• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

خرید کالا از تمام دنیا و ارسال به ایران (به راحتی از Ebay و دیگر سایت ها کالای فیزیکی خریداری کنید)

وضعیت
موضوع بسته شده است.

oranoos_mta

Registered User
لایک‌ها
33
داداش قیمت تمام شده گوشی اینور با اونور فرق میکنه؟

Reza_Mohammad

Registered User
لایک‌ها
769
ای واااااااااااااااااااییییییییییی
من 700 تومن به ایشون پول دادم بابت وارد کردن مانیتور !!!!!!!!
تورو خدا بچه هایی که شکایت کردن بگن من هم برم شکایت کنم بگین باید چیکار کنم ... وای چه کلاهی سرم رفت خدا ازت نگذره ...

تعداد شاکیان بیشتر و بیشتر میشه ! خدا بخیر کنه

mirij861

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,354

توروخدا به جای همدردی و بحث کردن یکی بیاد به من خاک بر سر بگه چه ... بخورم الآن ؟؟؟ کی رسما شکایت کرده ؟؟؟ باید یه شماره پرونده ای چیزی داشته باشه دیگه مگه نه ؟؟؟ خوب من اصلا باید کجا برم کار رو شروع کنم ؟؟؟توروخدا زود جواب بدید فردا صبح میخوام برم شکایت
مادرم هم تو قوه قضاییه ست تو دادگاه خانواده و میتونه کمک شایانی بهم کنه ولی فعلا نمیخوام چیزی بگم بیچاره کلی حرص میخوره

با این کاربر در ارتباط باشین پیگیر شکایت هستن ::::: نمایش مشخصات: sr.majid - PersianTools Forums

msss72

Registered User
لایک‌ها
95
3 هفته پیش خواستم یه میلیون و نیم جنس وارد کنم و به ایشون بگم که برام بیاره!
خدا رو شکر به خیر گذشت! :wacko:
ان شاء الله هر چه زودتر به حقتون برسید!
جالبه که طرف برای سنگین تر نشون دادن بار غمش گفته 2 تا از اقوامم فوت کردن!! اگه شما به کسی بگی یکی از اقوامم فوت کرده بود و نتونستم جواب بدم و نبودم، طرف مقابل قبول نمیکنه چون مرگ یه مسئله ی عادی ای هست ولی وقتی بگی 2 تا از اقوام مردن، میشه یه مسئله ی غیر معمول که طرف مقابل دیگه چیزی نمیتونه بگه! همون موقع هم که این قسمت رو خوندم بهش شک کردم چون کسی که 2 نفر از اقوامش فوت کردن هیچ لزومی نداره بیاد بگه 2 نفر فوت کردن! میاد میگه یکی از اقوام فوت کرد! دیگه به 2 نفر فکر نمیکنه! ولی وقتی تاکید رو روی 2 نفر میذاره معلومه که میخواد ذهن طرف مقابل رو منحرف کنه و گول بزنه! شاید اگه میگفت 3 تا از اقوامم فوت کردن، یه سری بهش میگفتن : فدای سرت! اصلا جنس و مال دنیا مهم نیست! ان شاء الله خودت سلامت و زنده باشی!! از پاکی و حس همنوع دوستی بقیه خیلی خوب استفاده کرده!!
چیزی که مشخصه اینه که قطعا داره دروغ میگه ولی اینکه چه اتفاقی برای پولها یا جنسها افتاده مشخص نیست! سریعا شکایت کنید که کمتر علاف بشید و زودتر به نتیجه برسید و از بلاتکلیفی در بیاید!

Last edited:

ebiram1

Registered User
لایک‌ها
597
حدود یک هفته پیش من به ایشون ایمیل زدم که چرا کلاهبردااری کردی و میخوان از شکایت کنن

بعدش بهم گفت که قراره باهاشون صحبت کنم بعدش پولشونو برگردونم

دیگه والا من نمیدونم

djmehdi_67

Registered User
لایک‌ها
23
حدود یک هفته پیش من به ایشون ایمیل زدم که چرا کلاهبردااری کردی و میخوان از شکایت کنن

بعدش بهم گفت که قراره باهاشون صحبت کنم بعدش پولشونو برگردونم

دیگه والا من نمیدونم
بله ایشون ا این گ...ا زیاد خورده ... به همه گفته یه هفته یه ماه یه روز یه سال ... هِی ملت رو سر میدوونه واسه اینکه راه فرارش راحت تر بشه
هرکسی که از ایشون شکایت نکنه در حق تمام ملت ظلم کرده چون این حروم زاده هاروشون زیاد شده ... من یکی که اگه پولمم پس بده دست از سرش برنمیدارم ... یه پول اساسی براش گذاشتم کنار ... یه مینی بوس اراذل میریزم سرش تا از عقب و جلو مورد عنایت قرارش بدن ...فقط شانس بیاره گیر من نیفته ... بیفته زندان براش امن تره ...
این حیوون اگه کلاهبردار نبود میتونست بیاد تو همین تاپیک اعلام کنه چرا نمیاد ؟؟؟ چرا آن نشده ؟؟؟ ننه ش زایمان داره ؟؟؟ بعد 1 ماه هنوز در سوگ عزیزشون هستن نکنه ؟؟؟
لعنت به من ساده ... جالبه فقط تو پخ به همه میگه پولتونو پس میدم ...
معلوم نیست این تخم زنا الآن کدوم قبروستونی نشسته داره پست های مارو میخونه قاه قاه به ریشمون میخنده ... ایشالا ننه ت رو جلو چشمات سر ببرن ...

viroosyab

Registered User
لایک‌ها
4
محض اطلاع دوستان بنده چندروز پیش رفتم دادسرا تمبر باطل کردم شکایتنامه نوشتم و معاونت ارجاع دادسرا با مدارکم فرستادتم فتا
بعدشم رفتم فتا فرم بازجویی پر کردم کامل ازم پرس و جو کردن شماره حساب آیدا علیزاده زنجانی را از بانک استعلام کردن و شماره تلفن 09199163971 را نیز دادن برای برسی هویت مالک و . . . .
کل متن مکاتبات پیام خصوصی و اسکرین شات از پستها را هم مطالعه کردن
توضیحات بیشتر نمیدم که گوشی دست جناب علیزاده! نداده باشم

SILENT_66A

Registered User
لایک‌ها
2,923
محض اطلاع دوستان بنده چندروز پیش رفتم دادسرا تمبر باطل کردم شکایتنامه نوشتم و معاونت ارجاع دادسرا با مدارکم فرستادتم فتا
بعدشم رفتم فتا فرم بازجویی پر کردم کامل ازم پرس و جو کردن شماره حساب آیدا علیزاده زنجانی را از بانک استعلام کردن و شماره تلفن 09199163971 را نیز دادن برای برسی هویت مالک و . . . .
کل متن مکاتبات پیام خصوصی و اسکرین شات از پستها را هم مطالعه کردن
توضیحات بیشتر نمیدم که گوشی دست جناب علیزاده! نداده باشم

داداش گوشی چی دستش ندی پدرش در بیار بی شرف رو

viroosyab

Registered User
لایک‌ها
4

djmehdi_67

Registered User
لایک‌ها
23
گوشی دستش ندادن یعنی اینکه از یه راهی دارم بهش میرسم که اگه اینجا بگم سریع پاتک میزنه در میره

خوب میکنی دادا اصلا آمار نده کسی هم ازت اسکن شکوائیه و اینها رو خواست اصلا بهش نده
محض اطلاع دوستان من هم امروز از 7 صبح رفتم دادسرا و نهایتا ساعت 1 از فتا اومدم بیرون و یه روزه تا آخرین مرحله پیش رفتم و دیگه از اینجا به بعدش دست فتاست ... ایشالا همه مون به حقمون میرسیم ...
رفتم فتا دیدم از ایشون شکایت شده قبلا و شماره پرونده و اینهاش رو هم دارم ... امیدوارم زودتر به مرحله ی اجرا دربیاد ...
دوستانی هم که شکایت نکردن حتما حتما حتما برن شکایت کنن نگران هزینه ش نباشید اگه ایشالا دستگیر بشن کل هزینه شامل مبلغ پرداختی بابت خرید کالا + هزینه ی شکوائیه و دادرسی و ... همه قابل جبران هست ...هرچه قدر تعداد شکّات بیشتر باشه روند دادرسی سریعتر میشه انشاالله ...
کسی کمک خواست بهم پخ بده برای انجام امور قضائی ...

jilibilina

Registered User
لایک‌ها
1,329
یه سوال: مگه این حرومزاده نر هست یا ماده ؟
نپرسیدید این شماره حساب مال کیه؟

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk 2

easytrading

Registered User
لایک‌ها
386
خوب میکنی دادا اصلا آمار نده کسی هم ازت اسکن شکوائیه و اینها رو خواست اصلا بهش نده
محض اطلاع دوستان من هم امروز از 7 صبح رفتم دادسرا و نهایتا ساعت 1 از فتا اومدم بیرون و یه روزه تا آخرین مرحله پیش رفتم و دیگه از اینجا به بعدش دست فتاست ... ایشالا همه مون به حقمون میرسیم ...
رفتم فتا دیدم از ایشون شکایت شده قبلا و شماره پرونده و اینهاش رو هم دارم ... امیدوارم زودتر به مرحله ی اجرا دربیاد ...
دوستانی هم که شکایت نکردن حتما حتما حتما برن شکایت کنن نگران هزینه ش نباشید اگه ایشالا دستگیر بشن کل هزینه شامل مبلغ پرداختی بابت خرید کالا + هزینه ی شکوائیه و دادرسی و ... همه قابل جبران هست ...هرچه قدر تعداد شکّات بیشتر باشه روند دادرسی سریعتر میشه انشاالله ...
کسی کمک خواست بهم پخ بده برای انجام امور قضائی ...

لطفا تمام مراحل شکایت از یک فرد در پلیس فتا رو بگید تا من در وب سایتم بذارم...هرچند که خودم از ایشون شکایتی ندارم اما باید برای جلوگیری از کلاهبرداری تمام مراحل شکایت از یک فرد کلاهبردار اینترنتی رو در نت پراکنده کنیم تا بتونیم با اطلاع رسانی دقیق و جامع کلاهبردار ها رو دستشون رو از نت کوتاه کنیم. بگید به من مراحلش چی بوده من تو سایتم بذارم. شما هم هرجا دستتون میرسه بگذارید

viroosyab

Registered User
لایک‌ها
4
یه سوال: مگه این حرومزاده نر هست یا ماده ؟
نپرسیدید این شماره حساب مال کیه؟

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk 2

وقتی شماره حساب داد نگفت برای یک زنه و وقتی در حال کارت به کارت بودم دیدم نوشته آیدا . . . که تو اون مرحله از کارت به کارت اصولا آدم دیگه اکی میکنه چون فامیلش همون بود که گفته بود . خلاصه این یارو کاملا حسابشده و از پیش تعیین شده کار کرد

mo|-|sen

Registered User
لایک‌ها
50
به نظر پی تی باید دست به کار بشه و اونایی که معامله های سنگین میخوان بکنن خودش بیاد وسط معامله که هر دو طرف با خیال راحت معامله کنن.

مثلا هر کسی با تعداد پایین پست و صرفا به جهت داشتن فروشنده معتبر معتبر نیست!!! تو خریدهای بالا دقت کنید هر کسی نمیشه بهش اعتماد کرد!!!

djmehdi_67

Registered User
لایک‌ها
23
سلام
پیرو درخواست دوست عزیزمون easytrading من مراحل کامل و دقیق رو شرح میدم
البته برای تهرانی ها به این شکل هست شهرستان رو اطلاعی ندارم
اول از همه با در دست داشتن کارت ملی و شناسنامه به دادسرای ناحیه 31(جرایم رایانه ای و فن آوری اطلاعات) مراجعه میکنید به آدرس : تهران-خ شریعتی مابین بهار شیراز و سه راه طالقانی نبش کوچه فرهاد 2 پلاک 22
بعد اونجا طبقه اول بخش تنظیم شکوائیه تشریف میبرید و 10 هزار تومن پرداخت میکنید تا شکوائیه تایپ بشه حالا اگه خودتون قبلا متن درخواست رو نوشته باشید که خیلی بهتر هست
از این مرحله بع بعد رو خودشون راهنمایی میکنند اما من برای اطلاع عزیزان شرح میدم
زمانی که دادخواست تنظیم شد میرید بخش کامپیوتری برای ثبت تا وارد سیستم بشه ...
تو این مرحله هرچی ادله و مدرک دارید ببرید با خودتون که اگه نداشته باشید خیلی کارتون سخت میشه از پرینت واریز مبلغ که ممهور به مهر بانک هست تا پیام های خصوصی نام کاربری سایت هایی که متهم توش فعالیت داره برای ردیابی IP شماره تلفن آدرس ایمیل و خلاصه هرچیزی که میدونید شما رو کمک میکنه با خودتون ببرید و ضمیمه ی درخواستتون بکنید بعد بدید به ثبت
بعدش هم میرید برای تشکیل پرونده و نظر قاضی و اگه نهایتا به پلیس فتا مربوط بشه مدارک و مستندات رو داخل پاکت مهر و موم میکنند و میدن دستتون و بعدش باید ببرید پلیس فتا به آدرس خ شریعتی نبش معلم پلیس فتا
اونجا هم بعد از خرید یک عدد سی دی خام و پوشه و کپی و ... میفرستنتون پیش یکی از افسران که نهایتا اینجا هم ثبت کامپیوتری میشه و از شما بازجویی میشه و اینجا دیگه هرچی میدونید باید رو کنید و دوباره اطلاعات و شرح ماوقع رو مینویسید و تحویل میدید و بعدش هم باید منتظر باشید تا ایشالا بهتون زنگ بزنند وخبر خوب بدن ...
کار دیگه اینجا عملا تموم هست و پرونده میره برای قاضی و انشاالله حکم تعقیب و تعیین هویت و ...
چند تا نکته رو بگم بد نیست کمکتون میکنه :اول اینکه نسبت به جمع آوری ادله و مستندات اصلا کوتاهی نکنید و حتی اگه شده چند روز وقت بزارید و حسابی اطلاعاتش رو به دست بیارید و پرینت بگیرید و با دست پر برید برای شکایت اینجوری کار خیلی راحت تر میشه تا با هیچی
مثلا من تو درخواستم نوشتم که اطلاعات شخصی ش پیش مدیر سایت محفوظه و با درخواست مرجع قضایی قابل ارائه ست ... قاضی هم گفت دستورش رو فوری صادر میکنه ...
اگه متهم تو دادسرا یا فتا پرونده داشته باشه خیلی بهتر میشه و حتما بخواید که شماره پرونده ش رو براتون تو درخواست یا دستور به فتا قید بکنن که طرق قبلا سابقه داشته ... اینجوری قضیه جدی تر هم میشه ...پیگیرش باشید تا بتونید بفهمید پرونده داشته یا نه ... البته به شما نمیگن ولی خوب زرنگ باشید تهش رو در میارید که من هم همین کار رو کردم و دیدم این آشغال قبلا پرونده داشته اینجا ...
از تمام مراحل هم یه کپی پیش خودتون داشته باشید ضرر نداره ...
همین دیگه
ایشالا حق به حق دار برسه ...

easytrading

Registered User
لایک‌ها
386
با تشكر از شما
من در ترويج اين آموزش دين خودم رو ادا كردم و در وب سايتم گذاشتم.

Jack__81

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
شخص کلاهبردار صاحب این سایت است : www.irarticle.com

صد در صد فتا می تونه با اطلاع از این موضوع کلاهبردار را پیدا کنه.

djmehdi_67

Registered User
لایک‌ها
23
دوستان به اطلاعاتون برسونم با صحبت هایی که من در چند مرتبه به صورت تلفنی با آقای علیزاده داشتم قرار شد ایشون خودشون رو معرفی کنن تا همه ی سوء تفاهمات انشاالله برطرف بشه ...اقدامات عملی خوبی هم در این زمینه انجام شده و یقینا به زودیه زود همه ی دوستان به پولشون میرسن ... فقط باید صبر کرد تا باقی کار از طریق دادرسی انجام بشه ... خدا رو شکر خبرهای خیلی خوبی در راهه ...

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا