• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

خرید کالا از تمام دنیا و ارسال به ایران (به راحتی از Ebay و دیگر سایت ها کالای فیزیکی خریداری کنید)

وضعیت
موضوع بسته شده است.

ebiram1

Registered User
لایک‌ها
597
دوستان به اطلاعاتون برسونم با صحبت هایی که من در چند مرتبه به صورت تلفنی با آقای علیزاده داشتم قرار شد ایشون خودشون رو معرفی کنن تا همه ی سوء تفاهمات انشاالله برطرف بشه ...اقدامات عملی خوبی هم در این زمینه انجام شده و یقینا به زودیه زود همه ی دوستان به پولشون میرسن ... فقط باید صبر کرد تا باقی کار از طریق دادرسی انجام بشه ... خدا رو شکر خبرهای خیلی خوبی در راهه ...

............

Last edited:

djmd2

Registered User
لایک‌ها
26
دوستان به اطلاعاتون برسونم با صحبت هایی که من در چند مرتبه به صورت تلفنی با آقای علیزاده داشتم قرار شد ایشون خودشون رو معرفی کنن تا همه ی سوء تفاهمات انشاالله برطرف بشه ...اقدامات عملی خوبی هم در این زمینه انجام شده و یقینا به زودیه زود همه ی دوستان به پولشون میرسن ... فقط باید صبر کرد تا باقی کار از طریق دادرسی انجام بشه ... خدا رو شکر خبرهای خیلی خوبی در راهه ...

ایشون از این قول ها به منم زیاد داده تا حالا ازش شکایت نکردم....

djmehdi_67

Registered User
لایک‌ها
23
دیگه در حد خوردن پول نویسنده کار نمیکرد ....
دوست عزیز ما وظیفه مون بود شکایت کنیم که کردیم ... حالا ایشون دو راه بیشتر نداره یا خودشونو معرفی میکنن و برای قاضی توضیح میدن و رفع اتهام میشه ازشون یا اینم که همچنان فرار میکنن و وقتی قانون گیرش بندازه زندان رو شاخشه ... من با ایشون صحبت کردم و بعید میدونم قصد کلاهبرداری داشتن ولی چون پول بچه ها رو از دست دادن نتونستن جور کنن ... در هرحال ما چیزی رو از دست ندادیم ... ایشون هم اگه واقعا خودشون رو معرفی نکنن همین قول دادنشون میشه یه جرم دیگه و جرمشون سنگینتر میشه ... من که مطمئنم همه چی ختم به خیر میشه ... با خوب و بد بودن ایشون هم کاری ندارم من پولم رو میخوام و حتما هم پس میگیرم ...

بابا پنج علی

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
23
4 ماه 10 نفر ادم رو سر کار گذاشتن امروز فردا کردن اخر بیاد بگه معذرت میخوام سگ شاشید رو این ادم ها کم کم 20-30 میلیون بوده پول این چند نفر از جمله خود من اصلا خرید رو هم نزده رفته با پول کار کرده بیشرف حالا بره پیش قاضی بگه گوه خوردم ما هم حتما رضایت میدیم این جور ادم ها پدر مادر دزد داشتن که این جوری سر مردم کلاه میزارن .

viroosyab

Registered User
لایک‌ها
4
4 ماه 10 نفر ادم رو سر کار گذاشتن امروز فردا کردن اخر بیاد بگه معذرت میخوام سگ شاشید رو این ادم ها کم کم 20-30 میلیون بوده پول این چند نفر از جمله خود من اصلا خرید رو هم نزده رفته با پول کار کرده بیشرف حالا بره پیش قاضی بگه گوه خوردم ما هم حتما رضایت میدیم این جور ادم ها پدر مادر دزد داشتن که این جوری سر مردم کلاه میزارن .

کلا شرف ارثیه

خندم میگیره از به اصطلاح مدیران
اگه یه چیز بذاری برا فروش و به جای اینکه نام کاربری و دست نویس بذاری تایپ کنی شونصد بار پیغام اعتراض و اخطار میدن ....
تو این تاپیک اینهمه مال باخته و شاکی / دوستان حتی نیومدن یه راهنمایی یا دلداری خشک و خالی بدن / همون اول که احساس کردم یارو دزد از
اب در اومده به یکی از مدیران پیام دادم که راهنماییم کنه / دریغ از یک جواب تک کلمه ای /
آسونترینش این بود که مثلا لینک سایت فتا رو برام میفرستاد /
کلا تا کاری نفعی نداشته باشه پیداشون نمیشه

Last edited:

viroosyab

Registered User
لایک‌ها
4
بوی ویرایش مجدد میاد !!!!! چیشد مال باختگان غیبتون زد !!!!
عاقل از یک سوراخ دوبار گزیده نمی شود .
از ما گفتن بود

djmehdi_67

Registered User
لایک‌ها
23
بوی ویرایش مجدد میاد !!!!! چیشد مال باختگان غیبتون زد !!!!
عاقل از یک سوراخ دوبار گزیده نمی شود .
از ما گفتن بود
دوستم الآن پست زدن بیجای من و ما چه دردی دوا میکنه ؟؟؟ باید شکایت میکردیم که کردیم ... من هم تمام تلاشم رو کردم و با ایشون چند بار مذاکره کردم و حالا باید کمی هم صبر داشته باشیم .... من دارم به موازات روند پرونده خودم هم اقدام میکنم و مطمئن هستم جواب میگیریم ... اگه فکر میکنید کار بهتری هست که میشه انجام داد بفرمایید ... کسی قرار نیست شکایتش رو الآن پس بگیره که این قدر نگرانی عزیز من ... خونسرد باش با آرامش و منطق هر مشکلی زودتر و بهتر حل میشه ...
اگه حقیر رو به عنوان امین و معتمد قبول دارید پس بهم اعتماد کنید ... میدونم الآن هر جمله ای بگم یا متهم میشم به تبانی و دروغگوئی یا متهم میشم به ساده لوحی و فریب خوردن مجدد ... اما ایشون اقدامات اعتمادساز رو انجام دادن ... شما یه دو روز دندون سر جیگر بزارید من از همین طریق به دوستان نتیجه رو اعلام میکنم ...

hamed599

Registered User
لایک‌ها
2,677
داداش گلم مگه میشه بیخیال شد ؟
بنده هم به اقا مهدی اعتماد دارم و از طریق ایشون پیگیری میکنم

بابا پنج علی

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
23
پیگیری شکایت و رضایت ندادن = برگشت پول + ضرر طی این مدت + خرج هایی که شده

Last edited:

djmehdi_67

Registered User
لایک‌ها
23
مهم :
دوستان بالاخره مذاکرات با جناب علیزاده نتیجه بخش بود و مسرورم که خبرهای خوبی رو به تمام عزیزان بدم ...
شماره ی تماس بازپرس پرونده رو دادم خدمت ایشون و ایشون هم طبق قولی که به بنده داده بودند تماس گرفتند و صحبت ها انجام شد و من هم زنگ زدم به ایشون و تایید کردند و قرار بر این شد :جناب علیزاده مبلغ تمام دوستان رو به طور کامل واریز میکنند ... دوستانی که تهران هستند بعد از اینکه ایشون مبلغشون رو تمام و کمال عودت داد یه رضایتنامه ی دستی تنظیم میکنن و پرینت بانکی هم از مبلغ برگشتی میگیرن و ضمیمه میکنن و میبرند همون پلیس فتا و شکایتشون رو پس میگیرن و تمام ...
دوستانی هم که شکایت نکردند مطمئن باشند ایشون مبلغ رو برمیگردونه اما اگه کسی نخواد صبرکنه میتونه شکایت کنه و بفرسته تهران اما اونجوری باید بلند بشه بیاد تهران برای مختومه کردن پرونده احتمالا !!!
همین دیگه ... ایشالا همه به پولشون میرسن
آهان تاریخی هم که من از ایشون قول گرفتم بین 20ام تا 25ام همین ماه هست و قول دادند که همین ماه حساب همه رو تسویه میکنن
چون پول بچه ها از دست ایشون رفته(حالا چرا نمیدونم منم) این بود که ایشون نتونستن پول رو جور کنند تا به بچه ها بدن اما حالا خدا رو شکر ظاهرا داره مشکل حل میشه ...
ایشون گفتند که قراره اول پول بچه هایی رو بدن که کمتر هست مبلغش و فقط چند نفر بودن که چند میلیون به حساب ایشون واریز کردن که خودشون فرمودند باهاشون صحبت کرده ن و قرار شده پول اونها رو هم پرداخت کنه
پس گرفتن یا نگرفتن شکایت هم به خودتون ارتباط داره و من دخالتی نمیکنم اما من به شخصه چون حسن نیت ایشون رو دیدم و خودشون هم میخواستن که قضیه خاتمه پیدا کنه بعد از برگشت پولم+هزینه هایی که برای شکایت کردم شکایتم رو پس میگیرم ... ایشون کلاه بردار نبودن به اعتقاد من فقط بد شانس و تا حدودی کم فکر بودن ...
دوستانی که نیاز به کمک دارن میتونن با همراه من تماس بگیرن - پخ بدید تلفن بدم خدمتتون
من هرکاری از دستم بربیاد انجام میدم

تمام دوستانی که از ایشون طلبکار هستند توجه کنند :مبلغ واریزی+مبلغ خسارت(شامل هزینه ی شکایت و ...)+شماره حساب یا کارتی که ازش پول رو برداشت و انتقال دادید+نام و نام خانوادگی رو برای من پیام خصوصی کنید من به ایشون بدم تا انشاالله یکی یکی پول بچه ها واریز بشه
به نظرم بهتره ایشون اول پول بچه هایی رو بدن که شکایت نکردن چون اون بیچاره ها دستشون به هیچ کجا بند نیست ... آخر سر هم که پول ما که شکایت کردیم رو دادند پولمون رو پس میگیریم و شکایت هامون رو هم پس میگیرم و تمام ... این بهتره به نظرم ...

Last edited:

viroosyab

Registered User
لایک‌ها
4
مهم :
دوستان بالاخره مذاکرات با جناب علیزاده نتیجه بخش بود و مسرورم که خبرهای خوبی رو به تمام عزیزان بدم ...
شماره ی تماس بازپرس پرونده رو دادم خدمت ایشون و ایشون هم طبق قولی که به بنده داده بودند تماس گرفتند و صحبت ها انجام شد و من هم زنگ زدم به ایشون و تایید کردند و قرار بر این شد :جناب علیزاده مبلغ تمام دوستان رو به طور کامل واریز میکنند ... دوستانی که تهران هستند بعد از اینکه ایشون مبلغشون رو تمام و کمال عودت داد یه رضایتنامه ی دستی تنظیم میکنن و پرینت بانکی هم از مبلغ برگشتی میگیرن و ضمیمه میکنن و میبرند همون پلیس فتا و شکایتشون رو پس میگیرن و تمام ...
دوستانی هم که شکایت نکردند مطمئن باشند ایشون مبلغ رو برمیگردونه اما اگه کسی نخواد صبرکنه میتونه شکایت کنه و بفرسته تهران اما اونجوری باید بلند بشه بیاد تهران برای مختومه کردن پرونده احتمالا !!!
آهان تاریخی هم که من از ایشون قول گرفتم بین 20ام تا 25ام همین ماه هست و قول دادند که همین ماه حساب همه رو تسویه میکنن
چون پول بچه ها از دست ایشون رفته(حالا چرا نمیدونم منم) این بود که ایشون نتونستن پول رو جور کنند تا به بچه ها بدن اما حالا خدا رو شکر ظاهرا داره مشکل حل میشه ...
ایشون گفتند که قراره اول پول بچه هایی رو بدن که کمتر هست مبلغش و فقط چند نفر بودن که چند میلیون به حساب ایشون واریز کردن که خودشون فرمودند باهاشون صحبت کرده ن و قرار شده پول اونها رو هم پرداخت کنه
پس گرفتن یا نگرفتن شکایت هم به خودتون ارتباط داره و من دخالتی نمیکنم اما من به شخصه چون حسن نیت ایشون رو دیدم و خودشون هم میخواستن که قضیه خاتمه پیدا کنه بعد از برگشت پولم+هزینه هایی که برای شکایت کردم شکایتم رو پس میگیرم ... ایشون کلاه بردار نبودن به اعتقاد من فقط بد شانس و تا حدودی کم فکر بودن ...
دوستانی که نیاز به کمک دارن میتونن با همراه من تماس بگیرن - پخ بدید تلفن بدم خدمتتون

ان شا الله همینطور باشه که میگید

Xuevon

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,776
مهم :

چرا یه نفر باید وقت و پولش رو معتل یه همچین شخصی بکنه؟ همه رو چند ماه سر کار گذاشته حالا همه برن رضایت بدن و لباشو ماچ کنن و تموم؟! فکر میکنی مردم چطوری سکته میکنند؟ همین فکر و خیاله دیگه. مسئولیت جنگ اعصابی که به مردم داده رو کی برعهده میگیره؟ به نظر من باید ازش طلب جبران خسارت کنید و به این راحتی نباید از حقوق حقه و قانونی خودتون گذشت کنید. ضمن اینکه جرم کلاهبرداری جزو جرایم عمومی غیر قابل گذشت احصا شده است. یعنی حتی اگه شاکی خصوصی هم نباشه، مدعی العموم راسا بعنوان شاکی پرونده رو پیگیری میکنه. جرایم عمومی نافی حقوق عمومی شهروندان هستند. مثل این میمونه یه نفر سرقت مسلحانه انجام بده و بعد از دستگیری رد مال بکنه و شاکی رضایت بده. این ادم باید ازاد بشه؟! برگرده به اجتماع؟

djmehdi_67

Registered User
لایک‌ها
23
چرا یه نفر باید وقت و پولش رو معتل یه همچین شخصی بکنه؟ همه رو چند ماه سر کار گذاشته حالا همه برن رضایت بدن و لباشو ماچ کنن و تموم؟! فکر میکنی مردم چطوری سکته میکنند؟ همین فکر و خیاله دیگه. مسئولیت جنگ اعصابی که به مردم داده رو کی برعهده میگیره؟ به نظر من باید ازش طلب جبران خسارت کنید و به این راحتی نباید از حقوق حقه و قانونی خودتون گذشت کنید. ضمن اینکه جرم کلاهبرداری جزو جرایم عمومی غیر قابل گذشت احصا شده است. یعنی حتی اگه شاکی خصوصی هم نباشه، مدعی العموم راسا بعنوان شاکی پرونده رو پیگیری میکنه. جرایم عمومی نافی حقوق عمومی شهروندان هستند. مثل این میمونه یه نفر سرقت مسلحانه انجام بده و بعد از دستگیری رد مال بکنه و شاکی رضایت بده. این ادم باید ازاد بشه؟! برگرده به اجتماع؟
دوست من گویا شما هم سررشته ای از حقوق و قانون دارید اما دو نکته رو متذکر بشم : اولا که شما فرموده بودید که ایشون خیانت در امانت کردن باید عارض بشم خدمتتون که این کار ایشون خیانت در امانت تلقی نمیشه و ابدآً شامل این بند قانونی نمیشه
ثانیاً هرکسی مختاره میتونه شکایتش رو پس نگیره یا بگیره ...ثالٍاً ایشون چون خودشون پیگیر شدن و تماس گرفتن و دلایل غیبتشون رو توضیح دادن دیگه فعل کلاهبرداری شامل حال ایشون نمیشه و همه چیز منوط میشه به رضایت شکات و از دایره ی کیفری خارج و وارد دایره ی حقوقی میشه
من قصدم اطلاع رسانی بود فقط ...امیدوارم جناب علیزاده هم با واریز هرچه سریعتر وجوه معوقه داستان رو ختم بکنن ...

hamed599

Registered User
لایک‌ها
2,677
مهدی جان تشکر.فقط من میگم اگه قراره پولو پس بدن که اول و دوم نداره همه رو با هم پس بدن دیگه بین 20 تا 25 مگه نمیخوان از همه رو بدن خوب مثلا 23 پول همه رو بدن دیگه .

mokhtar67

Registered User
لایک‌ها
302
چرا مشخصات داده نمیشه؟ و ایدیش هنوز معتبره؟این سیستم اعتبارم مثل اینکه فایده نداره

piishii

Registered User
لایک‌ها
126
خواهشی که من دارم فقط اینجا کسانی که با ایشون سر و کار داشتن یا پول دادن پست بدن ! ایشون طبق ادعاشون از 5 6 نفر بیشتر پول نگرفتن ولی من هرروز میبینم اینجا یکی بیجا میاد حرف میزنه میره روی اعصاب
یکی از اون افراد من بودم
یکی حامد عزیز است
یکی دوست خوبمون مهدی جان است
دیگری یوزر سجاد بود - اسم واقعی ایشون رو نمی دونم -
این دوستمون ویروس یاب به نظر است
بقیه رو مطمئن نیستم خودشون بگن
دیگه اینکه میخوایم شکایت نکنیم یا بکنیم یا پس بگیریم نگیریم به خودمون ارتباط داره
من از روز اول گفتم ایشون کلاه بردار نیست ولی نسنجیده عمل کرده و اینکه اشتباه همین، حرفم رو هم حامد جان می تونند تایید کنند.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا