• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

خرید کالای فیزیکی از آمریکا - قیمت های تابستانی

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Atomic

Registered User
لایک‌ها
2

Mr. Smith

Registered User
لایک‌ها
23
عزيز جان براتون مقدور هست اين كيس رو بياريد؟

Amazon.com: Dh 101 Htpc Case: Electronics

نه برادر اینو نمیشه آورد. اگر هم راهی پیدا شد بدون تو راه پدرش در میاد و احتمال اینکه سالم بدستت نرسه زیاده

سلام دوست عزيز
من 4 تا از اينو ميخوام كه طبق قيمتي كه خودش زده 4 تاش ميشه 168 دلار 10 كيلو هم وزنش ميشه
هزينش با ارسال به شيراز چقدر ميشه؟
http://www.gnc.com/product/index.jsp?productId=2134375
در ضمن نمي خوام كه از سايت ديگه اي خريداري بشه

4 تائی نمیتونی بیاری. مگر اینکه یکی یکی بیاری اونجوری هم قیمتش بالا میره برات. رو مکمل ها و اینجور قضایا محدودیت هائی هست.
چرا نمیخوای از سایت دیگه ای بخری؟

cocain

Registered User
لایک‌ها
129
سلام دوست عزیز من لباس کامل سربازای امریکایی که تو عراق هستن رو میخوام میتونید ست کاملش رو برام بیارید؟

PJPeyman

Registered User
لایک‌ها
1
سلام. بسته من هم رسید :)

خیلی ممنون !

majideadib

Registered User
لایک‌ها
85
نه برادر اینو نمیشه آورد. اگر هم راهی پیدا شد بدون تو راه پدرش در میاد و احتمال اینکه سالم بدستت نرسه زیاده

4 تائی نمیتونی بیاری. مگر اینکه یکی یکی بیاری اونجوری هم قیمتش بالا میره برات. رو مکمل ها و اینجور قضایا محدودیت هائی هست.
چرا نمیخوای از سایت دیگه ای بخری؟

اگه ميخواستم از آمازون و اينجور سايت ها بخرم كه ايران بهتر بود

hamiddimah

Registered User
لایک‌ها
3

Mr. Smith

Registered User
لایک‌ها
23
با سلام ببخشید که هی ازتون قیمت میگیرم

این دیگه تصمیم نهاییم هستش

این کالا ها رو لطف کنید قیمت بدید:

http://store.gasparinutrition.com/online-store/gaspari-products/gaspari-starter-kit.html

http://store.gasparinutrition.com/o...e=shop.product_details&product_id=51&vmcchk=1

لینک اول سایزش XL هست

لینک دوم هم طعمش حتما وانیلی باشه

اینم ایمیلم : [email protected]

برادر جان
اینا وزنشون چقدره؟
اگر به اندازه کم تا یکی 2 کیلو باشه پست بهت تحویل میده بیشتر از اونو حتما باید ترخیص کار داشته باشی.
میخوای شما یه زنگی به من بزن تا برات توضیح بدم.
شمارمو از تو سایت بردار.

hamiddimah

Registered User
لایک‌ها
3
تقریباً نزدیک دو و نیم سه کیلو هستش

حالا ترخیص دیگه چه جوریه؟

just_german

Registered User
لایک‌ها
102
baratoon moshakhasat ro email kardam

Mr. Smith

Registered User
لایک‌ها
23
تقریباً نزدیک دو و نیم سه کیلو هستش

حالا ترخیص دیگه چه جوریه؟

این کار کمی سخته . ممکنه شما نتونی
به این شخص ایمیل بزن [email protected]
بگو من شما رو معرفی کردم. برای ایشون من کلی خرید میکنم و دردسر ترخیص و همه چی هم با این بنده خداست. این چون کلی تر میاره براش به صرفه تر تموم میشه. پسر منصفی هم هست.
فقط اینو در نظر داشته باش چون گمرک تعلق میگیره و هزینه پست هست اصلا با اون چیزی که تو سایت اصلی هست هم قیمت نیست. ولی ازون رقمی که خودت بخوای بیاری ارزونتر در میاد برات.

miladali

Registered User
لایک‌ها
722
میبخشید واسه خرید کفش حدودا پول پست چقدر میشه یه کقش معمولی برای بزرگسال و اینکه واسه 2 3 تا خرید گمرک گیر نمیده؟؟

oakley

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام خدمت جناب Mr. Smith و تمامی دوستان

دوستان میخواستم در مورد اتفاقی که پس از سفارش کالا به جناب Mr. Smith دادم نکته ای رو بگم .
بنده پس از اینکه لیست لینک ها رو به ایشون دادم و ایشون محاسبه کردند مبلغی رو به بنده میل زدند اما پس از مدتی مبلغی رو به بنده دادند که 42.000 تومان با مبلغ قبلیشان اختلاف داشت و بنده به ایشون بدهکار میشدم .پس از اینکه به میل های اون روز مراجعه کردم دیدم که قیمت با قیمت پس از خرید 42 اختلاف داره که موضوع رو با ایشون در میون گذاشتم که ایشون واقعا از بنده دلگیر شدند و بنده هم بنا به مستنداتی مثل میل و اس ام اس و صد. . . ایشون میخواستم بگم که شاید اشتباهی شده تو کارشون شده و بنده هم دروغ نمیگم.

حالا پس از گذشت مدتی جوابی که بهش رسیدم این بود که :
جناب Mr. Smith کاملا انسان صادق و راستگویی هستند و این منو راغب کرد که پیگیر این مسئله بشم و بدونم چرا قیمت ها با هم نمی خونند . فهمیدم که در تاریخ 13-12-2009 که سفارش رو به ایشون دادم ایشون تمامی قیمت ها و shipping هر کدوم رو حساب کرد اما در چند روز بعد قیمتی بالاتر رو به بنده اعلام کردند و اما مشکل این بود که بنده دو دست لباس به ایشون سفارش دادم و نکته سر هم دو لباس ما بود چون علاوه بر قیمت لباس و Shipping مبلغی رو به عنوان TAX از ایشون گرفتند که توی فاکتور های ارسالی بود و بنده متوجه نشده بودم . چون Tax زمانی که کالا خریداری شد معین میشه برای همین قبل از خرید امکان محاسبه Tax نبود و یشون در هر دو زمان به دلیل صداقت در کارشون مبلغ جدید رو به احتساب Tax گفتند و زمانی که بنده به ایشون مراجعه کردم به دلیل مشغله زیاد کاریشون این نکته رو به خاطر نمی اوردند حالا جا داره که از ایشون به دلیل اتفاقی که افتاد پوزش بخواهم و در صورتی که ایشون بنده رو بخشیدن به همون شماره بنده اس ام اسی بدند .

به همه دوستان عرض میکنم که ریال به ریالی که جناب Mr. Smith محاسبه میکنند دقیقا از روی معیار هست .
و کلا ایشون تا رسیدن کالا به دست مشتری پیگیر کار هستند.
باز هم عرض میکنم جناب Mr. Smith واقعا شرمنده شدم.

با تشکراز همه

avan

Registered User
لایک‌ها
207

دوستان میخواستم در مورد اتفاقی که پس از سفارش کالا به جناب Mr. Smith دادم نکته ای رو بگم .
بنده پس از اینکه لیست لینک ها رو به ایشون دادم و ایشون محاسبه کردند مبلغی رو به بنده میل زدند اما پس از مدتی مبلغی رو به بنده دادند که 42.000 تومان با مبلغ قبلیشان اختلاف داشت و بنده به ایشون بدهکار میشدم .پس از اینکه به میل های اون روز مراجعه کردم دیدم که قیمت با قیمت پس از خرید 42 اختلاف داره که موضوع رو با ایشون در میون گذاشتم که ایشون واقعا از بنده دلگیر شدند و بنده هم بنا به مستنداتی مثل میل و اس ام اس و صد. . . ایشون میخواستم بگم که شاید اشتباهی شده تو کارشون شده و بنده هم دروغ نمیگم.

جناب Mr. Smith کاملا انسان صادق و راستگویی هستند و این منو راغب کرد که پیگیر این مسئله بشم و بدونم چرا قیمت ها با هم نمی خونند . فهمیدم که در تاریخ 13-12-2009 که سفارش رو به ایشون دادم ایشون تمامی قیمت ها و shipping هر کدوم رو حساب کرد اما در چند روز بعد قیمتی بالاتر رو به بنده اعلام کردند و اما مشکل این بود که بنده دو دست لباس به ایشون سفارش دادم و نکته سر هم دو لباس ما بود چون علاوه بر قیمت لباس و Shipping مبلغی رو به عنوان TAX از ایشون گرفتند که توی فاکتور های ارسالی بود و بنده متوجه نشده بودم . چون Tax زمانی که کالا خریداری شد معین میشه برای همین قبل از خرید امکان محاسبه Tax نبود و یشون در هر دو زمان به دلیل صداقت در کارشون مبلغ جدید رو به احتساب Tax گفتند و زمانی که بنده به ایشون مراجعه کردم به دلیل مشغله زیاد کاریشون این نکته رو به خاطر نمی اوردند حالا جا داره که از ایشون به دلیل اتفاقی که افتاد پوزش بخواهم و در صورتی که ایشون بنده رو بخشیدن به همون شماره بنده اس ام اسی بدند .

به همه دوستان عرض میکنم که ریال به ریالی که جناب Mr. Smith محاسبه میکنند دقیقا از روی معیار هست .

با تشکراز همه
با یه پست !؟
چطور ازش خرید کردی؟ از اینجا؟

Mr. Smith

Registered User
لایک‌ها
23

با تشکراز همه

من که گفتم فراموش کن قضیه رو . ازین جور سو تفاهم ها پیش میاد.

با یه پست !؟
چطور ازش خرید کردی؟ از اینجا؟

بنده سایت دارم و نزدیک به 5 سال هست که این کار رو به عنوان اولین نفر در ایران انجام میدم. با این آقا که از بچه های نیک استان فارس و شهرستان لار هستند بیش از یک ساله که کار میکنم و بیش از 20 قلم جنس نایاب در ایران هم تا بحال براش آوردم. به تازگی هم به مشتری هام سفارش میکنم بعد از خرید نظراتشون رو در این تاپیک بذارن تا هم تبلیغی برای من بشه و هم اونائی که خرید دارن با اطمینان بیشتری خریدشونو انجام بدن. انشااله که از نظر جنابعالی مشکلی نداشته باشه. اگر هم نیازی میدونید مشخصات کاملشو براتون پ خ کنم تا بهتر پیگیر شید.
البته این توضیحات بالا رو به خود من ندادن ولی مطمئن بودم یک جائی اشتباه شده بوده و من محال بود اینقدر اختلاف قیمت داشته باشم. معمولا به علل مختل 10 تا 15 تومان پائین بالا میشه ولی نه دیگه 42 تومان.
به هر حال موضوع برای خودمم روشن شد با این توضیحات. ممنون از ازینکه برام روشن کردی اوکلی جان.

anf-b

Registered User
لایک‌ها
15
سلام
مبلغ 387 هزار تومان به حسابتون واریز شد!
ایمیل هم الان ارسال کردم
ممنون از شما
ان شاالله زمانی که محصولات رسید دستم در همینجا اعلام میکنم
با تشکر

shahzad

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان این اولین پستمه :blush:

تقریبا همه پست هاتون رو خوندم ,کار شما فقط سفارش جنس های با قیمت کمه ؟ کسی هم اینجا هست که به این اقا سفارش گرونقیمت داده باشه راستش من یک مک بوک میخواهم ظاهرا شما از آمازون خرید میکنید و توی ساییتون هم نوشته از Ebay نمیشه و احتمال داره پولتون هاپولی بشه و از این حرفا این لینک مک بوکی هست که تو آمازون میخواهم:

[ame]http://www.amazon.com/MacBook-Precision-Aluminum-unibody-notebook/dp/B0030H563Q/ref=sr_1_2?ie=UTF8&s=electronics&qid=1264876755&sr=8-2[/ame]

سفارشا چند وقته میرسن دستمون؟
شما شرکتی داری ؟
راستش چه تضمینی هست برای کارتون اخه قیمت واقعا بالاست ؟

PJPeyman

Registered User
لایک‌ها
1
دوستان این اولین پستمه :blush:

تقریبا همه پست هاتون رو خوندم ,کار شما فقط سفارش جنس های با قیمت کمه ؟ کسی هم اینجا هست که به این اقا سفارش گرونقیمت داده باشه راستش من یک مک بوک میخواهم ظاهرا شما از آمازون خرید میکنید و توی ساییتون هم نوشته از Ebay نمیشه و احتمال داره پولتون هاپولی بشه و از این حرفا این لینک مک بوکی هست که تو آمازون میخواهم:

http://www.amazon.com/MacBook-Preci...2?ie=UTF8&s=electronics&qid=1264876755&sr=8-2

سفارشا چند وقته میرسن دستمون؟
شما شرکتی داری ؟
راستش چه تضمینی هست برای کارتون اخه قیمت واقعا بالاست ؟

بسیاری از مراجعه کنندگان به سایت ایران کلیک بانک تقاضاهای خرید لپ تاپ یا دوربینهای دیجیتالی را داشته اند که البته با توجه به تفاوت قیمت اینگونه لوازم در ایران بدیهی به نظر میرسد اما لازم به ذکر است که اینگونه لوازم از این طریق نمیتوان خریداری نمود ولی غالب کالا ها از نظر ورود مشکلی ندارند.

http://www.iranclickbank.com/about.html

shahzad

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بسیاری از مراجعه کنندگان به سایت ایران کلیک بانک تقاضاهای خرید لپ تاپ یا دوربینهای دیجیتالی را داشته اند که البته با توجه به تفاوت قیمت اینگونه لوازم در ایران بدیهی به نظر میرسد اما لازم به ذکر است که اینگونه لوازم از این طریق نمیتوان خریداری نمود ولی غالب کالا ها از نظر ورود مشکلی ندارند.

http://www.iranclickbank.com/about.html

فکر میکنم ایشون دیر به دیر پست ها رو جواب میدن :
ببینم دوستان کسی آدرس شرکت این آقا رو داره ؟
تا الان از بچه های تهرانی این فروم کسی هست که از ایشون بالای 1000$ خرید کرده باشه ؟
به گفته خودشون :
بنده سایت دارم و نزدیک به 5 سال هست که این کار رو به عنوان اولین نفر در ایران انجام میدم.

خوب اگه امکانش هست نحوه محاسبه قیمت هر جنس ( یعنی معادل ریالی هر دلار خرید کالا ) رو بگید شاید خودایی نکرده ما اومدیم صبح براتون پول زدیم به حساب 2 ساعت بعد قیمت دلار کشید بالا اونوقت بیاد چیکار کرد ؟ یا برعکس .
شما از Wal-mart هم میتونی خرید کنی یا جریاناتش مثل E-bay هست که سایتت گفتی ؟
فکر میکنم اکثرا مثل من باشند اگه سوا از تاپیک های این فروم بچه ها یه تضمینی واسه خریداشون بخوان شما چی بهمون میگید صرف اینکه اومدن چنتا از شما خرید داشتن ؟؟؟ شماره ثبت شرکت ؟ شماره بازرگانی یا .... چطوری اگه بگید یا اصلا اومدیم وبه هر دلیل جنس به دستم نرسید من مشتری از کدوم ارگان دولتی میتونم پیگیر باشم ؟ شما چطوری جوابگوی من هستید ؟
بعد از حل و فصل سوالات بالا و دادن قیمت اون لپ تاپ یه چیز دیگه
راستی این ساعت هم دیدم طالبش شدم قیمتش رو میخوام؟؟؟
[ame]http://www.amazon.com/s/ref=nb_sb_noss?url=search-alias%3Daps&field-keywords=Iron+Samurai+-+Japanese+Inspired+Red+LED+Watch&x=22&y=19[/ame]
راستی شما میتونی upgrade های بازی Warcraft رو بخری ؟ قیمتش ؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا