• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

درآمدی معادل 300 هزار ساتوشی و بیشتر در یک روز کسب کنید

vbd

Registered User
لایک‌ها
948
تازه 5 تا من 85 تا کردم تازه 6 تاش اومده !!!:general707:
بعدی حوالی 6-8 صبح واریز میشه هر چی نیومده اون موقع ریخته میشه
12 ساعته واریز میشه نگران نباشید دو بار در روز یکبار ساعت 7-8 شب یکبارم صبح

ما نفهمیدیم 50 روز مونده یا 24 روز ؟
24 روز مونده اون رمان شمار رو جایی که کلایم میکنید نگاه کن سمت راست 4 روز و 29 دقیقه الان نوشته

usef8000

Registered User
لایک‌ها
879
بعدی حوالی 6-8 صبح واریز میشه هر چی نیومده اون موقع ریخته میشه
12 ساعته واریز میشه نگران نباشید دو بار در روز یکبار ساعت 7-8 شب یکبارم صبح

24 روز مونده اون رمان شمار رو جایی که کلایم میکنید نگاه کن سمت راست 4 روز و 29 دقیقه الان نوشته
یعنی چی 24 روزو از کجا دراوردید اون 4 روز نوشته کلیه برا همه قوانینش محدوده 50 روز قانون هر حسابه دیگه هر کی خودش باید زمان استارتشو بدونه و حساب کنه

vbd

Registered User
لایک‌ها
948
یعنی چی 24 روزو از کجا دراوردید اون 4 روز نوشته کلیه برا همه قوانینش محدوده 50 روز قانون هر حسابه دیگه هر کی خودش باید زمان استارتشو بدونه و حساب کنه
نه یوسف جان زمان استارتش تا مدت 10 روز 1 کپ کوین میداد به ازای حل ( که تموم شد و منم ندونستم)
بعدش به مدت 20 روز 0.5 کپ کوین میده که الان 4روزش مونده ( الان توشیم)
بعدش به مدت 20 روز 0.25 کپ کوین میده
بعدش دیگه نمیده و قیمتا میره بالا
خودش نوشته که
سمت راست زمان شمارو نگاه کنید برای همه نوشته 4 روز دیگه 0.5 میده

24 روز را با جمع کردن این چهار روز با20 روزی که 0.25 میده بدست می آوریم

RapidShot

Registered User
لایک‌ها
93
نه گفته 10 روز اول 1 Capt میده 20 روز دوم که 4 روزش مونده 0.5 capt , ............ !

mojtaba19

Registered User
لایک‌ها
261
این کوین رو من قبلا معرفی کردم تو انجمن ولی اقای لورد بت به خاطر اینکه نمیتونست کپچا سومی حل کنه زورش گرفت و با من سر دعوا انداخت تو تایپیک اونموقع بابت هر کپچا یک سکه میداد ولی چار روز دیگه بابتش هر چهار بار یک سکه میده که کور میشید.خلاصه به خاطر دعوایی که راه انداخت اعصابم خورد شد دادم تایپیک رو قفل کنند و یه کم هم پیش خودم فکر کردم بهتر دست ایرانیا توش باز بشه نابودش میکنند بزار بسته باشه و محوش کردم.حالا باز لو رفت و معرفی شد ولی خوب دیر شده چهار روز بیشتر مهلت نداره و وقتی ربع سکه بشه دیگه به دست اوردنش کار راحتی نیست بماند .

در مورد دور زدن سایت من نمیدونم اصلا چطوری میخوای دورش بزنی مثلا تو صد تا اکونت هم بساز فایده نداره چون فقط توم یک زمان یک بار میتونی سه کپچا رو حل کنی یا تو اکونت اولی یا تو اکونت صدمی پس چه فایده داره برات چون درامدت همونه پس حرفای مسخره نزنید .

در مورد این کوین .کل سکه های این کوین 20 میلیون است که اگر 20 میلیون استخراج بشه تمامه و اگر نشه 50 روزش که تمام بشه باقی مانده سکه ها نابود میشن.الان حدودا26 روز گذشته و فقط 24 روز دیگه مونده که وقت استخراج تمام بشه.

در مورد کیف پول هر کی کیف پول رو دانلود کنه انلاین کنه و انلاین نگهش داره بهش سود میده که سرجمع سود سالیانه کوینهای درون کیف پولش 30 درصد است تا 100 میلیون سکه

• Like
Reactions: vbd

mojtaba19

Registered User
لایک‌ها
261
پس هر چی دراوردید اوردید وگرنه پریده و تا 24 روز دیگه کلا قطع میشه و تنها راه درامدش اونموقع فقط نگه داشتن پول توی کیف پول و گرفتن سود سی درصد سالیانه است و بس.

شما این ضرر رو مدیون اقای لورد بت هستید که با من دعوا کرد و باعث شد که شما اینقد دیر بهتون معرفی بشه وگرنه الان عین من 4 هزار تا از این سکه رو داشتید .

• Like

vbd

Registered User
لایک‌ها
948
پس هر چی دراوردید اوردید وگرنه پریده و تا 24 روز دیگه کلا قطع میشه و تنها راه درامدش اونموقع فقط نگه داشتن پول توی کیف پول و گرفتن سود سی درصد سالیانه است و بس.

شما این ضرر رو مدیون اقای لورد بت هستید که با من دعوا کرد و باعث شد که شما اینقد دیر بهتون معرفی بشه وگرنه الان عین من 4 هزار تا از این سکه رو داشتید .

یا علی داداش شما ترکوندی :general707:
ماشا الله

mojtaba19

Registered User
لایک‌ها
261
و برای پیشرفت هر چه بیشتر این کوین حتما برید به این ادرسhttps://hitbtc.com/vote و رای بدید هر 24 ساعت با هر ای پی میشه یه بار رای داد یعنی اگر یک ای پی دارید میتونید هر 24 ساعت یک بار رای بدید و اگر دو ای پی یعنی ای پی خودتون+چیز پی ان دارید میتونید دو بار در روز رای بدید تا کمک کرده باشید به افزایش قیمتش

• Like

vbd

Registered User
لایک‌ها
948
خبر خوب در مورد این کوین اینکه الان 2 روزه وارد بزرگترین صرافی کوین یعنی بیت ترکس شده و داره اونجا معامله میشه
همین طور میتونید از اکانت اونجا استفاده کنید و بریزه اونجا

mojtaba19

Registered User
لایک‌ها
261
من 4000 تا دارم مقداریش تو صرافیه بقیشم تو کیف پول افلاین خیلی سخت بود ولی خوب میارزید

RapidShot

Registered User
لایک‌ها
93
من میخوام تا 5000 تا جمع کنم و اگه قیمتش بره تا 0.01 بیت کوین میشه 24000 دلار پول نقد !:general707:

• Like

mojtaba19

Registered User
لایک‌ها
261
در مورد صرافی صرافی کوین اسواپ هم عالیه بیشترین معامله این کوین در حال حاظر اونجا داره انجام میشه قیمت برای فروش در بیت ترکس کمتره و برای خرید در کوین اسواپ

mojtaba19

Registered User
لایک‌ها
261
الان که شد 3 روز و 23 ساعت چی فکر میکردیم چی شد عمرش کوتاهه
نترس رفیق این زمان که تمام بشه باز 20 روز تمدید میشه برای هر بار کپچا یک روبع سکه میده و چار بار کپچا یک سکه یعنی 23 روز وقت داره نترس

vbd

Registered User
لایک‌ها
948
من میخوام تا 5000 تا جمع کنم و اگه قیمتش بره تا 0.01 بیت کوین میشه 24000 دلار پول نقد !:general707:
ایشا الله
برای اینکه انگیزه بگیریم از هم من هر 12 ساعت که واریز میکنه موجودیمو میگم شما هم بگید یه رقابتی بشه
انرژی بگیریم :general707:

بالا