• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

خرید کالای فیزیکی از آمریکا - قیمت های تابستانی

وضعیت
موضوع بسته شده است.

soapsadsad

Registered User
لایک‌ها
33

PRO USER

Registered User
لایک‌ها
114
سلام
قیمت این جنس چقدر میشه ؟
[ame]http://www.amazon.com/Western-Digital-My-Book-Studio/dp/B004PNXR44/ref=sr_1_3?ie=UTF8&qid=1305198353&sr=8-3[/ame]

dark_angel

Registered User
لایک‌ها
0
قیمت تمام شده این کالا رو اگه امکان داره لطف کنید:

[ame="http://www.amazon.com/Command-Conquer-Generals-Deluxe-Pc/dp/B0000CE1GK"]Amazon[/ame]

Edriso

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اقا جنس ما نرسید 1 ماه بیشتر شده ها ؟

Peg.Nik

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من فقط اومدم اینجا یه تشکر اساسی از آقا شهرام بکنم. تمام کتونی هایی که تابحال از ایشون گرفتم صحیح و سالم و در عرض 20 روز به دستم رسیدن. دست گلشون درد نکنه :) :happy:

pinfo

Registered User
لایک‌ها
28
درود و عرض ادب
دوست عزيز چندتا سوال داشتم
اول اينكه امكانش هست من چندتا كالا رو تو امازون سفارش بدم باهم اونم از چند فروشنده مختلف ؟
شما امريكا كسيو داريد يا كانادا ؟
يعني ميشه من يك سري خريد كنم كه قابليت فري شيپينگ داشته باشه بعد بياد امريكا به ادرستون همرو سرجمع بفرستيد ايران ؟
از كانادا ميشه مستقيم به ايران فرستاد

تمامن وسايل من به 1 كيلو نميرسه و مربوط به موبايله

مرسي :)

only4you_mehr

Registered User
لایک‌ها
3
این دو تا با هم چقدر میشه ؟
[ame]http://www.amazon.com/Faith-Designer-European-Bracelet-Silver/dp/B004Y9ESTM/ref=pd_rhf_p_t_3[/ame]
[ame]http://www.amazon.com/3-stone-Diamond-Heart-Pendant-Chain/dp/B001QD010Y/[/ame]

Edriso

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من فقط اومدم اینجا یه تشکر اساسی از آقا شهرام بکنم. تمام کتونی هایی که تابحال از ایشون گرفتم صحیح و سالم و در عرض 20 روز به دستم رسیدن. دست گلشون درد نکنه :) :happy:

اقا الکی تبلیغ نکن ما هدفون سفارش دادیم 3 ماه گذشته هیچ خبری نیست اگه تا 1 هفته دیگه نرسه مجبورم برم دفترشون

Mr. Smith

Registered User
لایک‌ها
23
اقا الکی تبلیغ نکن ما هدفون سفارش دادیم 3 ماه گذشته هیچ خبری نیست اگه تا 1 هفته دیگه نرسه مجبورم برم دفترشون

اولا شما شماره حساب اشتباه دادی پولو بهت برگشت دادم
بعد هم هر چی بالا پائین کردم دیدم باید سفارشتو کنسل کنم
هر وقت تونستم پولتو پس بگیرم بهت پس میدم
بهتم گفته بودم که نمیخوام هیچی ازت بشنوم و دلیل اینکه سفارشتو کنسل کردم هم همین بود که بازم ایمیل داده بودی و دری وری نوشته بودی.
اتفاقا خوشمم میاد ببینمت تا حسابی از خجالتت در بیام!!

Mr. Smith

Registered User
لایک‌ها
23
مثل اینکه اینجا خبرایی بوده من در جریان نبودم که پست ها رو حذف کردن!!

مهم نیست تو هر کاری دردسرایی هم هست که اجتناب ناپذیره. ایشون خواست زرنگی کنن و سفارشی رو که من براشون انجام داده بودم رو پولشو هم پس بگیرن. البته این برداشت منه.
منم سفارششو کنسل کردم. البته پولشو به شماره حسابی که اعلام کرده بودن برگردوندم همون موقع که از قضا شماره حساب اشتباه بود و پولش رفت به حساب یه شیر پاک خورده که طرف آش و لاشه تو اسلام شهد و پولرو هم خورده و نداره بده. اینم از شانس من!!!
منتها اشکالی نداره نمیخوام متضرر بشه و اون پول هم از جیب خودم .
هر کی میشناسدش بهش بگه شماره حسابشو برام بفرسته منتها ایندفعه درست بذاره و با مشخصات کامل
خورد خورد بهش میدم که حسابمون صاف بشه. البته براش ایمیل هم دادم .

Mr. Smith

Registered User
لایک‌ها
23
درود و عرض ادب
دوست عزيز چندتا سوال داشتم
اول اينكه امكانش هست من چندتا كالا رو تو امازون سفارش بدم باهم اونم از چند فروشنده مختلف ؟
شما امريكا كسيو داريد يا كانادا ؟
يعني ميشه من يك سري خريد كنم كه قابليت فري شيپينگ داشته باشه بعد بياد امريكا به ادرستون همرو سرجمع بفرستيد ايران ؟
از كانادا ميشه مستقيم به ايران فرستاد

تمامن وسايل من به 1 كيلو نميرسه و مربوط به موبايله

مرسي :)

لطفا از طریق سایت که لینکش تو امضا هست لینکاتونو بفرستید تا بررسی بشه
مرسی

AniuS

Registered User
لایک‌ها
671
مثل اینکه اینجا خبرایی بوده من در جریان نبودم که پست ها رو حذف کردن!!

مهم نیست تو هر کاری دردسرایی هم هست که اجتناب ناپذیره. ایشون خواست زرنگی کنن و سفارشی رو که من براشون انجام داده بودم رو پولشو هم پس بگیرن. البته این برداشت منه.
منم سفارششو کنسل کردم. البته پولشو به شماره حسابی که اعلام کرده بودن برگردوندم همون موقع که از قضا شماره حساب اشتباه بود و پولش رفت به حساب یه شیر پاک خورده که طرف آش و لاشه تو اسلام شهد و پولرو هم خورده و نداره بده. اینم از شانس من!!!
منتها اشکالی نداره نمیخوام متضرر بشه و اون پول هم از جیب خودم .
هر کی میشناسدش بهش بگه شماره حسابشو برام بفرسته منتها ایندفعه درست بذاره و با مشخصات کامل
خورد خورد بهش میدم که حسابمون صاف بشه. البته براش ایمیل هم دادم .

جز این مورد از شما آقای کریمی انتظار نمیرفت
من خودم به آقای کریمی رو هم خیلی سفارش دادم حتی از آمریکا به آلمان و واقعآ راضیم ازشون و پاک و درستکار هستند
اون روز که شما درگیری لفظی با دوستمون داشتین با خودم گفتم این اقای کریمی هست واقعآ ؟؟؟چون باورم نمیشد اینطور صحبت کنید.
به هر حال خدا رو شکر که قضیه تموم شد به خوبی.

Mr. Smith

Registered User
لایک‌ها
23
جز این مورد از شما آقای کریمی انتظار نمیرفت
من خودم به آقای کریمی رو هم خیلی سفارش دادم حتی از آمریکا به آلمان و واقعآ راضیم ازشون و پاک و درستکار هستند
اون روز که شما درگیری لفظی با دوستمون داشتین با خودم گفتم این اقای کریمی هست واقعآ ؟؟؟چون باورم نمیشد اینطور صحبت کنید.
به هر حال خدا رو شکر که قضیه تموم شد به خوبی.

والله یه وقتا چاره ای نمیمونه که با بعضی مثل خودشون حرف زد که اگر نزنی فکر میکنن ترسیدی.
من به شماره ای هم که ازش داشتم اس ام اس زدم گفتم شماره حسابشو بده شرش کنده شه. تا حالا که جواب نداده.
البته اگر دقت کنید طرف رو هم بن کردن و به استناد فحش های خوار و مادری که برام ایمیل زده میتونم دودمانشو به باد بدم. ولی ازش به دل نگرفتم .
نمیشناسمش کیه و علاقه ای هم ندارم . منتها آدم تا جوابی که به مذاقش خوش نمیاد بشنوه فوری راه نمی افته خواهر مادر کسی رو یکی کنه. اگر حق باهاشه بیاد حرف بزنه با منطق حرف خودشو پیش ببره.
اون خانم سیدی از مشتری های قدیمیم بوده طفلی اومده بعد 2 سال تو فروم ازم تشکر کرده. برید ببینید چجوری برگشته بهش توپیده که تبلیغ بیخود نکن من 3 ماهه یه هدفون سفارش دادم نرسیده که اون 3ماهشم 30 روز بیشتر نبوده. و خیلی رک هم بهش جواب دادم که کنسل کردم .
به هر حال فعلا من ازش خبری ندارم ولی بیاد شماره حساب بده من خورد خورد بهش پس میدم اونم به خاطر اینکه 50 درصد خودش مقصر بوده و شماره حساب اشتباه داده.
تو همین فروم یکی با آیدی Dali یک میلیون تومن سرم کلاه گذاشت . اسمش امید تباور هست. البته 2 سال با هم کار میکردیم. کل فروم رو زیر و رو کنید ببینید یک کلمه حرف زشت به این بابا زدم یا نه!!
تا جائیکه شده با همه راه اومدم و سعی کردم به نوعی راضی نگهدارم همه رو ولی جای جاش هم به کسی باج بیخودی نمیدم.

AniuS

Registered User
لایک‌ها
671
درسته حق با شماست .
من به شخصه واقعآ احترام خاصی واستون قائل هستم شما جایی کارای منو اوکی کردین که خودمم قطع امید کرده بودم شاید تو این همه مشتری که دارین منو یادتون نباشه دقیق ولی محبت و خوبی شما کاملا در ذهن من نقش بسته.
امیدوارم همیشه سالم و سرحال باشید و مثل همیشه خندان:)

webdev

Registered User
لایک‌ها
3
قبلاً دو سه بار درباره صدق و راستی آقای کریمی تو کارشون نوشته بودم، اینجا هم با توجه به شناختی که از ایشون دارم لازم می دونم باز به خاطر احساس مسئولیتی که در قبال مشتری هاشون دارن ازشون تشکر کنم.

سيناترا

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
32
يكي از دوستان من ايالت اركانزاس زندگي ميكنه... توليد كننده تجهيزات صوتي هستند... حالا من 3-4 قلم جنس كوچيك ميخوام ازش بخرم... خواستم ببينم شما ميتوني از طريق Domestic Postage (پست داخلي امريكا) تحويل بگيري بعد براي من به ايران پست كني؟ :happy:

emami6599

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام این چند درمیاد تا بر[ame="http://www.amazon.com/Dolce-Gabbana-Toilette-Spray-TESTER/dp/B00213K5EK/ref=pd_sbs_bt_2"]http://www.amazon.com/Dolce-Gabbana-Toilette-Spray-TESTER/dp/B00213K5EK/ref=pd_sbs_bt_2[/ame]سه دستم؟

ahmadreza1368

Registered User
لایک‌ها
54

mohsenslr

Registered User
لایک‌ها
15
با سلام و عرض خسته نباشید.

ببخشید بنده قصد خرید ندارم و فقط یک سوال داشتم از شما که این همه جنس تا حالا آوردید.

سرویس USPS Global Express کالا از آمریکا به ایران میفرسته یا خیر ؟ و همینطور فرقش با UPS International چیه ؟

ممنون.

Last edited:
وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا