• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

خرید کالا از تمام دنیا و ارسال به ایران (به راحتی از Ebay و دیگر سایت ها کالای فیزیکی خریداری کنید)

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Educati0n

Registered User
لایک‌ها
12
سلام
این کالا چقدر میشه هزینه ش ؟
با وزن 2 پوند منظورمه که 28 دلار هست

ممنونم ...

A.Alizade

Registered User
لایک‌ها
59
سلام
این کالا چقدر میشه هزینه ش ؟
با وزن 2 پوند منظورمه که 28 دلار هست

ممنونم ...

دوست عزیز کالای شما قیمتش 54 دلار دو پوند هم در حدود 1 کیلو هستش که مجموع حمل و تحویل میشه در حدود 100 دلار امریکا.

Educati0n

Registered User
لایک‌ها
12
دوست عزیز کالای شما قیمتش 54 دلار دو پوند هم در حدود 1 کیلو هستش که مجموع حمل و تحویل میشه در حدود 100 دلار امریکا.
ممنون عزیز
من 5 پوندی رو نمیخوام, فقط 2 پوندی رو میخوام (گزینه برای انتخاب وزن داره پایین قیمت و طعم) که قیمتش 28 دلاره .
اگر ممکنه مجددآ محاسبه بفرمایید

ممنونم ...

payamb

Registered User
لایک‌ها
434
کالای شما تقریبا در حدود 50 دلار هزینه + قیمت کالا برای اینکه به دست شما برسه.

داداش شرمنده چجوری ساعت 16 دلاری حدود قیمتش میشه 50 دلار؟؟
سود چند درصد حساب کردین؟؟؟؟؟

A.Alizade

Registered User
لایک‌ها
59
عزیزم ربطی نداره کالا از 1 گرم تا 1000 گرم این قیمت ما که به قیمت جنس شما کاری نداریم شما برو گوشی 800 دلاری بخر بازم ما 50 دلار می گیریم چون حجم کالاتون بین 1 گرم تا 1000 گرم هستش. اینطوری نیستش که کسی بره 5 کیلو آهن بخره چون کیلوی 1 دلار هستش میشه 5 دلار ما 2 دلار بگیریم وارد کنیو.

در کل یعنی کالا ربطی به قیمت جنس نداره و مستقیما به وزن هستش مشابه پست کردن شما تو اداره ی پست اگه هارد اکسترنال 500 تومنی بذاری برای پست پیشتاز که 750 گرم هستش و 750 گرم دی وی دی بذارید هزینه ها دی وی دی چون ارزون تر هستش ازتون پستش کمتر و هارد اکسترنال چون گرون تر هستش پستش گرونتر میشه ؟؟؟

امیدوارم توضیح شفاف بوده باشه.

just_p30

Registered User
لایک‌ها
17
سلام ،
قیمت این سه تا باهم دیگه + پول بارشون ، عجله ای برای خرید ندارم پس همون با بارهای جمع شده.
760
Illidan
Priest
ممنون.

djmehdi_67

Registered User
لایک‌ها
23
دادا شما فقط از سایت ها میتونید خرید کنید ؟؟؟؟؟؟
من یه پارت بزرگ جنس دارم میخوام از بندر فنلاند بیارم میتونید از اونجا برام بارنامه کنید ؟؟؟ بندرعباس یا هرجای دیگه ی ایران هم تحویل میگیرم ازتون ... جنس رو هم هلسینکی یا هرشهر دیگه ای تحویلتون میدم ... چند تا یخچال فریزر و فر و اینجور چیزاست ... میخوام یه کانتینر کامل اجاره کنم ...

A.Alizade

Registered User
لایک‌ها
59
دادا شما فقط از سایت ها میتونید خرید کنید ؟؟؟؟؟؟
من یه پارت بزرگ جنس دارم میخوام از بندر فنلاند بیارم میتونید از اونجا برام بارنامه کنید ؟؟؟ بندرعباس یا هرجای دیگه ی ایران هم تحویل میگیرم ازتون ... جنس رو هم هلسینکی یا هرشهر دیگه ای تحویلتون میدم ... چند تا یخچال فریزر و فر و اینجور چیزاست ... میخوام یه کانتینر کامل اجاره کنم ...

شرمنده داداش تا این حد اصلا در توانمون نیست ببخشید فقط کالا هایی که وزن کم و هر کالا مثلا 20 کیول تا 40 کیلو باشه بیشتر دیگه نیم تونیم چون کانتینر و ... نیست کارمون

yaghout

Registered User
لایک‌ها
30
دبی دفتر دارید خودمون خرید کنیم و با پست بفرستیم محل شما و ایران تحویل بدید.یسری قطعات کامپیوتری تا ۱کیلو
اگر جواب مثبت هست درصد و هزینه؟

A.Alizade

Registered User
لایک‌ها
59
دبی دفتر دارید خودمون خرید کنیم و با پست بفرستیم محل شما و ایران تحویل بدید.یسری قطعات کامپیوتری تا ۱کیلو
اگر جواب مثبت هست درصد و هزینه؟

فعلا اولویت کار با ترکیه هستش عزیز.

Iphone1387

Registered User
لایک‌ها
162
كار بسيار جالبيه

my iPhone 5 ;64 using Tapatalk

Reborn

Registered User
لایک‌ها
46
سلام
در biding های ebay هم شرکت میکنید ؟ یا کالا باید دارای گزینه ی buy now باشه ؟

A.Alizade

Registered User
لایک‌ها
59
تو بید های ایبی تضمین خرید می دیم بهتون یعنی صد درصد کالا برای شما . در کل خرید برای ما در هر صورت تفاوتی نداره.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا