• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

دانشکده فني دانشگاه آزاد اسلامي واحد تهران جنوب

DORDORI

Registered User
لایک‌ها
2,370
میرم یا جفتش رو بالای 15 می شم یا جفتش رو می افتم . ولی نه ساختمان داده پاس می شه محاساباتم نمره بالا رو قیدش رو می زنم اشکال نداره فقط پاس می کنم
اگه واقعا ساختمونو بلدی برو،ولی اگه فکرمیکنی بلد نیستی و به امید استاد میخوای بری نرو،چون عزت روی مود انداختنه
اونم با 5 :hmm::blink:

alexp2

Registered User
لایک‌ها
2,372
اگه واقعا ساختمونو بلدی برو،ولی اگه فکرمیکنی بلد نیستی و به امید استاد میخوای بری نرو،چون عزت روی مود انداختنه
اونم با 5 :hmm::blink:
من و رفیقم تخصصمون رام کردن استاد های بندازه کلشو می خوابونم .اگر فردا حالم خوب باشه همرو می نویسم ولی خدایی نکرده حسه برنامه نویسی نباشه گند می زنم:D

lordesiah

Registered User
لایک‌ها
3,260
میرم یا جفتش رو بالای 15 می شم یا جفتش رو می افتم . ولی نه ساختمان داده پاس می شه محاساباتم نمره بالا رو قیدش رو می زنم اشکال نداره فقط پاس می کنم

ساختمونو ول کن،98% افتادی
برو بشین محاسبات بخون خوب نمره میده :hmm:

محض اطلاع میگم فقط که معین تقوی اهل پاس کردن نیستا بگم یعنی افتض نوشته باشی ردی بدون رودروایسی ... به امید استاد نباش ... کلا تو رشته ما هیچ وقت به امید استاد نباش ...
امتحانش هم اونترم که ما بودیم سوالارو زرین داده بود مثکه در کل امتحان محاسبات تمرین زیاد میخواد و کار با ماشین حساب این واسش راه حل کامل مهمه اینکه همه چی مثله اینکه یه ضرب شده 4 براش بنویس 2*2 شده 4 دقت کنی سرکلاسم اینجوریه ...
عزت موضوعش جداس اصلا :D

lordesiah

Registered User
لایک‌ها
3,260
من و رفیقم تخصصمون رام کردن استاد های بندازه کلشو می خوابونم .اگر فردا حالم خوب باشه همرو می نویسم ولی خدایی نکرده حسه برنامه نویسی نباشه گند می زنم:D

مگه میدونه جنگید ؟؟!!

alexp2

Registered User
لایک‌ها
2,372
مگه میدونه جنگید ؟؟!!
صد رحمت به میدون جنگ وضع بدتره شما قدیمیا دارید میرید نیستید ببینید چه بلاهایی دارن سر ما میارن . محاسبات رو تا شروع امتحانات در حد 19 بلد بودم ولی الان کلن پریده ولی کلن درس اسونیه چون تمرین هاش رو قبلا حل کردم ولی عزت اخ اخ اخخخخخ راستی درست می گی پای تخته می رفتیم می گفتیم اینو اینجوری محاسبه کردیم می گفت نه جرا ننوشتی بقول شما 2*2 رو هم باید توی برگه بنویسی و این کار هم زمان بره یه سوال سوالاتش واضحه ؟یعنی معلومه تا جند مرحله و از جه روشی باید رفت ؟ یا فقط می گه درونیابی کنید روشش رو خودمون انتخاب کنیم؟ (برای شما چجوری بود)

lordesiah

Registered User
لایک‌ها
3,260
صد رحمت به میدون جنگ وضع بدتره شما قدیمیا دارید میرید نیستید ببینید چه بلاهایی دارن سر ما میارن . محاسبات رو تا شروع امتحانات در حد 19 بلد بودم ولی الان کلن پریده ولی کلن درس اسونیه چون تمرین هاش رو قبلا حل کردم ولی عزت اخ اخ اخخخخخ راستی درست می گی پای تخته می رفتیم می گفتیم اینو اینجوری محاسبه کردیم می گفت نه جرا ننوشتی بقول شما 2*2 رو هم باید توی برگه بنویسی و این کار هم زمان بره یه سوال سوالاتش واضحه ؟یعنی معلومه تا جند مرحله و از جه روشی باید رفت ؟ یا فقط می گه درونیابی کنید روشش رو خودمون انتخاب کنیم؟ (برای شما چجوری بود)

همچین میگی قدیمی انگار مال زمان قلقل میرزاییم
تا جاییکه یادمه واضح بود ...
زمانگیره خیلی هم زمانگیره حواست به تایمت باشه اگه فرز باشی میتونی همون محاسباتی که گفتم رو هم بنویسی ... حس کردی برگه کم میاری زود اقدام کن من تو سلف بودم یه قسمت رو جا انداخته بودم ج بدم برگه خواستم 10 مین به پایان امتحان بود 5مین طول داد بیاره زمانم واسه حل اونموضوع کم آوردم ... شبیه بازی برات توضیح دادم :D دقیقه های آخرم دیگه میکشیدن برگه هارو دخترا گریه پسرا فحش ... استادم که شرمنده :D

alexp2

Registered User
لایک‌ها
2,372
زمانگیره خیلی هم زمانگیره حواست به تایمت باشه اگه فرز باشی میتونی همون محاسباتی که گفتم رو هم بنویسی ... حس کردی برگه کم میاری زود اقدام کن من تو سلف بودم یه قسمت رو جا انداخته بودم ج بدم برگه خواستم 10 مین به پایان امتحان بود 5مین طول داد بیاره زمانم واسه حل اونموضوع کم آوردم ... شبیه بازی برات توضیح دادم :D دقیقه های آخرم دیگه میکشیدن برگه هارو دخترا گریه پسرا فحش ... استادم که شرمنده :D
اکی ممنون یه متن نوشته بودم 5 خط حواسم نبود رفرش کردم حال ندار م دوباره بنویسم :blush:

p.tajik

Registered User
لایک‌ها
108
چند روز پیش یه درسیو نرفتم سر جلسه ، یعنی حذف کردم (سه واحدی)

میتونم یکی دیگه رو هم نرم ؟ (سه واحدی)
تا چند واحد میشه نرفت سرجلسه و حذف کرد ؟
(زیر چند واحد نباید بیاد ؟ 17 واحد برداشته بودم 6 واحد دارم حذف میکنم ، یعنی زیر 12 واحد شد ، مشکلی ایجاد میشه ؟ نزنن حذف ترم :دی)

میشه حذف کرد
من امروز رفتم با پورویی تمام از یکی از مسئول آموزشا پرسیدم : اگه 12 واحد حذف کنی چی میشه ؟ چه اتفاقی میوفته ؟
ایشونم با کمال احترام تقریبا فرمودن : هیچی نمیشه برو هر غلطی می خوای بکن ، (البته ببخشیدا )
گفتن دانشگاه گفته بی مایه فطیره

david21

Registered User
لایک‌ها
1,112

یادش بخیر مراقبا برگه هارو میکشیدن میگفتم یه دور بزن از بقیه بگیر میگفت فقط تو موندی اونم با یه لبخند شیطانی:devil:
بعد امتحان مدار 2 هم دخترا با خنده میومدن بیرون و میگفتن افتادم گفتم کار از گریه گذشته دارن میخندن یکیشون میگفت شما مگه گریه میکنین ای روتو برم:eek:

alexp2

Registered User
لایک‌ها
2,372
یادش بخیر مراقبا برگه هارو میکشیدن میگفتم یه دور بزن از بقیه بگیر میگفت فقط تو موندی اونم با یه لبخند شیطانی:devil:
بعد امتحان مدار 2 هم دخترا با خنده میومدن بیرون و میگفتن افتادم گفتم کار از گریه گذشته دارن میخندن یکیشون میگفت شما مگه گریه میکنین ای روتو برم:eek:
من عاشق اون مراقبیم که چند ترم پیش اومد دید امتحان سخته گفت تقلب ازاد خواستیم تقلب کنیم کلا رو هم بجه ها 10 نمره ننوشته بودن فقط داشتیم با هم می خندیدیم همدبگه رو نگاه می کردیم نه اون مرافبی که 5 دقیقه مونده از وقت مثل وحشی ها میاد برگه رو می کشه بعد میای شاکی بشی میبینی با سرعت نور رفته

lordesiah

Registered User
لایک‌ها
3,260

نه بابا اینا جلوه های ویژه بود حقیقت نداره ... ولی همه عصبانی بودن ... البته از امتحان انتقال داده اومدم بیرون شاهد گریه کردن بچه ها بودم :blink:

david21

Registered User
لایک‌ها
1,112
نه بابا اینا جلوه های ویژه بود حقیقت نداره ... ولی همه عصبانی بودن ... البته از امتحان انتقال داده اومدم بیرون شاهد گریه کردن بچه ها بودم :blink:

اینا ماله موقعیه که رو سوالا فک میکنی حل نمیشه نه امتحانی که نمیشه روش فک کرد کلا 3 تا سواله که 2تاش یه سواله:lol:

lordesiah

Registered User
لایک‌ها
3,260
اینا ماله موقعیه که رو سوالا فک میکنی حل نمیشه نه امتحانی که نمیشه روش فک کرد کلا 3 تا سواله که 2تاش یه سواله:lol:

این موقعس که باید گفت خدابیامرزه دانشجورو...البته شانس آورده 3تاش یه سوال نیس

Gizmo89

Registered User
لایک‌ها
302

انتقال داده با فیروزبخت داشتی؟

Rookie

Registered User
لایک‌ها
822
من عاشق اون مراقبیم که چند ترم پیش اومد دید امتحان سخته گفت تقلب ازاد خواستیم تقلب کنیم کلا رو هم بجه ها 10 نمره ننوشته بودن فقط داشتیم با هم می خندیدیم همدبگه رو نگاه می کردیم نه اون مرافبی که 5 دقیقه مونده از وقت مثل وحشی ها میاد برگه رو می کشه بعد میای شاکی بشی میبینی با سرعت نور رفته
منم خیلی دوس دارم برم سر جلسه ی ساختمان داده ولی نمدونم چرا هرچی به لحطات ملکوتی امتحان نزدیک میشم اصن حالم دگرگون میشه!:wacko:...اصن بهش فکر نکنم بهتره؟نه؟!:blink:

alexp2

Registered User
لایک‌ها
2,372
منم خیلی دوس دارم برم سر جلسه ی ساختمان داده ولی نمدونم چرا هرچی به لحطات ملکوتی امتحان نزدیک میشم اصن حالم دگرگون میشه!:wacko:...اصن بهش فکر نکنم بهتره؟نه؟!:blink:
افتادن حقه بیا نترس . 4-5 سوال داره گه 8 نمره غیر برنامه نویسی رو تشکیل می دهاحتمالا یکیش ادرس ارایه هست یکیش عبارت می ده پست فیکس می خواد یدونه ماتریس مسیر یا دسترسی شون رو میده یکیم تشریحی که ارایه کجا به کار می ره و از این حور چرت و پرت ها اجتمال داره از هافمن هم بده(اصن حال کردی چقدر مفاهیم خلاصه شد مثل خودش که می گه هر چی توی سایت هست فقط همون ) .برنامه نویسی ها ش احتمالا یکیش درمورد عمق درخت یا تعداد برگ یکیش سرته احتمالا یا تک یا سریع یا ابنرسرشن یکیشم لینک لیسته و یه سری چیز های دیگه :دی . من 2 روزه مطالبش و نگاه می کنم سر درد دل درد کمر درد مو درد و ... می گیرم محاسباته هم شده قوز (غوز قوض غوض )بالا قوز .امتحان رو برات تشریح کردم برو حالش رو ببر ولی بیا بی افتی هم خوبه می ره جزو خاطرات

lordesiah

Registered User
لایک‌ها
3,260
نه، ولی سر جلسه امتحان صدای گریه و اعتراض بچه های انتقال دادش می اومد:cool:
نمره دادنش چه طور بود؟

اینقد بد داده بودیم که همه رو برد رو نمودار البته طبق گفته خودش به یکی از دانشجوا
اکثریت 10 11 بودن یه سری ها 13 14 بالاترین نمره ای که دیدم فعلا 14 بوده شاید بالاتر هم بوده باشه

omidhk

Registered User
لایک‌ها
44
دوستان کسی میدونه قضیه طرح ضیافت چیه ؟
یکی بچه ها میگفت با این طرح میتونیم تو ترم تابستان 10 واحد برداریم

بالا