برگزیده های پرشین تولز

دانلودری برای تمام فصول IDM

mynobar

Registered User
لایک‌ها
2
اتفاقاً بهروز جان ، من هم قبل از همه با dap‌ کار میکردم ، مدت کوتاهی هم با Flash Get ،
ولی حالا فقط با IDM حال میکنم .

saeid_2001

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
به نقل از cesoot :
عاشقان سينه چاك فاير فاكس اين شعار رو مي پسندند :
FireFox + FlashGot + FlashGet - most powerful download team!

دوستاني كه از فايرفاكس استفاده ميكنند اول برند اينجا اين اكستنشن Flashgotرو نصب كنند روي فاير فاكسشون :

https://addons.mozilla.org/extensions/moreinfo.php?id=220

بعدش برن اينجا اين برنامهFlash Get رو نصب كنند :

http://www.amazesoft.com/download.htm

فايرفاكس بقيشو حل ميكنه :f34r:
حالا اينجا كسي هست بخواد دانلود منيجر ديگه اي معرفي كنه ؟؟؟ :whistle: :whistle: :whistle:
خب منظورتو نفهمیدم ولی برداشت من اینطوریه که شما فکر میکنید ّFlashgot چون اسمش شبیه Flashget هست برنامهای مخصوص اضافه کردن Flashget به firefox ولی عزیز جان Flashgot هر دانلود منیجری رو میتونه به firefox اضافه کنه فرقی نمیکنه dap رو یا IDM رو ویا Getright رو بهتر بود اول سایت Flashgot رو میخوندی و شما اگه داخل سایتش بری میتونی این جمله رو در قسمت Main good news are: بخونی که خیلی بزرگ نوشته Full Internet Download Manager support حالا من به شما اینو میگم IDM بدون استفاده از Flshgot هم به راحتی روی Firefox کار میکنه واین اصلا جزو امکاناتش هست که روی هر browser به راحتی کار میکنه و اصلا احتیاجی به Flashgot نداره شما فقط کافیه تیک قسمت Use advanced browser integration در منوی option بزنی .

nyb3no.jpg

Behrooz

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
292
به نقل از mynobar :
اتفاقاً بهروز جان ، من هم قبل از همه با dap‌ کار میکردم ، مدت کوتاهی هم با Flash Get ،
ولی حالا فقط با IDM حال میکنم .
شما به مشكل نشان ندادن واقعي زمان دانلود برخورد نكرده ايد ؟؟؟

saeid_2001

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
به نقل از persian-earning :
برای من فارسی نمیشه
وقتی فارسیش می کنم خرچنگ قورباغه می نویشه!!
attachment.php

در مورد مشکل شما من فکر میکنم ویندوز شما کامل از زبان فارسی پشتیبانی نمیکنه شما این کارو بکن عزیز برو داخل کنترل پنل و بعد Regional and Language option بعد داخل منوی advanced برو و در قسمت Language for non-Unicode programs فارسی رو انتخاب کن اینجا شما به یک سیدی ویندوز احتیاج داری احتمال زیاد مشکل شما حل میشه ولی بد نیست که در قسمت Regional Options هم زبون فارسی رو انتخاب کنی احتمال 90% با همون انتخاب فارسی در قسمت Language for non-Unicode programs مشکلت حل میشه

saeid_2001

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
به نقل از behroozsara :
نه زمان رو اشتباه نشون نمیده اگه سرعت شما نوسان داشته باشه فقط طول میکشه که زمان رو نسبت به سرعت شما نشون بده و احتمالا وقتی زمان رو نشون میده بازم سرعت شما تغییر کرده فقط مشکلش اینه که در محاسبه زمان و نشون دادنش بر اساس سرعت کنده وشاید اصلا برای اینترنت با نوسان سرعت ساخته نشده ولی اگه سرعتتون ثابت باشه بعد یه زمان کمی زمان واقعی رو نشون میده

3soot

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
خب منظورتو نفهمیدم ولی برداشت من اینطوریه که شما فکر میکنید ّFlashgot چون اسمش شبیه Flashget هست برنامهای مخصوص اضافه کردن Flashget به firefox

برداشتتون كاملا اشتباهه ;) خيلي مارو..... فرض كرديد عزيز :happy:

mynobar

Registered User
لایک‌ها
2
به نقل از behroozsara :
بهروز جان ، بزرگترین مشکل DAP‌ از نظر من ، دیر جنبیدن آن است ، تا میاد به خودش برسه و کارش رو شروع بکنه ، IDM نصف راه رو رفته .

persian-earning

کاربر فعال درآمد اینترنتی
کاربر فعال
لایک‌ها
1
به نقل از saeid_2001 :
در مورد مشکل شما من فکر میکنم ویندوز شما کامل از زبان فارسی پشتیبانی نمیکنه شما این کارو بکن عزیز برو داخل کنترل پنل و بعد Regional and Language option بعد داخل منوی advanced برو و در قسمت Language for non-Unicode programs فارسی رو انتخاب کن اینجا شما به یک سیدی ویندوز احتیاج داری احتمال زیاد مشکل شما حل میشه ولی بد نیست که در قسمت Regional Options هم زبون فارسی رو انتخاب کنی احتمال 90% با همون انتخاب فارسی در قسمت Language for non-Unicode programs مشکلت حل میشه
سعید جان مرسی مشکلم حل شد !!!!

infected

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از saeid_2001 :
نه مشکلی با rapidshare نداره من همین الان دارم با IDM از rapidshare دانلود میکنیم
اینو نگاه کن

من فكر كنم چون ورژن IDM تو بالاتره می تونی ، چون ورژن مال من 4.04 ، بايد برم با ورژن بالاتر امتحان كنم.

saeid_2001

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
سلام.
فقط اومدم یه چیزی رو بگم اگر بعد از یه مدتی کار کردن با برنامه از شما licence key خواست و اجازه نداد که برنامه دسترسی پیدا کنید فقط کافیه یک بار دیگه فایل کرک رو که در صفحه اول گذاشتم و حجمشم فقط 3 کیلوبایته رو اجرا کنید همین

arashpour

Registered User
لایک‌ها
0
با سلام خدمت دوستان
این نرم افزار به طور کامل توسط من ترجمه شد. من کار ترجمه رو خیلی قبل تر از آقایی که نامشون در سایت IDM هست شروع کردم و مسئولان IDM هم مطلع بودن که نمیدونم رو چه حسابی یکدفعه اون ترجمه ناقص رو گذاشتن. که بعداً از من عذر خواهی هم کردن که Email اون موجود است.
این ترجمه حتی یک خط ترجمه شده هم ندارد و تمام خطوط ترچمه شده ان( حدود 1200 خط)
میتوانید تا قرار گرفتن فایل ترجمه از لینک زیر ان را دریافت کنید:
http://www.savefile.com/files/8485205
اما احتمالاً برای تصحیح فونتهای نادرست پک مخصوصی برای ایرانیان با کمک کمپانی Tonec ارائه خواهد شد.
لذت ببرید........

amin007110

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
37
من با FlashGet از Rapidshare دانلود ميکنم اونم با Resume ! لينک رو هم با RapidLeecher به FlashGet ارسال ميکنم.

Mis.judi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از arashpour :
با سلام خدمت دوستان
این نرم افزار به طور کامل توسط من ترجمه شد. من کار ترجمه رو خیلی قبل تر از آقایی که نامشون در سایت IDM هست شروع کردم و مسئولان IDM هم مطلع بودن که نمیدونم رو چه حسابی یکدفعه اون ترجمه ناقص رو گذاشتن. که بعداً از من عذر خواهی هم کردن که Email اون موجود است.
این ترجمه حتی یک خط ترجمه شده هم ندارد و تمام خطوط ترچمه شده ان( حدود 1200 خط)
میتوانید تا قرار گرفتن فایل ترجمه از لینک زیر ان را دریافت کنید:
http://www.savefile.com/files/8485205
اما احتمالاً برای تصحیح فونتهای نادرست پک مخصوصی برای ایرانیان با کمک کمپانی Tonec ارائه خواهد شد.
لذت ببرید........
این که همه فونتهاش قاطی پاتیه.

Mis.judi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از saeid_2001 :
البته این کار رو هم انجام دادم.

P30Tools

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
332
به نقل از PROGRESSIVE :
چكار كنم ري opera هم جواب بده؟
از منوي downloads گزينه ي Options رو انتخاب كنيد!!! وبعد سربرگ جنرال يعني به اين صورت :
Downloads > Options > General
و بعد از قسمت Plugins هر مروگري رو كه ميخواين تيك ميزنين!!

arashpour

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از Mis.judi :
این که همه فونتهاش قاطی پاتیه.
لطفً یک ScreenShot از برنامه بذارید. از چه ورژنی استفاده میکنید؟ در ورژن جذیذ بیشتر مشکلات فونت حل شده

arashpour

Registered User
لایک‌ها
0
ترجمه من در سایت رسمی اینترنت دانلود منیجر قرار گرفت. امیدوارم لذت ببرید!
http://www.internetdownloadmanager.com/translations.html
فایل مورد نظر را unzip کرده در فولد Languages برنامه قرار دهید و برنامه را دوباره راه اندازی کنید

بالا