• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

خرید کالا از تمام دنیا و ارسال به ایران (به راحتی از Ebay و دیگر سایت ها کالای فیزیکی خریداری کنید)

وضعیت
موضوع بسته شده است.

m.mirfazeli

Registered User
لایک‌ها
1,237
مثل اینکه هیچکس سفارشی تحویل نگرفته. یاد ماجرای سهند رئیسی افتادم.

حاجی اون سهند رئیسی که اصلا پدر و مادر نداشت از زیر بته به عمل اومده بود :D

only_flight

Registered User
لایک‌ها
595
............................................................... :hmm:

خدایا تو رو به همین اخرین روز تابستون ؛ کار بچه های PT رو راه بنداز.
:D

piishii

Registered User
لایک‌ها
126
ایشون کلاه بردار نیست فقط کمی بدشانس هست همین
اشتباه کرده چون تاریخ رو اشتباه پیش بینی کرده، من هم 5 تومن دادم رفته ! تن و استخونم داره می لرزه ولی ته دلم روشن است ولی از این طرف به خودم و شماها حق میدم چون روی حرف ایشون حساب باز کرده بودیم و مهم تر از همه ایشون تاریخی که وعده داده بود عمل نکرده ولی بازم دارم میگم شاید من زیادی خوشبین هستم با اونکه از خیلی های شما پول بیشتری دادم ولی بازم میگم که ایشون کلاه بردار نیست فقط بدشانسی آورده این همه طول کشیده
ولی اینکه خاموش کرده اینکه آنلاین نمیشه هم درست نمیدونم دوستان در این زمینه حق دارند
فقط میشه صبر کرد همین
ایشالا خدا خودش به ایشون و به ما کمک میکنه بازم صبر کنید دوستان :) ما که این همه صبر کردیم این مدت هم روش
خدای نکرده گناه کسی رو نشوریم

Eric Cartman

Registered User
لایک‌ها
5
اشتباه کرده چون تاریخ رو اشتباه پیش بینی کرده، من هم 5 تومن دادم رفته ! تن و استخونم داره می لرزه ولی ته دلم روشن است ولی از این طرف به خودم و شماها حق میدم چون روی حرف ایشون حساب باز کرده بودیم و مهم تر از همه ایشون تاریخی که وعده داده بود عمل نکرده ولی بازم دارم میگم شاید من زیادی خوشبین هستم با اونکه از خیلی های شما پول بیشتری دادم ولی بازم میگم که ایشون کلاه بردار نیست فقط بدشانسی آورده این همه طول کشیده
ولی اینکه خاموش کرده اینکه آنلاین نمیشه هم درست نمیدونم دوستان در این زمینه حق دارند
فقط میشه صبر کرد همین
ایشالا خدا خودش به ایشون و به ما کمک میکنه بازم صبر کنید دوستان :) ما که این همه صبر کردیم این مدت هم روش

از همون رقم پولی که به اين يوزر داديد معلومه که چقدر ساده ايد
دوسته عزيز اگه جنگ جهانی هم شده بود تا حالا بايد اين آقا پاسخ کاربرا رو ميداد
اين دوستمون از روز اول با اون جمله ی سوده صد برابرش معلوم بود که اينکار نيست و کلاهبرداره

jilibilina

Registered User
لایک‌ها
1,329
فقط میشه صبر کرد همین

همینجوری بشین و دست روی دست بذار تا خدا به ایشون که کلاهبردار نیست و به شما که ته دلتون روشنه کمک کنه :)

شایدم بنده خدا پولارو سپرده کرده و منتظر وامش هست. وامش که جور شد اصل سپرده که پول کاربرا هست رو برمیداره و برگشت میده و میگه که بار تو دریا غرق شد و این پول رو دارم از جیبم میدم. همه هم میگیم به به چه کاربر خوبی با اینکه ضرر کرد ولی پولارو برگردوند :lol:

sr.majid

Registered User
لایک‌ها
323
سلام

چند نکته:
ایشون اگر حسن نیت داشتن بعد از اینکه بنده پرونده شکایت ایشون رو نگه داشتم و یک هفته فقط منتظر دادن زمان توسط ایشون بودم بجای زدن حرف های صد من یه غاز یه زمان معین میکردن
زمان کلاه برداری اینترنتی هم تموم شده امروز اگه تو فضای مجازی به کسی فحش هم بدین باید جوابگوی رفتارتون باشید چه برسه به کلاه برداری

دوستان بنده امروز پرونده ایشون رو به جریان انداختم و تا چند روز دیگه مشخصاتشون در میادو پلیس فتا میره سراغش تا الان سه نفر از دوستان پیغام دادن که متاسفانه هیچکدومشونم تهران نبودن ولی بهشون راهنمائی کردم که چه کنن هر کدوم از دوستان دیگه هم مال باخته هستن اگر دوست داشتن به بنده پیغام بدن تا بغیر از راهنمائی برای شکایت های خصوصیتون یک پرونده تجمیعی هم برای ایشون به جریان بندازیم

ایشون بغیر از ماجرای این تاپیک یک سایتی هم دارن که باید جوابگوی اون سایت به آگاهی و پلیس فتا هم باشن

Last edited:

Xuevon

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,776
فقط میشه صبر کرد همین

کوروش ملکی و پوریا **** دوست و حسین ملکی یگانه و محمود خورسند و سهند رئیسی و هومن اسماعیلزاده و ... هم هیچ کدوم کلاهبردار نبودن! فقط سهواً اسمشون رفته تو لیست کلاهبردارا!

Last edited:

hamed599

Registered User
لایک‌ها
2,677
خدایی شدیدا حالم گرفتست کل برنامه هام بهم ریخت نمیدونم پولی که اینهمه زحمت کشیده بودم واسش رو به چه راحتی بالا کشید اگه واقعا از همون اول این قصد رو داشته بهش تبریک هم میگم که به این قشنگی و با حرفاش سرم کلاه گذاشت خدایی ببینید باور نمیکنید این کاره بوده باشه نوشته من نمیخوام دین و مسئولیتی به گردنم باشه واسه همین خیلی دقت میکنم .دمش گرم کلی هم به منخندیده حتما وقتی داشته مینوشته

mirij861

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,354
خدایی شدیدا حالم گرفتست کل برنامه هام بهم ریخت نمیدونم پولی که اینهمه زحمت کشیده بودم واسش رو به چه راحتی بالا کشید اگه واقعا از همون اول این قصد رو داشته بهش تبریک هم میگم که به این قشنگی و با حرفاش سرم کلاه گذاشت خدایی ببینید باور نمیکنید این کاره بوده باشه نوشته من نمیخوام دین و مسئولیتی به گردنم باشه واسه همین خیلی دقت میکنم .دمش گرم کلی هم به منخندیده حتما وقتی داشته مینوشته

دادا نگران نباش کله گنده هاش گیر افتادن این که دیگه جای خود داره !
هنوز با در عجبم چرا بخش شکایت بسته شد ! شاید اگه هنوز این بخش فعال بود و یک نفر ازش شکایت میکرد کار به اینجا نمی کشید ! اما هنوز هم دیر نشده سریعا شکایت کنید!!!

Reza_Mohammad

Registered User
لایک‌ها
769
ای خدا چرا اینطوری میشه
میدونم چه حسی دارین فقط امیدتون به خدا باشه بنده قبلا تو کار خرید و فروش ماشین بودم این دوستان عرب 29 میلیون بنده رو بالا کشیدند و الان هم دارند تو دبی حمام افتاب میگیرند !
خدا همشون رو لعنت کنه و به خاک سیاه بنشونه

nod3222

Registered User
لایک‌ها
94

easytrading

Registered User
لایک‌ها
386
آقا دمت گرم...یک ربعه دارم به پست آخری میخندم D:

Reza_Mohammad

Registered User
لایک‌ها
769
سلام
هزینه نهایی این تبلت چقدر میشه ؟
و اینکه دقیقا چه مدت طول میکشه تا برسه دستم ؟
CUBE U39GT Quad Core RK3188 Tablet PC 9 Inch PLS Screen Android 4.2 2GB RAM 16GB Bluetooth Silver
و اینکه چه لوازمی همراه تبلت ارسال میگردد؟

ایشالا شما پول رو واریز کنین تو جهان اخرت به دستتون میرسه !

soroosh potter

Registered User
لایک‌ها
322
سلام
هزینه نهایی این تبلت چقدر میشه ؟
و اینکه دقیقا چه مدت طول میکشه تا برسه دستم ؟
CUBE U39GT Quad Core RK3188 Tablet PC 9 Inch PLS Screen Android 4.2 2GB RAM 16GB Bluetooth Silver
و اینکه چه لوازمی همراه تبلت ارسال میگردد؟

من درگیر این دوستمونم اصن داغونم کرده ..... آدم اینو که میبینه دلش میخواد بره تو افق محو شه واقعا.....

دوستان هر یک روزی که زودتر برای پیگیری قضایی اقدام کنید یکی دو هفته زودتر به نتیجه میرسه کارتون.... شماره موبایل حتی اعتباری، ایمیل ،شماره حساب ، آدرس ،هر اطلاعاتی که ازشون دارین ضمیمه شکایت کنین. حتی به نظر من اگه با یوزر هایی که قبلا باهاش ارتباط داشتن هم صحبت کنید میتونه کمک کنه...
والا هفته قبل من پیگیر ماجرا بودم، دیدم دوستان عکس برگه شکایت رو گذاشتن و ...گفتم دیگه حل شد. بعد دیدم یه هو همه ویرایش کردند. حالا که میبینم دوپباره همون آش و همون کاسه خیلی تعحب میکنم....

nod3222

Registered User
لایک‌ها
94
من درگیر این دوستمونم اصن داغونم کرده ..... آدم اینو که میبینه دلش میخواد بره تو افق محو شه واقعا.....

دوستان هر یک روزی که زودتر برای پیگیری قضایی اقدام کنید یکی دو هفته زودتر به نتیجه میرسه کارتون.... شماره موبایل حتی اعتباری، ایمیل ،شماره حساب ، آدرس ،هر اطلاعاتی که ازشون دارین ضمیمه شکایت کنین. حتی به نظر من اگه با یوزر هایی که قبلا باهاش ارتباط داشتن هم صحبت کنید میتونه کمک کنه...
والا هفته قبل من پیگیر ماجرا بودم، دیدم دوستان عکس برگه شکایت رو گذاشتن و ...گفتم دیگه حل شد. بعد دیدم یه هو همه ویرایش کردند. حالا که میبینم دوپباره همون آش و همون کاسه خیلی تعحب میکنم....
سلام دوستان
شرمنده من اصلا تا صفحه اول رو خوندم پیام گذاشتم که قیمت تبلت رو بهم بده ... اصلا تو باغ نبودم که بدونم یارو کلاه برداره !!!!!

mamad.2

Registered User
لایک‌ها
6
دوستان بنده چند ماه قبل پ.خ زدم در رابطه با خرید از سایت aliexpress و از نوع جواب دادنشون خدایی فهمیدم این کاره نیست واقعا اونایی که از این سایت خرید میزنن میتونن بفهمن که این کاره نیست فقط نگاه کنید
سلام دوست عزیز

در حدود 42 دلار کالاتون + 25 دلار حمل نقل ما ارز امروز هم 3250 تومان

اگه هزینه حمل نقل کالاتون از کشور ما منظورم جایی که فروشنده کالا رو میفرسته تا کشور عزیزمون ایران بیشتر از 25 دلار بشه که از شما مبلغی ردیافت نمیشه اما کمتر بشه مبلغ عودت می دیم اضافه مبلغ رو. معمولا ما بیشتر می گیریم .

در ضمن بسته ها معمولا 30 روز طول میکشه بیان ایران 30 روز بعد از اینکه فروشنده کالا رو فرستاد چون باید به یک حد نصاب برسه تا بیاریم این زمان بدترین تایم هستش. تاخیر بیشتر از این روز بشه هزینه باربریتون کمتر و کمتر میشه. در ضمن هزینه شیپینگ همون حمل و نقل از فروشنده به آدرس ما تو ترکیه و یا امارات بسته به کالا کشوری که ازش میاد و ... هستش که بعد از اینکه ما سفارش شما رو دادیم و خودمون پرداخت کردیم مشخص میشه این مبلغ هم خیلی مواقع در خیلی جاها رایگان هستش و بستگی به فروشنده و سایت و ... داره.

پاینده باشید

hamed599

Registered User
لایک‌ها
2,677
کاش زودتر اینو خونده بودم واقعا بدرد بخوره

3-وقتی فروشنده به شما شماره کارت یا حساب میده لزوما برای خودش نیست به این مورد حتما توجه کنید چون در بسیاری از معاملات شخص کلاهبردار از شماره حساب یا کارت خود استفاده نمیکند . اگر شماره کارت یا حساب به نام خانمی بود 100% از انتقال به این حساب خودداری کنید و اگر با بهانه هایی فروشنده اورد که حساب مادرم یا خواهرم هست کلا با این شخص معامله نکنید .
الان دیگه مطمئن هستم طرف این کاره بوده .
دوستانی که میگن پول ریختن به حساب لطفا یه عکس از واربزشون بزارن ما ببینیم چون مطمئنم بعضی از دوستان هیچ پولی به حساب نریختن و شاید هم خود طرف با یوزر دیگه ای هستن

shahabemadi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
من 10 تا آیفون لاک میخوام بیارم. دستمزد و گمرکش چجوریه ؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا