• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

خرید کالا از تمام دنیا و ارسال به ایران (به راحتی از Ebay و دیگر سایت ها کالای فیزیکی خریداری کنید)

وضعیت
موضوع بسته شده است.

jilibilina

Registered User
لایک‌ها
1,329
قضیه ویرایش چیه؟
تا دو روز پیش که داشتین سکته میکردین !
بعدا هم باز بیاین بگین که سرمون کلاه رفت.
آقای استارتر روی صحبتم با شما نیست و به دل نگیرید. حرفام کلی در مورد روند کلی بازارچه هست
مالباختگان سابق عزیز بهتره به جای این ویرایش کردنا بیاین و شفاف سازی کنید تا غیبت استارتر و جواب ندادناش برای بقیه روشن بشه . اینجوری بنده نوعی هم که نسبت به استارتر بدبین شدم دوباره بهش اعتماد میکنم و اگه کالایی بخام بهش سفارش میدم تا برام بیاره
این پی ام بازیا باعث شده که بازارچه به این وضع بیوفته
الان هم همتون باز کلی پی ام و اسکرین شات از پستایی که ویرایش شده و اسمس جمع کردین که اگه خدایی نکرده بازم اتفاقی افتاد بیاید رو کنید و به همدیگه نشون بدید
واقعا از ماست که برماست
متاسفم

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk 2

hamed599

Registered User
لایک‌ها
2,677
داداش استارتر اومدن و گفتن که به علت فوت دو نفر از اقوم نتونستن انلاین بش و گفتن تا چن روز اینده سفارشات میرسه همین

motymmm

Registered User
لایک‌ها
12
سلام اقای علی زاده خدا بد نده بلا به دور
انشااله که مشکلی برایتان پیش نیوده باشه
بنده 2 تا سفارش داشتم اگه میرسید سفارشم را بگیرید و با همین بار بفرسید شماره حسابتان را برایم پخ کنید
با تشکر

hamed599

Registered User
لایک‌ها
2,677
سلام .اقای علیزاده من واقعا شرمنده ام اما واقعا به اون قطعات به خاطر قولی که دادم نیاز دارم و بیشتر از این نمیتونم منتظر بمونم ممنون میشم اگه هزینه رو برگشت بزنید که حداقل جواب دوستمو بدم هر وقت رسید باز من واریز میکنم میگیرم ازتون

sr.majid

Registered User
لایک‌ها
323
ما هر جوری که میشد با این آقا راه اومدیم از روزی که اومده با ایمیل ازش خواستم که یه زمان مشخص کنه ولی هر دفعه که جواب داد چیزائی گفت که بدرد هیچ کدوم ما نمیخوره این آقا اگر قرار بود جنسی تحویل ما بده حداقل یه زمان میداد
دوستانی که از ایشون خرید داشتن و نیاز به راهنمائی دارن یک پیغام خصوصی به من بدن بگن چقدر مبلغ به حساب ایشون واریز کردن (ببینیم کلاً چقدر پول از ما گرفته) و اعلام کنید از کدوم شهر هستین

nobody2000

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
311
دوستان تابحال ایشون سفارشی آورده که تحویل بدهند ؟ لطفا اگر کسی سفارش داشته و تحویل داده شده اعلام کنه .
من هم مثل شما عزیزان میخوام سفارش بدم ولی از طرفی مدت عضویت ایشون هنوز 1 سال نشده و در امتیازات بازارچه هم چیز دندون گیری نمیبینم و نمیتونم همینجوری هم اعتماد کنم .
دوستانی که سفارش دادند نحوه اعتماد سازی چجوری بوده ؟صرف اینکه جز گروه فروشنده معتبر باشند آیا اعتماد سازی ای در کار بوده یا خیر ؟

Xuevon

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,776
دوستان تابحال ایشون سفارشی آورده که تحویل بدهند ؟ لطفا اگر کسی سفارش داشته و تحویل داده شده اعلام کنه .
من هم مثل شما عزیزان میخوام سفارش بدم ولی از طرفی مدت عضویت ایشون هنوز 1 سال نشده و در امتیازات بازارچه هم چیز دندون گیری نمیبینم و نمیتونم همینجوری هم اعتماد کنم .
دوستانی که سفارش دادند نحوه اعتماد سازی چجوری بوده ؟صرف اینکه جز گروه فروشنده معتبر باشند آیا اعتماد سازی ای در کار بوده یا خیر ؟

مثل اینکه هیچکس سفارشی تحویل نگرفته. یاد ماجرای سهند رئیسی افتادم.

hamed599

Registered User
لایک‌ها
2,677
راستش من که میگم شاید اشتباه ما بود میبایست همون هفته اون کارو انجام بدیم من پایه ام هر کاری بخواین بکنید

حماقت خودم بود البته خوب باید تا جایی که میشه واسه برگشت پولمون هر کاری میتونیم بکنیم ولی راستش من فکر میکنم همین چند روز که گذشت دیگه .........
من 2 و 900 سفارش داده بودم

viroosyab

Registered User
لایک‌ها
4
"چند سال پیش تو شهر ما یک سارق رفته بود دزدی اما استاندار همون شب مهمان صاحب خانه بود خلاصه چشمتون روز بد نبینه محافظای استاندار چه کردن اونشب "
خوشبختانه از بین خریداران این آقای استارتر هم یکی از دوستان نظامی از اب در اومده!
حله

djmd2

Registered User
لایک‌ها
26
من به این آقا تا به حال 2میلیون پول دادم
ولی جوابگو تلفن و ایمیل نیست
آیا کسی ازش خبر دارد...؟

Xuevon

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,776
من به این آقا تا به حال 2میلیون پول دادم
ولی جوابگو تلفن و ایمیل نیست
آیا کسی ازش خبر دارد...؟

تنها دلیل موجه یک شخص در قبال عدم پاسخ به دیگران، فقط و فقط مرگ خود شخص میتونه باشه و بس! من جراحی ارتروسکوپی زانو انجام داده بودم توی بخش بستری بودم در حالت نیمه بیهوش جواب تلفنم رو میدادم چون احساس مسئولیت میکردم در قبال افرادی که باهاشون کار میکردم. دوستان فریب این دلایل مضحک رو نخورید و سریعاً از طریق قانونی برای پیگیری مال از دست رفته خودتون اقدام کنید.

hamed599

Registered User
لایک‌ها
2,677
حتما اینکارو میکنیم واقعا متاسفم برای خودم که فکر میکنم همه خوبن و راست میگن

djmd2

Registered User
لایک‌ها
26
تنها دلیل موجه یک شخص در قبال عدم پاسخ به دیگران، فقط و فقط مرگ خود شخص میتونه باشه و بس! من جراحی ارتروسکوپی زانو انجام داده بودم توی بخش بستری بودم در حالت نیمه بیهوش جواب تلفنم رو میدادم چون احساس مسئولیت میکردم در قبال افرادی که باهاشون کار میکردم. دوستان فریب این دلایل مضحک رو نخورید و سریعاً از طریق قانونی برای پیگیری مال از دست رفته خودتون اقدام کنید.

کاملا موافقم

سریع پیشنهاد راه حل پیگیری بدید
وقت را هدر ندین بهتره.......

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا