برگزیده های پرشین تولز

دامین های IR

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Desperadoz

Registered User
لایک‌ها
5
يه سوال : الان كه شما مبلغ را واريز كردي ! من بيام شب 46 تومن به حساب كيوان بريزم ! شما چه حالي بهت دست ميده !؟

به نظر من كه دامين ماله كاشان وب بايد بشه !

با توجه به اینکه تاپیک مزایده هست هیچ مشکلی نداره اگر برای من صرف کنه 47 قیمتم یدم اگر هم صرف نکنه مبارک شما.
شما 2-3 بار تو کاری که بهت ربط نداره و قدرت نظر درست دادن هم نداری نظر دادی بیشتر دقت کن :happy:
اگر بنا به رفیق بازیه بگو تا جور دیگه با شما برخورد کنم نتونی دیگه تو این فروم پاتو بزاری !

یعنی انقدر شما مشکل داری معنی مزایده رو نمیفهمی ؟ شما هر پیشنهادی دادی مال شماست ؟ کسی هم نمی تونه قیمت بالاتر بده ؟
اگر بنا بر این باشه که اولین پیشنهاد رو من دادم پس دامنه هم مال من هست و ایشون نباید 28 قیمت میداد.

متاسفم واسه منطق بعضی آدم ها که به نفع خودشون هست و اینجوری دروغ میگن و پا روی حقیقت میزارن.

Last edited:

Shemshad

Registered User
لایک‌ها
32
شما 2-3 بار تو کاری که بهت ربط نداره و قدرت نظر درست دادن هم نداری نظر دادی بیشتر دقت کن

اولا بهت نه بهتون ! يكمي ادب هم بد نيست .
شما هم چند بار هست كه داري بي احترامي ميكني من هيچي نميگم ! دفعه ديگه مثل خودتون حرف ميزنم
اينجا فروم هست و محل بحث و تبادل نظر هست ! پس هركسي ميتونه نظرش را اعلام كنه!
شما معني فروم را نميدونيد !انتظاري بيش نيست كه معني مزايده را بدونيد.

ايشون پول را چند روز با توافق قبلي به حساب كيوان جان واريز كرده و همون موقع مزايده تموم شده ! چون بالاترين پيشنهاد را ريخته ! حالا شايد كيوان وقت نداشته اينجا بگه ! شما هم بعد از واريز ايشون اعلام 45 تومن كرديد كه اگه 2ميليونم بگيد هيچ ارزشي نداره چون وقت مزايده بعد از واريز وجه تموم ميشه !

اميدوارم تو همه تايپيك ها يكمي بيشتر دقت كنيد!

موفق باشيد

Desperadoz

Registered User
لایک‌ها
5
اولا بهت نه بهتون ! يكمي ادب هم بد نيست .
شما هم چند بار هست كه داري بي احترامي ميكني من هيچي نميگم ! دفعه ديگه مثل خودتون حرف ميزنم
اينجا فروم هست و محل بحث و تبادل نظر هست ! پس هركسي ميتونه نظرش را اعلام كنه!
شما معني فروم را نميدونيد !انتظاري بيش نيست كه معني مزايده را بدونيد.

ايشون پول را چند روز با توافق قبلي به حساب كيوان جان واريز كرده و همون موقع مزايده تموم شده ! چون بالاترين پيشنهاد را ريخته ! حالا شايد كيوان وقت نداشته اينجا بگه ! شما هم بعد از واريز ايشون اعلام 45 تومن كرديد كه اگه 2ميليونم بگيد هيچ ارزشي نداره چون وقت مزايده بعد از واريز وجه تموم ميشه !

اميدوارم تو همه تايپيك ها يكمي بيشتر دقت كنيد!

موفق باشيد

همان بهت هم واسه شما زیاده !
شما هم چند بار اومدی نظر بی ربط دادی خواهشاً با من هم پست نشو چون جواب حرف بی ربط رو اینجوری میدم احترام خودت رو نگه دار مواردی که به من مربوط هست نظر بی ربط نده !
کجا گفته شده مزایده تمام شده ؟
من هم الکی پول به حساب واریز نمیکنم و با توافق بوده دوست ندارم پیام خصوصی اینجا بزارم چون خصوصی هست و اسمش روشه اگر خواستید بزارم.
بنده هم با توافق ایشون 45 هزار توامن واریز کزدم اگر گفته بودند زمان مزایده تمام شده من واریز نمی کردم زمان مزایده هم فروشنده معلوم میکنه نه شما شما چیکاره هستید ؟
سعی کن شما ادب و منطق داشته باشی

Last edited:

Shemshad

Registered User
لایک‌ها
32
همان بهت هم واسه شما زیاده !
کجا گفته شده مزایده تمام شده ؟
من هم الکی پول به حساب واریز نمیکنم و با توافق بوده دوست ندارم پیام خصوصی اینجا بزارم چون خصوصی هست و اسمش روشه اگر خواستید بزارم.
بنده هم با توافق ایشون 45 هزار توامن واریز کزدم.
سعی کن شما ادب و منطق داشته باشی

هركسي پست هاي شما و من را در اين پرشين تولز بخونه متوجه همه چي ميشه !

موفق باشيد .

Desperadoz

Registered User
لایک‌ها
5
هركسي پست هاي شما و من را در اين پرشين تولز بخونه متوجه همه چي ميشه !

موفق باشيد .

بله این که مسلم هست متوجه میشن شما با چند تا رفیقت اینجا سر هر موردی میای به نفع رفیقات نظر بی ربط میدی اگر بنا به رفیق بازی و باند بازی هست ما هم بلدیم ولی زشته تو این سن دیگه مثل بچه دبستانی ها !

شما هم موفق باشی.

Last edited:

Shemshad

Registered User
لایک‌ها
32
بله این که مسلم هست متوجه میشن شما با چند تا رفیقت اینجا سر هر موردی میای به نفع رفیقات نظر بی ربط میدی اگر بنا به رفقی بازی و باند بازی هست ما هم بلدیم ولی زشته تو این سن دیگه مثل بچه دبستانی ها !

شما هم موفق باشی.

من كي باند بازي و رفيق بازي ميكنم !؟
انگار يه چيزي هم بدهكار شديم !
تايپيك قبلي را يه بار كامل بخونيد و پست هاي منو بخونيد شما بدون هيچ پستي توهين اميز از من در پستتون به من بي احترامي كرديد بخونيد متوجه ميشيد و منم براي دفاع از خودم پست زدم نه رفيق و... !

تو اين فروم من با 99% از بچه ها دوست هستم و هميشه حق با كي باشه اونو حمايت ميكنم !

شما هرجوري دوست داريد فكر كنيد.

ديگه ادامه نميدم به حدكافي تايپيك منحرف شد !

از كيوانم بابت پست هام عذر ميخوام.

KASHANWEB

Registered User
لایک‌ها
3
بله این که مسلم هست متوجه میشن شما با چند تا رفیقت اینجا سر هر موردی میای به نفع رفیقات نظر بی ربط میدی اگر بنا به رفیق بازی و باند بازی هست ما هم بلدیم ولی زشته تو این سن دیگه مثل بچه دبستانی ها !

شما هم موفق باشی.
بیشتر از این باعث حرف و حدیث نشو آقای محترم.
من اگه بعد از این همه اعتبار و کار و تجربه و سرمایه نتونم دومینم رو پس بگیرم یوزرنیمم رو از پی تی دیلیت خواهم کرد.

Desperadoz

Registered User
لایک‌ها
5
من كي باند بازي و رفيق بازي ميكنم !؟
انگار يه چيزي هم بدهكار شديم !
تايپيك قبلي را يه بار كامل بخونيد و پست هاي منو بخونيد شما بدون هيچ پستي توهين اميز از من در پستتون به من بي احترامي كرديد بخونيد متوجه ميشيد و منم براي دفاع از خودم پست زدم نه رفيق و... !

تو اين فروم من با 99% از بچه ها دوست هستم و هميشه حق با كي باشه اونو حمايت ميكنم !

شما هرجوري دوست داريد فكر كنيد.

ديگه ادامه نميدم به حدكافي تايپيك منحرف شد !

از كيوانم بابت پست هام عذر ميخوام.

هیچ وقت :happy:

شما کامل بخون تاپیک قبل رو که تمام توهین های دوستت رو نادیده گرفتی و پست های منو نقل قول میکنی
بنده به شما بی احترامی نکردم و شما بودی بی احترامی کردین دوستان می تونند بخونند پست های اخیر منو تاپیک هست.

بله حق همیشه جانب دوستان شماست :D

دوستان بحث های همین تاپیک رو بخونند متوجه منظور شما از حق میشند. :blink:
خدا به داد کسی که شما از حقش دفاع کنی.

یک آدم بی طرف بیاد بگه من حرف بی ربط میزنم ؟

این آقا پیشنهاد داده 28 مبلغ هم واریز کزده.
بعد من پیشنهاد دادم 45 مبلغ هم واریز کردم با توافق فروشنده !!! (سرخود واریز نکردم)

تاپیک هم تاپیک مزایده هست زمان مزایده هم هنوز تمام نشده الان بعد از من هم بازم کسی میتونه پیشنهاد بالاتر بده

این کجاش غیر حسابه ؟

اگر فروشنده گفته بودن زمان مزایده تمام هست من غلط میکردم واریز کنم حتی از شون پرسیدم قبل از واریز و توافق شد.

الان کجای کار اشتباه هست ؟

Desperadoz

Registered User
لایک‌ها
5
بیشتر از این باعث حرف و حدیث نشو آقای محترم.
من اگه بعد از این همه اعتبار و کار و تجربه و سرمایه نتونم دومینم رو پس بگیرم یوزرنیمم رو از پی تی دیلیت خواهم کرد.

جناب محترم من حرف و حدیثی ندارم با کسی توجه کنید دوستان شما دوست دارن هرجا میرسن نظر بی ربط بدن در شان من هم نیست با این آدم ها هم پست بشم.

دامنه هم تکلیفش معلوم میشه به هر حال اگر قسمت شما شد من هم به شما تبریک میگم دامنه قشنگی هست
اعتبار و کار و تجربه هم لازم نیست واسه گرفتن دامنه به نظرم به اصول مزایده پایبند باشید شما میتونی نظر بیشتری بدی نه اینکه بگی دامنه با 28 تومن مال من هست ! غیر منطقی میگم ؟ اگر هم تمام شده بوده چرا با من توافق شد برای واریز ؟ و چرا اینجا ذکر نشده زمان مزایده تمام شده ؟

من هم به اندازه کافی اعتبارو تجربه دارم که بتونم دامنه را بگیرم دوست من ولی ارزش این کار رو نداره ;)

engineer_ict

Registered User
لایک‌ها
23
از دو طرف که از دوستان عزیز بنده هستن ، خواهش می کنم اجازه بدید استارتر مشخص می کنه که دامین به کی برسه :)

Desperadoz

Registered User
لایک‌ها
5
از دو طرف که از دوستان عزیز بنده هستن ، خواهش می کنم اجازه بدید استارتر مشخص می کنه که دامین به کی برسه :)

شما آقایی :)

نظر من هم از ابتدا همین هست با اینکه من الان پیشنهاد بالاتر دادم و با توافق فروشنده بوده و انصافاً حق با من هست ! نگفتم دامنه حق من هست اینجا گفتم استارتر بیاد مشخص کنه.
بعد یکسری میان که هیچ ربطی هم تاپیک بهشون نداره نظر میدن دامنه حق کی هست !
دوست عزیز هم با اینکه مبلغ پیشنهادی کمتر دادن می فرمایند با صراحت دامنه حق ایشون هست اگر زمان مزایده تمام شده بود حق با این دوست ما بود من هم به هیچ وجه مبلغی واریز نمی کردم به حساب فروشنده ولی پرسیدم قبلش و توافق شد.

حالا تقاضا می کنم از جناب نصرتی تکلیف این دامنه را مشخص کنند و به هرکی قسمتش هست برسه حالا یا انصاف رعایت میشه یا نمیشه ! به هرکی رسید مبارکش باشه
فقط این وسط چهره بعضی از دوستان مشخص میشه واسه کاربران که بر اساس چی میان نظر میدن ;)

Last edited:

KASHANWEB

Registered User
لایک‌ها
3
استارتر از اول نباید دومین رو به دو نفر میفروخت!

به هر حال من تلاشم رو میکنم که مسالمت آمیز حل بشه.

Desperadoz

Registered User
لایک‌ها
5
استارتر از اول نباید دومین رو به دو نفر میفروخت!

به هر حال من تلاشم رو میکنم که مسالمت آمیز حل بشه.

من فکر نمیکنم به 2 نفر فروخته باشن.
اگر جایی اعلام می کردن که دامنه فروخته شده یا مزایده اتمام رسیده حق با شماست دوست من.
من هم به هیچ وجه مبلغی واریز نمی کردم واسم انقدر هم سخت نبود به شما تبریک بگم و میگفتم چون حق شما بوده.
شما اخرین پست آقای نصرتی دراین تاپیک رو بخونید :

سلام،
آخرین پیشنهاد 45 تومنه:)
امروز عصر باز بر میگردم.

یعنی هنوز تمام نشده و مزایده هنوز ادامه داره :)

باز هم تصمیم با استارتر هست و برای من قابل احترام چه انصاف رو رعایت کنند (در حق من) چه نکنند .
به هر حال منتظر ایشون میمونیم.

Last edited:

Desperadoz

Registered User
لایک‌ها
5
از فروشنده محترم هم خواهش میکنم یک زمان پایان برای مزایده مشخص کنند تا در این زمان هر کس پیشنهادی داره بده و بعد از این زمان هم دامنه را به بالاترین پیشنهاد طبیعتاً واگذار کنند.

اگر هم موارد دیگری هست بیاد توضیح بدن.

phoenix_i06

Registered User
لایک‌ها
175
من هیچ کدوم از این دو کاربر رو نمیشناسم که احیانا بخوام جانبدارانه صحبت کنم. ولی باید دید کدام یک از افرادی که با فروشنده به توافق رسیدن اول پول رو پرداخت کردن. مثل قلنامه (حرف نوشته شده) که وقتی تنظیم شد حتما باید یه وجهی هم توسط خریدار به فروشنده پرداخت بشه (یا کل مبلغ یا بخشی از اون) تا جنبه قانونی پیدا کنه.
تا اونجا که میدونم اگر توافق برای فروش برقرار بشه ولی پولی پرداخت نشه قانونا معامله ای انجام نشده (گرچه شاید اخلاقی به نظر نرسه)

KASHANWEB

Registered User
لایک‌ها
3
تاپیک زده میشه، قیمت دومین 20.000 تومن ذکر شده.
من با یک پیمنت 6.95 دلاری پیپال مبلغ 28.000 تومان روز 1 شنبه 14 تیر براشون به حساب سپهرشون واریز میکنم.
ایشون می فرمایند دومین رو کمتر از 25 تومن نمیفروشند!
گفتم عیب نداره همون 25 تومن مال من.
قرار شد براشون 5 تومن اضافی رو بریزم به حساب، که این کار هم هفته پیش انجام شد.

آقای نصرتی حداقل یک ایمیل برای من میفرستادند کهاز فروش منصرف شده اند، هرچند که این کار هم حرفه ای نبود و نیست.
با این حساب من 25 تومن پول دومین و 8 تومن پول پیمنت پیپال رو به ایشون پرداخت کرده ام و هر دو پرداخت هم قبل از واریزی شما و با توافق ایشون صورت گرفته است.

هرچند این یکمی برام عجیب هستش که شما که برای قیمت 25 تومن پا پس کشیدید چطور شده که الان بدو بدو رفتید بانک 45 تومن رو بدون اینکه به قول خودتون مزایده ای تموم بشه به حسابشون واریز کردید؟!

Desperadoz

Registered User
لایک‌ها
5
تاپیک زده میشه، قیمت دومین 20.000 تومن ذکر شده.
من با یک پیمنت 6.95 دلاری پیپال مبلغ 28.000 تومان روز 1 شنبه 14 تیر براشون به حساب سپهرشون واریز میکنم.
ایشون می فرمایند دومین رو کمتر از 25 تومن نمیفروشند!
گفتم عیب نداره همون 25 تومن مال من.
قرار شد براشون 5 تومن اضافی رو بریزم به حساب، که این کار هم هفته پیش انجام شد.

آقای نصرتی حداقل یک ایمیل برای من میفرستادند کهاز فروش منصرف شده اند، هرچند که این کار هم حرفه ای نبود و نیست.
با این حساب من 25 تومن پول دومین و 8 تومن پول پیمنت پیپال رو به ایشون پرداخت کرده ام و هر دو پرداخت هم قبل از واریزی شما و با توافق ایشون صورت گرفته است.

هرچند این یکمی برام عجیب هستش که شما که برای قیمت 25 تومن پا پس کشیدید چطور شده که الان بدو بدو رفتید بانک 45 تومن رو بدون اینکه به قول خودتون مزایده ای تموم بشه به حسابشون واریز کردید؟!

خوب من 20 پیشنهاد دادم گفتند نه مشتری 25 داره.
من اول فکر کردم جدی نیست و منتظر موندم 2-3 روز بعدپیشنهاد دادم و گفتم حداکثر قیمتی که می تونم واسه این دامنه بدم 45 هست چون حوصله چونه زدن و غیره ندارم.

متن دقیق در پیام خصوصی از جانب من :

راستی اون دامنه Playstation.ir رو اگر نفروختین من تا حداکثر 45 میتونم بخرم :blush:
دقیقاً : 07-11-2009, 02:04 PM

آخرین پیشنهادم رو دادم. حدود 8 روز پیش.

شما پست های من رو بخون قیمت الکی رو چیزی نمیزارم این دامنه به نظرم تا 45 برای من جا داشت و پیشنهاد دادم که دیگه حرفی توش نباشه چه تو خرید چه فروش نه بز خری میکنم نه پول زیاد بابت چیزیم یدم این دامنه حداکثر برای من 45 ارزش داشت اون موقع و پیشنهاد دادم که دیگه بحثی نباشه توش و سر هزار تومان 2 هزار تومان بحث نشه اگر کسی الان بالاتر از این پیشنهاد بده من بعید می دونم پیشنهاد بالاتری بدم البته الان یکم جریانش برام فرق کرده !

پیشنهاد قبول شد و قرار شد من همان روز واریز کنم که به دلیل اینکه نبودم و دسترسی نبود قرار شد به محض اومدنم واریز کنم که انجام شد و بدو بدو نبود دوست من.
بنده هم قبل از پرداخت با ایشون توافق کردم و سر خود واریز نکردم.

Last edited:

Desperadoz

Registered User
لایک‌ها
5

در این مورد هم به نظر من کار اشتباهی نکردن قرار بوده دامنه به شما با مبلغ 28 واگذار بشه اگر هم من پیشنهاد 45 نمیدادم حتماً همین طور میشد. ولی وقتی من 8 روز پیش پیشنهاد دادم حق طبیعی ایشون هست به نظرم که روی پیشنهاد با قیمت بالاتر فکر کنند و چون هنوز من مبلغ رو به حساب ایشون واریز نکزده بودم و 100٪ نشده بود دلیلی نداشته پیشنهاد قبلیشون رو کنسل کنند و بگند منصرف شدند چون ممکن بود من با توجه به اینکه واریز نکزده بودم این کار رو انجام ندم و به هر دلیلی منصرف شم و مشتری قبلش رو هم از دست بده

برای همین کار اشتباهی ایشون نکردند به نظر من.

الان هم اگر شما یا کس دیگری پیشنهاد بالاتر مثلاً 60 بدید تا وقتی ایشون از بابت پرداخت شما یا اون طرف خیالش راحت نشده پیشنهاد من رو رد نمیکنه (در سایت های مزایده دقت کرده باشید اول از شما کردیت میگیرند که نتونید در صورت برنده شدن در مزایده بزنید زیرش ولی چون اینجا این خبر ها نیست حق میدم به این فروشنده که تا وقتی مبلغ به حسابش واریز نشده سفارش قبلش رو کنسل نکنه.)
چون ممکنه شما در آخرین لحظه واریز نکنید و پیشنهاد من رو هم از دست بده ایشون و برای فروشنده خوب نیست.
شما دوست من که تجربه دارید باید با این موارد فروشندگی اونم در ایران آشنا باشید.

نه اینکه چون الان من واریز کردم بعد از شما این حق رو میدم که ایشون به سفارش بهترش هم فکر کنه الان کسی پیشنهاد بالاتر از من هم بده و واریز کنه من می پذیرم و به ایشون حق میدم دامنش رو به بالاترین قیمت بفروشه. اگر برای من صرف داشت از قیمت اون طرف بالاتر میگم اگر نه هم مبارکش باشه و هرگز نمیگم چرا شما دامنه را به قیمت بالاتر می خواهی بفروشی و باید به من بدید با همون قیمت قبل !!!!

فقط ایشون باید سریع یک زمان پایانی برای مزایده مشخص کنند.
که ما بدونیم تا کی میخواهند برای پیشنهادات دوستان منتظر بمونند

Last edited:

KASHANWEB

Registered User
لایک‌ها
3
در این مورد هم به نظر من کار اشتباهی نکردن قرار بوده دامنه به شما با مبلغ 28 واگذار بشه اگر هم من پیشنهاد 45 نمیدادم حتماً همین طور میشد. ولی وقتی من 8 روز پیش پیشنهاد دادم حق طبیعی ایشون هست به نظرم که روی پیشنهاد با قیمت بالاتر فکر کنند و چون هنوز من مبلغ رو به حساب ایشون واریز نکزده بودم و 100٪ نشده بود دلیلی نداشته پیشنهاد قبلیشون رو کنسل کنند و بگند منصرف شدند چون ممکن بود من با توجه به اینکه واریز نکزده بودم این کار رو انجام ندم و به هر دلیلی منصرف شم و مشتری قبلش رو هم از دست بده

برای همین کار اشتباهی ایشون نکردند به نظر من.

الان هم اگر شما یا کس دیگری پیشنهاد بالاتر مثلاً 60 بدید تا وقتی ایشون از بابت پرداخت شما یا اون طرف خیالش راحت نشده پیشنهاد من رو رد نمیکنه (در سایت های مزایده دقت کرده باشید اول از شما کردیت میگیرند که نتونید در صورت برنده شدن در مزایده بزنید زیرش ولی چون اینجا این خبر ها نیست حق میدم به این فروشنده که تا وقتی مبلغ به حسابش واریز نشده سفارش قبلش رو کنسل نکنه.)
چون ممکنه شما در آخرین لحظه واریز نکنید و پیشنهاد من رو هم از دست بده ایشون و برای فروشنده خوب نیست.
شما دوست من که تجربه دارید باید با این موارد فروشندگی اونم در ایران آشنا باشید.

نه اینکه چون الان من واریز کردم بعد از شما این حق رو میدم که ایشون به سفارش بهترش هم فکر کنه الان کسی پیشنهاد بالاتر از من هم بده و واریز کنه من می پذیرم و به ایشون حق میدم دامنش رو به بالاترین قیمت بفروشه. اگر برای من صرف داشت از قیمت اون طرف بالاتر میگم اگر نه هم مبارکش باشه و هرگز نمیگم چرا شما دامنه را به قیمت بالاتر می خواهی بفروشی و باید به من بدید با همون قیمت قبل !!!!

فقط ایشون باید سریع یک زمان پایانی برای مزایده مشخص کنند.
که ما بدونیم تا کی میخواهند برای پیشنهادات دوستان منتظر بمونند
شما تا صبح هم از این استدلال ها بکنید فرقی نمیکنه. اینجا سدو یا افترنیک نیست!

اینجا معادلات اجتماعی هم مطرحه، اون هم با کسی که یه غریبه نیست.
هنوز هم میگم صاحب دومین من هستم، هر کاری بتونم برای پس گرفتنش انجام خواهم داد.

Desperadoz

Registered User
لایک‌ها
5
شما تا صبح هم از این استدلال ها بکنید فرقی نمیکنه. اینجا سدو یا افترنیک نیست!

اینجا معادلات اجتماعی هم مطرحه، اون هم با کسی که یه غریبه نیست.
هنوز هم میگم صاحب دومین من هستم، هر کاری بتونم برای پس گرفتنش انجام خواهم داد.

به هر حال شما با استندلال و دلیل مخالف هستین و روی آشنا بودن و رفیق بودن تاکید دارید مشکلی نیست.
تصمیم با ایشون هست شما دوستش هستی ممکنه دامنه رو بدن به شما روی رفاقت از این کارا تو این مملکت از اون بالا گرفته تا پایین کم نیست.کاریش هم نمبشه کرد
اگر بنا بر رفاقت و آشنا بودن هست تاپیک دیگه واسه چی ؟ قیمت کف واسه چی ؟ مزایده واسه چی ؟ میدادن دامنه رو به شما با هم حرفی نداشتیم.
ولی از دوستی و رفاقت بگذریم دامنه مال من هست تا این لحظه. ;)

Last edited:
وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا