هم نمیشه به آلرت پی سند کرد و یا بلعکس..

بهر حال من 50 دلارم رو به حساب آلرت پی ام که وریفای هم نشده بود سند کردم !!! ولی از نرم افزار Hide my IP از این به بعد (!) استفاده میکنم تا به اون آلرت پی وصل بشم و حسابم رو چک کنم ! امیدوارم نبندش !!!
دوست من بالاخره نگفتی که چطور باید حساب رو وریفای کرد یک پست فرستاده بودی که با ID و قبض و این حرفا ولی من دقیقا نفهمیدم چیکار باید بکنم !!!! من آدرس یک نفر تو امریکا رو موقع ثبت نام دادم ولی اسم واقعی خودم رو نوشتم !!! البته بعضی ها میگن ممکنه تا یک مدت به حساب وریفای نشده کاری نداشته باشه ولی من دوست ندارم وقتم تلف بشه پول جمع کنه بفرستم به آلرت پی فردا برم بگه : " دوست ایرانی عزیز حساب شما تعطیله بگو دکتر احمد باهمون تماس بگیره " !!!!! :lol:

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,655
من که کامل واستون توضیح دادم دوست عزیز...

اون اطلاعاتی رو که گفتم باید سند کنید واسشون بعد از 10 روز وریفای میشه ، آدرسی هم که توی پروفایل وارد کردید باید یکی باشه با اونی که سند میکنید ،

mehdi2002pss

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من که کامل واستون توضیح دادم دوست عزیز...

اون اطلاعاتی رو که گفتم باید سند کنید واسشون بعد از 10 روز وریفای میشه ، آدرسی هم که توی پروفایل وارد کردید باید یکی باشه با اونی که سند میکنید ،

آقا شرمنده یک سوال دیگه !!؟ من با Bux.to فعالیت میکنم البته یک هفته بیشتر نمیشه که 50 دلار در آرودم البته با اون نرم افزار MultiClicker (!) ، الان هم پولم رو کش اوت کردم به حساب آلرت پی اصلا هم مهم نیست بریزه یا نریزه بهر حال وقتی براش نذاشتم بخوام بعد خودم رو سرزنش کنم !!! خودم هستم و 29 تا زیر مجموعه که همشون رو خودم درست کردم هر روز با یک کلیک 10 دلاری کاسب میشم !!!!! (ده دلار مجازی :lol: ) اخیرا توی یو تیوب کلیپ دیدم که نشون میداد باکس تو SCAME هست !! آیا واقعیت داره ! البته خودم هم تا حدودی پی برده بودم چون ثبت نامش توی سایت خیلی راحت و آسونه و ضمنا براحتی با اون نرم افزاره پیچوندمش !!! حالا زیاد هم مهم نیست !
اما چیزی که مهمه اینه که من دارم با سایت GrandPTC.com فعالیت میکنم که به هر کلیک 1 دلار و هر ثبت نام 10 دلار میده که البته کش اوتش خیلی بالاست (حتما باید به 1000 دلار برسه) میخواستم ببینم این یکی هم SCAME هست یا خیر !؟ البته هم با پی پال هم با آلرت پی کار میکنه !
خیلی راحت سه روزه به 100 دلار رسیدم توی GrandPTC حالا واقعا نمیدونم چیکار کنم
لطفا اگه سایتی میشناسید که از هر نظر خوبه و براحتی میشه توش پیش روی کرد و مهمتر از همه کلاه بردار نیست معرفی کنید

ممنون از لطفتون

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,655
کلا نا امیدم کردی :دی

mehdi2002pss

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
کلا نا امیدم کردی :دی

چرا کلا نا امیدت کردم !!!! من که نمی فهمم !! من که مثل شما حرفه ای نیستم !!! تازه با این سایتها آشنا شدم میخوام یک تجربه جدید باشه !! اون باکس تو رو که میدونم دزده ولی این سایته جدیده چی !!؟
توره خدا اگه سایت خوب میشناسی (سایت بابا ماماندار !!) به ما هم معرفی کن و مارو از این سردرگمی نجات بده!!!
:blink:

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,655
چرا کلا نا امیدت کردم !!!! من که نمی فهمم !! من که مثل شما حرفه ای نیستم !!! تازه با این سایتها آشنا شدم میخوام یک تجربه جدید باشه !! اون باکس تو رو که میدونم دزده ولی این سایته جدیده چی !!؟
توره خدا اگه سایت خوب میشناسی (سایت بابا ماماندار !!) به ما هم معرفی کن و مارو از این سردرگمی نجات بده!!!
:blink:

:blink::blink:

خب عزیز دل برادر ، حرفه ای و غیر حرفه ای نداره ، بعد اینجا خرید و فروش آلرت پی هست ، نه هر کلیک خدا تومن :D

اما چیزی که مهمه اینه که من دارم با سایت GrandPTC.com فعالیت میکنم که به هر کلیک 1 دلار و هر ثبت نام 10 دلار میده که البته کش اوتش خیلی بالاست (حتما باید به 1000 دلار برسه) میخواستم ببینم این یکی هم SCAME هست یا خیر !؟ البته هم با پی پال هم با آلرت پی کار میکنه !

فقط یک نکنته ی بسیار کوتاه و مختصر میگم که شما تا اخر بخونی بری جلو..

سایت هایی که تا چند ماه پول میدهند و میشه بهشون امیدوار بود ، هر کلیک 0.01 سنت میدن، که اونا هم نمیتونن پرداخت کنن و میزنن به چاک. حالا شما میگی 1 دلار؟

به هیچ وجه وقتت رو توی این سایت ها هدر نده، هر کسیم گفته من گرفتم دروغ میگه .

الان پول تو دزدی هست عزیزم.. وگرنه توی نت چیزی گیرت نمیاد.. ;)

mehdi2002pss

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
:blink::blink:

خب عزیز دل برادر ، حرفه ای و غیر حرفه ای نداره ، بعد اینجا خرید و فروش آلرت پی هست ، نه هر کلیک خدا تومن :D

فقط یک نکنته ی بسیار کوتاه و مختصر میگم که شما تا اخر بخونی بری جلو..

سایت هایی که تا چند ماه پول میدهند و میشه بهشون امیدوار بود ، هر کلیک 0.01 سنت میدن، که اونا هم نمیتونن پرداخت کنن و میزنن به چاک. حالا شما میگی 1 دلار؟

به هیچ وجه وقتت رو توی این سایت ها هدر نده، هر کسیم گفته من گرفتم دروغ میگه .

الان پول تو دزدی هست عزیزم.. وگرنه توی نت چیزی گیرت نمیاد.. ;)

اوکی اوکی .... الان فهمیدم دستت درد نکنه !! یعنی میگی کلا بکشم بیرون !!!! و دیگه فعالیت نکنم باهاشون!!!؟
راستی برای اون سایتایی که قابل اعتمادن و کش اوتش هم در ضمن کمه نرم افزار Autoclicker پیدا میشه !! من که واقعا حوصله ندارم 100000 کلیک کنم تا به یک دلار برسم !!!! آخه $1=100000 * 0.01 که دیگه دهن سرویسیه !!! هر کلیک 0.01 سنت !! اونا دیگه از اون طرف افتادن
البته اگه یک هفته دیگه فعالیت کنم توی grandptc به هزار دلار میرسم که با صحبت شما از این کار منصرف شدم !! بابا اصلا نخواستیم تجارت الکترونیک گیریم با هزار زحمت در آوردیم و به آلرت پی فرستادیم بعد اون هم بسته شد !!! دیگه جاش هست در اون صحنه عالم و آدم بهت بخندن :lol::lol::lol:

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,655
Neobux.com خوبه ، اگه رفرال بگیری. بقیه سوال هات رو توی بخش کسب در آمد اینترنتی ( ویژه ی کاربران عمومی بپرس) بهتر جواب میگیری.

موفق باشی

mehdi2002pss

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
Neobux.com خوبه ، اگه رفرال بگیری. بقیه سوال هات رو توی بخش کسب در آمد اینترنتی ( ویژه ی کاربران عمومی بپرس) بهتر جواب میگیری.

موفق باشی

آقا ممنون از لطفت ، بزرگواری ، اگه میشه یک ایمیل به mehdi2002_pss[@]yahoo بزنید من میل شما رو داشته باشم اگه سوالی داشتم باهاتون ارتباط برقرار کنم !!؟
بهر حال لطف کردید

fahim1368

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
21
با سلام خدمت همه دوستان
من 17 $ آلرت پی می خوام و واقعا عجله دارم کسی هسن بفروشه؟؟
لطفا با ایمیل منو در جریان بزارید
ممنون
[email protected]

rin9mast3r

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
1
- $24.95 USD موجوده / دلاری 1000 / دریافت از طریق سیبا ملی و سامان /.
- ( سورس مبلغ هم از بروکر هست )

babadanial

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام.
من اکانت Verify شده AlertPay دارم.
هر کس هر مبلغی که بخواد میتونم براش ارسال کنم. (از 50 تا 1000 دلار) هر دلار 1010 تومان.
سورس پول هم حساب بانکی خودم در آمریکاست.
در ضمن میتونم حساب Verify شده AlertPay هم براتون باز کنم.
در صورت تمایل به خرید پیغام خصوصی بفرستید.

سلام
من هم در پی پال هم در آلرت پی حساب دارم ولی وریفای نشده .
میخوام آلرت پی رو برام وریفای کنید میشه برام ایمیل بدید یا آی دی یاهو بدید تا هماهنگ کنیم .
هنوز وریفای نکردم و داخلش هم جرات نکردم پول بریزم میترسم بلاک بشه .
ممنون

بالا