برگزیده های پرشین تولز

درباره بازي Need For Speed:Underground

mammad

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8
به نقل از ali206speed :
اين بازي كه نمياد ربطي به كارته من نداره شما هم اگه ويندوز رو عوض كنيد اين نمياد
اتفاقا جالبه اين Midnight club 2 تويه ويندوز ديگه اومد يعني من تو XP نصب كردم رفتم تو اون يكي فايل اصليشو اجرا كردم بازيش اومد(هر چند بعد يه مدت كرش شد!!)
اما NFSU رو امتحان نكردم نميدونم اما خوب يه بار ديگه اينستال كن چيزي نميشه كه.

$aeed

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
من تقريبا ماشينم مثل ممد.تو بازي پرينت اسكرين رو زدم ولي نميدونم عكسم چي شد؟

mammad

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8
به نقل از $aeed :
من تقريبا ماشينم مثل ممد.تو بازي پرينت اسكرين رو زدم ولي نميدونم عكسم چي شد؟
خوب با پرينت اسكرين اون عكس فقط ميره تو كليپ برد با يه برنامه بايد اون عكسو اديت كني.فوتو شاب يا فاير وورك و يا حتي همين paint .
ميشه يك كار ديگه هم كرد با يه برنامه كه مخصوص همين كار يعني عكس گرفتن از مونيور هست استفاده كرد كه يه تاپيك هم داره همينجا.

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
پيشنهاد خيلي خوبه... عکس از ماشين بذاريم.
منم حدود 25 تا از 111 تا مسابقه اش رو انجام دادم. شبي نيم ساعت بازي نکنم خوابم نميبره! :) باهاش حال ميکنم. راستي يه سري برنامه هست که ميتوني توي بازي آهنگ جديد اضافه کني! رانندگي با آهنگ ايراني! بايد جالب باشه. امتحان ميکنم و خبرشو ميدم. الان هم خونه نيستم. رفتم خونه عکس از ماشين ميذارم. (من با يه مزداي مشکي ميرونم!)

rammstein_persia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
با اينكه من هيچوقت طرفدار بازيهاي Racing و خصوصا از نوع NFS! اون نبودم..اما اين NFS Underground كم كم داره وسوسم ميكنه كه بخرمش ببينم چيه اينقدر شماها تعريف ميكنيد. ;)

voodoo

Registered User
لایک‌ها
0
با اينكه من هيچوقت طرفدار بازيهاي Racing و خصوصا از نوع NFS! اون نبودم..اما اين NFS Underground كم كم داره وسوسم ميكنه كه بخرمش ببينم چيه اينقدر شماها تعريف ميكنيد.

ببين اين يه چيز ديگس فقط بايد گرافيكو ببري بالا بعد تازه ميفهمي بازي يعني چي. يه چيز جالب كه داره اينه كه آدم ماشينشو خودش همونطوري كه ميخواد مسازه و اين عشق ايراني هاست.

mammad

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8
به نقل از ehsan :
پيشنهاد خيلي خوبه... عکس از ماشين بذاريم.
منم حدود 25 تا از 111 تا مسابقه اش رو انجام دادم. شبي نيم ساعت بازي نکنم خوابم نميبره! :) باهاش حال ميکنم. راستي يه سري برنامه هست که ميتوني توي بازي آهنگ جديد اضافه کني! رانندگي با آهنگ ايراني! بايد جالب باشه. امتحان ميکنم و خبرشو ميدم. الان هم خونه نيستم. رفتم خونه عکس از ماشين ميذارم. (من با يه مزداي مشکي ميرونم!)
بازم دم احسان گرم كه ميخواد عكس بزاره بقيه هم بزارن ديگه البته من روم زياده الان يه عكس ديگه از ماشين خودم ميزارم:D
اون لينكم musicimporter هم خيلي بدرد ميخوره چون اين آهنگها خودش ميره نرو آدم.

NFSU02.jpg

الان فقط 72 ريسشو رفتم هنوز 40 تا مونده تا تموم شه.تازه سختش از الان شروع شده.

$aeed

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
دوست من ميگه بعضي جاها بهت بليت مسابقه ميده.حالا اين خالي ميبنده يا راست ميگه؟تازه ميگه براي ماشين چراغ و باند ميزاره.چه حرفها!

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
من يادم ميره هر بار خونه ميرم يه عكس از ماشينم بذارم.
راستي اون Music Importer خيلي خوبه. من كلي باهاش آهنگ به بازي اضافه كردم. يه امتحان بكنيد.

ali206speed

Registered User
لایک‌ها
3
راستش دوستت زيادم خالي نبسته اون بليطي كه اون ميگه بليط نيست يه كارت پوستار كه عكس ماشين خودت روشه بد اينكه چراغ هم وصل ميكنه ولي من باندشو كه دوستت گفت نديدم يعني فكر نميكنم كه هم چين چيزي داشته باشه :blush:

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
بازم سلام...
از اونجايي كه يه تاپيك خير سرم اكتيو شدم و بازيش هم باحاله نشستم عكس گرفتم:

اين از كنار:

ehsan-nfs-car-01.jpg

اينم از جلو:

ehsan-nfs-car-02.jpg

اينم پشت:

ehsan-nfs-car-03.jpg

اينم ماشينم با نقش و نگار قديميش كه روي جلد يكي از مجله هاش رفته!

ehsan-nfs-car-04.jpg

ما ديگه خود خارج هستيم الان! :shades: :goatee:

mammad

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8
چرا نرفتي گرافيكشو رو درجه بالاتري بزاري؟الان چرخهاش مكعب شده اصلا!
بيشترين ارزش اين بازي به گرافيكش و سيستم نورو اين چيز ميزهاي گرافيكي.

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
كارت گرافيكم خوبه... ولي Ram کامپیوترم کمه... :(
128 مگابایت دارم اونم از نوع RD Ram :( وقتی کیفیت رو بالا میبرم هارد خودشو خفه میکنه و تو بازی همش مکث میوفته.

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
qoute :
ما ديگه خود خارج هستيم الان!
:D :D
خيلي بامزه بود . احسان . راستي آردي رم چيه ديگه ؟ ربطي به ماشين و ماشين بازي داره ؟
منم ميرم بگيرم اين بازيو ! خيلي خوشم اومده !
:cool:

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
از من به شما نصيحت كه از اين مدل رم (RD Ram) نخرید. چون توی بازار ایران جا نیوفتاده و برای همین خیلی گرونه و مثل من برای زیاد کردنش مجبور خواهید شد کل مادربورد و رم رو عوض کنید و DDR ببندید. (البته هنوز این کار رو نکردم ولی خیلی وقته میخوام این کار رو بکنم)

rammstein_persia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
به نقل از ehsan :
از من به شما نصيحت كه از اين مدل رم (RD Ram) نخرید. چون توی بازار ایران جا نیوفتاده و برای همین خیلی گرونه و مثل من برای زیاد کردنش مجبور خواهید شد کل مادربورد و رم رو عوض کنید و DDR ببندید. (البته هنوز این کار رو نکردم ولی خیلی وقته میخوام این کار رو بکنم)

تا اونجا كه خبر دارم نه فقط ايران,بلكه هيچ جاي دنيا هم اين RD RAM ها طرفدار پيدا نكرد.قيمتشون همه جا خيلي گرونه و در عمل برتريشون نسبت به DDR هم ناچيزه. :thumbsdow

ali206speed

Registered User
لایک‌ها
3
ببينم اگه گرافيك كامپيوتر خوب باشه ولي رم پايين باشه بازي چه جوري مياد ؟ يا مثلا اگه رم بالا باشه به گرافيك ميتونه كمك كنه كه بازي رو رو Resolution بالا بازي كنيم تا گير نكنه :blink:

بالا