• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

خرید و فروش Credit Card و Debit Card و Gift Card و پرداختهای مرتبط

Serve_24

Registered User
لایک‌ها
2
سلام همچنان 500$ حواله داخلی به یک حساب بانکی در آمریکا بصورت ACH نیاز داریم. لطفا" کسانی که توانایی انجام این انتقال رو دارند با ذکر قیمت و اطلاعات تماس پیام بفرستند.
با سپاس :)

mohamad zarin

Registered User
لایک‌ها
43
پرداخت های شما با نازل ترین قیمت
-پرداخت هزینه تمدید کردن سرور.
-پرداخت هزینه محاجرت.
-خرید بلیط کنسرت ها و مسافرتی.
کلیه انویس ها انجام میشود
به زودی 60k$ وب مانی برا فروش قرار داده میشود

ytyty61

Registered User
لایک‌ها
12
فروش ویزا کارت فیزیکی بدون نام فقط 158 تومان تحویل 7 روزه
آیدی یاهو:yasernegini61
مشخصات کلی کارت
این کارتها به صورت ویزا کارت و مستر کارت فیزیکی بوسیله یکی از بانکهای کشور لهستان صادره شده و ارز آن نیز به صورت انتخابی یورو ودلار می تواند باشد. این کارتها به صورت صد درصد بدون نام صادر می شود و در پرتال بانکی کارت شما می توانید آن را به هر نام دلخواهی ثبت کنید.
این کارتها دارای سوئیفت کد اروپایی بوده و هیچ وابستگی به ما و صادر کننده نداشته و توسط هر صرافی قابل شارژ از طریق حواله سوئیفت می باشد
اعتبار کارت

اعتبار این کارتها به صورت 3 ساله می باشد

انتخاب نوع کارت ونوع ارز کارت

این کارتها به دو صورت ویزا کارت ومستر کارت قابل تحویل است . همچنین شما میتوانید نوع ارز دلار و یا یورو را برای کارت انتخاب کنید

آیا این کارتها به نام صادر می شود؟

خیر این کارتها به صورت صد در صد بی نام بوده ولی بعد از خرید شما می توانید در پرتال بانکی سایت آن را بنام خود ثبت کنید

همچنین شما می توانید برای استفاده آنلاین برای این کارتها از هر آدرسی در هر جای دنیا استفاده کنید

آیا با این کارتها وریفای کردن ارزهای الکترونیک مانند پی پال - مانی بوکرز - پی زا و ....امکان پذیر است؟

بله شما می توانید این کارتها را با هر آدرسی برای وریفای کردن این اکانتها استفاده کنید

موجودی اولیه کارت چقدر است ؟

این کارت ها با موجودی اولیه 5 دلار یا معادل یورو آن تحویل می شود که برای وریفای کردن اکانت پی پال و سایر ارزهای الکترونیک کافی است

محدودیت شارژ این کارت ها چقدر است؟

این کارت ها در هر سال فقط قابلیت شارژ 2500 یورو و یا حدود 3000 دلار را دارد و شارژ و موجودی بیش از این مقدار در یکسال مجاز نیست

آیا این کارتها قابلیت دریافت وجه نقد از دستگاه خودپرداز را دارد؟

بله شما با این کارت می توانید از تمامی دستگاههای خودپرداز خارج کشور وجه نقد دریافت و یا از پایانه های فروشگاهی خرید کنید

آیا این کارتها به حساب بانکی متصل است ؟

بله تمامی کارتها دارای سوئیفت کد بوده وقابلیت دریافت از هر جای دنیا و به صورت حواله بانکی سوئیفت را دارد.

آیا این کارتها صورتحساب انلاین دارند؟

بله شما از طریق پورتال بانکی کارت می توانید صورتحساب خود را در هر لحظه مشاهده کنید.

ایا شارژ فوری و با مقدار کم این کارتها امکان پذیر است؟

این کارتها دارای یک کد آی بن منحصر بفرد می باشد و پس از خرید شما برای شارژ هیچ وابستگی به ما ندارید و هر صرافی می تواند این کار را برای شما انجام دهد ولیکن در صورتی که نیاز به مقدار شارژ کمی داشته باشید قطعا حواله ارزی مقرون به صرفه نمی باشد و می توانید از طریق کنترل پنل ما این کارت را شارژ کنید که شرایط آن به شرح ذیل است:

برای شارژ غیر از حواله بانکی می توانید از سرویس شارژ سریع ما که 2 تا 3 روز طول می کشد به روش ذیل استفاده کنید
مقدار شارژمورد نظر + 10 درصد کمیسیون شارژ بعلاوه مبلغ ثابت 8 دلار که در این روش نرخ دلار بر اساس نرخ فروش دلار پرفکت مانی است
بعنوان مثال برای شارژ 50 دلار باید شما هزینه 63 دلار پرفکت مانی را بپردازید

MaLaS

Registered User
لایک‌ها
82
حدودا روزی حداقل 200 دلار گیفت کارت آمازون میخوام.
حتما هم آمریکا باشه.

قیمت هاتونو بگید یا پ خ کنید

مرسی

Last edited:

barangostar

Registered User
لایک‌ها
64
انجام پرداخت شما با ویزا و مستر کارت فی مناسب بدون کارمزد
خرید کالا انجام نمی شود
YM:metalancer

MaLaS

Registered User
لایک‌ها
82
با تشکر از دوستان بابت گیفت کارتای آمازونشون.

چندتا پیشنهاد خوب دادند.

گیفت کارت گوگل پلی رو هم می خواستم.

اگه دارید پ.خ کنید.

IranVisacart

Registered User
لایک‌ها
15
- انجام پرداختهاي اينترنتي با ويزا كارت
- صدور ويزا كارت براي وريفاي پيپال

Y ID: Iranvisacart

Serve_24

Registered User
لایک‌ها
2
سلام 1000$ حواله به حساب بانکی در آمریکا نیاز داریم. ارسال میتونه از طریق اینترنت بانکینگ -وسترن یونیون - واریز مستقیم به حساب و... باشه لطفا" کسانی که توانایی انجام این انتقال رو دارند قیمت و اطلاعات تماس پی ام بفرستند.

z3nith

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
پرداخت ویزا کارت و پی پال قابل انجام هست.

دوستانی که پی پال لیمیت شده دارند (غیر از آمریکا) می توانیم پولش را نقد کنیم براتون.

Yahoo ID: navidmoghadam12

persian.mon

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
یه پرداخت 600 دلاری برای ثبت مقاله دارم کسانی که می توانند انجم بدهند پیغام بدند
پیپال و ویزا . مستر قبول می کنند

barangostar

Registered User
لایک‌ها
64
انجام پرداخت شما با ویزا یا مستر کارت

YM: metalancer

Qros

Registered User
لایک‌ها
28
با سلام. از دوستان با تجربه یک راهنمایی و همچنین قیمت می خوام:
من یک Coupon Code برای Google Adwords دارم که میگه اگر 25 دلار پرداخت کنم 100 دلار هم اعتبار هدیه میده برای تبلیغات.
من میخوام وب سایتم رو تبلیغ کنم و میخواستم بدونم آیا اینجا کسی هست که بتونه این 25 دلار رو پرداخت کنه؟ اصلا همچین کاری امکانش هست یا اینکه باید یک کارت مجازی بخرم؟
لطفا دوستانی که کارت مجازی غیر قابل شارژ میفروشن که بشه تو Adwords ازش استفاده کرد قیمت بدن.
ممنون.

Serve_24

Registered User
لایک‌ها
2
هنوز انجام ندادید ؟ این که میخواهید بدون کارمزد انجام بشه غیر قابل انجامه تقریبا

کارمزد منظور هزینه حواله هست که اگر کسی از داخل آمریکا ارسال کنه کارمزدی نداره .چیزی هست شبیه حواله پایا خودمون و معمولا" 1-3 روزه میشینه به حساب گیرنده.

Serve_24

Registered User
لایک‌ها
2
با سلام. از دوستان با تجربه یک راهنمایی و همچنین قیمت می خوام:
من یک Coupon Code برای Google Adwords دارم که میگه اگر 25 دلار پرداخت کنم 100 دلار هم اعتبار هدیه میده برای تبلیغات.
من میخوام وب سایتم رو تبلیغ کنم و میخواستم بدونم آیا اینجا کسی هست که بتونه این 25 دلار رو پرداخت کنه؟ اصلا همچین کاری امکانش هست یا اینکه باید یک کارت مجازی بخرم؟
لطفا دوستانی که کارت مجازی غیر قابل شارژ میفروشن که بشه تو Adwords ازش استفاده کرد قیمت بدن.
ممنون.
این اعتبار هدیه فقط برای حسابهای گوگل آمریکاست در ایبی هم زیاده برای فروش ولی اون 25$ حتما" باید پرداخت بشه . ما میتونیم با ویزا کارت آمریکا براتون ورفای و فعال کنیم اگر خواستید پخ بفرستید.
با تشکر :)

rajabi1367

Registered User
لایک‌ها
4
نیازمند خرید ویزا و یا مستر کارت هدیه ۲۰ دلاری
از نوع "پیش پرداخت شده " (Prepaid)

barangostar

Registered User
لایک‌ها
64
انجام پرداخت شما با ویزا و مستر کارت فی مناسب
YM: metalancer

persian.mon

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
یه پرداخت 105 پندی دارم کسی انجام میده ؟

بالا