برگزیده های پرشین تولز

دارن شان

$aeed

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
كي كتابهاي دارن شان رو خونده؟(سرزمين اشباح)

kasra_kh

Registered User
لایک‌ها
4
من!!
البته ماله خودم نبوده دست يكي ديدم ازش گرفتم خوندم
تريپه هري پاتره! ;)

$aeed

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
نه ببين. اين دو تا خيلي فرق دارن.هري پاتر خيلي ريزه كاري داره.ولي هيجان نداره.ولي دارن شان هيجان داره.راستي تا چندش خوندي؟تا 9 اومده.تا 12 هم ادامه داره.

kasra_kh

Registered User
لایک‌ها
4
9 تاشو خوندم!
من منظورم سبكش بود ;)

aurora

Registered User
لایک‌ها
6
منم خوندم!!
جزو كتابهاي مورد علاقه ي منه!! دلتورا و هري پاتر هم هيمنطور!!

bache_rapper

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از aurora :
منم خوندم!!
جزو كتابهاي مورد علاقه ي منه!! دلتورا و هري پاتر هم هيمنطور!!
هري پاتر يه زماني خوب بود.اگر اشتباه نكنم من 5 سال پيش خوندمش.ولي الان ديگه خز شده.دلتورا هم خوندمش.خيلي باحاله ولي هيجان نداره.

Obelix

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من میگم آستریکس و اوبلیکس بخونین سوات یاد بگیرین

kami

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2
به نقل از $aeed :
كي كتابهاي دارن شان رو خونده؟(سرزمين اشباح)
فيلم نامه کتاب اولش نوشته شده با اسم سيرک عجيب.
نويسنده فيلم نامه: برايان هلگلند.

bache_rapper

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از kami :
فيلم نامه کتاب اولش نوشته شده با اسم سيرک عجيب.
نويسنده فيلم نامه: برايان هلگلند.
نوشته شده و فيلمش هم در اومده.بازيش هم دراومده.ولي فيلميش الان پرده اي تو ايران.بايد صبر كنيم تا دي وي ديش بياد ايران.

kami

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2
به نقل از bache_rapper :
نوشته شده و فيلمش هم در اومده.بازيش هم دراومده.ولي فيلميش الان پرده اي تو ايران.بايد صبر كنيم تا دي وي ديش بياد ايران.
آقا خداوکيلي منبعتو ميشه به ما معرفي کني؟ آخه خيلي بي نظيره. فيلمي که هنوز در مرحله پيش توليده. و فقط و فقط نويسنده فيلم نامه اش معلومه و قراره در سال 2006 ( حدودا 9 ماه ديگه ) اکران بشه رو نسخه رو پرده ايشو داره. خداوکيلي بي نظيره.
عزيزم اينجا رو ببيني بد نيست:http://www.imdb.com/title/tt0450405/

bache_rapper

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از kami :
آقا خداوکيلي منبعتو ميشه به ما معرفي کني؟ آخه خيلي بي نظيره. فيلمي که هنوز در مرحله پيش توليده. و فقط و فقط نويسنده فيلم نامه اش معلومه و قراره در سال 2006 ( حدودا 9 ماه ديگه ) اکران بشه رو نسخه رو پرده ايشو داره. خداوکيلي بي نظيره.
عزيزم اينجا رو ببيني بد نيست:http://www.imdb.com/title/tt0450405/
من خودم رفتم تو سايت رسميش.نميدونم اكران شده يا نه.ولي دمه خونمون خوده مرده جلو روم فيلمو گذاشت.ولي خيلي كيفيتش بد بود.

kami

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2
به نقل از bache_rapper :
من خودم رفتم تو سايت رسميش.نميدونم اكران شده يا نه.ولي دمه خونمون خوده مرده جلو روم فيلمو گذاشت.ولي خيلي كيفيتش بد بود.
من ميگم هنوز کليد زده نشده :يعني کارگزداني انتخاب نشده. بازيگري انتخاب نشده. کلا هيچ کدوم از عوامل انتخاب نشدند. ساده تر بگم فيلمي ساخته نشده. واضحتر بگم قراره بهار سال ميلادي آينده( نه ماه ديگه) کار ساختش شروع بشه.

bache_rapper

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا ببخشيد.من امروزا حواس پرتي دارم.چون تو وبلاگم در مورده بچه هاي بدشانس نوشتم يه لحظه فكر كردم داريم در مورده فيلم بچه هاي بدشانس صحبت ميكنيم( Lemony Snicket's A Series of Unfortunate Events).در هر صورت ببخشيد.آره در مورده دارن شان هم من چيزي در مورده فيلمش نميدونم.آقا من خيلي خجالت دارم ميكشم.ببخشيد خيلي حواس پرت شدم.در هر صورت اين فيلمه Play Lemony Snicket's A Series of Unfortunate Events اكران شده :D

kami

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2
به نقل از bache_rapper :
آقا ببخشيد.من امروزا حواس پرتي دارم.چون تو وبلاگم در مورده بچه هاي بدشانس نوشتم يه لحظه فكر كردم داريم در مورده فيلم بچه هاي بدشانس صحبت ميكنيم( Lemony Snicket's A Series of Unfortunate Events).در هر صورت ببخشيد.آره در مورده دارن شان هم من چيزي در مورده فيلمش نميدونم.آقا من خيلي خجالت دارم ميكشم.ببخشيد خيلي حواس پرت شدم.در هر صورت اين فيلمه Play Lemony Snicket's A Series of Unfortunate Events اكران شده :D
خواهش بحثي نيست اصلا. ولي اسم اون فيلمه هم بچه هاي بدشانس نيست. اينه:
لموني اسنيکت: مجموعه اي از ماجراهاي ناگوار.

bache_rapper

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از kami :
خواهش بحثي نيست اصلا. ولي اسم اون فيلمه هم بچه هاي بدشانس نيست. اينه:
لموني اسنيکت: مجموعه اي از ماجراهاي ناگوار.
آره من كتابهاي اونو خوندم.لموني انيكت اسم نويسندشه.بچه هاي بدشانس اسم مجموعشه.حادثه ي ناگوار هم اسم كتابه اولشه.

kami

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2
به نقل از bache_rapper :
آره من كتابهاي اونو خوندم.لموني انيكت اسم نويسندشه.بچه هاي بدشانس اسم مجموعشه.حادثه ي ناگوار هم اسم كتابه اولشه.
بازم با عرض معذرت. لموني نوبسنده کتاب نيست. راوي داستانه.

bache_rapper

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من خوندم نوشته بود اين داستان ها رو بيان ميكنم.ولي باورم نشد.يعني لموني نويسنده نيست و اين داستانها واقعيته؟

kami

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2
به نقل از bache_rapper :
من خوندم نوشته بود اين داستان ها رو بيان ميكنم.ولي باورم نشد.يعني لموني نويسنده نيست و اين داستانها واقعيته؟
مثل اينکه بد توضيح دادم.
نويسنده کتاب اسمش دانيل هندلر مي باشد! براي روايت داستانش از شيوه داناي کل استفاده کرده که اسم اين راوي رو گذاشته: لموني اسنيکت. در حقيقت لموني هم يکي از شخصيت هاي داستانه.

bache_rapper

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از kami :
مثل اينکه بد توضيح دادم.
نويسنده کتاب اسمش دانيل هندلر مي باشد! براي روايت داستانش از شيوه داناي کل استفاده کرده که اسم اين راوي رو گذاشته: لموني اسنيکت. در حقيقت لموني هم يکي از شخصيت هاي داستانه.

مرسي از توضيحت.
من كتابهاشو خيلي وقت خوندم.بعد از يه مدتي رفتم 5 رو هم خريدم.البته تا 8 اومده.5 رو همين چند وقت پيش گرفتم و تو يه روز تموم كردمش.بعد آخرش ماجراهاش در مورده يك چيزي بود بنام V.F.D

بعد تو بازيش هم روي بعضي از وسايل نوشته V.F.D.من رفتم كتاب 6 و 7 و 8 رو بخرم كه تموم كرده.بايد برم انقلاب.حالا جريانه V.F.D چيه؟

بالا