• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

درآمدی معادل 300 هزار ساتوشی و بیشتر در یک روز کسب کنید

usef8000

Registered User
لایک‌ها
879
جدی میگم میخوام تا حد مرگ کپچا بزنم !
کپچاهاشم که مثل ادم نیستن اولی که بیشتر ناخانا هستش همش باید رفرش کنی این یک دیقه زمانشم کنار که تموم بشه از اول این 5000 که گفتی رو منهای اعصاب خوردی و رفرش کردنش بکن ببین چند میشه

RapidShot

Registered User
لایک‌ها
93
کپچاهاشم که مثل ادم نیستن اولی که بیشتر ناخانا هستش همش باید رفرش کنی این یک دیقه زمانشم کنار که تموم بشه از اول این 5000 که گفتی رو منهای اعصاب خوردی و رفرش کردنش بکن ببین چند میشه
داداش من نمیزارم زمان سنجش تکون بخوره استاده کپچام !:general707:

• Like
Reactions: vbd

vbd

Registered User
لایک‌ها
948
داداش من نمیزارم زمان سنجش تکون بخوره استاده کپچام !:general707:
منم میرسم به زمانسج کم میاره گاهی
ناخوانا ها را یک گزینه پهلوشه رلود کنی عوض میشه
اون پایینی عوض نمیشه ولی حالت خواناتر و ناخواناتر داره که رلود کنی تغییر میکنه

vbd

Registered User
لایک‌ها
948
یوسف جان آدم داشته باشه بهتره بنظرم یک موقع دیدی مثل بیت کوین پرواز کرد
حداقل یه مقداری جمع کنه که اگه رفت بالا افسوس نخوره

mojtaba19

Registered User
لایک‌ها
261
یه چیزی رو هم بدونید هر چه تعدادش کمتر باشه یعنی تا پایان 50 روز تعداد کمتری استخراج بشه قیمتش بالاتر خواهد بود تعداد کمتر=قیمت بالاتر پس سعی کنید فراگیرش نکنید به خاطر دو تا زیر مجموعه که خیلیاشونم حاظر نیستن زیر مجموعه بشن .تا الان حدودا مقدار 1800000 استخراج شده و هر چی کمتر قیمت بیشتر یعنی خیلی خوبه که بیشتر از 3 میلیون دیگه استخراج نشه.پس فراگیرش نکنید تو سرتاسر اینترنت

• Like

RapidShot

Registered User
لایک‌ها
93
به نظرتون حداقل قیمتش چقدر خواهد بود ؟

vbd

Registered User
لایک‌ها
948
از مرز 1500 کلیم عبور کردم
upload_2014-8-20_21-42-15.png
به نظرتون حداقل قیمتش چقدر خواهد بود ؟
مشخص نیست بستگی داره چقدر کلیم بشه چقدر خریدار داشته باشه و عمومی بشه
الان پیشرفتش خوب بوده همه رای میدن وقت کردید تو اون سایتا هم بهش رای بدید قیمتش بره بالا

RapidShot

Registered User
لایک‌ها
93
از مرز 1500 کلیم عبور کردم

مشخص نیست بستگی داره چقدر کلیم بشه چقدر خریدار داشته باشه و عمومی بشه
الان پیشرفتش خوب بوده همه رای میدن وقت کردید تو اون سایتا هم بهش رای بدید قیمتش بره بالا
ما جمع میکنیم احتمالا یه سود چند میلیونی میکنیم حداقلش !!

• Like

RapidShot

Registered User
لایک‌ها
93
فکر کنید همونطور که صاحبش گفته به 0.1 BTC برسه چه شود ؟؟:general707:

• Like

platinum

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
یه چیزی رو هم بدونید هر چه تعدادش کمتر باشه یعنی تا پایان 50 روز تعداد کمتری استخراج بشه قیمتش بالاتر خواهد بود تعداد کمتر=قیمت بالاتر پس سعی کنید فراگیرش نکنید به خاطر دو تا زیر مجموعه که خیلیاشونم حاظر نیستن زیر مجموعه بشن .تا الان حدودا مقدار 1800000 استخراج شده و هر چی کمتر قیمت بیشتر یعنی خیلی خوبه که بیشتر از 3 میلیون دیگه استخراج نشه.پس فراگیرش نکنید تو سرتاسر اینترنت
من با شما تو این مورد هم عقیده نیستم. فرض کنید اونا با همین سیستم کوین هارو توزیع کردن و فقط شما تو دنیا خبر داشتین که داره توزیع می شه و فرض کنیم با یه سرعت خارق العاده تمامشون رو جمع کردین. در اونصورت وقتی همش دست شما باشه هیچ فایده ای نداره چون الان به خودی خود ارزشی نداره. اول باید ارزش پیدا کنه و بعد جمع کردنش فایده داشته باشه. و ارزش پیدا کردنش در توزیع متناسب و معاملات بعدیش هست. یه مصاحبه با کسی که این کارنسی رو ابداع کرد خوندم که یکی از نکات مثبتش رو در این می دونست که با این روش هر کسی می تونه اونو بدست بیاره و توزیع خوبی خواهد داشت.

Sarrow

Registered User
لایک‌ها
75
بعد اینکه ساتوشی هارو بدست آوردیم باید چجوری تبدیل به پولش کنیم؟

vbd

Registered User
لایک‌ها
948
خبر خوب طراحی امنیت بالاشه یعنی تو بیت کوین که هر هش تولید میشه اما اینجا یک کال بک اضافه هم داره که مانع تقلب میشه
https://bitcointalk.org/index.php?topic=683776.msg8462058#msg8462058

بعد اینکه ساتوشی هارو بدست آوردیم باید چجوری تبدیل به پولش کنیم؟
ساتوشی نمیده کپ کوین میده که میشه تو همون صرافی که توضیح دادم به بیت کوین و سپی از طریق صرافی خودمون پولش کرد
موفق باشید

vbd

Registered User
لایک‌ها
948
دقایقی پیش پرداخت ها انجام شد بیایین بگین چقدر زدین این مال من
upload_2014-8-21_7-57-15.png

mojtaba19

Registered User
لایک‌ها
261
من با شما تو این مورد هم عقیده نیستم. فرض کنید اونا با همین سیستم کوین هارو توزیع کردن و فقط شما تو دنیا خبر داشتین که داره توزیع می شه و فرض کنیم با یه سرعت خارق العاده تمامشون رو جمع کردین. در اونصورت وقتی همش دست شما باشه هیچ فایده ای نداره چون الان به خودی خود ارزشی نداره. اول باید ارزش پیدا کنه و بعد جمع کردنش فایده داشته باشه. و ارزش پیدا کردنش در توزیع متناسب و معاملات بعدیش هست. یه مصاحبه با کسی که این کارنسی رو ابداع کرد خوندم که یکی از نکات مثبتش رو در این می دونست که با این روش هر کسی می تونه اونو بدست بیاره و توزیع خوبی خواهد داشت.
شما درست میگی منم نگفتم که هیچ کی استخراج نکنم من گفتم بیشتر از 3 میلیون استخراج نشه خیلی عالیه.بعدشم اینطورام نیست داگ کوین الان 100 میلیارد سکه داه که 91 ملیاردش استخذاج شده از نظر طرفدار هم حرف دو سوم رو میزنه ولی قیمتش پایین پایین است ولی این کوین با اینکه یک هزارم داگ طرفدار نداره یمتش خیلی بالاتر از اونه چون تعدادش کمتره

mojtaba19

Registered User
لایک‌ها
261
فکر کنید همونطور که صاحبش گفته به 0.1 BTC برسه چه شود ؟؟:general707:
ادمین همه کوینها همینو میگن برا تبلیغ که کسی زیاد هجوم به فروش نکنه چون همه ریزن بفروشن قیمتش میاد پایین حسابی ادمین پله کوین هم میگفت کوین ما تا یک دلار خیلی زود میاد ولی رو 3 ساتوشی پا بالا نمیزاره برا یک دلار باید بشه 170 هزار ساتوشی همشون اینو میگن ولی میشه گفت که رو 20 هزار ساتوشی برسه این کوین باید دید پشتیبانیش اومده که مدتی موندگار باشهخ یا نه سودی بزنه به جیب و در بره

بالا