• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

خرید کالا از تمام دنیا و ارسال به ایران (به راحتی از Ebay و دیگر سایت ها کالای فیزیکی خریداری کنید)

وضعیت
موضوع بسته شده است.

A.Alizade

Registered User
لایک‌ها
59

داداش خرید تا این قیمت به صرف شما نیست دو برابر قیمت این کالا باید هزینه انتقال بدید البته اگه از این کالا 6 عدد بگیرید هزینه انتقال به اندازه همون 1 عدد باقی می مونه در حدود 35 دلار.

وارد کردن کالا یا باید تعداد خرید کنید یا قیمت کالا بالا باشه والا به صرف نیست.

abbas7

Registered User
لایک‌ها
151
ส็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็ i3a!30L ส็็็็็็็
نوکرتم داداش ولی شما لینک سبد خریدت رو دادی که اشتباه هستش با لینک مستقیم مشاهده محصول رو بهم بدی.
بفرست در خدمتت هستم.

دوستانی که می گن خودشون پرداخت می کنن ما بیاریم کالا رو باید بگم به علت امنیت آدرس و اهمیت سورس پول فقط باید پرداخت توسط خود ما باشه.

داداش این خوبه .https://www.canadadrugs.com/products/exjade/500mg/9199

A.Alizade

Registered User
لایک‌ها
59

A.Alizade

Registered User
لایک‌ها
59
.................................

فایل های ضمیمه

• 123.jpg
    123.jpg
    90.4 KB · نمایش ها: 112
Last edited:

jilibilina

Registered User
لایک‌ها
1,329
داداش من میخام یه جنس سفارش بدم ، درسته شما 8 امتیاز بازرچه دارید ولی همشون یا برای مشاوره دادن بوده یا طراحی سایت . و درسته که فروشنده معتبر هستین ولی دوتا کپی و شماره تلفن که در اختیار سایت قرار دادین نمیتونه اعتبار شما رو تضمین کنه . جنسا هم هم که یه ماه طول میکشه تا برسه دست منه مشتری ، یعنی باید یه ماه بشینیم ببینیم چی میشه یا نمیشه . واسه همین اعتماد کردن واسه منه نوعی خیلی سخته ، البته جسارت نشه و امیدوارم حق بدید ...
از طرفی شما میگید سفارشا رو با هم میارید که هزینش مناسب در بیاد ، خب شاید توی مدت دو ماه هم سفارشات به حد نساب نرسید ، تکلیف سفارشای تکی چی میشه ؟
خب چون از سایتای مختلف جنس خرید میکنید ، قاعدتا جنسا هم از کشورهای مختلف ارسال میشه . خب سوال اینجاست که به کجا ارسال میشه؟ همشون به یه آدرس مشخص مثلا توی اروپا یا امارات میرن و از اونجا با هم به ایران فرستاده میشه ؟( که خیلی خیلی زمان رسیدنش طولانی میشه ). یا اینکه مستقیما توسط فروشنده به ایران ارسال میشه؟

ببخشید صحبتام و سوالام زیاد شد ولی خب توی ذهنم بود ...

Skanstull

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
حتما هر کاری دوست دارید بکنید مرد حسابی این که سوختن نداره 3 تا سیم کارت خواستم ازت بگیرم نرسیدم پول بدم تهدید می کنی ؟؟؟ برو هر کاری دوست داری بکن مگه سره گردنه هستش یا ازت کالا گرفتم که پیام خصوصی تهدید می کنی پیچوندی .

هر کی ندونه انگار جنس دادی به ما پول ندادیم خوبه می خواستم 3 تا سیم کارت بگیرم همین.

برو برو عزیز برو ببینم چیکار می کنی.

مشاهده پیوست 421927

اینم از اتچ پیام خصوصی با چه ادمای ... پیدا میشن به خدا باورم نمیشه اینقدر لنگ 80 تومن پول بودی ؟؟ خوب بود جنس ازتون تحویل نگرفتم فقط گفتم می خوام بگیرم همین.

سلام

فکر کنم شما واقعا خیلی‌ دیگه افت کردید ، که سعی‌ می‌کنید اسم یه کاربر دیگه ( در این مورد

فرزاد رو خراب کنید ) درست کردن این عکسها با فتو شاپ کاری نداره .

به عنوان کسی‌ که ۱۰ .۲۰ سال با تبلیغ کار کرده باید بگم که شما به این کار ها

فقط خودت رو خراب می‌کنید . تنها راه موفقیت در تجارت درستی‌ و راستی‌ با مشتری‌ها هست

piishii

Registered User
لایک‌ها
126
سلام

فکر کنم شما واقعا خیلی‌ دیگه افت کردید ، که سعی‌ می‌کنید اسم یه کاربر دیگه ( در این مورد

فرزاد رو خراب کنید ) درست کردن این عکسها با فتو شاپ کاری نداره .

به عنوان کسی‌ که ۱۰ .۲۰ سال با تبلیغ کار کرده باید بگم که شما به این کار ها

فقط خودت رو خراب می‌کنید . تنها راه موفقیت در تجارت درستی‌ و راستی‌ با مشتری‌ها هست
برادر من کسی برای چندرغاز پول نمیشینه عکس فوتوشاپی درست کنه !
خوبه ایشون هم پستش رو ویرایش کرد
سو تفاهمی احتمالا بوده و کمی عجله کردن، هیچ وقت هم تاریخ عضویت و تعداد پست ملاک اصلی برای تشخیص خیلی چیز ها نیست
مثلا من اینجا دیر عضو شدم ولی از زمانی که اینجا بخش فیلم داشته اینجا رو میشناسم و توی فروم همسایه 8 سال هست عضوم بعد بیام ادعا کنم فلانی تقلب کار چون من پست هام بیشتر هست و امتیازم بیشتر مچ این آقا رو گرفتم
این کارها مثل بچه های چند ساله میمونه که یکی توی یک مدرسه چند سال باشه بعد به یک تازه وارد بخواد زور بگه !
من با این آقا قبلا کار کردم و 6 ماه ایشون رو میشناسم تراکنش مالی هم داشتیم .

A.Alizade

Registered User
لایک‌ها
59
داداش من میخام یه جنس سفارش بدم ، درسته شما 8 امتیاز بازرچه دارید ولی همشون یا برای مشاوره دادن بوده یا طراحی سایت . و درسته که فروشنده معتبر هستین ولی دوتا کپی و شماره تلفن که در اختیار سایت قرار دادین نمیتونه اعتبار شما رو تضمین کنه . جنسا هم هم که یه ماه طول میکشه تا برسه دست منه مشتری ، یعنی باید یه ماه بشینیم ببینیم چی میشه یا نمیشه . واسه همین اعتماد کردن واسه منه نوعی خیلی سخته ، البته جسارت نشه و امیدوارم حق بدید ...
از طرفی شما میگید سفارشا رو با هم میارید که هزینش مناسب در بیاد ، خب شاید توی مدت دو ماه هم سفارشات به حد نساب نرسید ، تکلیف سفارشای تکی چی میشه ؟
خب چون از سایتای مختلف جنس خرید میکنید ، قاعدتا جنسا هم از کشورهای مختلف ارسال میشه . خب سوال اینجاست که به کجا ارسال میشه؟ همشون به یه آدرس مشخص مثلا توی اروپا یا امارات میرن و از اونجا با هم به ایران فرستاده میشه ؟( که خیلی خیلی زمان رسیدنش طولانی میشه ). یا اینکه مستقیما توسط فروشنده به ایران ارسال میشه؟

ببخشید صحبتام و سوالام زیاد شد ولی خب توی ذهنم بود ...

در مورد شما باید بگم بله همیشه انسان ها تو خیلی جاها تازه کارند و به این عنوان نباید هرگز کار کنند زیرا سابقه کار لازم هست و برای هر کاری باید ابتدا کار بشه تا سابقه ایجاد بشه. در مورد امتیاز بازارچه هم ملاک حتما تو اون کار نیست مهم نشون دادن خود اون آدم و ... هستش.

در مورد کار هم دوست عزیز ما چارت خاص خودمون رو داریم شاید اصلا یوزر معتبر هم نبودیم و یا هر چیزی اما روش کاری ما ثابت هستش و ما برای هیچ شخص و یا هیچ مقداری برنامه کاری خودمون رو عوض نمی کنیم.
شما هم خواستید با برنامه ما جلو برید در خدمت هستم.

Last edited:

pro_persian_boy

Registered User
لایک‌ها
43
سلام داداش خوبی ؟ یه سوال داشتم عزیز
اینکه میگی صرف با خرید موبایل و تبلت و لپ تاپ هست فقط توی تخفیف و حراجیشون صرف داره درسته ؟ حالت عادی فکر کنم از ایرانم بیشتر بشه
مثال بزنم الان ipad 4 قیمت خود سایت اپل هست 700 دلار من بخوام بگم شما برام بیارم فقط پول خود تبلت میشه 2100 درسته ؟ دیگه کارمزد شما هم بماند
الان همین تبلت داره توی ایران 1830 هزار تومن فروش میره درست میگم ؟
یعنی مثلا توی یه حراجی تبلت رو از سایت خود اپل ارزونتر میفروشن ؟

Sent From Galaxy Note II

A.Alizade

Registered User
لایک‌ها
59
سلام داداش خوبی ؟ یه سوال داشتم عزیز
اینکه میگی صرف با خرید موبایل و تبلت و لپ تاپ هست فقط توی تخفیف و حراجیشون صرف داره درسته ؟ حالت عادی فکر کنم از ایرانم بیشتر بشه
مثال بزنم الان ipad 4 قیمت خود سایت اپل هست 700 دلار من بخوام بگم شما برام بیارم فقط پول خود تبلت میشه 2100 درسته ؟ دیگه کارمزد شما هم بماند
الان همین تبلت داره توی ایران 1830 هزار تومن فروش میره درست میگم ؟
یعنی مثلا توی یه حراجی تبلت رو از سایت خود اپل ارزونتر میفروشن ؟

Sent From Galaxy Note II

خیر داداش کالایی که شما مشاهده می کنید در کشورمون چینی در جه 1 یا دو هستش و چینی دجه 3 و 4 میشه گوشی های طرح.
در نتیجه شما عملا خیلی کم کالای اصل می گیرید.
لپ تاپ سونی چین الان می گیرید 2.5.000 ولی اصل می گیرید 4.000.000 تومان

صرف تو اینه که مشتری کالای اصل بخواد یا غیر اصل.

ولی حراجی ها هم یک نمونه از سود هستند اما کل سود به نظر بنده تو اصل بودن کالا هستش.

mohsentotti

Registered User
لایک‌ها
1,144
درود
دوست گرامی از سایت lens.com میتونید خرید کنید؟ اگر پاسختون مثبته 37 دلار خرید از این سایت چقدر هزینه داره و حداکثر مدت تحویل چه زمانی هستش؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا