• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

خرید کالای فیزیکی از آمریکا - قیمت های تابستانی

وضعیت
موضوع بسته شده است.

سيناترا

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
32
Last Activity: 05-31-2011 03:46 PM

استارتر 5 روزه سر نزده! :blink:

نكنه اتفاقي براش افتاده

Mr. Smith

Registered User
لایک‌ها
23
با سلام و عرض خسته نباشید.

ببخشید بنده قصد خرید ندارم و فقط یک سوال داشتم از شما که این همه جنس تا حالا آوردید.

سرویس USPS Global Express کالا از آمریکا به ایران میفرسته یا خیر ؟ و همینطور فرقش با UPS International چیه ؟

ممنون.

از آمریکا به ایران سرویس هاش خیلی محدوده . 2 مدل هوائی داره و یک مدل زمینی که اون 3 ماه طول میکشه تا برسه و ما باهاش کاری نداریم
ولی در رابطه با پست هوائی: یک مدل برای بسته های سبک و نامه و مطبوعات هست که معمولی ارسال میشه و سرعتش خیلی پائینه و کلا مطمئن هم نیست و یکی هم prority mail که اون هم سرعت خوبی داره و هم خیلی مطمئن تره.
usps پست دولتی هست و ups پست خصوصی که به ایران سرویس نداره

Mr. Smith

Registered User
لایک‌ها
23
Last Activity: 05-31-2011 03:46 PM

استارتر 5 روزه سر نزده! :blink:

نكنه اتفاقي براش افتاده

راستیتش من تاپیک رو باز کردم برای اینکه در یک مکان عمومی که خارج از کمترل خودم هم باشه جائی رو برای انتقاد بذارم. یه وقتا مشکلاتی پیش میاد که میتونن بچه ها در اینجا ابراز کنن و من هم پاسخگو باشم. ولی متاسفانه جو پی تی عوض شده و یه سری هایی وارد شدن ( بلا نسبت اکثریت بچه های فروم که همگی محترم هستن و خیلی هاشون هم بهشون ارادت دارم) که هم بچه سال هستن و هم خیلی وقیح !!
دقیقا شده مثل خیابون و رانندگی که سر هر چی دهنشونو باز میکنن و چون فروم هم در و پیکر نداره و کسی کسی رو نمیشناسه هر حرفی رو بهم میزنن. برای همین واقعا خیلی علاقه ای دیگه به فروم ندارم و دیر به دیر میام سر میزنم و برای منتقدین که انتقادشون و یا مشکلشون رو درست عنوان میکنن اینجا رو نگه داشتم. البته همیشه یه سری آدمای ناجور وارد اماکن عمومی میشن که البته مدیر های پی تی هم سعی در پاک نگهداشتنش میکنن.

Last edited:

Mr. Smith

Registered User
لایک‌ها
23
درسته حق با شماست .
من به شخصه واقعآ احترام خاصی واستون قائل هستم شما جایی کارای منو اوکی کردین که خودمم قطع امید کرده بودم شاید تو این همه مشتری که دارین منو یادتون نباشه دقیق ولی محبت و خوبی شما کاملا در ذهن من نقش بسته.
امیدوارم همیشه سالم و سرحال باشید و مثل همیشه خندان:)

قبلاً دو سه بار درباره صدق و راستی آقای کریمی تو کارشون نوشته بودم، اینجا هم با توجه به شناختی که از ایشون دارم لازم می دونم باز به خاطر احساس مسئولیتی که در قبال مشتری هاشون دارن ازشون تشکر کنم.

هر دو دوست عزیز واقعا لطف دارید

سيناترا

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
32
سلام
دوست عزيز bid انجام ميدين شما؟ از eBay :happy:

sahandic

Registered User
لایک‌ها
0
تی شرت هم خریداری می کنید؟
اینجا مبلغ ریالی شو بهتون پرداخت می کنم بعد یا ایران یا کانادا می تونم ازتون تحویل بگیرم.

اگر قیمت یک تی شرت 22 دلار باشد با شرایط بالا اگر بخوام تو ایران تحویل بگیرم چند تومان باید پرداخت کنم؟ اگر توی کانادا چقدر؟ حدودا..

werty12

Registered User
لایک‌ها
278
دوست من هزینه ارسال و زمان رسیدن و کل شرایط رو برام ارسال کن!

لینک

mohsenslr

Registered User
لایک‌ها
15
از آمریکا به ایران سرویس هاش خیلی محدوده . 2 مدل هوائی داره و یک مدل زمینی که اون 3 ماه طول میکشه تا برسه و ما باهاش کاری نداریم
ولی در رابطه با پست هوائی: یک مدل برای بسته های سبک و نامه و مطبوعات هست که معمولی ارسال میشه و سرعتش خیلی پائینه و کلا مطمئن هم نیست و یکی هم prority mail که اون هم سرعت خوبی داره و هم خیلی مطمئن تره.
usps پست دولتی هست و ups پست خصوصی که به ایران سرویس نداره

خوب اینطور که شما میگید پس استفاده از usps ریسکه! اما من چک کردم و دیدم ups به دوبی میفرسته.حدودا چقدر طول میکشه به دوبی برسه؟ (کالای ارسالی یک لپتاپ هست)
ببخشید که زیادی سوال پرسیدم. ممنون

Mr. Smith

Registered User
لایک‌ها
23
سلام
دوست عزيز bid انجام ميدين شما؟ از eBay :happy:

متاسفانه بید انجام نمیتونیم بدیم

تی شرت هم خریداری می کنید؟
اینجا مبلغ ریالی شو بهتون پرداخت می کنم بعد یا ایران یا کانادا می تونم ازتون تحویل بگیرم.

اگر قیمت یک تی شرت 22 دلار باشد با شرایط بالا اگر بخوام تو ایران تحویل بگیرم چند تومان باید پرداخت کنم؟ اگر توی کانادا چقدر؟ حدودا..

تیشرت هم میخریم . چرا نخریم برادر
برید به سایت ما روش خرید توش داده شده
www.irantishirt.com

دوست من هزینه ارسال و زمان رسیدن و کل شرایط رو برام ارسال کن!

لینک

از سایت اپل خرید نمیکنیم . اگر دنبال گوشی هستید تو همین تاپیک مفصل راجع به گوشی هایی که تو سایت اپل فروخته میشن توضیح دادیم و همچنین تو سایت خودمون هم توضیح دادیم که جریانشون چیه.
میتونید گوشی ها رو از سایت آمازون انتخاب کنید

خوب اینطور که شما میگید پس استفاده از usps ریسکه! اما من چک کردم و دیدم ups به دوبی میفرسته.حدودا چقدر طول میکشه به دوبی برسه؟ (کالای ارسالی یک لپتاپ هست)
ببخشید که زیادی سوال پرسیدم. ممنون

من همچین منظوری نداشتم. من 7 ساله که دارم با همین پست کار میکنم و 99.97% از مصرف کننده ها هم راضی بودن. میتونم چندین هزار ترک نامبر بهتون بدم همه رو هم چک کنید ببینید که صحیح و سالم رسیدن. البته بوده مواردی هم که هیچ وقت نرسیدن ولی به ندرت بوده.
به fedex به کشورهای دیگه جز ایران میفرستیم و 40 درصد هم نسبت به تعرفه خود فدکس تخفیف داریم چون کسی که ارسال میکنه این تخفیف رو به ما میده. با فدکس هم 3 4 روزه میرسه البته بسته به نوع سرویسی داره که شما انتخاب کنید و البته هزینشم فرق میکنه.
برای خرید لپ تاپ درصورتیکه کاستومایز باشه ( سفارشی ) به صرفه هست.
هر خرید سفارشی اصولا گرانتر از کالای داخل بازار تمام خواهد شد. البته در مورد کالاهایی که در ایران موجود باشد.
من شخصا برای خودم لپ تاپ به این صورت خرید نمیکنم!

mohsenslr

Registered User
لایک‌ها
15
من همچین منظوری نداشتم. من 7 ساله که دارم با همین پست کار میکنم و 99.97% از مصرف کننده ها هم راضی بودن. میتونم چندین هزار ترک نامبر بهتون بدم همه رو هم چک کنید ببینید که صحیح و سالم رسیدن. البته بوده مواردی هم که هیچ وقت نرسیدن ولی به ندرت بوده.
به fedex به کشورهای دیگه جز ایران میفرستیم و 40 درصد هم نسبت به تعرفه خود فدکس تخفیف داریم چون کسی که ارسال میکنه این تخفیف رو به ما میده. با فدکس هم 3 4 روزه میرسه البته بسته به نوع سرویسی داره که شما انتخاب کنید و البته هزینشم فرق میکنه.
برای خرید لپ تاپ درصورتیکه کاستومایز باشه ( سفارشی ) به صرفه هست.
هر خرید سفارشی اصولا گرانتر از کالای داخل بازار تمام خواهد شد. البته در مورد کالاهایی که در ایران موجود باشد.
من شخصا برای خودم لپ تاپ به این صورت خرید نمیکنم!

حالا که بحث به اینجا کشید
بگذارید کامل براتون توضیح بدم که میخوام چیکار کنم.

من چندبار به شما لینک لپتاپ دادم و شما گفتید که به صرفه نیست که از آمریکا لپتاپ وارد اینجا بشه! حالا نمیدونم چرا!؟
اما با سایت xoticpc که یکی از معتبرترین فروشنده های لپتاپ های گیم هست مکاتبه کردم و بهشون گفتم که به ایران جنس میفرستند یا نه؟ اونا هم جوابشون مثبت بود و کلی هم استقبال کردند! و گفتند که ما کالا رو بیمه هم میکنیم و دو روش ارسال وجود داره که یکیش ups هست که به ایران سرویس نمیده و میمونه فقط usps ! هزینه ارسال هم با usps حدود 220 دلار اعلام کردند که جمعش با قیمت خود لپتاپ میشد 2100 دلار.

اما راجع به پرداخت گفتند که برای مشتری های خارج از کانادا و ایالات متحده نه کارت اعتباری قبول میکنیم و نه پی پال و ... ! فقط و فقط حواله بانکی. که اینجوری هم واسه ی من ارزونتر در میاد و هم برای اونا بهتره.
من آشنایی دارم که میتونه پول رو برام حواله کنه.
با سایت prostar هم صحبت کردم همینو گفتند.

فقط موند بحث ارسال کالا به ایران!چون شنیدم ارسال با usps خیلی طول میکشه! 2 یا 3 ماه! برای همین یه کم ترسیدم که یه موقع اصلا نرسه!بلاخره بحث 2000 دلار پوله!
یه ایمیل به شما زدم که میتونید برام کالا رو تحویل بگیدرید؟(در آمریکا) که شما جواب ندادید و برداشت من این بود که شما اطلاعات مکان در آمریکا رو به کسی نمیدید و حق هم دارید.

حالا من موندم که آدرس مستقیم خونمون رو بدم که با usps ارسال بشه یا با ups بفرستم به دبی و از اونجا مجددا ارسال بشه به ایران!

برآورد هزینه تمام شده لپتاپ میشه حدود 2450000 تومان! که اولا این لپتاپ در ایران نیست و دوما یکم مدل پایینترش با قیمت 2700000 الی 3000000 تومان در ایران خرید و فروش میشه! حالا چرا صرف نداره که بیارم؟!
برای گمرگ هم من از یکی از دوستان در فروم دیگه ای شنیدم که گفت برای لپتاپش حدود 70000 تومان پول گرفتند.البته گفت به شرطی که ارزش کالا رو زیر یک میلیون تومان تشخیص بدن! حالا نمیدونم چه جوری تشخیص میدن!؟ ار ما میپرسن؟!

البته شاید من در محاسباتم دارم اشتباه میکنم که در اون صورت ممنون میشم اشکال کارم رو بهم بگید!

در ضمن خیلی خیلی ممنوننم از اینکه به سوالات من پاسخ میدید چون واقعا توی محیط اینترنت کسی نیست که بشه ازش راجع به اینطور چیزا سوال کرد!

با تشکر

Last edited:

Mr. Smith

Registered User
لایک‌ها
23

من چندبار به شما لینک لپتاپ دادم و شما گفتید که به صرفه نیست که از آمریکا لپتاپ وارد اینجا بشه! حالا نمیدونم چرا!؟
اما با سایت xoticpc که یکی از معتبرترین فروشنده های لپتاپ های گیم هست مکاتبه کردم و بهشون گفتم که به ایران جنس میفرستند یا نه؟ اونا هم جوابشون مثبت بود و کلی هم استقبال کردند! و گفتند که ما کالا رو بیمه هم میکنیم و دو روش ارسال وجود داره که یکیش ups هست که به ایران سرویس نمیده و میمونه فقط usps ! هزینه ارسال هم با usps حدود 220 دلار اعلام کردند که جمعش با قیمت خود لپتاپ میشد 2100 دلار.

اما راجع به پرداخت گفتند که برای مشتری های خارج از کانادا و ایالات متحده نه کارت اعتباری قبول میکنیم و نه پی پال و ... ! فقط و فقط حواله بانکی. که اینجوری هم واسه ی من ارزونتر در میاد و هم برای اونا بهتره.

فقط موند بحث ارسال کالا به ایران!چون شنیدم ارسال با usps خیلی طول میکشه! 2 یا 3 ماه! برای همین یه کم ترسیدم که یه موقع اصلا نرسه!بلاخره بحث 2000 دلار پوله!
یه ایمیل به شما زدم که میتونید برام کالا رو تحویل بگیدرید؟(در آمریکا) که شما جواب ندادید و برداشت من این بود که شما اطلاعات مکان در آمریکا رو به کسی نمیدید و حق هم دارید.

حالا من موندم که آدرس مستقیم خونمون رو بدم که با usps ارسال بشه یا با ups بفرستم به دبی و از اونجا مجددا ارسال بشه به ایران!

برآورد هزینه تمام شده لپتاپ میشه حدود 2450000 تومان! که اولا این لپتاپ در ایران نیست و دوما یکم مدل پایینترش با قیمت 2700000 الی 3000000 تومان در ایران خرید و فروش میشه! حالا چرا صرف نداره که بیارم؟!
برای گمرگ هم من از یکی از دوستان در فروم دیگه ای شنیدم که گفت برای لپتاپش حدود 70000 تومان پول گرفتند.البته گفت به شرطی که ارزش کالا رو زیر یک میلیون تومان تشخیص بدن! حالا نمیدونم چه جوری تشخیص میدن!؟ ار ما میپرسن؟!

البته شاید من در محاسباتم دارم اشتباه میکنم که در اون صورت ممنون میشم اشکال کارم رو بهم بگید!

در ضمن خیلی خیلی ممنوننم از اینکه به سوالات من پاسخ میدید چون واقعا توی محیط اینترنت کسی نیست که بشه ازش راجع به اینطور چیزا سوال کرد!

با تشکر

:)
میبینم بسیار مشتاق هستید و سوال خوبی هم کردید.
لپ تاپ واقعا نمیصرفه. من واسه خودم جرات نمیکنم به این روشی که میگید خرید کنم.
همونطور که میگید صحبت 2.5 پوله!!
پست به ایران بیمه نداره و در صورت خرابی هیچ کس جوابگو نیست.
پول رو باید حواله کنید و رقمش بیشتر از اونی هست که فکر میکنید.
اونی که به شما ایمیل زده در حد عمومی اطلاعات داره و جواب شما رو چندان هم صحیح نداده.
زمانی که شما پول رو فرستادید تا بیان اینا براتون جنس و بفرستن 1000 تا قانون تصویب شده و نشده رو بهتون اعلان میکنن که بگن شرمنده ایم!!
آخرش خیلی لطف کنن بگن بیاین پولتونو دستی بهتون پس بدیم.
این مشاوره من الان کلی میارزه!!! :cool:
بازم خود دانید. منکه از پول بدم نمیومد ولی میگم نکنید بهتره. برید یکم گرونتر بخرید ولی مطمئن بخرید.
آدرس خرید من راستیتش خیلی هم مهم نیست که به کسی ندم یا بدم. منتها اوائل میدادم بعد دیدم بابا هرچی خرید دزدی بود داشت میرفت با آدرسم. بلا نسبت وجدان هم نداشتن. برای همین کلا کنسلش کردم.

mohsenslr

Registered User
لایک‌ها
15
:)
میبینم بسیار مشتاق هستید و سوال خوبی هم کردید.
لپ تاپ واقعا نمیصرفه. من واسه خودم جرات نمیکنم به این روشی که میگید خرید کنم.
همونطور که میگید صحبت 2.5 پوله!!
پست به ایران بیمه نداره و در صورت خرابی هیچ کس جوابگو نیست.
پول رو باید حواله کنید و رقمش بیشتر از اونی هست که فکر میکنید.
اونی که به شما ایمیل زده در حد عمومی اطلاعات داره و جواب شما رو چندان هم صحیح نداده.
زمانی که شما پول رو فرستادید تا بیان اینا براتون جنس و بفرستن 1000 تا قانون تصویب شده و نشده رو بهتون اعلان میکنن که بگن شرمنده ایم!!
آخرش خیلی لطف کنن بگن بیاین پولتونو دستی بهتون پس بدیم.
این مشاوره من الان کلی میارزه!!! :cool:
بازم خود دانید. منکه از پول بدم نمیومد ولی میگم نکنید بهتره. برید یکم گرونتر بخرید ولی مطمئن بخرید.
آدرس خرید من راستیتش خیلی هم مهم نیست که به کسی ندم یا بدم. منتها اوائل میدادم بعد دیدم بابا هرچی خرید دزدی بود داشت میرفت با آدرسم. بلا نسبت وجدان هم نداشتن. برای همین کلا کنسلش کردم.

ممنون . توضیحاتتون کامل بود. فکر کنم حالا دیگه فهمیدم چیکار کنم ! قید ارسال مستقیم به ایران رو میزنم چون واقعا ریسکه! ولی قید خرید از آمریکا رو نمیزنم!:D

Business Man

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
0

با تشکر

دوست عزیز هدف فوزولی نیست.اما گمرک لپ تاپ 4% هست. و اینکه USPS در 15 تا 25 روز تحویل خواهد داد. و به نظر من از قوی ترین پست های دنیا هست. من تا حالا بیش از 100 بار با هین پست کار کردم و هیچ مشکلی پیش نیومده برام. شما هم مطمن باش که مشکلی برات پیش نمیاد.

mohsenslr

Registered User
لایک‌ها
15
دوست عزیز هدف فوزولی نیست.اما گمرک لپ تاپ 4% هست. و اینکه USPS در 15 تا 25 روز تحویل خواهد داد. و به نظر من از قوی ترین پست های دنیا هست. من تا حالا بیش از 100 بار با هین پست کار کردم و هیچ مشکلی پیش نیومده برام. شما هم مطمن باش که مشکلی برات پیش نمیاد.

اختیار دارید . فوزولی چیه؟! شما لطف دارید. راجع به گمرک نمیدونستم که حالا فهمیدم!

ولی راجع به usps هر کسی یه چیزی میگه. من که نگفتم بد سرویس میده . من میگم چون اینجا ایرانه و ما تحریمیم ممکنه زیاد مثل کشورهای دیگه به ایران توجه نکنند و براشون مهم نباشه که اصلا کالا برسه یا نه!:D

ولی خوب بازم باید فکر کرد. امیدوارم این لپتاپ هرچه زودتر به دستم برسه تا قضیه تموم بشه!:happy:

با تشکر

Business Man

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
0
اختیار دارید . فوزولی چیه؟! شما لطف دارید. راجع به گمرک نمیدونستم که حالا فهمیدم!

ولی راجع به usps هر کسی یه چیزی میگه. من که نگفتم بد سرویس میده . من میگم چون اینجا ایرانه و ما تحریمیم ممکنه زیاد مثل کشورهای دیگه به ایران توجه نکنند و براشون مهم نباشه که اصلا کالا برسه یا نه!:D

ولی خوب بازم باید فکر کرد. امیدوارم این لپتاپ هرچه زودتر به دستم برسه تا قضیه تموم بشه!:happy:

با تشکر

نه یقین داشته باشید که فرقی نمیزارن و کارشون رو به بهترین حالت ممکن انجام میدن. با مردم که کاری ندارن. با دولت مشکل دارن. همون طور که گفتین برای فروش به ایران استقبال شده ازتون. ایشالا صحیح و سالم برسه بارتون.

Mr. Smith

Registered User
لایک‌ها
23

4درصد هم ارزش افزوده هست که جمعش میشه 8 درصد.
هزینه های ترخیص هم هست که از گمرک خیلی بیشتره.
منم گفتم که usps پست خوبیه منتها مثل همه پست های دنیا اشکالاتی هم داره. DHL هم مبری از خطا نیست برای همینم پست ها یک گزینه به نام بیمه دارن. منتها برای ایران هیچ بیمه ای قبول نمیکنن.
البته ازینکه میگیم پست هم اشکالاتی داره برای اینه که باید همه چیز رو به مردم گفت . روش کاریه من شفافیته.
شما وقتی تو خیابون میرید امکان تصادف هست ولی این مانع از این نمیشه که تو خیابون نرید.
پست هم تنها گزینه ای است که میشه ازش استفاده کرد و توی این چند سال خیلی سرویس بهتری دارن میدن و همیشه سرویس ها بهتر شده ولی خوب خطا هم تو کارشون هست.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا