• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

خرید کالا از تمام دنیا و ارسال به ایران (به راحتی از Ebay و دیگر سایت ها کالای فیزیکی خریداری کنید)

وضعیت
موضوع بسته شده است.

hi160

Registered User
لایک‌ها
171
بخدا تعجب میکنم ندیده نشناخته خرید های با این قیمت های بالا انجام میدین
من به بچه های سایت اعتماد کردم چندیدن و چند بار و همیشه هم خدایی جواب مثبت گرفتم و راضی بودم
ولی خوب روی یه چیزهایی حساب کشیدم همین جور بی دلیل که پول نریختم
شما 2 میلیون پول دادی؟
اصلا توضیحاتش رو هم بخونین متوجه میشین اینکاره نبوده
هیچ توضیحی درباره گمرک ایران و نحوه محاسبه تعرفه گمرک نداده
یعنی شما هیچ کدومتون ازش نپرسید چطور از مرز رد میکنی؟
ولی نگران نباشید استارتر فروشنده معتبر بوده
میتونید از طریق مدیران اسم واقعی ادرس و شماره تماس و اطلاعات لازم دیگه رو بگیرید
انشالله که هیچ کدومتون ضرر نکنه

djmd2

Registered User
لایک‌ها
26
پس مدیران محترم لطفا بررسی کنند اگر اطلاعاتی از این شخص دارید که مل بتونیم به پلیس فتا گزارش بدیم...

mirij861

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,354
پس مدیران محترم لطفا بررسی کنند اگر اطلاعاتی از این شخص دارید که مل بتونیم به پلیس فتا گزارش بدیم...

مدیران هیچ اطلاعاتی در این مورد نمیدن مگر با نامه دادگاه .... یعنی اول باید شکایت کنید بعد در خواست آی پی و اطلاعات از پی تی !
ولی خداوکیلی به یوزر 2013 با 14 امتیاز که بیشترش در مورد واریز پول نویسنده ، مشاوره و .... بوده چجوری اینقدر راحت اعتماد میکنید !

hi160

Registered User
لایک‌ها
171
مدیران هیچ اطلاعاتی در این مورد نمیدن مگر با نامه دادگاه .... یعنی اول باید شکایت کنید بعد در خواست آی پی و اطلاعات از پی تی !
ولی خداوکیلی به یوزر 2013 با 14 امتیاز که بیشترش در مورد واریز پول نویسنده ، مشاوره و .... بوده چجوری اینقدر راحت اعتماد میکنید !

اصلاح میکنم امتیاز بازارچه 11 داشته

mortezas2

Registered User
لایک‌ها
39
خسته نباشی
قیمت رو بر اساس قیمت روز دلار محاسبه میکنی ؟ اینارو ببین چقدر میشه داداش .

iPod nano - Buy iPod nano with Free Shipping - Apple Store (U.S.)
-----------------------------------------------------------------------------
Casio Men's EF552PB-1A2V Black Resin Quartz Watch with Black Dial: Watches: Amazon.com
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Amazon.com: iPod Nano Watch Strap - Brown Nylon: Watches
------------------------------------------------------
Amazon.com: Apple iPod nano 8 GB Silver (6th Generation) (Discontinued by Manufacturer): MP3 Players & Accessories

Eric Cartman

Registered User
لایک‌ها
5
يه دوسته من 5 تومن داده به اين آقا
بنده خدا رو به خاک سياه نشونده اين فروشنده ی به اصطلاح معتبر

djmd2

Registered User
لایک‌ها
26
خسته نباشی
قیمت رو بر اساس قیمت روز محاسبه میکنی ؟ اینارو ببین چقدر میشه داداش .

iPod nano - Buy iPod nano with Free Shipping - Apple Store (U.S.)
-----------------------------------------------------------------------------
Casio Men's EF552PB-1A2V Black Resin Quartz Watch with Black Dial: Watches: Amazon.com
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Amazon.com: iPod Nano Watch Strap - Brown Nylon: Watches
------------------------------------------------------
Amazon.com: Apple iPod nano 8 GB Silver (6th Generation) (Discontinued by Manufacturer): MP3 Players & Accessories

خسته نباشی یرادر
کافه تعطیل شده
پست ها رو بخون....

mortezas2

Registered User
لایک‌ها
39
خسته نباشی یرادر
کافه تعطیل شده
پست ها رو بخون....

آره اتفاقا الان داشتم همونارو بررسی میکردم اومدم پاک کنم دیدم نقل گرفتی داداش .عجب زمونه ای شده .

hamed599

Registered User
لایک‌ها
2,677
اقا کسایی که میدونن راهنمایی کنن واسه شکایت باید چکار کنم؟

دوستان هماهنک کنید واسه شکایت هر چند احتمال اینکه دیگه دستمون به این اقا برسه کمه میبایست همون هفته قبل اقدام میکردیم.من ناراحتیم بیشتر از اینه که چطور راحت این کارو کرد و حتما الان به ریش ما کلی میخنده

Last edited:

20doost

Registered User
لایک‌ها
352
کاری ندارم اما توی پی تی کلاهبردار داره زیاد میشه
البته بنده که خدا رو شکر اینترنت و خرید اینترنتی رو قبول ندارم آخه تو ایسام خرید کردم و ضرر خوردم
خرید تو ایران باید رودر رو صورت بگیره بنظر بنده چون بعضیا فکر میکنن زرنگن و اینجوری میشه
یارو اومده سایت بنده رو خریده با پولی که تو حساب تئوباکسش بوده در حلی که تئوباکس چند ماهه اسکمه؟؟؟!!!!!

Xuevon

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,776
مشکل اینجاست که اغلب دوستان تصور میکنند فقط آدمهای اتوکشیده و متشخص و مبادی اخلاق و تحصیل کرده میان تو اینترنت! نه دزدها و کلاهبردارها و ... اونا تو خیابونا جیب مردم رو میزنند و اصلا نمیدونن اینترنت چیه! در حالیکه وضعیت بد اقتصادی و موقعیت خوب کلاهبرداری این افراد رو ترغیب کرده که شگردهای فعالیت در اینترنت رو بیاموزند که ریسک کمتری هم داره.

saeedtz

Registered User
لایک‌ها
6,803
حداقل چند نفر بش امتیاز منفی‌ بدن بزنن کلاه بردار اینا که کس دیگه ای فعلا توی دام کثیفش نیفته

فورا هم تا نتونسته جمو جور کنه گند کاریشو برید شکایت کنید وقتو از دست ندید

با ۶۰ تا امتیاز یه جنس ۲۰ تومنی میخوایم بخریم طرف حاضر نیست واریز کنه با هزارتا اعتماد سازیو اینا بعد با تعجب فراوان میبینیم که می‌آید به حساب یه نفر ندیده نشناخته چند ملیون پول می‌ریزید؟!

حالا که اشتبا کردید الان اشتباهتون رو با همین الان رفتن کلانتری یا دادسرا و شکایت کردن جبران کنید وگرنه با یه یوزر دیگه یه هفته دیگه مشغول می‌شه باز

بابا پنج علی

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
23
ما هر جوری که میشد با این آقا راه اومدیم از روزی که اومده با ایمیل ازش خواستم که یه زمان مشخص کنه ولی هر دفعه که جواب داد چیزائی گفت که بدرد هیچ کدوم ما نمیخوره این آقا اگر قرار بود جنسی تحویل ما بده حداقل یه زمان میداد
دوستانی که از ایشون خرید داشتن و نیاز به راهنمائی دارن یک پیغام خصوصی به من بدن بگن چقدر مبلغ به حساب ایشون واریز کردن (ببینیم کلاً چقدر پول از ما گرفته) و اعلام کنید از کدوم شهر هستین

ایشون اگه از نزدیکانشون هم مرده بودن تا الان مراسم ختم تموم شده بود شما هم دوست عزیز اگه لطف کنید پیگیری کنید بابت این قضیه من همه جوره پایه هستم ممنون میشم .
اینجا دیگه کجاست !!!
یه لطفی کنن کسانی که پولی واریز کردن جون عزیز ترین کسشون تا اخرین مرحله پیش بریم طرف گیر هم افتاد که میفته 100% به هیچ وجه رضایت ندید که اگه بدیم خر تشریف داریم.

hamed599

Registered User
لایک‌ها
2,677
راستش من یه شکی دارم که امیدوارم درست نباشه والا پول بی پول

Xuevon

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,776

hamed599

Registered User
لایک‌ها
2,677
دقیقا که نه اما میشه حدس زد حدودا بالای 20 تومن باشه احتمالا

mirij861

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,354
راستش من یه شکی دارم که امیدوارم درست نباشه والا پول بی پول

شک !!! نکنه فکر میکنی پولهارو پیچونده رفته خارج از کشور !؟

فعلا اولین کار اینه که امتیاز منفی بهش بدین و بعدخیلی سریع با تمام مدارکی که دارین برین شکایت !

jilibilina

Registered User
لایک‌ها
1,329
قضیه ویرایش چیه؟
تا دو روز پیش که داشتین سکته میکردین !
بعدا هم باز بیاین بگین که سرمون کلاه رفت.
آقای استارتر روی صحبتم با شما نیست و به دل نگیرید. حرفام کلی در مورد روند کلی بازارچه هست
مالباختگان سابق عزیز بهتره به جای این ویرایش کردنا بیاین و شفاف سازی کنید تا غیبت استارتر و جواب ندادناش برای بقیه روشن بشه . اینجوری بنده نوعی هم که نسبت به استارتر بدبین شدم دوباره بهش اعتماد میکنم و اگه کالایی بخام بهش سفارش میدم تا برام بیاره
این پی ام بازیا باعث شده که بازارچه به این وضع بیوفته
الان هم همتون باز کلی پی ام و اسکرین شات از پستایی که ویرایش شده و اسمس جمع کردین که اگه خدایی نکرده بازم اتفاقی افتاد بیاید رو کنید و به همدیگه نشون بدید
واقعا از ماست که برماست
متاسفم

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk 2

حالا به حرفم رسیدید ؟؟؟

صفحه 19 همین تاپیک رو ببینید که دوستان همشون پستهاشون رو ویرایش کردن. نقل قول بالایی رو کردم ولی متاسفانه باز هم غفلت کردن و گفتن دوتا از آشناهاشون مردن.

زبونم لال اگه کسی باباش هم بمیره نهایتش 4-5 روز نمیاد نت ، بعدش که سر میزنه و جواب مردم رو میده . حالا ایشون که گفته بودن دوتا از آشناها ، آخه چه ربطی داره که جواب مردم رو ندن ! بخدا خیلی ساده اید ...
کسی که باباش بمیره گوشیشو خاموش میکنه ؟ اتفاقا همیشه در دسترس هست تا دنبال کارای مراسمش باشه .
یعنی شما یه ذره فکر نکردید که جواب ندادناش هیچ ربطی به این دروغاش نداره ؟

فروشنده معتبر کیلو چنده ؟ طرف اومده چارتا مدرک الکی که معلوم نیست مال کیه فرستاده واسه سایت ، شماره تلفن و آدرس هم نهایتش خونه اجاره ای بوده . حالا هم توی یه استان دیگه داره ول میچرخه .
این همه وقت کشی و بهونه هم واسه این بوده که بتونه دورتر بشه و قضیه کهنه تر بشه

ممکنه هم از قبل قرار بوده با خونواده از کشور مهاجرت کنه و بره خارج ، واسه همین توی چندماهی که فرصت داشته برنامه ریزی کرده و 20-30 میلیون واسه خودش زده به جیب ..

من که حدس میزنم فردا بهتون پخ میزنه و 4تا بهونه دیگه میاره و ....

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا