برگزیده های پرشین تولز

دانشگاهای بین المللی ایران ( بدون کنکور )

ashkan_phd

Registered User
لایک‌ها
0
عجب!ولی به احتمال زیاد بشه ها خیلیا این کارو میکنن.بازم بیشتر راجع بهش بپرس.
من اگه جای تو بودم 99%میگفتم قبول میشم و برای اون 1% بقیش غیر انتفاعی ثبت نام میکردم و بعدشم خدا بزرگه تو نگران نباش انتقالی و این حرفا یکم دوندگی داره ولی تو ایران هیچ کاری نشد نداره!فعلا بهترین راه اینه همین که داری از دست ندی.
من سرچ کردم این دو جا رو پیدا کردم:
forum.karshenasi.com
moshaverh-amiri2010.blogfa.com
بازم بیشتر تحقیق کن.
واقعا دستت درد نکنه.ممنون که کمکم میکنی!!!میشه فقط ادرس ایمیل بدید تا راهت تر بشه از شما سوالامو بپرسم؟واقعا ممنون.نمیدونم چطور از شما تشکر کنم.مرسی

ashkan_phd

Registered User
لایک‌ها
0
به عنوان اخرین سوال.قول میدم دیگه وقت آقای دکترو نگیرم!@میشه بگید دندونپزشکی بین المللی حدودا چه ترازی یا رتبه نیاز داره؟(میانگین)@@@!!!(میدونم سوالم تکراریه برای همین ببخشید)ممنون

baroooon

Registered User
لایک‌ها
13
با توجه به اون بازه ای که بهت گفتم 10000رو پیشنهاد میکنم. شهریه دندون از پزشکی بالا تره به خاطر همین بیشتر به پزشکی تمایل دارن اینم واسه راحتتر شدن خیال جناب دکتر.;)

ashkan_phd

Registered User
لایک‌ها
0
با توجه به اون بازه ای که بهت گفتم 10000رو پیشنهاد میکنم. شهریه دندون از پزشکی بالا تره به خاطر همین بیشتر به پزشکی تمایل دارن اینم واسه راحتتر شدن خیال جناب دکتر.;)
رسما دیگه از خجالت ابم کردید.مرسی دوست عزیز.ان شاالله بتونم جبران کنم.ممنون.راستی ایمیل نمیشه بدید راحت تر در تماس باشیم آقای دکتر؟

ashkan_phd

Registered User
لایک‌ها
0
ظاهرا از سوال من ناراحت شدیدکه ادرس ایمیلتان را خواستم.در هر صورت معذرت میخوام.

ashkan_phd

Registered User
لایک‌ها
0
با توجه به اون بازه ای که بهت گفتم 10000رو پیشنهاد میکنم. شهریه دندون از پزشکی بالا تره به خاطر همین بیشتر به پزشکی تمایل دارن اینم واسه راحتتر شدن خیال جناب دکتر.;)[/QUOTEببخشید که باز مزاحم شدم.من رفتم غیر انتفاعی ثبت نام کردم.میشه بگید ثبت نام من تاثیری در گزینش بین المللی دارد یا نه؟مثلا سنجش بگه چون من 1جا قبول شدم و 1ظرفیت پر کردم دیگه برای بین المللی منو لحاظ نکنه و کسایی که قبول نشدن رو اعلام کنه؟.بی صبرانه منتظر جوابتان هستم!ممنون

Lida.h

Registered User
لایک‌ها
0
سلام . من شنیدم که حتی رتبه های 28000 و 32000 پارسال پزشکی جلفا قبول شدن! نمی دونم در چه حد راسته ...

ashkan_phd

Registered User
لایک‌ها
0
سلام . من شنیدم که حتی رتبه های 28000 و 32000 پارسال پزشکی جلفا قبول شدن! نمی دونم در چه حد راسته ...
سلام دوست عزیز.اصلا راست نیست.بین المللی تقریبا رتبه زیر 5000میخواد.البته چابهار تا8هزار هم میگیره

Lida.h

Registered User
لایک‌ها
0
یکی از این رتبه ها که گفتم آشنام هستش و میدونم که یه چیزی در همین حد رتبه آورده بود . الان داره جلفا تحصیل میکنه .
چابهار یه چیزی بیشتر از اینکه گفتین پذیرش داشته . کامنتهای دانشجوهاش توی سایتش و رتبه هاشون هم موجوده . دیدین که همین تاپیک هم گفتن حتی رتبه 20000 هم کیش هستش !
البته یه سری رتبه های خیلی نجومی مثلا در حد 48000 رو گفتن که آبادان قبول شده که اینو بعید میدونم چون مجاز هم نمیشه این رتبه !

ashkan_phd

Registered User
لایک‌ها
0
یکی از این رتبه ها که گفتم آشنام هستش و میدونم که یه چیزی در همین حد رتبه آورده بود . الان داره جلفا تحصیل میکنه .
چابهار یه چیزی بیشتر از اینکه گفتین پذیرش داشته . کامنتهای دانشجوهاش توی سایتش و رتبه هاشون هم موجوده . دیدین که همین تاپیک هم گفتن حتی رتبه 20000 هم کیش هستش !
البته یه سری رتبه های خیلی نجومی مثلا در حد 48000 رو گفتن که آبادان قبول شده که اینو بعید میدونم چون مجاز هم نمیشه این رتبه !
من منتظر نتایج بین المللی هستم.با رتبه 2000 امید ندارم قبول شم.الان تو دانشگاهم 10 نفر رتبه زیر2500 مصممن که برن بین المللی.پولشم دارن.کافی یک امار بگیری!رفیقم با2400 امسال هیجا پزشکی قبول نشد منتظره بین المللیه(الان 15 نفر از دوستام فقط منتظر بین المللین)!یک کلام پول دار زیاده!تابستون رفته بودم کیش.از دانشگاه بین المللی تهران که سوال کردم گفت رتبه باید زیر 5000 باشه تا برای مصاحبه دعوت شی!البته به کمک مالی هم بستگی داره!

Last edited:

Lida.h

Registered User
لایک‌ها
0
اون که مسلمه توی کلان شهرها تعداد داوطلب مرفه هم بیشتره ! اما همه کشور رو باید در نظر گرفت و رتبه های قبولی سالهای قبل !
من که اگه کیش قبول نشم میرم خارج . شاید هم بهتر باشه

ashkan_phd

Registered User
لایک‌ها
0
اون که مسلمه توی کلان شهرها تعداد داوطلب مرفه هم بیشتره ! اما همه کشور رو باید در نظر گرفت و رتبه های قبولی سالهای قبل !
من که اگه کیش قبول نشم میرم خارج . شاید هم بهتر باشه
اگر دختری به نظر من برو کانادا.هزینش در حده کیشه!میشه بگی رتبت چنده؟کدوم واحدو زدی؟؟؟جالب اینجاست که کسی از رتبه های قبولی پارسال هیچ خبری نداره اگر شما داری به من هم بده!!خودمم بلاتکلیف موندم!

ashkan_phd

Registered User
لایک‌ها
0
راستی 1 سوال.من بین الملل دندون تبریز(جلفا)زدم.میشه بگید این آشناتون که رفته ورودی چه سالی بوده؟؟؟حدود رتبش هم در منطقه 1 میدونید؟ممنون

Lida.h

Registered User
لایک‌ها
0
اگر دختری به نظر من برو کانادا.هزینش در حده کیشه!میشه بگی رتبت چنده؟کدوم واحدو زدی؟؟؟جالب اینجاست که کسی از رتبه های قبولی پارسال هیچ خبری نداره اگر شما داری به من هم بده!!خودمم بلاتکلیف موندم!
آره یا کانادا یا آلمان شاید هم یه جای آسیایی فعلا نمی دونم...
رتبه من 7018 شده منطقه دو البته ! پزشکی های کیش و قشم و جلفا رو اول زدم .
اینکه میگن هیشکی از رتبه های سال قبل اطلاع نداره واسه اینه که هیشکی از دانشجوهاش نمیخواد رتبه شو لو بده !! خصوصا رتبه های نجومی شون رو .
از پارسال من میدونم که یکی با رتبه 32000 پزشکی جلفا قبول شده . و با رتبه های خیلی بدتر از این و معدلای پایینتر از 15 جاهای خیلی دور قبول شدن( آبادان و چابهار و اینا ) و به خاطر معدلشون ازشون تعهد گرفتن که درس بخونن

Lida.h

Registered User
لایک‌ها
0
راستی 1 سوال.من بین الملل دندون تبریز(جلفا)زدم.میشه بگید این آشناتون که رفته ورودی چه سالی بوده؟؟؟حدود رتبش هم در منطقه 1 میدونید؟ممنون
دوستم منطقه دو بود سال 88 رتبه 28000 آورده بود پزشکی جلفا قبول شد . خواهرش هم پارسال پزشکی پیام کرج قبول شد(رتبه شو نمیدونم)
پارسال جلفا بعد از اینکه اسامی رو واسه ثبت نام نهایی هم اعلام کرد ظرفیتش تکمیل نشد و دوباره 13 نفر تکمیل ظرفیت گرفت . چابهار هم تکمیل ظرفیت کرد البته
به نظرم احتمال قبولی شما بالاست :)

ashkan_phd

Registered User
لایک‌ها
0
آره یا کانادا یا آلمان شاید هم یه جای آسیایی فعلا نمی دونم...
رتبه من 7018 شده منطقه دو البته ! پزشکی های کیش و قشم و جلفا رو اول زدم .
اینکه میگن هیشکی از رتبه های سال قبل اطلاع نداره واسه اینه که هیشکی از دانشجوهاش نمیخواد رتبه شو لو بده !! خصوصا رتبه های نجومی شون رو .
از پارسال من میدونم که یکی با رتبه 32000 پزشکی جلفا قبول شده . و با رتبه های خیلی بدتر از این و معدلای پایینتر از 15 جاهای خیلی دور قبول شدن( آبادان و چابهار و اینا ) و به خاطر معدلشون ازشون تعهد گرفتن که درس بخونن
حاضرم شرط ببندم که شما قبولی!7000 منطقه دو حکم 4000 منطقه یکه!البته چون من دندون زدم امکان قبول شدنم کمتره از پزشکی.ولی شما راحت قبولی به شرط اینکه از لحاظ کمک مالی هم مشکل نداشته باشی!شما 2 تا انتخاب اولتو قبولی و متاسفانه به جلفا نمیرسی!منم دندون قشم و جلفا رو زدم.در هر صورت موفق باشید.لطفا نتایج که اعلام شد به من هم اطلاع بدید که کجا قبول شدید.اخه خیلی کنجکاو شدم.ممنون

Lida.h

Registered User
لایک‌ها
0
شما هم فکر میکنی فقط دو تا انتخاب اول بررسی میشه ؟! اینطوری نیستا ! تا پارسال همچین چیزی بوده ، امسال هر دو تا رشته ای که زودتر از بقیه زده باشی و نمره ت برسه قبول میشی ، نه اینکه حتما دو تا اول...
شمام قبولی بابا وقتی همینجا میگن که تو کیش چه رتبه هایی دندون میخونن مشکلی نیست که!

ashkan_phd

Registered User
لایک‌ها
0
شما هم فکر میکنی فقط دو تا انتخاب اول بررسی میشه ؟! اینطوری نیستا ! تا پارسال همچین چیزی بوده ، امسال هر دو تا رشته ای که زودتر از بقیه زده باشی و نمره ت برسه قبول میشی ، نه اینکه حتما دو تا اول...
شمام قبولی بابا وقتی همینجا میگن که تو کیش چه رتبه هایی دندون میخونن مشکلی نیست که!
باور کن امسال اوضاع فرق کرده.من به تبریز زنگ زدم گفت سال 89 تکمیل ظرفیت هم اعلام کردیم اما سال88 ده نفر هم با اینکه شرایطشو داشتن رد کردیم.راستش امسال اوضاع قبولی خیلی خیط بود.رفیقم با2400 هیچ جا پزشکی قبول نشد اما سال 89 یکی از دوستام با2800 پزشکی گناباد قبول شد!امسال خیلی از دوستام (برخلاف پارسال)بین المللی انتخاب کردن و همه هم میرن مصاحبه.شما قبولی اما من احتمالش کمه.!

ashkan_phd

Registered User
لایک‌ها
0
منظورم این بود که اولین 2رشته ای که قبول میشی اعلام میشی.حالا امکان داره این 2 رشته انتخاب نهم و دهم باشه!

Lida.h

Registered User
لایک‌ها
0
من که فکر نمیکنم امسال هم ظرفیت ها اونقدر پر باشه! خصوصا جلفا که تازه تاسیسه...شهریه ها رو هم هر کسی نمیرسونه بده. ایشالا که قبولی آقا اشکان :)

بالا