• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

خرید کالا از تمام دنیا و ارسال به ایران (به راحتی از Ebay و دیگر سایت ها کالای فیزیکی خریداری کنید)

وضعیت
موضوع بسته شده است.

hamed599

Registered User
لایک‌ها
2,677
سلام .اقای علیزاده سفارشات ما هنوز مشخص نیست کی میرسه؟

بابا پنج علی

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
23
5 روز ان نشدید
جواب پ خ که ندادید
باز میایی میگی تو تاپیک چیزی ننویسید ؟
بعد 50 روز خبری نشده که از سفارش ؟ اگه نه مهم نیست 50 روز دیگه صبر میکنم

presfn

Registered User
لایک‌ها
11
سلام من یه کارت گراقیک میخوام 185 دلاره دست دوم از امازون می خوام برام بخرید
تا برسه ایران چقدر برام خرج برمیداره ؟

sr.majid

Registered User
لایک‌ها
323
این اصلاً خوب نیست که هم تلفنتون رو خاموش میکنیم هم آنلاین نمیشید ، اگر مشکلی پیش اومده بفرمائید، اگر مسئله چیز دیگه ائی هست بگید تا ما هم تکلیف خودمون رو بدونیم

askhardarknes5

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
سلام دوست عزیز یه راهنمایی می خواستم اگه از ebay یه کالایی بخرم 400 دلار قیمت هستش اگه شما سفارش بدید هزینه کاملش چقدر میشه ؟

بابا پنج علی

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
23
احتمالا چند وقت دیگه انلاین میشه از همه معذرت میخواد میگن یه مشکلی داشتم نتونستم بیام نت تلفنمم خراب بود :rolleyes:

اکشال نداره

sr.majid

Registered User
لایک‌ها
323
مشکل برای همه پیش میاد ولی ایشون باید با یکی از پل های ارتباطی ائی که دارن جواب مشتری هاشون رو بدن
طبق قراری که با ایشون داشتیم تلورانس 15 روزه تاخیر بعلاوه چند روز اضافه هم گذشت و منتظر جنسامون هستیم پولی که دادیم جای هیچ نگرانی ائی نداره نارحتی شخص من نوع رفتار غیر مسئولانه ایشون هست
ایشون اگر به مشکلی برخوردن میتونن راحت بیان و بگن و طبق قرارشون یا باید پول رو برگشت بزنن یا جنسو بدن یا مشتری رو راضی کنن ولی اینکه آنلاین نشن و تلفنو خاموش کنن بی معنی و غیر قابل قبول هست
بنده تا روز شنبه منتظر پاسخ ایشون میمونم ، ایشالا که تشریف میارن و سوء تفاهمات موجود رو از بین میبرن

hamed599

Registered User
لایک‌ها
2,677
من که شدیدا گرفتار چتا از جنس های سفارش داده شده هستم امییدوارم زودتر بیان و بگن که چی شده

MaziyaR_1939

Registered User
لایک‌ها
74
مشکل برای همه پیش میاد ولی ایشون باید با یکی از پل های ارتباطی ائی که دارن جواب مشتری هاشون رو بدن
طبق قراری که با ایشون داشتیم تلورانس 15 روزه تاخیر بعلاوه چند روز اضافه هم گذشت و منتظر جنسامون هستیم پولی که دادیم جای هیچ نگرانی ائی نداره نارحتی شخص من نوع رفتار غیر مسئولانه ایشون هست
ایشون اگر به مشکلی برخوردن میتونن راحت بیان و بگن و طبق قرارشون یا باید پول رو برگشت بزنن یا جنسو بدن یا مشتری رو راضی کنن ولی اینکه آنلاین نشن و تلفنو خاموش کنن بی معنی و غیر قابل قبول هست
بنده تا روز شنبه منتظر پاسخ ایشون میمونم ، ایشالا که تشریف میارن و سوء تفاهمات موجود رو از بین میبرن

ویرایش...

Last edited:

moli_ahmad

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
امیدوارم بازم چشم دوستان به جمال استارتر روشن شه من هم منتظر بودم ببینم سری اول چی میشه که سفارش بدم که خوب 50 یا 60 روز دیگه خیلیه تازه خبری هم از استارتر نیست

prodoctornuke

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
48
میتونید تنفگ بادی خرید کنید؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا