برگزیده های پرشین تولز

دانلود و آپلود ارزان 120 تومان - با سرعت 1000 مگابیت - روزانه 10 ترابایت

کدام گزینه برای شما اهمیت بیشتری دارد ؟

• زمان درتحویل گیری

• قیمت کمتر

• تحویل روی هارد

• تحویل روی DVD

• شرایط فعلی خوب هست

Results are only viewable after voting.

choughour

Registered User
لایک‌ها
338
شرمنده .. بدلیل اینکه متاسفانه توی ایران بجای سعی در پیشرفت ابتدا به خراب کردن دیگران میپردازند ..
مجبور بودم آدرس سرور هاستم رو مخفی کنم .. بدلائل امنیتی ..
چندی پیش در جای دیگر .. دیدم یه تاپیک زدند و در مورد سرعت بنده دارن بحث میکنند .. چون اکثراً نمیدونن چطوری هست .. بی جهت و بی دلیل یا به اینجانب نسبت های نا خوش آیندی میچسباندند و یا برخی میگفتن از مـاهـواره و غیره هست ..
که در جواب این دوستان مجبور شدم یک V-P-N ایرانی متصل کنم و براشون تست سرعت بگیرم تا کمی رفع توهم بشه ..
ولی در عوض مقدار زیادی برای چندین هفته روی اون V-P-N بیچاره حمله های مختلف میشد .. طوری که اون سرور V-P-N بکلی قطع کردند و هنوز هم قطع هست ..
حالا شما فکر میکنید اگر این افراد به مشخصات هاست بنده دست پیدا کنند آن زمان چه خواهند کرد .. کلاً جمعی از ما ایرانی ها نمیتونیم پیشرفت بقیه رو ببینیم ..
از روی ناچاری مجبوریم برخی اطلاعات رو به روی عموم ببنیدم ..

هنوز هم هستند کسانی که سعی در تخریب دارند .. و دائماً در تاپیک پست میدهند و اظهار نظر های بی منطق برای خراب کردن آبروی بنده میکنند .. حتی برخی منفی هم میدهند .. که با یک گذارش .. ایشون بدلائل مزاحمت بن میشوند ..
نمونه اش همین آخری که منفی داده .. منفی پاک شد .. دوباره منفی داد .. اینبار بن شد ..

تجربه هست دوست عزیز

choughour

Registered User
لایک‌ها
338
با سلام و خسته نباشید اگر می توانید قیمت پکهای خود را کاهش دهید تا من چند ترابایت فوق العاده بالا ازشما بخرم
مثلاً قیمت پکیجهای 1 ترابایتی 1 ماهه با تحویل بر روی dvd رایگان به مبلغ 100 هزار تومان برسد اینطوری باز هم شما در هر dvd سود زیادی می کنید چون که من می دانم قیمت دانلود کاملاً ناچیز و حتی رایگان است .
ا سلام اگر امکان دارد قیمت پکهای خود را کاهش دهید تا نت چندین هزار ترابایت از شما بخرم مثلاً قیمت پکهای 1ماهه 1ترابایتی بشود حدود 50 الی 75 هزار تومان و روی dvd رایگان ارسال شود چون این طوری باز هم روی هر dvd شما سود زیادی می کنید چونکه می دانم قیمت دانلود کلاً ناچیز و رایگان است .

امر دیگه ای ندارید .. یه دست چلوکباب .. تور اروپا .. تعارف نکنید ..

نگاش کن .. تازه امروز عضو شده همین درخواست ها رو بکنه ..

matinfar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
لطفا ایمیلها خود را در این صفحه بزارید

choughour

Registered User
لایک‌ها
338
لطفا ایمیلها خود را در این صفحه بزارید
برادر ما با فیبر نوری دانلود میکنیم .. روی DVD هم تحویل نمیدیدم که شما 1000 ترابایت روی DVD میخواهید و اونم مجانی ..
اگر جائی دیدی که با ماهواره دانلود میکنند لطفاً از همان جا مجانی درخواست 1000 ترابایت بکنید ..
برای ما مجانی در نمیاد که بخواهیم مجانی برای شما دانلود کنیم ..
لطفاً درخواست معقولانه بکنید تا بتونیم از شما پذیرائی کنیم ..
موفق باشید

W3x

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
داداش اینجا ایرانه دیگه چش ندارن موفقیت دیگرونه ببینن ، دلیلشم به خاطر کمبود هاشونه ! البته خوب تو کشوری که ما هستیم این کمبود بهمون اعمال میشه .... یکی از این کمبودا همین اینترنت هست که حتی اگه اینترنت نامحدود با سرعت 3-4 مگ میدادن به ملت با قیمت خوب انقد دنبال این چیزا نیودن عقدشون کم میشد...

فقط خواستم ازتون تشکر کنم قیمت هاتون عالیه به خصوص هر گیگ 170 تومان در سفارشه بالا ! چون الان من نامحدوده مخابرات دارم 512 - ماهی 24 تومن .... اگه 24 ساعته بزارم برا دانلود روزی 4 گیگ میشه - ماهی 120 گیگ - که اگه 170 تومن رو ضربدر 120 گیگ کنی تقریبا همون میشه ! مرسی

Last edited:

choughour

Registered User
لایک‌ها
338
فقط خواستم ازتون تشکر کنم قیمت هاتون عالیه به خصوص هر گیگ 170 تومان در سفارشه بالا ! چون الان من نامحدوده مخابرات دارم 512 - ماهی 24 تومن .... اگه 24 ساعته بزارم برا دانلود روزی 4 گیگ میشه - ماهی 120 گیگ - که اگه 170 تومن رو ضربدر 120 گیگ کنی تقریبا همون میشه ! مرسی

شما فقط هزینه خط رو حساب فرمودید .. که میشه 24000 تقسیم بر 120 گیگ میشه هر گیگ 200 تومان
هزینه برق برای مدت یک ماه رو نیز حساب کنید ..
هزینه بی خوابی هاتون رو ..
هزینه تلفن ا پشتیبانی رد زمان افت و قطعی ..
هزینه اعصاب خوردی زمان افت و قطعی و عدم پاسخگوئی مناسب ..
و اینکه هیچ وقت زمان قطعی خط نامحدود رو بهتون برنمیگردونن

این همه وقت و اعصاب خوردی برای یکماه براتون ارزش داره .. تازه بازم خیلی گرونتر از قیمت ما در میاد ..

نه فقط به شما دوست عزیز .. بلکه به همه دیگر مشتریان که فکر میکنند دارن با استفاده از یک خط نامحدود سود میکنند بگم .. شما دارید ضرر میکنید ..

جدا از موارد بالا .. بخاطر سرعت بسیار بسیار پائین باید همیشه نگران از بین رفتن فایل هاتون روی هاست های که ازش دانلد میکنید باشید ..

حتماً براتون پیش اومده .. در زمانی که میخواستید یه فیلم جدید رو دانلود کنی .. ولی بعد از یک روز تا نیمی از اون رو گرفتید و سپس فایل ها ازبین رفته اند .. !! اره این کار استفاده از پشتیبان گیری هست که اون هم هزینه داره ..
ولی ما داریم اینکار رو بصورت مجانی انجام میدیم ..

جدا از اینا که بگذریم .. بهترین گزینه برای کاربران با دانلود های کم حجم .. گزینه های ماهانه هست .. بهتون از اون بخش رو پیشهاد میکنم ..

هم سریعتر از یک یا چند ماه میتونید فایل هاتون رو سالم تحویل بگرید .. و هم برق و هزینه کمتری رو متحمل خواهید شد ..

matinfar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام پس حداقل قیمت پکهای ماهیانه 1 ماهه ( 1TB ) خود را ارزان کنید و انهم بر روی dvd تحویل رایگان دهید تا ما راحت تر خرید کنیم .

choughour

Registered User
لایک‌ها
338
سلام پس حداقل قیمت پکهای ماهیانه 1 ماهه ( 1TB ) خود را ارزان کنید و انهم بر روی dvd تحویل رایگان دهید تا ما راحت تر خرید کنیم .

کوچولو پفک نمکی تمام کردیم ..

sersail

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
14
سلام خسته نباشید
دیتا های سفارشی رو روی دی وی دی هم میریزید؟
ممنون

sersail

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
14
میدونم اینو منظورم این بود بعداز دانلود

choughour

Registered User
لایک‌ها
338
میدونم اینو منظورم این بود بعداز دانلود

هیچ فایلی نگه داشته نمیشود .. چون هر شخصی سفارش مخصوص خودش رو داره و هیچ کسی دوست نداره سفارش ایشون بین دیگران پخش بشود ..

شما اگر سفارش دانلود میدادید دوست داشتید شخص دانلود از سفارش شما کپی بگیره و به دیگران با قیمت پائینری که برای شما تمام شده عرضه کنه .. ؟؟

Bahadorgamer

Registered User
لایک‌ها
97
شما فقط هزینه خط رو حساب فرمودید .. که میشه 24000 تقسیم بر 120 گیگ میشه هر گیگ 200 تومان
هزینه برق برای مدت یک ماه رو نیز حساب کنید ..
هزینه بی خوابی هاتون رو ..
هزینه تلفن ا پشتیبانی رد زمان افت و قطعی ..
هزینه اعصاب خوردی زمان افت و قطعی و عدم پاسخگوئی مناسب ..
و اینکه هیچ وقت زمان قطعی خط نامحدود رو بهتون برنمیگردونن

این همه وقت و اعصاب خوردی برای یکماه براتون ارزش داره .. تازه بازم خیلی گرونتر از قیمت ما در میاد ..

نه فقط به شما دوست عزیز .. بلکه به همه دیگر مشتریان که فکر میکنند دارن با استفاده از یک خط نامحدود سود میکنند بگم .. شما دارید ضرر میکنید ..

جدا از موارد بالا .. بخاطر سرعت بسیار بسیار پائین باید همیشه نگران از بین رفتن فایل هاتون روی هاست های که ازش دانلد میکنید باشید ..

حتماً براتون پیش اومده .. در زمانی که میخواستید یه فیلم جدید رو دانلود کنی .. ولی بعد از یک روز تا نیمی از اون رو گرفتید و سپس فایل ها ازبین رفته اند .. !! اره این کار استفاده از پشتیبان گیری هست که اون هم هزینه داره ..
ولی ما داریم اینکار رو بصورت مجانی انجام میدیم ..

جدا از اینا که بگذریم .. بهترین گزینه برای کاربران با دانلود های کم حجم .. گزینه های ماهانه هست .. بهتون از اون بخش رو پیشهاد میکنم ..

هم سریعتر از یک یا چند ماه میتونید فایل هاتون رو سالم تحویل بگرید .. و هم برق و هزینه کمتری رو متحمل خواهید شد ..
مگه اینترنت مخابرات هنوز نامحدود داره؟ اگر داشته باشه که خوبه ولی من و دوستانم که سابقه استفاده از اینترنت نامحدود شرکت شاتل رو داشتیم عمرا نمیتونستیم 24 ساعته دانلود کنیم چون مارو محدود میکردن.الان گرونترین سرویس نامحدود شاتل رو هم بگیرید نمیتونید شب و روز دانلود کنید حالا با 24 هزار تومان که بماند...
اینکاری که این عزیز دارن انجام میدن فوق العادست حیف که من دانلود تو این رنج ندارم در واقع فضای ذخیره ندارم وگرنه استفاده میکردم چون واقعا بصرفه هست.کاش میشد سفارش های مثلا تا 100 گیگ هم قبول میکردن

choughour

Registered User
لایک‌ها
338
مگه اینترنت مخابرات هنوز نامحدود داره؟ اگر داشته باشه که خوبه ولی من و دوستانم که سابقه استفاده از اینترنت نامحدود شرکت شاتل رو داشتیم عمرا نمیتونستیم 24 ساعته دانلود کنیم چون مارو محدود میکردن.الان گرونترین سرویس نامحدود شاتل رو هم بگیرید نمیتونید شب و روز دانلود کنید حالا با 24 هزار تومان که بماند...
اینکاری که این عزیز دارن انجام میدن فوق العادست حیف که من دانلود تو این رنج ندارم در واقع فضای ذخیره ندارم وگرنه استفاده میکردم چون واقعا بصرفه هست.کاش میشد سفارش های مثلا تا 100 گیگ هم قبول میکردن

با درود

برای حجم غیر از پکیج ها میتونید به تاپیک دیگرمون مخصوص سفارشات معمول سر بزنید

http://forum.persiantools.com/t418258.html

موفق باشید

nima3p2p

Registered User
لایک‌ها
25
یعنی هر چند ماه بخریم میتونیم به مقدار همون ماه ها حجم خریداری شده رو مصرف کنیم ؟

choughour

Registered User
لایک‌ها
338
یعنی هر چند ماه بخریم میتونیم به مقدار همون ماه ها حجم خریداری شده رو مصرف کنیم ؟

اون ماه ها زمانی هست که شم میتونید لینکاتون رو برای ما ارسال کنید ..

مثلاً شما 3 ماهه 5 ترابایتی میخرید .. لینکاتون رو توی این سه ماه میتونید به ما تحویل بدید .. هر زمانی که لینکاتون به حجم سفارشتون شد .. ما با هماهنگی شما شروع به دانلود میکنیم ..
و سپس تحویل میگیرید ..
حالا این لحظه میتونه قبل از سه ماه باشه .. و یا تازه از سه ماه که زمان ارسال لینک هاتون به پایان رسیده تازه شروع میشه و ما بهتتون حجم رو اعلام میکنیم و ستارت دانلود فایلهاتون اتوماتیک میخوره ..

با سپاس

miad74

Registered User
لایک‌ها
18
سلام داداش من 100 گیگ نیاز دارم اونم همه لینکاش امادس چند میگیری ؟؟؟؟؟سریع جواب بده داداش
می دونم در حد کیلوبایت هست براتون خواهشا قبول کنید یه قیمت هم به من بدید

Last edited:
بالا