• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

خرید کالا از تمام دنیا و ارسال به ایران (به راحتی از Ebay و دیگر سایت ها کالای فیزیکی خریداری کنید)

وضعیت
موضوع بسته شده است.

hamed599

Registered User
لایک‌ها
2,677
بر پدر مادر ادم دزد و حرومزاده لعنت امروز با پای گچ گرفته پا شدیم رفتیم دنبال شکایت

SILENT_66A

Registered User
لایک‌ها
2,923
خدایا خودت رحم کن به بچه های PT.:D

اینجا همه اماده به تبخن فقط یه کلاه بردار میخاد زبون باز دوستات برید شکایت کنید حالا هم که دیگه دکتر دکستر رفته از بخش شکایات اینجا شده دزد خانه

saeedtz

Registered User
لایک‌ها
6,803
بر پدر مادر ادم دزد و حرومزاده لعنت امروز با پای گچ گرفته پا شدیم رفتیم دنبال شکایت

دمت گرم رفیق

نتیجش رو میبینی

نه اینکه بشینی بگی ایشالا درست میشه!

بقیه هم فورا برن شکایت کنن

hamed599

Registered User
لایک‌ها
2,677
البته من به شوهر عمم که سرهنگ نیروی انتظامی هست هم اطلاع دادم که دنبال کار بنده باشن به هر حال این کاری هست که از دست من بر میاد دیگر دوستان هم حتما پیگیر باشن اگه تونستن ادرس یارو رو گیر بیارن من از یه راه هایی هم دنبال اطلاعات شماره تلفن و ... این بنده خدا هستم شدید
کاش مدیران انجمن میگفتن که این یارو با چه مدارکی فروشنده معتبر شده البته بعید میدونم از خودش باشه که این ناکارامدی این طرح رو میرسونه

sr.majid

Registered User
لایک‌ها
323
سلام
حامد جان اگر شکایتو انجام دادی رسید شکوائیه رو اسکن کن برام بفرست بقیه دوستان هم همینطور، خبرای خوشی در راهه

بابا پنج علی

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
23
من فردا صبح میرم برا کارای شکایت خوش بختانه یه اشنا پیدا کردم تو فتا که گفت سریع برام کارارو انجام میده .
اقا مجید رسید رو فردا براتون ارسال میکنم.
مرسی

Xuevon

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,776
دوستان سعی کنید شکایت درست و حسابی با ماده قانونی و توضیح واضحات بنویسید، بی تاثیر نیست در روند پرونده.

پس از سلام؛ شکوائیه خویش را به شرح زیر به استحضار می رساند:

موضوع شکایت: کلاهبرداری اینترنتی و پیگیری مال از دست رفته

اینجانب محمد محمدی (اسمتون) فرزند علی ضمن مراجعه به آگهی اینترنتی شخصی بنام "اسمش" مبنی بر
قبول سفارش خرید کالاها از سایت های خارجی و تحویل در ایران، مبلغ 1،000،000 ریال به حساب نامبرده واریز
کردم، لکن پس از گذشت 1 ماه از پرداخت وجه مورد توافق، هیچ خبری از کالای سفارش داده شده نیست و
فرد مذکور از حضور در سایت اینترنتی مربوط خودداری کرده و شماره تماس تلفنی وی نیز خاموش یا خارج از دسترس
می باشد، لذا به نظر می رسد مشتکی عنه متواری شده و قصد مراجعت به آگهی خود جهت پاسخگویی را ندارد،
و به نظر میرسد عاملاً و عامدا فعل جرم کلاهبرداری اینترنتی را به مورد اجرا گذاشته است و تعداد کثیری از
مالباختگان را بلاتکلیف به حال خویش رها کرده است. با توجه به مراتب فوق و با عنایت به ماده 67
قانون تجارت الکترونیک و ماده ماده 674 قانون مجازات های اسلامی و با نظر به مدارک و ادله اینجانب که به پیوست
موجود می باشد، رفع کلاهبرداری و پیگیری مال از دسته رفته و تحقق حقوق حقه و شرعی و قانونی اینجانب از محضر
دادگاه محترم مورد استدعاست.
مزید استحضار معروض می دارد که نامبرده جزو فروشندگان معتبر سایت پرشین تولز می باشد که اطلاعات شخصی شامل
آدرس، شماره تماس و کد پستی و تصویر شناسنامه و کارت ملی وی نزد مدیریت این سایت محفوظ می باشد که پیرو درخواست
مقام محترم قضایی قابل ارائه می باشد.

Jack__81

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
توی صفحات اول تاپیک (پست 43 تاپیک) یک بنده خدایی از این شخص یک قیمت گرفته بود من دیدم قیمتی که به ریال میگه از قیمت خود کالا هم پایین تره چه برسه به هزینه ارسال و ... بهش گفتم در راه رضای خدا کار میکنی؟ پس نگو کلاهبردار بود.

Last edited:

hamed599

Registered User
لایک‌ها
2,677
بچه ها هر کاری میکنید مارو هم در جریان قرار بدین

bigarasg

Registered User
لایک‌ها
92
من از این یاروی بدقول کلاه بردار چند تا ایمیل دارم اگه به دردتون میخوره اینجا قرار بدم!

motymmm

Registered User
لایک‌ها
12
اااااا
زکی
کار دنیا رو نگا خاک به سرش اینم شد کلاهبرداری:blink:
خوب یادمه این شازده دزد 10 تا پست نداده بود یه دفه شد فروشنده معتبر!!!!!!!!!!:eek:
منم به همون علامت بهش اعتماد کردم و میخواستم بهش کلی سفارش بدم تازه 1 تاپیک دیگه هم زده بود برا شراکت ،خدا رو شکر که گرفتار بودم و نه سفارش ندادم نه شراکت کردم
فقط تو 1 چیز موندم که فروشنده معتبر وقتی میشه که اصل مدارکشو مسئولین سایت رویت کنن -آخه مگه کارت ملی رو میشه جعل کرد که این اقا ساخته باشه و عکس خودشو گذاشته باشه روش و مسئول تایید اینو نفهمیده باشه
با این اوصاف حامد خان دقیقا همینطوره که شما میفرمائید
متاسفم که دوستان باید به خاطر همین تایید و مهر فروشنده معتبر در pt(معتبر در پی تی:به عنوان قدم اول، اقدام به تایید هویت کاربرانی که مایل به شرکت در این طرح هستند، می کنیم... - در صورت اجرای موفق این طرح، کاربران با مشاهده نشان "فروشنده معتبر" با اطمینان بیشتری خرید می کنند)باید سرمایه و بعضی دارایییشان را به این راحتی از دست بدهند
البته سایت رفع مسئولیت کرده (رفع مسوولیت:ذکر این نکته همچنان ضروری است که مطابق قوانین بازارچه کاربران با مسوولیت خودشان از یکدیگر خرید می کنند و پرشین تولز هیچ گونه مسوولیتی در صحت و سقم کالای مبادله شده یا کلاهبرداری های احتمالی ندارد. هدف از طرح تایید هویت کاربران، کمک به کمتر شدن این مشکلات و تسریع روند شکایتهای احتمالی است.)
برای پیشگیری از این جور کلاهبرداری های بزگ به نظر من نباید به کسی به همین راحتی نشان اعتبار فروشنده معتبر را داد که همین باعث بشه یکی تو 2-3 ماه 20-30 میلیون بالا بکشه
پس مسئولین سایت به فکر باشین و چاره ای برای این موظل و جلوگیری از فساد بیابین یا اصلان این نشانو بردارین که ادم نگه طرف معتبره ! -یا اسم مهرو بزارید تائید هویت شده به جای فروشنده ای که معتبر است.

m.mirfazeli

Registered User
لایک‌ها
1,237
من موندم به چیه فروشنده معتبر دل خوش کردین برا 2 تا مدرک ؟ خب شما شکایت کنی کل ابا و اجداد طرف رو میتونن بکشن بیرون با شماره حسابش دیگه
فروشنده معتبر = یوزر تازه وارد
البته از نظر من ( به بقیه هم برنخوره فقط ثابقه + میتونه کمی تاثیر گزار باشه تو بازارچه )
ایشالله که کار همتون درست بشه

viroosyab

Registered User
لایک‌ها
4
اااااا
زکی
کار دنیا رو نگا خاک به سرش اینم شد کلاهبرداری:blink:
خوب یادمه این شازده دزد 10 تا پست نداده بود یه دفه شد فروشنده معتبر!!!!!!!!!!:eek:
منم به همون علامت بهش اعتماد کردم و میخواستم بهش کلی سفارش بدم تازه 1 تاپیک دیگه هم زده بود برا شراکت ،خدا رو شکر که گرفتار بودم و نه سفارش ندادم نه شراکت کردم
فقط تو 1 چیز موندم که فروشنده معتبر وقتی میشه که اصل مدارکشو مسئولین سایت رویت کنن -آخه مگه کارت ملی رو میشه جعل کرد که این اقا ساخته باشه و عکس خودشو گذاشته باشه روش و مسئول تایید اینو نفهمیده باشه
با این اوصاف حامد خان دقیقا همینطوره که شما میفرمائید
متاسفم که دوستان باید به خاطر همین تایید و مهر فروشنده معتبر در pt(معتبر در پی تی:به عنوان قدم اول، اقدام به تایید هویت کاربرانی که مایل به شرکت در این طرح هستند، می کنیم... - در صورت اجرای موفق این طرح، کاربران با مشاهده نشان "فروشنده معتبر" با اطمینان بیشتری خرید می کنند)باید سرمایه و بعضی دارایییشان را به این راحتی از دست بدهند
البته سایت رفع مسئولیت کرده (رفع مسوولیت:ذکر این نکته همچنان ضروری است که مطابق قوانین بازارچه کاربران با مسوولیت خودشان از یکدیگر خرید می کنند و پرشین تولز هیچ گونه مسوولیتی در صحت و سقم کالای مبادله شده یا کلاهبرداری های احتمالی ندارد. هدف از طرح تایید هویت کاربران، کمک به کمتر شدن این مشکلات و تسریع روند شکایتهای احتمالی است.)
برای پیشگیری از این جور کلاهبرداری های بزگ به نظر من نباید به کسی به همین راحتی نشان اعتبار فروشنده معتبر را داد که همین باعث بشه یکی تو 2-3 ماه 20-30 میلیون بالا بکشه
پس مسئولین سایت به فکر باشین و چاره ای برای این موظل و جلوگیری از فساد بیابین یا اصلان این نشانو بردارین که ادم نگه طرف معتبره ! -یا اسم مهرو بزارید تائید هویت شده به جای فروشنده ای که معتبر است.

فکر کنم اگه عبدالمالک ریگی هم چهار تا کپی برای مدیران ایمیل کنه در اسرع وقت نشان پرافتخار "فروشنده معنبر " و دریافت میکنه

hamed599

Registered User
لایک‌ها
2,677
یعنی این یارو کل زندگی مارو مختل کرده اولا که یکاری رو شروع کرده بودم با حرکت قشنگ این جناب کلاهبردار وسط اون کار موندم نه راه پس دارم و نه پیش دوما از اون بدتر فکرش هست شبا هم خواب میبینیم در مورد این قضیه عجب بساطی شده من پیداش کنم احتمالا یه مقدار دیگه باید بزارم رو پولم بدم بابت دیه دندوناش

واقعا که قوانین عالی داریم اینجا تایپیک شکایت نمیشه زد که حداقل بقیه بشناسن گولشو نخورن

Last edited:

Xuevon

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,776
یعنی این یارو کل زندگی مارو مختل کرده اولا که یکاری رو شروع کرده بودم با حرکت قشنگ این جناب کلاهبردار وسط اون کار موندم نه راه پس دارم و نه پیش دوما از اون بدتر فکرش هست شبا هم خواب میبینیم در مورد این قضیه عجب بساطی شده من پیداش کنم احتمالا یه مقدار دیگه باید بزارم رو پولم بدم بابت دیه دندوناش

واقعا که قوانین عالی داریم اینجا تایپیک شکایت نمیشه زد که حداقل بقیه بشناسن گولشو نخورن

شما میتونی علاوه بر پولی که دادی، ادعای جبران خسارت بکنی و پول بیشتری ازش بگیری. مثلا بگی جنسی که میخواستم اون زمان براش مشتری داشتم یا اون زمان نیاز داشتم ولی الان نه و این باعث ضررم شده و کلا برای رضایت دادن در مورد جنبه عمومی پرونده طلب پول بیشتری بکنی

sr.majid

Registered User
لایک‌ها
323
سلام
دوستانی که کار شکایتشون رو پیگیری کردن لطفاً وقت کشی نکننو هر چه سریعتر رسید رو برای من بفرستن

armanznd

Registered User
لایک‌ها
2,585
بچه ها میزان کلاه برداری چه قد بوده؟؟
طرف اهل کجاست؟؟؟
یه اطلاعاتی بدین ببینیم کی هستن ایشون
ایشالا همه به پولتون برسین:(

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا