• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

خرید کالا از تمام دنیا و ارسال به ایران (به راحتی از Ebay و دیگر سایت ها کالای فیزیکی خریداری کنید)

وضعیت
موضوع بسته شده است.

djmehdi_67

Registered User
لایک‌ها
23

A.Alizade

Registered User
لایک‌ها
59
سلام

Amazon.com: Hoye Black Silicone Backlit Keyboard Protector Cover Skin for ASUS Ultrabook Zenbook UX31E UX31A UX32A UX32VD UX42: Computers & Accessories

Amazon.com: GINOVO TPU Keyboard Cover Skin Protector for Asus Ux31 Ux32, Nu025: Electronics

از هر کدوم یه دونه میخوام
عجله ای ندارم و چون قیمت همه شون با هم کمتر از 15 دلار میشه میخوام یه طوری باشه که 10 برابرش پول پست ندم و همراه بار بقیه برام بیاد تا ارزون تموم بشه اگه ممکنه
در هر صورت ممنون میشم مبلغ نهایی مدت زمان انتظار و شرایط پرداخت رو برام پخ کنید
تهران هستم
سپاس

بله امکان خرید همه کالاهای مجاز وجود داره. هزینه کالاتون چون قیمتش کمه تقریبا به صرف شما نیست چون تقریبا هم اندازه کالاتون هزینه باربریتون میشه. ولی اگه تعداد ازش بگیرید مثلا 10 تا هزینه باربریتون تقریبا 3 برابر میشه یعنی انگار 7 کالا باری نخوره بهشون. یعنی سرشکن شدن هزینه بار در تعداد.

ollg

Registered User
لایک‌ها
11
Man iPad mikham alan too site asli 400$ biad Iran berese dastam Chand mishe.????pekh bedin fori mikham Chan ruz toool mikeshe???

A.Alizade

Registered User
لایک‌ها
59
سلام
دارو هم کار میکنید؟
تعداد نمیخوام و تک میخوام!
اگه عجله نداشته باشم ارزون تر پام میفته!؟

Amazon.com: Optimum Nutrition Opti-Men Multivitamins, 180-Count: Health & Personal Care

به نفع شماست که از این کالا 3 عدد خرید کنید چون 1 عدد از این کالا خرید کنید در حدود 50 دلار هزینتون میشه اما 3 عدد خرید کنید در حدود هزینه حمل شما در حدود 60 دلار میشه فقط یعنی 10 دلار تقریبا بیشتر.
زمانی کار شما عملا ارزانتر تمام میشه که تعداد خرید بالا یا با فردی که خرید می کنه هماهنگ بشید یا خودتون یکی دو نفر پیدا کنید کالا بخوان یا ...
تصمیم با شماست

payamb

Registered User
لایک‌ها
434

miladali

Registered User
لایک‌ها
722
دوست عزیز بهرحال یه اعتمادسازی در مورد کارتون لازمه که انجام بشه.حتی اگر شده برای یکبار. یعنی برای چند نفر چند تا خرید انجام بدید که بعد از تحویل هزینه رو بگیرید. یا درصدی رو بعد از تحویل بگیرید.
این اعتماد سازی واقعا لازم و تاثیرش در گرفتن سفارشات غیر قابل انکاره.
جسارت نباشه ولی بعنوان مثال من اگر ببینم یه نفر سفارش فیلم داده و تمیز و بدون مشکل به دستش رسیده خودم و دوستانم مشتری میشیم.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 4 Beta

A.Alizade

Registered User
لایک‌ها
59
دوستان برای اعتماد سازی و فروشنده معتبر شدن ما 4 روز مدرک دادیم هنوز اتفاقی نیافتاده و من هم دوست دارم ولی باید اول اقدام کننده برای فروشنده معتبر از سمت انجمن.

نکته ی بعدی : شرایط کار ما فیزیکی و مجازی نداره اصلا کاربرای رقم بالا می تونن حضوری معامله کنند می تونند ضمانت بانکی بگیرند از ما و .... دوستان بر عکس تمام گروه های کاری انجمن اعتماد سازی ما بالاترین حد رو داره . ولی امکان اینکه کسی بیاد پول نداده کالا بگیره اصلا وجود نداره ما شرایطمون فرق داره تو این کار به یک فروشنده که کالای خودشو داره یا قصدش 1 تومن معامله هستش ما چه 1 کالا چه 100 کالا فقط هزینه باربریم چندین میلیون هستش . در نتیجه هرگز از برنامه های کاری تخطی نمی کنیم.

miladali

Registered User
لایک‌ها
722
دوستان برای اعتماد سازی و فروشنده معتبر شدن ما 4 روز مدرک دادیم هنوز اتفاقی نیافتاده و من هم دوست دارم ولی باید اول اقدام کننده برای فروشنده معتبر از سمت انجمن.

نکته ی بعدی : شرایط کار ما فیزیکی و مجازی نداره اصلا کاربرای رقم بالا می تونن حضوری معامله کنند می تونند ضمانت بانکی بگیرند از ما و .... دوستان بر عکس تمام گروه های کاری انجمن اعتماد سازی ما بالاترین حد رو داره . ولی امکان اینکه کسی بیاد پول نداده کالا بگیره اصلا وجود نداره ما شرایطمون فرق داره تو این کار به یک فروشنده که کالای خودشو داره یا قصدش 1 تومن معامله هستش ما چه 1 کالا چه 100 کالا فقط هزینه باربریم چندین میلیون هستش . در نتیجه هرگز از برنامه های کاری تخطی نمی کنیم.

حرف شما کاملا درسته. ولی توی دنیای مجازی بهرحال این نیازه .
واسه اعتماد سازه یک پیشینه کاری نیازه که اگر تو دنیای مجازی این رو ارائه بدید خیلی تاثیرگذاره

خب ظاهرا یه باری رو سفارش دادید با اومدن همونا خودش یک اعتماد سازه پیش میاد دیگه.
یا حداقلش فاکتور خریدهایی که انجام دادید رو میتونید بزارید

A.Alizade

Registered User
لایک‌ها
59
ما رو چارچوب های خاصی کار می کنیم و به هیچ عنوان اطلاعات کاربر و ... هر چیز رو منتشر نمی کنیم . دوست عزیز شما عنوان تاپیک رو اگه دقت کنید خیلی دقت کنید و خیلی هم روش فکر کنید صد درصد متوجه میشید چرا نمیشه چیز خاصی رو منتشر کرد از جمله ....

و اما ما عنوان فروشنده معتبر رو که دریافت کردیم اگه دوستانی خواستند خرید کنند این خودش یعنی یک مورد اعتماد سازی.

Jack_81

Registered User
لایک‌ها
11
ما رو چارچوب های خاصی کار می کنیم و به هیچ عنوان اطلاعات کاربر و ... هر چیز رو منتشر نمی کنیم . دوست عزیز شما عنوان تاپیک رو اگه دقت کنید خیلی دقت کنید و خیلی هم روش فکر کنید صد درصد متوجه میشید چرا نمیشه چیز خاصی رو منتشر کرد از جمله ....

و اما ما عنوان فروشنده معتبر رو که دریافت کردیم اگه دوستانی خواستند خرید کنند این خودش یعنی یک مورد اعتماد سازی.

لطفا یک شماره تماس برای بنده بفرستید. برای ملاقات حضوری.

komeyl67

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
87
وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا