• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

خرید کالای فیزیکی از آمریکا - قیمت های تابستانی

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Mr. Smith

Registered User
لایک‌ها
23
فکر میکنم ایشون دیر به دیر پست ها رو جواب میدن :
ببینم دوستان کسی آدرس شرکت این آقا رو داره ؟
تا الان از بچه های تهرانی این فروم کسی هست که از ایشون بالای 1000$ خرید کرده باشه ؟
به گفته خودشون :
بنده سایت دارم و نزدیک به 5 سال هست که این کار رو به عنوان اولین نفر در ایران انجام میدم.

خوب اگه امکانش هست نحوه محاسبه قیمت هر جنس ( یعنی معادل ریالی هر دلار خرید کالا ) رو بگید شاید خودایی نکرده ما اومدیم صبح براتون پول زدیم به حساب 2 ساعت بعد قیمت دلار کشید بالا اونوقت بیاد چیکار کرد ؟ یا برعکس .
شما از Wal-mart هم میتونی خرید کنی یا جریاناتش مثل E-bay هست که سایتت گفتی ؟
فکر میکنم اکثرا مثل من باشند اگه سوا از تاپیک های این فروم بچه ها یه تضمینی واسه خریداشون بخوان شما چی بهمون میگید صرف اینکه اومدن چنتا از شما خرید داشتن ؟؟؟ شماره ثبت شرکت ؟ شماره بازرگانی یا .... چطوری اگه بگید یا اصلا اومدیم وبه هر دلیل جنس به دستم نرسید من مشتری از کدوم ارگان دولتی میتونم پیگیر باشم ؟ شما چطوری جوابگوی من هستید ؟
بعد از حل و فصل سوالات بالا و دادن قیمت اون لپ تاپ یه چیز دیگه
راستی این ساعت هم دیدم طالبش شدم قیمتش رو میخوام؟؟؟
http://www.amazon.com/s/ref=nb_sb_n...i+-+Japanese+Inspired+Red+LED+Watch&x=22&y=19
راستی شما میتونی upgrade های بازی Warcraft رو بخری ؟ قیمتش ؟

ن الان مسافرت هستم و دسترسی کمی به اینرنت دارم.
تو سایت هم بچه ها لطف کرده بودن و راجع به لپ تاپ توضیحی که بوده عینا کپی پیست کردن.
البته برای مشتری جدید به هیچ عنوان خرید گرون قیمت نمیکنم. دلایل زیادی داره .
منتها برای لپ تاپ توضیح میدم. لپ تاپ مثل بقیه کالا ها نیست و به خاطر ارزش کالا نیاز به ترخیص و اینجور چیزا داره. هزینه های متفرقشم بالاست ممکنه از 300 تا 600 تومان هزینهای متفرقه داشته باشه. ئاسه همین بجای توضیح دادن و کلی صغری کبری کردن از همون اول خودمو راحت کردم و گفتم این قلم کالا رو کار نمیکنم.
راجعبه هزینه دلار پرسیده بودید. بله اگر دلار شبانه بالا بره خریدار موظف به پرداخت مابه تفاوت هست. و این مسئله کاملا بدیهیه. البته میتونه خریدشم کنسل کنه .
نه شماره ثبت دارم نه شماره بازرگانی دارم . کلا هیچی ندارم. تنها چیزی که دارم اعتمادی که اینجا کسب کردم.
رک حرف میزنم . کاری که نمیتونمو قبول نمیکنم. اشتباه کنم عذر خواهی میکنم. کاری هم که نتونم انجام بدم پول مردمو پس میدم. کاری هم که توش دردسری باشه قبول نمیکنم. اگر مشتری به دلم نشینه کارشو انجام نمیدم. همیشه تا جائی که بتونم مشکل بچه ها رو حل میکنم. راهنمائی تا دلتون بخواد میکنم. خودمم وامدار کسی نمیکنم. اینا رو هم بیشتر از شماره ثبت شرکت و موثر تر میدونم :)
البته یک نکته دیگه هم یادم اومد. بیش از 2000 قلم تو این پنج سال فروختم بدون اینکه هیچ ضمانتی به کسی بدم. کلا جز رسیدی که فروشنده میده هیچ چیز دیگه ای وجود نداره که من به کسی بدم. هیچ ضمانتی هم وجود نداره که جنس برسه یا نرسه. خسارت هم در مواردی که لازم بوده پرداخت کردم ولی از لحاظ قانونی نبوده. مسئولیت خرید با خود مشتری هست ولی تا بحال نذاشتم مشتری خسارتی بده.

Last edited:

Mr. Smith

Registered User
لایک‌ها
23
سلام
مبلغ 387 هزار تومان به حسابتون واریز شد!
ایمیل هم الان ارسال کردم
ممنون از شما
ان شاالله زمانی که محصولات رسید دستم در همینجا اعلام میکنم
با تشکر

آقای نوروزی
بابت تا خیر و ازینکه موقتا نتونستم خریدتونو انجام بدم.
مبلغ به حساب ملی شما کارت به کارت شد.
بازم معذرت میخوام . انشاالله در اولین فرصت بهتون خبر میدم که خریدتونو اگر تمایل داشتید بدون مشکل انجام بدم.

shahzad

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اول نحوه هر دلار و نگفتید چط.ری محاسبه میشه ؟ دلار الان حدود 9334 ریال هست شما واسه هر دلار خرید چقدر میگیرید ؟؟؟ و چرا ؟؟؟ ( خدا کنه که یه معیاری داشته باشه حد اقل که تونستید 5 سال کار کنید " البته بدون شرکت " :eek: )
خوب من چنتا قلم خرید داشتم یکیش یه ساعت بود و یکی دیگش هم خرید از Warcraft که لینک دادم.

panicgas

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
گمرک میزاره همچین چیزی رو وارد کنید، اگر قیمتش 300 دلار باشه ، کلا چقدر میشه...تضمینی برای خراب نبودن و نشکستنش هست؟
ممنون​

AAAAAnbyfIsAAAAAAGRMlQ.jpg

80-inch%20Virtual%20Screen%20Video%20Glas.jpg

sancho

Registered User
لایک‌ها
3
من كه راضي هستم . اي پاد تاچ سفارشيم را كه اسمم را پشتش حك كرده بودم ايشون زحمت كشيدن و خريداري كردن.

anf-b

Registered User
لایک‌ها
15
آقای نوروزی
بابت تا خیر و ازینکه موقتا نتونستم خریدتونو انجام بدم.
مبلغ به حساب ملی شما کارت به کارت شد.
بازم معذرت میخوام . انشاالله در اولین فرصت بهتون خبر میدم که خریدتونو اگر تمایل داشتید بدون مشکل انجام بدم.
شما لطف دارید!

ایشون خداییش هیچی برای بنده کم نذاشت!
چون داشتند میرفتند مسافرت هزینه رو برگردونند تا یکوقت بدقولی نشه! ولی با اینکه زیاد به اینترنت دسترسی نداشتند جواب من رو همیشه سرموعد میدادند
ایشون از همه لحاظ مورد اطمینانند!
ان شاالله به زودی کلی از ایشون خرید دارم
یا حق

Mr. Smith

Registered User
لایک‌ها
23
اول نحوه هر دلار و نگفتید چط.ری محاسبه میشه ؟ دلار الان حدود 9334 ریال هست شما واسه هر دلار خرید چقدر میگیرید ؟؟؟ و چرا ؟؟؟ ( خدا کنه که یه معیاری داشته باشه حد اقل که تونستید 5 سال کار کنید " البته بدون شرکت " :eek: )
خوب من چنتا قلم خرید داشتم یکیش یه ساعت بود و یکی دیگش هم خرید از Warcraft که لینک دادم.

شهزاد جان دلار 933 تومانی دیدی سلام منو بهش برسون
درثانی دلار اسکناس تو ایران رو باهاش ماست هم نمیشه خریدو اول باید بفرستی اونور آب که هزینه داره وقیمتش کم فرق داره. ولی در کل هزینه و کارمزد ما معمولا بین 20 تا 25 درصد هست که این کاملا در عرف بازار و منصفانه هست. شما اگر خرید مشخصی دارید لطفا از طریق سایت برام ایمیل کنید تا قیمتشو بهتون بدم

سلام
گمرک میزاره همچین چیزی رو وارد کنید، اگر قیمتش 300 دلار باشه ، کلا چقدر میشه...تضمینی برای خراب نبودن و نشکستنش هست؟
ممنون​

AAAAAnbyfIsAAAAAAGRMlQ.jpg

80-inch%20Virtual%20Screen%20Video%20Glas.jpg

من بعید میدونم . این چی هست؟ کلا اگر جنسی شکستنی هست خودتون سفارش ندید چون واقعا تو پست مثل آپاچی ها با بسته های مردم رفتار میکنن و هیچ تضمینی درین بابت وجود نداره. البته معمولا بسته بندی ها خوبن ولی دنبال چیزای شکستنی نباشید چون رفتار مامور های پست رو که من واقعا نمیتونم کاری براش بکنم :wacko:

از بقیه دوستان هم نسبت به تائید اینجانب کمال امتنان رو دارم.

panicgas

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
من منظورم این بود .شما می تونین بخرین و وارد کنید، اگر می تونین چقدر میشه، اگر شما هم بیارین، بازم ممکنه بشکنه، ؟ اگه شکسن چی؟ بر فرض که بزارن وارد کنید ، چقدر هزینه اش میشه، مگه اسم تاپیکتون خرید کالای فیزیکی نیست.

shahzad

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
شهزاد جان دلار 933 تومانی دیدی سلام منو بهش برسون
درثانی دلار اسکناس تو ایران رو باهاش ماست هم نمیشه خریدو اول باید بفرستی اونور آب که هزینه داره وقیمتش کم فرق داره. ولی در کل هزینه و کارمزد ما معمولا بین 20 تا 25 درصد هست که این کاملا در عرف بازار و منصفانه هست. شما اگر خرید مشخصی دارید لطفا از طریق سایت برام ایمیل کنید تا قیمتشو بهتون بدم

من بعید میدونم . این چی هست؟ کلا اگر جنسی شکستنی هست خودتون سفارش ندید چون واقعا تو پست مثل آپاچی ها با بسته های مردم رفتار میکنن و هیچ تضمینی درین بابت وجود نداره. البته معمولا بسته بندی ها خوبن ولی دنبال چیزای شکستنی نباشید چون رفتار مامور های پست رو که من واقعا نمیتونم کاری براش بکنم :wacko:

از بقیه دوستان هم نسبت به تائید اینجانب کمال امتنان رو دارم.

20% منصفانه هست واسه کارمزد و صرف پول خوب حالا پس در کل 1 دلار خرید 1000 تومان خونه آخرش و 20% کارمزدت میشه 200و سر جمع 1200 تومان برای هر دلار از مشتری میگیری! پس این شد مبلغ کالا حالا پست تا ایران چطوریه ؟ Fedex هست یا Royal یا Usps قیمتاشون چطوری حساب میشه چندروزه میرسه؟ در مورد لینک هم توی پستهای قبلیم گفتم چی میخوام.

Last edited:

black-black

Registered User
لایک‌ها
227
دوست عزیز ااقای اسمیت اگه بخاید یه نت بوک 1400 دلاری از سایت اچ پی برام بیارید قیمتش چقدر تموم میشه؟

flasher_for_nok

Registered User
لایک‌ها
32
قیمت کالاهای زیر رو بدین در دو صورت که پرداخت توسط شما انجام بشه یا خودم ممنون
[ame]http://www.amazon.com/gp/product/B000XXYJX8/[/ame]
[ame]http://www.amazon.com/gp/product/B002RWJ7FS/[/ame]
[ame]http://www.amazon.com/Calvin-Klein-Reversible-Square-Roller/dp/B002VA4OOA/[/ame]
[ame]http://www.amazon.com/Mens-Caterpillar-Setzer-Coffee-Brown/dp/B0030DLWOM/[/ame]

Mr. Smith

Registered User
لایک‌ها
23
20% منصفانه هست واسه کارمزد و صرف پول خوب حالا پس در کل 1 دلار خرید 1000 تومان خونه آخرش و 20% کارمزدت میشه 200و سر جمع 1200 تومان برای هر دلار از مشتری میگیری! پس این شد مبلغ کالا حالا پست تا ایران چطوریه ؟ Fedex هست یا Royal یا Usps قیمتاشون چطوری حساب میشه چندروزه میرسه؟ در مورد لینک هم توی پستهای قبلیم گفتم چی میخوام.

لطفا برای جواب اکثر سوال هات این صفحه رو مطالعه کن دوست من :
http://www.iranclickbank.com/rules.html

دوست عزیز ااقای اسمیت اگه بخاید یه نت بوک 1400 دلاری از سایت اچ پی برام بیارید قیمتش چقدر تموم میشه؟

من کلا بیخیال لپ تاپ شدم. لپ تاپ دردسر داره هزینشم سنگینه. یه وقتم خدای نکرده احتمال خراب بودنش هم ممکنه باشه.آسیب دیدگی توی راه هم وجود داره. کلا سری که درد نمیکنه دستمال نباید بست.

Mr. Smith

Registered User
لایک‌ها
23

لطفا لینکای خودتو به من ایمیل کن تا با جزئیات کامل برات قیمت رو ارسال کنم
[email protected]
واقعا از لینک بوت که فرستادی خوشم اومد ازون بوت های توپه که تو ایران بعید بدونم تو این مایه چیزی پیدا بشه!! کاش همه خریدا چیزای با ارزشی مثل اون بودن. البته این سلیقه شخصیه منه !!

Mr. Smith

Registered User
لایک‌ها
23
برای خرید شب عید باید از همین الان اقدام کنید. 20 تا 25 روز زمان میبره تا سفارشات شما به دستتون برسه .
قیمت های خرید لباس و پوشاک خیلی مناسبتر از خرید از ایران هست. ضمن اینکه اجناس اصلی رو به جای تقلبی میخرید.
میتونید برای خرید پوشاک از طریق سایت ایران تیشرت اقدام کنید .

iranbetting

Registered User
لایک‌ها
42
سلام استاد یه سیم کارت مبخوام که تو ایران جواب بده

Mr. Smith

Registered User
لایک‌ها
23
سلام مهندس
خرید از wweshop.com اوکی شد؟

سلام
خوبی آقا؟ من خودم از بد قولی بدم میاد. این یارو که قول داده بود اصلا انگار رفته تو زمین. ببینمش کلشو میکنم.
این همه کارم براش انجام دادم. حالا افتادم دنبالش که مرد مومن بیا اینو برام انجام بده.
من واقعا شرمنده شمام.

shahzad

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
یک فلش مموری با وزن 1 گرم:eek: به قیمت حدود 50$ چند در میاد؟
http://www.newegg.com/

لطفا برای جواب اکثر سوال هات این صفحه رو مطالعه کن دوست من :
http://www.iranclickbank.com/rules.html

من موندم تو روش محاسبه فک کنم از پست های بچه های دیگه هم اینو میشه فهمید اگه هم روش خاصی واسه محاسبه نداره میگم هر کی میاد کلا سفارش میده ,اینجا قیمت بده تا همه بدونن , راسی من چندتا خرید داشتم چرا جواب ندادی ؟

anf-b

Registered User
لایک‌ها
15
سلام
خوبی آقا؟ من خودم از بد قولی بدم میاد. این یارو که قول داده بود اصلا انگار رفته تو زمین. ببینمش کلشو میکنم.
این همه کارم براش انجام دادم. حالا افتادم دنبالش که مرد مومن بیا اینو برام انجام بده.
من واقعا شرمنده شمام.
من مخلصتم داداش
اشکالی نداره ، ما هستیم حالا حالا ها

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا