برگزیده های پرشین تولز

داستانهای كميك يا مصور

Persiana

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
129
یه سر به سایت زیر واسه کمیک استریپ بزنین. بدک نیست
ممنون، جالب بود ^_^

Persiana عزیز فکر کنم یکی از کتابای مورد علاقتونو دارم البته دست فرهاد درد نکنه که از اون سر دنیا برام فرستادش.ان شالله هروقت اوضاع اینترنتم درست شد آپلودش می کنم
واو! جدا" مرسى، خيلى خيلى ممنون، دستتون درد نکنه http://************/files/2cvfrqu5e50qiwobrf73.gif
راستى‌خوش باز آمديد
happy.gif

Sohrabkhan

Registered User
لایک‌ها
5
واو! جدا" مرسى، خيلى خيلى ممنون، دستتون درد نکنه
راستى‌خوش باز آمديد
happy.gif

خواهش می کنم Persiana عزیز وممنون از لطفتون :)

بد ندیدم اینجا یه خبری بدم در مورد کتابایی که اگر عمری بودو مشکلی پیش نیومد در اینده آپلود می شه.البته

این مجموعه جدید تنها کارمن نیست و اگر فرهاد و پیمان عزیز نبودند من چیزی برای آپلود کردن

نداشتم .

6tlejnk.jpg

همین جا هم از دوستانی که کتاب کمیک قدیمی دارند و امکانش رو هم دارند که اسکن کنن و در

اختیار ما بزارن خواهش می کنم که شک و تردید به خودشون راه ندن البته کتابها به نام خودشون در کنار

باقی کتابها آپلود می شه در ضمن حتما قبلا از دست بکار شدن مطمئن بشید که کتابتون قبلا تهیه و آماده نشده

باشه تا از دوباره کاری جلوگیری بشه.ممنون

Persiana

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
129
بد ندیدم اینجا یه خبری بدم در مورد کتابایی که اگر عمری بودو مشکلی پیش نیومد در اینده آپلود می شه.البته
این مجموعه جدید تنها کارمن نیست و اگر فرهاد و پیمان عزیز نبودند من چیزی برای آپلود کردن
نداشتم .
spaz.gif

اوه خداى من، يعنى ‌من خواب نمى بينم؟!!! چه کتاب هاى خاطره انگيزى، احساس ميکنم دارم بال در مياورم
dm26.gif
خيلى، خيلى، خيلى عالى‌خواهد شد اگر بتوانيد اينها را هم اسکن کنيد و براى دانلود بگذاريد، جدا که زنده کننده ى بسيارى از خاطرات خوب گذشته خواهد بود
girl_sigh.gif

از صميم قلب آرزوى‌موفقيت براى شما و دوستان عزيزتون دارم و بى نهايت بابت اين همه تلاش و زحمتى‌ که مى‌کشيد از يکايکتون سپاسگزارم
thanks.gif

‌‌

Persiana

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
129
کاميک گروه کيس!​

نميدونم گروه راک قديمى ولى پابرجاى k i s s رو (با آرايش و سبک متفاوتشون) مى شناسيد يا نه ولى سرى کاميک هاى kiss 4k که محصول کمپانى پلاتينوم استوديوز هست براساس شخصيت هاى اين گروه نوشته شده و قهرمانان اصليش ديمن، استارچايلد، سلسشال و چيکارا مى باشند.​

http://************/files/yiugfjjnmehxs1nm5h3n_thumb.jpg
تقويم سال 2007 گروه واقعى

متأسفانه از آنجا که واژه ى کيس حرام تشخيص داده شده و فيلش تر گشته است، راحت نميشه به جستجوى اطلاعات پرداخت و منم که مشکلات اينترنتى داشتم و ديگه هيچى. ولى ظاهرا اولين داستان از اين سرى - که خوشبختانه براى دانلود هم وجود داره - در همين دسامبر سال 2007 و به مناسبت سال نو با نام Kiss4K : Kissmas (بر وزن کريسمس ^_^) آمده بيرون که نويسنده ى داستانش چارلز چاک ديکسون هستش و خلق تصاويرش هم بر عهده ى شاون دپاسکواله، جيسون ايمبيورى، تونى رودريگز و نى رافينو بوده و جناب ديو کالينز هم وظيفه ى اديتورينگش رو به عهده داشته است . داستان هم در رابطه با شيطانى است که توسط گروهى آدم هاى بد از دل تاريکى‌ها و پس از ساليان دراز بيرون مياد و براى اينکه بتواند بر کل جهان حکمفرما شود بايد تمامى روشنايى هاى شمالى ترين نقطه ى زمين (قطب شمال - جايى‌که بابانوئل از اونجا مياد) خاموش بشه و اينجاست که يک آدم کوچولويى (اِلف) که متوجه ى اين موضوع شده از اعضاى گروه کيس کمک ميخواد تا با نواختنشون نگذارند که نورهاى شمالى که هدايت کننده ى بابانوئل براى آمدن به زمين و دادن کادوها به بچه هاست خاموش بشه و بهشون ميگه که تنها اونها هستند که ميتونند کريسمس رو نجات بدن و باقى ماجرا -_^​

k_i_s_s.JPG

شخصيت هاى اصلى و هميشگى اين مجموعه کاميک ها (همخوانى اسامى‌و تصاوير در IE چک شده اند، ديگر مرورگرها شايد پشت و رو نمايششان دهند!) :​

Chikara3.JPG
StarChild3.JPG
Celestial3.JPG
Demon3.JPG

Demon..............Celestial............Starchild.............Chikara....o

ديگر شخصيت هاى اصلى اين داستان :​

Ysakrl.JPG
santa.3.JPG

Santa...........Ysak.......o

اگر علاقمند به دانلودش بوديد از لينک رپيدشيرى زير مى‌تونيد بگيريدش (حجمش حدودا 28مگابايته و چون لينکش هنوز کار ميکنه و پاک نشده و حجمش هم نسبتا زياده، ديگه خودم جايى آپلودش نکردم ، البته چند صفحه اش را اتچ کردم تا ببينيد اصلا چجوريه و اگر خوشتون اومد دانلودش کنيد ^_^):​

کد:
http://rapidshare.com/files/77805144/KISS_4K_KISSmas_Special_2007__Platinum_Studios__WildBlueZero-DCP_.cbr

فایل های ضمیمه

• 0Special 12.jpg
    0Special 12.jpg
    410.7 KB · نمایش ها: 10
  • 0Special 21.jpg
    0Special 21.jpg
    402.4 KB · نمایش ها: 9
  • 0Special 14.jpg
    0Special 14.jpg
    407.2 KB · نمایش ها: 9

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
Persiana عزیز فکر کنم یکی از کتابای مورد علاقتونو دارم البته دست فرهاد درد نکنه که از اون سر دنیا برام فرستادش.ان شالله هروقت اوضاع اینترنتم درست شد آپلودش می کنم.

8giz1py.jpg
چه باحال .. من اینو دارم ... نمی دونستم مهم یا خاطره انگیزه ... (یادمه کوچیک بودم - دوم دبستان ، همینطوری شانسی انتخابش کردم و مامانم خرید
smileycat2.gif
)

Damn

Registered User
لایک‌ها
630
بابا ايول اصلا فكرشم نميكردم واسه كسي اين چيزا اهميت داشته باشه
واااااااااااااااااي چه حالي كردم

fixxXxxer

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
همین جا هم از دوستانی که کتاب کمیک قدیمی دارند و امکانش رو هم دارند که اسکن کنن و در

اختیار ما بزارن خواهش می کنم که شک و تردید به خودشون راه ندن البته کتابها به نام خودشون در کنار

باقی کتابها آپلود می شه در ضمن حتما قبلا از دست بکار شدن مطمئن بشید که کتابتون قبلا تهیه و آماده نشده

باشه تا از دوباره کاری جلوگیری بشه.ممنون

سلام دوست عزيز
منم يه چندتايي از بالايي ها رو دارم كه انگاري داريد زحمتشو خودتون مي كشيد. ولي يه داستان از لوكي لوك، يه داستان از تارزان ، يه داستان از چهار نخاله و يه داستان ديگه از وودي وودي پكر دارم كه اونارو هم من اسكن مي كنم و در اختيار شما قرار مي دم. متاسفانه اين روزا خيلي سرم شلوغه. تا قبل از عيد قول مي دم كه اين كارو بكنم.
با تشكر از تمام بچه هايي كه زحمت اين كارو ميكشن

Persiana

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
129
سلام ^_^

آيا اينجا کسى هست که هم فرانسه اش خوب باشه و هم علاقمند به شرلوک هلمز؟ خوب اگه هست که اين کاميکى که ميخوام بگذارم کاملا مناسبشه ^0^ يکى از داستان هاى کارآگاه معروف شرلاک هلمز به زبان شيرين فرانسوى (منکه فرانسه بلد نبودم مثل اين بچه کوچولوها فقط عکس هاشو نگاه کردم و براى خودم داستان ساختم و هرچى هم فکر کردم نفهميدم تو کدوم يکى از ماجراهاى‌ شرلوک هلمز، راسپوتين هم حضور افتخار آفرينى داشته؟! ياد جيمزباند و مأموزيت هاش تو روسيه افتادم!! ^0^)

شخصيت هاى اصلى سرى کاميک هاى شرلوک هلمز:

sherlock.JPG
dr_watson.JPG
ms_hudson.JPG
moriarty.JPG

...شرلوک هلمز ...... دکتر واتسون......خانم هادسون......پروفسور موريارتى

يکى از شخصيت هاى مهمان قابل توجه!

rasputin.JPG

....راسپوتين

دو نمونه از تصاوير کتاب:

sherlock3.JPG

sherlock2.JPG

اينم لينک دانلود کتاب با عنوان La Vielle Russe و سايز حدودا 13 مگابايت:

http://www.4shared.com/file/34620110/9f7a4a8e/Sherlock_Holmes_-_08_-_La_vieille_Russe.html

Persiana

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
129
‌‌
راستى شماره ى جديد ماهنامه ى ‌کميک استريپى " جديد " براى مهرماه دراومده ها! (شماره 7 )

بشتابيد که غفلت موجب پشيمانى‌است ^.^

‌‌

amiriano

Registered User
لایک‌ها
2
من رو یاد دوران کودکی و زمانی که مدرسه میرفتم انداختید.من هم این جور کتابها رو دوست داشتم و سری تن تن و بت من و لاکپشت های نینجا رو داشتم و به زور پدر و یا مادرم رو مجبور میکردم برام بخونن و ترجمه کنن!تو کوچه مدرسه ما دست فروش زیاد بود و یکی از اونها کتابهای کمیک استریپ داشت که من بین اونهمه چیزهایی که داشت کتابهاش رو میخریدم.یکم که گذشت سری کتابهای قصه های من و بابام رو خریدم که خیلی خیلی دوسشون داشتم ولی در یک اسباب کشی گم و گور شدند که خیلی ناراحتم کرد.دنبالشم رفتم که دوباره پیدا کنم و بخرم ولی نشد.خیلی دلم میخواد اگه میشد بصورت پی دی اف جایی پیداش کنم!

Persiana

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
129
جدا ديگه کتاب هاى ‌من و بابام نيست؟ يعنى چاپ نميشه؟ چه حيف :(

ولى فکر کنم pdf شون قبلا بود. يه سر به تاپيک قصه هاى من و بابام تو بخش انيميشن به آدرس زير بزنيد شايد نتيجه بخش بود ^_^

http://forum.persiantools.com/t84047.html

‌‌

live for what?

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
374
جدا ديگه کتاب هاى ‌من و بابام نيست؟ يعنى چاپ نميشه؟ چه حيف :(

ولى فکر کنم pdf شون قبلا بود. يه سر به تاپيک قصه هاى من و بابام تو بخش انيميشن به آدرس زير بزنيد شايد نتيجه بخش بود ^_^

http://forum.persiantools.com/t84047.html

‌‌

من کتاب های من و بابام رو تو نمایشگاه دیدم!
البته سری کاملش نبود
غرفه دار گفت فعلآ چاپ نمیشه ، دلیلش هم نگفت!
خلاصه کلی با سیمور اونجا خاطرات نوستالژی تعریف کردیم!
81.gif

Damn

Registered User
لایک‌ها
630
یعنی چی چاپ نمیشه ؟
البته 3 جلد که بیشتر نبود؟ من 3 جلدشم دارم
کلی هم خاطره دارم ازشون
اریش ازر نویسندش بود گمونم

Persiana

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
129
من کتاب های من و بابام رو تو نمایشگاه دیدم!
من از وقتى ‌نمايشگاه تو مصلا برگزار ميشه ديگه نرفتم
04270269.gif

غرفه دار گفت فعلآ چاپ نمیشه ، دلیلش هم نگفت!
نمايشگاه کتاب تو بهار بود ديگه، الان به نظرم اومد تو همون تاپيک ديدم که سيمور جان به تاريخ 16 جولاى 2008 (تير ماه 87) ‌نوشته بود که چاپ جديدش انگار دراومده، ولى اخه چيزى نداره که بخوان ممنوعش کنند و چاپ نشه، مگر به اون مطلب پشت کتاب که پدر رو گرفتند و کشتند گير داده باشند!!!!!!!
21201545.gif

حالا در هر حال، من تو گوگل گشتم و اينجا رو پيدا کردم و به نظر مياد 3 تا کتاب رو براى‌دانلود داره (البته خودم دانلود نکردم و نميدونم دقيقا چيو داره، فقط نقاشى ها رو يا نقاشى‌ و داستان ها رو) ، اينم لينک هاش که تو رپيد شر آپ شده اند:

اينم جلد اولشه تو سايت قفسه:

http://www.farsiebook.com/ebook/9311.htm

پ.ن.
فکر کنم بايد برم اين کتابامو بگذارم تو گاوصندوق ديگه، بيرون بمونه خطرناکه ^0^

‌‌
‌‌

amiriano

Registered User
لایک‌ها
2
واقعا ممنونم پرشیانای عزیز....خاطرات نوستالوژیک من رو مجددا زنده کردی!خیلی خیلی ممنون.

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
در مورد من و بابا : آره - من توی میدون ولی عصر ، کتابفروشی هاشمی دیدمش اگه درست یادم مونده باشه ... با طرح و شمایل جدید بود و اون قالب کلاسیک رو نداشت البته ..

الان می دونید یاد کدوم داستانش افتادم ؟ ... اونی که دست پسر خون میاد و باباش تا می بینه غش می کنه !! ...
lol.gif

‌‌
راستى شماره ى جديد ماهنامه ى ‌کميک استريپى " جديد " براى مهرماه دراومده ها! (شماره 7 )

بشتابيد که غفلت موجب پشيمانى‌است ^.^

‌‌
آره - اینو من تصادفا دیدم و الان هر شماره اش رو داداشم می گیره .. البته اینم داره مشمول مرور زمان میشه و اگه بتونه تا یه سال خودش رو بکشه باید بهش تبریک گفت .. اوایل 100 صفحه بود 1500 تومن .. الان 64 صفحه 1500 تومن ... اسیپرو فانتازیو داره ... آستریکس داره ..
kurby2.gif

parsa

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
102
حالا در هر حال، من تو گوگل گشتم و اينجا رو پيدا کردم و به نظر مياد 3 تا کتاب رو براى‌دانلود داره (البته خودم دانلود نکردم و نميدونم دقيقا چيو داره، فقط نقاشى ها رو يا نقاشى‌ و داستان ها رو) ، اينم لينک هاش که تو رپيد شر آپ شده اند:

اينم جلد اولشه تو سايت قفسه:

http://www.farsiebook.com/ebook/9311.htm

پ.ن.
فکر کنم بايد برم اين کتابامو بگذارم تو گاوصندوق ديگه، بيرون بمونه خطرناکه ^0^

‌‌
‌‌
دست شما درد نکنه! :) کلی خاطره برام زنده شد...! :happy:
من فعلا جلد یک و دو رو دانلود کردم.
.
.
الهی خیر ببینی آبجی...! :D

Youck

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
22
دوستان کسی هست برام کمیک های کامل بتمن رو بزاره ، از اول تا آخر !! با دیدن فیلم The Dark Knight خیلی دوست دارم جریان بتمن رو کامل بدونم و با همه ی دشمنای بتمن آشنا بشم ( از جوکر خیلی خوشم اومده !! ) فیلم هاشم که بعضیاشون قدیمیه و خیلی سخت گیر میاد حالا اگه کسی می تونه برام مجموعه کامل کمیکشو بزاره خیلی ممنونش میشم !!

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
قبلا اینو نذاشته بودن ؟ .. بهرحال این تورنت تا 674# رفته (الان جدیدترین شماره اش ظاهرا 679# هستش)

Last edited:

hippocampus

Registered User
لایک‌ها
23
سلام دوستان
از این به بعد می خوام جدیدترین کتابهای کمیکی که در سراسر دنیا منتشر میشه رو برای دانلود بذارم براتون. فایلها با فرمت CBR و CBZ هستند که با برنامه مخصوص مشاهده کمیک یعنی CDisplay یا WinRAR قابل مشاهده هستند.

دانلود CDisplay:

راستی فایلها روی چند سرور مختلف آپلود شدند و برای اینکه لینک ها رو به لینک مستقیم تبدیل کنید از سایت رپیدباز استفاده کنید. در این سایت می تونید یک لینک مثلا از Rapidshare بدید و سریع فایل رو روی سرور خودش منتقل می کنه و آدرس مستقیم از سایت خودش میده!!!

بالا