• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

خرید و فروش Credit Card و Debit Card و Gift Card و پرداختهای مرتبط

voltan1

Registered User
لایک‌ها
7
سلام
کار من به صورتی که یک سری پروژه انجام میدم و بر قبالش دریافت دلاری دارم و نیاز به کارتی دارم که مشتری بتونه مستقیم به حساب کارتم واریز کنه یا به اکانت پی پالی که به کارت وصل کردم واریز بکنه و من بعدا بتونم این پول رو یه تو خود کارت نگه دارم یا منتقل کنم به حساب بانکی دیگه ای !

بین تبلیغات داخل همین سایت با شرکتی آشنا شدم که میگن در انگلیس حساب بانکی باز میکنن و یک مستر کارت با اعتبار دو ساله که متصل به حساب هم هست صادر میکنن . هزینه خدمات به علاوه شارژ اولیه کارت هم حدود ۵۵۰ تومن میشه و دو ماهی هم طول میکشه تا کارت صادر بشه .

پیشنهاد شما اینه که چه کارتی تهیه کنم؟ کارت های ارزون تری هم بود که به نظر بی نام میامد و صحبت از ارسال آنی کارت میکردن دوستان. اون کارت ها جواب گو هست؟ و آیا میشه از حساب پی پال پول رو به کارتی که باهاش پی پال اکتیو شده منتقل کرد یا خیر؟

IranVisacart

Registered User
لایک‌ها
15
- انجام پرداختهاي اينترنتي با ويزا كارت
- صدور ويزا كارت براي وريفاي پيپال

Y ID: Iranvisacart

barangostar

Registered User
لایک‌ها
64
انجام پرداخت شما با فی مناسب
YM: metalancer

voltan1

Registered User
لایک‌ها
7
سلام و وقت بخیر
معمولا دریافت هاتون از کارهای پروژه ای از سایت خاصی هست یا از افراد مختلف و کشورهای مختلف هست ؟ باز کردن حساب بانکی توی انگلیس به این راحتی نیست معمولا کسی هم اگه راهشو پیدا کنه با ۱۰۰ پوند این کار رو انجام نخواهد داد مگه اینکه از این حساب های موسسات مالی و کوچک باشه که معمولا فی داره و لیمیت.

سلام
معمولا از افراد مختلفه و معمولا هم از طریق پی پال. این شرکت رو پیدا کردم : http://paymentiran.com/ ( نمیدونم لینک خارجی دادن مجازه یا نه )

Serve_24

Registered User
لایک‌ها
2
سلام
کار من به صورتی که یک سری پروژه انجام میدم و بر قبالش دریافت دلاری دارم و نیاز به کارتی دارم که مشتری بتونه مستقیم به حساب کارتم واریز کنه یا به اکانت پی پالی که به کارت وصل کردم واریز بکنه و من بعدا بتونم این پول رو یه تو خود کارت نگه دارم یا منتقل کنم به حساب بانکی دیگه ای !

بین تبلیغات داخل همین سایت با شرکتی آشنا شدم که میگن در انگلیس حساب بانکی باز میکنن و یک مستر کارت با اعتبار دو ساله که متصل به حساب هم هست صادر میکنن . هزینه خدمات به علاوه شارژ اولیه کارت هم حدود ۵۵۰ تومن میشه و دو ماهی هم طول میکشه تا کارت صادر بشه .

پیشنهاد شما اینه که چه کارتی تهیه کنم؟ کارت های ارزون تری هم بود که به نظر بی نام میامد و صحبت از ارسال آنی کارت میکردن دوستان. اون کارت ها جواب گو هست؟ و آیا میشه از حساب پی پال پول رو به کارتی که باهاش پی پال اکتیو شده منتقل کرد یا خیر؟

سلام هر کسی حاضر نمیشه مستقیم به حساب بانکی - کارت شما پول واریز کنه چون این کار ریسک و هزینه های بالا برای مشتری داره. شما اول نیاز به یک حساب مرچنت پی پال دارید چون هم هزینه های پایین داره و هم خریدار میتونه بیشتر اعتماد کنه .بعد میتونید مبلغ دریافتی رو به حساب بانکی-کارت متصل به پی پال منتقل کنید. دقت کنید سایتهایی که حساب پی پال افتتاح و با یک کارت مجازی ورفای میکنند به درد شما نخواهد خورد.

ما میتونیم به شما کمک میکنیم حساب مرچنت پی پال( فروشنده) ورفای شده کامل با مدارک- بانک- تلفن-کارت و... از آمریکا داشته باشید و یک بیزنس کوچک رو شروع کنید. اگر مایل بودید تماس بگیرید تا جزییات بیشتری براتون ارسال بشه. با تشکر :)

Last edited:

music_m

Registered User
لایک‌ها
56
سلام
پرداخت ۹.۹۵$ دارم
لطفآ قیمت و آیدی یاهو تون رو پی ام میکنید -
مرسی

punisher33

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
نیاز شدید به صدور ویزا کارت فیزیکی صادر شده از USA (حتما USA)

barangostar

Registered User
لایک‌ها
64
انجام پرداخت شما با ویزا و مستر فی مناسب

YM: metalancer

wikionline

Registered User
لایک‌ها
33
فروش ویزا کارت فیزیکی قابل شارژ از کشور کانادا
هزینه صدور 24 ساعت تا نهایت هفت روز کاری
قیمت کارت 20 دلار
هزینه شارژ کارت 10 الی 15 دلار
و دیگر هزینه استفاده از کارت به دو صورت می باشد یا ماهیانه 5 دلار و یا 50 سنت بابت هر استفاده
درضمن کارت داری پنل اینترتی می باشد و می توانید انلاین ان را چک کنید

Yahoo ID : [email protected]
Email : info(at)irwebhosting.com
Mobile 09362753675

پرداخت با کردیت کاروت و پی پال انجام میشود لطفا برای سفارش با یاهو ای دی من در تماس باشید

Last edited:

poorya_2

Registered User
لایک‌ها
1,014
سلام
Ultimate Game Card ده دلاری نیاز دارم

punisher33

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
مستر باشه چی ؟ فقط ویزا ؟ حتما هم فیزیکی ؟
از سایت ققنوس خریداری کردم ممنون عزیز
اما یک ویزا کارت یا مستر کارت مجازی با پنل هم نیاز دارم. اگه دارید لطفا پ.خ بدین که در مورد قیمت گفت و گو کنیم. سپاس

saalaar

Registered User
لایک‌ها
64
-ارایه انواع ویزا کارت فیزیکی و مجازی
- صدور ویزا کارت با موجودی 10,25,50 دلار و بیش تر
- افتتاح حسای پی زا پی پال و مانی بوکر معتبر و وریفای
----------------------------------------------------------------------------------------------
ارایه ریموت دسکتاپ (آی پی اختصاصی) جهت کار با ویزاکارت، پی زا و پی پال لهستان:
Ram:512- Cpu:2.8GH-mountly traffic:100GB
قیمت ماهانه: 27000
سه ماهه: 75000
شش ماهه: 145000
*** تخفیف ویژه به خریداران عمده و همکاران عزیز پرشین تولز
-----------------------------------------------------------------------------------------------
هماهنگی و انتقال دلار و ارزهای دیکر از سراسر دنیا به ایران و پرداخت ریال
-----------------------------------------------------------------------------------------------
انجام خرید های اینترنتی شما عزیزان با بهترين قيمت و بهترين شرايط
کلیه پرداخت ها از طریق بانک GREEN DOT آمریکا انجام خواهد شد
موجودی 1050 دلار

mohamad zarin

Registered User
لایک‌ها
43
خرید هایه شما پذیرفته میشود
---------------
امتیاز منفی رو یک هکر گذاشته و مدیرا هم رسیدگی نمیکنن

habiballahafg

Registered User
لایک‌ها
19
با سلام می تونم پرداخت های ویزا را انجام بدهم. اکانت هم کاملا قابل اطمینان و با مدارک قانونی به نام خودم هست.

rezahesami

Registered User
لایک‌ها
14
یک پرداخت ۴۸ پوندی هست دوستان کسی هست انجام بده؟با ویزا یا مستر قابل انجام هست

IranVisacart

Registered User
لایک‌ها
15
- انجام پرداختهاي اينترنتي با ويزا كارت
- صدور ويزا كارت براي وريفاي پيپال

Y ID: Iranvisacart