• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

خرید کالا از تمام دنیا و ارسال به ایران (به راحتی از Ebay و دیگر سایت ها کالای فیزیکی خریداری کنید)

وضعیت
موضوع بسته شده است.

HEk2

Registered User
لایک‌ها
400

اینارو داده بودم . فقط اون 1دونه رو حساب کردی ...

میای پست میذاری تاپیک مردمو خراب کنی یه جوری پست میذاری که انگار من خود استارتر تاپیک هستم و برای بازار گرمی اومدم اون پستو گذاشتم بعد که میبینی خراب کردی میگی اگه نظری داری پخ کن تاپیکو خراب نکن!!! :دی
مثل شما زیاد هستن اینجا خدا روزیتو تو جاهای جالبی بهت بده بحثی هم با شما ندارم بحثی هم داشتی پخ نکن واسه خودت نگهدار

کاری ندارم خودشی یا نه .
اون کلمه جالب هم مخ ـت نمیکشه معنی ش رو اونجا بفهمی.
لاک قرمز بزن بهت میاد :D
یه دفعه 1 نفر پولتو بخوره ادم میشی. "100% خوردن تا حالا"
چون زیادی حرف میزنی :)

KiNGEl

Registered User
لایک‌ها
2
سلام داداش. تو کار ایفون لاک هم هستید ؟

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 4 Beta

A.Alizade

Registered User
لایک‌ها
59
سلام داداش. تو کار ایفون لاک هم هستید ؟

داداش سفارش دادن کالا های فیزیکی دارای سختی های بسیار زیادی هستش به علت قوانین هر سایت هر کشور و و و ....

در کل با شخصیت فیزیکی واقعی خرید میشه و فقط بشه کالایی رو سفارش داد و ارسال کنند عملا قابل خرید هستش در هر صورت. در نتیجه باید بگم میشه همه چیز جز اینکه خاص باشه و ما ازش خبر نداشته باشیم که هزینه رو می گیریم اگه مشکلی پیش بیاد هنگام سفارش هزینه بلافاصله عودت داده میشه.

KiNGEl

Registered User
لایک‌ها
2
داداش سفارش دادن کالا های فیزیکی دارای سختی های بسیار زیادی هستش به علت قوانین هر سایت هر کشور و و و ....

در کل با شخصیت فیزیکی واقعی خرید میشه و فقط بشه کالایی رو سفارش داد و ارسال کنند عملا قابل خرید هستش در هر صورت. در نتیجه باید بگم میشه همه چیز جز اینکه خاص باشه و ما ازش خبر نداشته باشیم که هزینه رو می گیریم اگه مشکلی پیش بیاد هنگام سفارش هزینه بلافاصله عودت داده میشه.

مثلا ایفون 5 32GB لاک رو میتونین واسم سفارش بدین ؟

Amin eHelp

Registered User
لایک‌ها
4

Sellerco

Registered User
لایک‌ها
0
با سلام

من یه دوربین عکاسی و چندتا از لوازم جانبی هاش را میخواستم. لینک آمازون و ebay میدم ممنون میشم شما هم قیمت هرکدام را به تفکیک برام بفرستین تا بدونم کلا میصرفه از طریق شما خرید کنم یا نه یا اینکه کدوم یک از لوازم جانبی ها را خرید کنم.

لینک ebay:

GoPro HD Hero 3 Black Edition 1080p Video Camcorder HERO3 Adventure New 0818279010022 | eBay

Elastic Adjustable Head Strap Belt Mount for GoPro HERO3 HERO2 HD Camera New | eBay

Wasabi Power Battery 2 Pack and Charger for GoPro HD HERO3 | eBay

SanDisk Mobile Ultra Class10 32GB MicroSD Micro SDHC UHS I U1 Flash Memory Card 619659078416 | eBay

لینک Amazon :

Amazon.com: GoPro HERO3: Black Edition: Camera & Photo

Amazon.com: GoPro Head Strap Mount for HERO Cameras: Camera & Photo

Amazon.com: Wasabi Power Battery (2-Pack) and Charger for GoPro HD HERO3 and GoPro AHDBT-201, AHDBT-301: Camera & Photo

Amazon.com: SanDisk Ultra 32 GB microSDHC Class 10 UHS-1 Memory Card 30MB/s with Adapter SDSDQUA-032G-U46A: Electronics

با تشکر از شما، منتظر جوابتون هستم

yaghout

Registered User
لایک‌ها
30

A.Alizade

Registered User
لایک‌ها
59
دوستان برای همگی اطلاعات پخ شد.

SILENT_66A

Registered User