برگزیده های پرشین تولز

دامین های IR

وضعیت
موضوع بسته شده است.

KASHANWEB

Registered User
لایک‌ها
3
خوب دوستای شما که ادعای ادب داشتن بیاد دفاع کنن :D
از این جملات هم زیاد بلدم ولی حتی اندازه بی احترامی هم نیستید.

خوب این روش خریدتون رو هم در قانون اقتصاد ثبت کنید.

این روشی که شما فرمودین کجاش مزایده هست ؟
روش شما در جایی صذق میکنه که 2 نفر طرف معامله باشند نه جایی که مزایده هست و هر لحظه ممکنه قیمت تغییر کنه.
در این روش هم انتخاب مشتری با فروشنده نیست و حق با کسی هست که بالاترین قیمت رو بده !
ایشون تاریخی برای پایان مزایده هم مشخص نکردن.
طبیعتا فروشنده کسی رو انتخاب میکنه که قیمت بیشتری بده. چه کسی از پول بیشتر بدش میاد؟

Desperadoz

Registered User
لایک‌ها
5
طبیعتا فروشنده کسی رو انتخاب میکنه که قیمت بیشتری بده. چه کسی از پول بیشتر بدش میاد؟

شما هم بدت نمیاد دیگه ؟
پس چرا می خواهید فروشنده رو مجبور کنید دامنه را با قیمت کمتر بدن به شما ؟
یعنی حقش نیست پول بیشتر بگیره واسه دامنش ؟

در مزایده هم دقیقاً همین هست و کسی که در زمان مزایده بیشترین پیشنهاد رو بده دامنه ( یا جنس) به اون تعلق داره درست نیست ؟
حالا چرا باید فروشنده از حقش بگزره دامنه رو وقتی الان پیشنهاد بالاتر داره زمان مزایده هم تمام نشده به شما با مبلغ کمتری بفروشه ؟ حتی ممکنه از پیشنهاد من هم بالاتر پیشنهاد بدن چرا نباید به قیمت بالاتر از 45 بفروشه ؟ من شخصاً هیچ مخالفتی ندارم اگر این مورد پیش بیاد با پیشنهاد بالاتر میدم یا مبارک طرفین.

تمام صحبت شما اون توافقی هست که انجام دادید . بنده هم گفتم اگر این ملاک باشه در پیام خصوصی اولین بار بنده با ایشون توافق کردم قرار شد صبح واریز کنم هزینه رو که صبح پیام دادن پیشنهاد بالاتر دارن پس در این مورد هم اولویت با من هست.

الان شما که نه قانون مزایده رو قبول دارید و پیشنهادی نمیدید مورد بالا هم که ذکر شد الان رو چه حسابی ادعای مالکیت دامنه را دارید ؟

بالاترین پیشنهاد رو دادید ؟
نفر اول به توافق رسیدید ؟ (که اصلاً منطقی هم نیست)

رو چه حسابی هست حرف شما ؟

davidmors

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
31
دوست من ، من از کسی طرفداری نکردم
من گفتم اگر با کاشان وب هماهنگ شده باشه که پول رو بریزند و بعد از دادن پول ایشون منصرف شده باشند ، این نمیشه !
و گفتم اگه توافقی انجام نشده باشه یا توافق شما قبل از ایشون باشه که دومین مال شماست .
بذارید این تاپیک باز باشه و کیوان بیاد و جواب بده .
.
پ.ن : من هر عضوی که درخواست دوستی داده ، قبول کردم
این رسم ادبه دوست من .

KASHANWEB

Registered User
لایک‌ها
3
شما هم بدت نمیاد دیگه ؟
پس چرا می خواهید فروشنده رو مجبور کنید دامنه را با قیمت کمتر بدن به شما ؟
یعنی حقش نیست پول بیشتر بگیره واسه دامنش ؟

در مزایده هم دقیقاً همین هست و کسی که در زمان مزایده بیشترین پیشنهاد رو بده دامنه ( یا جنس) به اون تعلق داره درست نیست ؟
حالا چرا باید فروشنده از حقش بگزره دامنه رو وقتی الان پیشنهاد بالاتر داره زمان مزایده هم تمام نشده به شما با مبلغ کمتری بفروشه ؟ حتی ممکنه از پیشنهاد من هم بالاتر پیشنهاد بدن چرا نباید به قیمت بالاتر از 45 بفروشه ؟ من شخصاً هیچ مخالفتی ندارم اگر این مورد پیش بیاد با پیشنهاد بالاتر میدم یا مبارک طرفین.

تمام صحبت شما اون توافقی هست که انجام دادید . بنده هم گفتم اگر این ملاک باشه در پیام خصوصی اولین بار بنده با ایشون توافق کردم قرار شد صبح واریز کنم هزینه رو که صبح پیام دادن پیشنهاد بالاتر دارن پس در این مورد هم اولویت با من هست.

الان شما که نه قانون مزایده رو قبول دارید و پیشنهادی نمیدید مورد بالا هم که ذکر شد الان رو چه حسابی ادعای مالکیت دامنه را دارید ؟

بالاترین پیشنهاد رو دادید ؟
نفر اول به توافق رسیدید ؟ (که اصلاً منطقی هم نیست)

رو چه حسابی هست حرف شما ؟
شما حرفای قبلیتون رو کپی پیست میکنید، در مغلطه هم دست بلند بالایی دارید.

هر آدم عاقل و بالغی که مطالب رو بخونه متوجه خواهد شد که آقای نصرتی چه اشتباه بچه گونه ای رو مرتکب شده اند.

Desperadoz

Registered User
لایک‌ها
5
دوست من ، من از کسی طرفداری نکردم
من گفتم اگر با کاشان وب هماهنگ شده باشه که پول رو بریزند و بعد از دادن پول ایشون منصرف شده باشند ، این نمیشه !
و گفتم اگه توافقی انجام نشده باشه یا توافق شما قبل از ایشون باشه که دومین مال شماست .
بذارید این تاپیک باز باشه و کیوان بیاد و جواب بده .
.
پ.ن : من هر عضوی که درخواست دوستی داده ، قبول کردم
این رسم ادبه دوست من .

ممنون از شما
بنده هم چندید بار گفتم قبل از ایشون با بنده توافق شده بود سر 20 تومان و قرار بود فردا من برم واریز کنم و کارا تمام بشه ولی فرداش گفتن پیشنهاد بالاتر دارن.
یعنی طبق استدلال شما حق دامنه با من هست ؟

davidmors

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
31
منم عرض کردم که کیوان خان بیاد و خودش بگه با کی توافق کرده و موضوع چیه بعد میشه تصمیم گرفت .
ضمن اینکه کسی که اول پول به حساب با هماهنگی ریخته باشه به نظر من دومین مال اونه .
.....
ضمنا با هم بحث بیهوده نکنید و بذارید به روال عادی بریم جلو .

Desperadoz

Registered User
لایک‌ها
5
منم عرض کردم که کیوان خان بیاد و خودش بگه با کی توافق کرده و موضوع چیه بعد میشه تصمیم گرفت .
ضمن اینکه کسی که اول پول به حساب با هماهنگی ریخته باشه به نظر من دومین مال اونه .
.....
ضمنا با هم بحث بیهوده نکنید و بذارید به روال عادی بریم جلو .

آهان خوب اینم نظر شماست.
من هم هم می تونستم همون لحظه پول رو واریز کنم اگر این جریان رو میدونستم و صبر نمیکردم فردا واریز کنم
با شتاب واریز میکردم.

به هر حال تصمبم با فروشنده هست.

Last edited:

Desperadoz

Registered User
لایک‌ها
5
شما حرفای قبلیتون رو کپی پیست میکنید، در مغلطه هم دست بلند بالایی دارید.

هر آدم عاقل و بالغی که مطالب رو بخونه متوجه خواهد شد که آقای نصرتی چه اشتباه بچه گونه ای رو مرتکب شده اند.

چون شما هم حرف های خودتون را کپی پیست می کنید منم مجبورم.
قضاوت هم بزارید به عهده خود آمدم های عاقل و بالغ ;)

Last edited:

Desperadoz

Registered User
لایک‌ها
5
اكه منظورتون منم :

با هركسي بايد مثل خودش حرف زد !

ممنون

من اینجا به ایشون هیچ توهینی نکردم در حد توهین هم نیست !!!
پست ها موجود همه کاربران و مدیران برن چک کنند.

ولی این حرف شما درباره خودت درسته که همون جور که باهات حرف زدم درست بود خوشم میاد خودت تایید میکنی ;)

اینم نمونه بارز رفیق بازی !!!

کجایی مدیر عزیز ما توهین نکردیم طرف به ما چیزی که لایق خودش بوده گفته حالا این رفیقش اومده میگه ما توهین کردیم تو روز روشن :D
عجب روزگاریست ! خوبه ما جواب توهینم ندادیم. و گفتم جواب نمیدم.

Last edited:

davidmors

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
31
من خواهش کردم بذارید کیوان بیاد و توضیح بده که متاسفانه نمیذارید !
تاپیک بسته میشه .
ضمن اینکه کاربر Desperadoss من از شما خواستم که دست از بحث بیهوده بردارید اما شما اهمیتی نمیدید !
------
کیوان خان هم تا 24 ساعت وقت داره این قضیه رو روشن کنه چون به هر حال دو نفر مدعی وجود داره .

ممنونم

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
در مورد این مشکل.

همونطور که « davidmors » عزیز گفتند و من هم تاکید میکنم :

آقایان کاشان‌وب و Desperadoss عزیز،

اگر مایل به پیگری این مشکل در همین فروم ( یعنی پرشین تولز ) هستید، پس منطقی این هست که صبر کنید تا آقای نصرتی تشریف بیارن و خودشون هم پاسخگو باشند.

من فکر نمیکنم ( شما هم احتمالا نظر من رو دارید ) که شما ۵ صفحه که هیچ، ۵۰ صفحه هم باهم بحث کنید، تاثیری در ماجرا داشته باشه و تکلیفی روشن بشه. پس اجازه بدید فروشنده هم در این بحث شرکت کنه تا موضوع روشن بشه.

سایر دوستان ( مثل شمشاد عزیز )

جسارتا شما ( و دوستان دیگه‌ای که هم در این بحث پست زدند ) نباید در این بحث دخالت بفرمائید. فروشنده شخص دیگه‌ای هست و خریداران هم دو نفر دیگه. مشکل هم بین این سه نفر به هر حال حل خواهد شد. پس اجازه بدید مشکل حل بشه و به بحث‌ها دامن نزنید و بعد از اینکه موضوع روشن شد، میتونید در مورد اشخاص و اتفاقات قضاوت کنید.

و اما مدیران،

همونطور که قبلا بارها گفته شده و دوباره تکرار میشه،

مدیران در این موارد و هر مورد مشابه دیگه ( حتی در حد روشن کردن سفیدی یا سیاهی ماست !!! ) قضاوت نمیکنند و خود را در حد قضاوت نمیبینند. اینجا دادگاه نیست و مدیران قاضی نیستند.

البته ! روی تمام بحث‌ها و صحبت‌ها نظارت کامل وجود دارد و در مواردی که به بحث‌های انضباطی یا فنی فروم مربوط میشود کاملا دخالت خواهند کرد ( مثل استفاده از چند نام کاربری در بحث‌ها و یا توهین و بی احترامی در بحث‌ها ... و موارد مشابه ... )

از تمام دوستانی که برای بهتر شدن جو فروم کمک میکنند هم صمیمانه تشکر میکنم.

KASHANWEB

Registered User
لایک‌ها
3
در مورد این مشکل.

همونطور که « davidmors » عزیز گفتند و من هم تاکید میکنم :

آقایان کاشان‌وب و Desperadoss عزیز،

اگر مایل به پیگری این مشکل در همین فروم ( یعنی پرشین تولز ) هستید، پس منطقی این هست که صبر کنید تا آقای نصرتی تشریف بیارن و خودشون هم پاسخگو باشند.

من فکر نمیکنم ( شما هم احتمالا نظر من رو دارید ) که شما ۵ صفحه که هیچ، ۵۰ صفحه هم باهم بحث کنید، تاثیری در ماجرا داشته باشه و تکلیفی روشن بشه. پس اجازه بدید فروشنده هم در این بحث شرکت کنه تا موضوع روشن بشه.

جسارتا شما ( و دوستان دیگه‌ای که هم در این بحث پست زدند ) نباید در این بحث دخالت بفرمائید. فروشنده شخص دیگه‌ای هست و خریداران هم دو نفر دیگه. مشکل هم بین این سه نفر به هر حال حل خواهد شد. پس اجازه بدید مشکل حل بشه و به بحث‌ها دامن نزنید و بعد از اینکه موضوع روشن شد، میتونید در مورد اشخاص و اتفاقات قضاوت کنید.

و اما مدیران،

مدیران در این موارد و هر مورد مشابه دیگه ( حتی در حد روشن کردن سفیدی یا سیاهی ماست !!! ) قضاوت نمیکنند و خود را در حد قضاوت نمیبینند. اینجا دادگاه نیست و مدیران قاضی نیستند.

البته ! روی تمام بحث‌ها و صحبت‌ها نظارت کامل وجود دارد و در مواردی که به بحث‌های انضباطی یا فنی فروم مربوط میشود کاملا دخالت خواهند کرد ( مثل استفاده از چند نام کاربری در بحث‌ها و یا توهین و بی احترامی در بحث‌ها ... و موارد مشابه ... )

ممنون از شما.
همه چیز واضح و شفاف است، وقتی آقای نصرتی هم بیان شفاف تر خواهد شد.

راستی بعد از سه روز چرا ایشون هنوز یک پست هم نزدند؟ روزی چندین بار لوگین دارند و توی تاپیک های دیگه پست میدهند، اما سری به اینجا نمیزنند و تکلیف رو روشن نمیکنند. واقعا این چه معنی میتونه داشته باشه؟

Desperadoz

Registered User
لایک‌ها
5

سلام
حرف من هم از اول همین بود ولی وقتی کسی ادعای مالکیت دامنه رو میکنه زمانی که فروشنده صحبتی نکرده و تهدید میکنه که با اعتبار و سابقه و ... دامنه رو میگیرم و خودش رو بارها صاحب دامنه اعلام کند باعث آغار بحث میشه از اول هم گفتم تصمیم با آقای نصرتی هست و هرچی ایشون صلاح بدونند.

امیدوارم این دوستان این صحبت شما را فراموش نکنند.

و اما مدیران،

با اینکه یک اخطار از شما گرفتم !!! ولی این حرف شما نشان دهنده مدیریت خوب شماست.
امیدوارم مدیران هم جای قاضی در فروم ها تصمیم نگیرند.

امیدوارم جو این فروم باسابقه و یکی از معتبرترین و پربازدیدترین انجمن های ایرانی بهتر از همیشه باشه با مدیریت شما و همیاری کاربران :blush:
در نهایت هم منتظر جناب نصرتی هستیم و بنده دیگر بحثی در این تاپیک ندارم.

Last edited:

KASHANWEB

Registered User
لایک‌ها
3
آخرین پست من قبل از پست آقای نصرتی:

حرف من هم از اول همین بود ولی وقتی کسی ادعای مالکیت دامنه رو میکنه زمانی که فروشنده صحبتی نکرده و تهدید میکنه که با اعتبار و سابقه و ... دامنه رو میگیرم و خودش رو بارها صاحب دامنه اعلام کند باعث آغار بحث میشه از اول هم گفتم تصمیم با آقای نصرتی هست و هرچی ایشون صلاح بدونند.

من معتقدم دیگه صلاح دونستن یا ندونستن آقای نصرتی در این زمینه نمیتونه ملاک باشه. معامله انجام شده و ایشون بایستی برای تاخیرشون بیان اینجا و پاسخگو باشند.

Shemshad

Registered User
لایک‌ها
32

سلام بر شايان عزيز ...
خوبي اقا ؟

راستش من زياد اهل اسپم يا شركت در اين جور بحث ها نيستم ميتونيد پست ها و تايپيك هاي منو ببينيد !
تا نيازي نباشه و خريدار نباشم اصلا بخش بازارچه پستي نميدم ! من اكثرا بخش وبمستر ها هستم!

بابت اين تايپيك راستش ديدم بحث اخرش به دعوا ميكشه خواستم به طور عادلانه يه پستي بدم و يه چيزايي را روشن كنم كه دوستان عزيز بحث نكنند و كيوان خان بياد !
اما اين دوستمون يه طوري جنجال به پا كردن كه شما طرفداري ميكنيد و ... كه من به كل پشيمون شدم !
از اونورم موزمار گير داده كه 2 تا اي پي ماله خودته !!! بعد از 4 سال فعاليت اينجا ميخوام چي كار 2 اي دي اونم با سابقه پايين اون اي دي كه بخواد كاراي خودمو اون اي دي تاييد كنه !

به هر حال من ديگه از اين به بعد در اين جور بحث ها عمرا شركت كنم !

از شايان عزيزم تشكر..

ممنون

Desperadoz

Registered User
لایک‌ها
5
سلام بر شايان عزيز ...
خوبي اقا ؟

راستش من زياد اهل اسپم يا شركت در اين جور بحث ها نيستم ميتونيد پست ها و تايپيك هاي منو ببينيد !
تا نيازي نباشه و خريدار نباشم اصلا بخش بازارچه پستي نميدم ! من اكثرا بخش وبمستر ها هستم!
ممنون

:D

شما خواستید تو این چند روز 10 مورد بحثی که به شما مربوط نیست و دخالت کردید و عمدتاً از دوستان و رفقا یکجانبه طرفداری کردید رو من لینک بدم برای مدیران این تاپیک هم یکیش حالا شما علاقه به اسپم ندارید جای تعجب داره.

خواستم به طور عادلانه يه پستي بدم و يه چيزايي را روشن كنم كه دوستان عزيز بحث نكنند و كيوان خان بياد !

بله شما پست اولتون سرشار از عدالت هست و خیلی چیز ها رو روشن کرد

پست اول شما :

يه سوال : الان كه شما مبلغ را واريز كردي ! من بيام شب 46 تومن به حساب كيوان بريزم ! شما چه حالي بهت دست ميده !؟
به نظر من كه دامين ماله كاشان وب بايد بشه !

این تاپیک مزایده هست و هر کسی حق داره پیشنهاد بالاتر بده دوستان در مورد عدالت شما تصمیم می گیرند که با این استدلال آقای کاشان وب را صاحب دامنه دونستید و به قول خودتان خیلی چیز ها رو روشن کردید.
و همیشه جالبه حق با ادلیست شما هست و در تاپیک های دیگر ادلیست شما حق رو به شما میدن تبادل خوبی هست !

من دوست ندارم دیگه بحث تاپیک رو ادامه بدم خواهشاً دوستان هم به تذکر مدیریت توجه کنند تا توضیحات فروشنده

Last edited:

KASHANWEB

Registered User
لایک‌ها
3
یعنی تا 1 سال دیگه هم اگر آقای نصرتی صلاح ندونن بیان توی تاپیک هیچ کس از مدیران نیست به ایشون گوشزد کنه؟

این یه کلاهبرداری و بچه بازیه آشکاره. مدیران لطفا رسیدگی نمائید.

shahroodnet

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
78
یعنی تا 1 سال دیگه هم اگر آقای نصرتی صلاح ندونن بیان توی تاپیک هیچ کس از مدیران نیست به ایشون گوشزد کنه؟

این یه کلاهبرداری و بچه بازیه آشکاره. مدیران لطفا رسیدگی نمائید.

هم چند بار توی ایمیل به شما گفتم، هم به داوود عزیز هم به یوزر Desperadoss
تا وقتی که دامین به صورت کامل منتقل نشده گفته بودم پست نمیزنم.
چند بار هم به شما گفته بودم که این دامین متعلق به شما نیست
باز توی تاپیک بحث الکی میکنید. همون روز که مبلغ رو واریز کرین به همون ایمیل ریپلای کردم که شماره حساب بده مبلغ رو برگردونم...خودت هم میدونی اون موقع بخاطر پیشنهاد بالاتر نبود...چون اون موقع همون 25 تومن پیشنهاد شده بود. اما ایمیل زدی که 21 تومن ریختی بهت ایمیل زدم که شماره حساب بده برگردونم.

ضمنا شما سابقه خوبی در زمینه خرید دامین ندارین (از من)(چون 5-4 مورد بود که فقط حرف زده بودی... شنبه میریزم...این هفته میریزم...تا آخر ساعت اداری امروز میریزم....)

هنوز دامین بصورت کامل منتقل نشده، از مدیران محترم هم ممنون که به این تاپیک سر زدن، همونطور که به داوود عزیز گفته بودم، منتظرم دامین بصورت کامل ترانسفر بشه.
دامین به قیمت 75000 تومان فروخته شده. Playstation.ir
بقیه دامین ها برای فروش هنوز موجوده.
-
ضمنا این پیشنهاد بالاتر هم اول از جای دیگه گرفتم و فکر نمیکردم به این تاپیک مربوط باشه که البته بعدا متوجه شدم از طرف کسی بود که اینجا پست زده بود.

-

فعلا بحث تمومه.
ضمنا داوود جان یا شایان عزیز، در صورتیکه فکر میکنن نیاز هست که این تاپیک بسته بشه من مشکلی ندارم، میتونم تاپیک جدید ایجاد کنم.

با تشکر.

Last edited:
وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا