برگزیده های پرشین تولز

درباره بازي Need For Speed:Underground

$aeed

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
من كه فايل سيوشو پيدا نكردم.آخه من تو ويندوز 98 دارم بازي ميكنم.راستي من رسيدم اونجايي كه بايد خودت دنده عوض كني.(منظورم اون مرحلهايي كه دور موتور رو مياره جلو چشمت نيست)خيلي سخت شده.راستي احسان من هم با مزدا ميرم.آخه ماشين خودمون هم مزدا هست.

Sassan

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
34
به نقل از ali206speed :
ببينم اگه گرافيك كامپيوتر خوب باشه ولي رم پايين باشه بازي چه جوري مياد ؟ يا مثلا اگه رم بالا باشه به گرافيك ميتونه كمك كنه كه بازي رو رو Resolution بالا بازي كنيم تا گير نكنه :blink:

It will be laggy, if you have a 64 mb Video Card, you won't see Lights, People, Reflection and all of that motion blair. But if you have a 128 mb Video card it's better. It get's laggy sometimes on Full feutures.​
I have a
Vid Card:Geforce xfx 5200 128 mb, 400 ghz
Processor: P4 cpu 2.00GHZ
1.99 GHZ
512 Ram
Windows Home Edition

It works good on mine​

mammad

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8
اين 72 ميش چه سخته نتونستم ردش كنم!!كسي تونسته اينجا رو رد كنه؟بگه با كدوم ماشين رفته من 10-15 بار اينو رفتم اما نتونستم.

sharifgame

Registered User
لایک‌ها
2
بگو كدومشه . من تا آخرش رفتم.

mammad

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8
به نقل از sharifgame :
بگو كدومشه . من تا آخرش رفتم.
شانسي ردش كردم.دور آخر خود ماشين حريف تصادف كرد من بردم اما جالب بود سريعترين ماشين هم برداشتم به هيج جا هم نميزدم بازي نميرسيد.

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
آقا اين بازي خيلي توپه ! من كه اصلا از بازي ماشين خوشم نماد بازيش ميكنم . آخر گرافيكه و افكت تصويري ! خيلي كش اومدن نور ماشينهاش ( فكر كنم motion blur ) قشنگه ! اين دوربين دموهاش هم باحال و خيلي قشنگه . البته بنظر من صداهاش خيلي تاپ نيست .
ببينم يكم منو هاش آزار دهنده نيست ؟ من كلي طول كشيد تا بفهمم چي به چيه ؟
ميشه يكم توضيح بديد كه مود هاش چجوريه ؟ اين كه شما ها ميگين مرحله 70 و 80 مال underground ه ؟
بعدش : بايد همه اون مودهاي ديگه ( تست خوب دنده دادن و تست ترمز دستي و ... ) رو هم بريم ؟
وسط كار ميشه ماشينو عوض كرد ؟ قابليت هاي هرماشيني بالا ميره ؟ مثلا من خيلي از اون هوندا ه خوشم اومده ولي فكر ميكنم ماشين خيلي قويي نيست . ميشه همونو ور داشت و قويش كرد ؟

راستي يكم درباره اين music importer توضيح ميديد ؟ من نتونستم ! حتما بايد asf باشه ؟ خيلي حجم آهنگا بالا ميره كه !
تازه . اوني كه گرفتم فقطدو سه بار ران شد و بعد از اون اينترنال ارور ميده !!!

منم عكس ماشينمو ميذارم . وقتي باهاش به يه جايي رسيدم .

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
يه چيزي :
چرا با هدفون صداهاي بازي خراب ميشه ؟ ايراد از هدفون نيستا ! با گوشي ( earphone ) هم تست كردم .
اين ايمپورتره هم ديگه كارنميكنه! بايد ويژوال بيسيك نصب كنم ؟

mammad

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8
آقا اين بازي خيلي توپه ! من كه اصلا از بازي ماشين خوشم نماد بازيش ميكنم . آخر گرافيكه و افكت تصويري ! خيلي كش اومدن نور ماشينهاش ( فكر كنم motion blur ) قشنگه ! اين دوربين دموهاش هم باحال و خيلي قشنگه . البته بنظر من صداهاش خيلي تاپ نيست .
من دو تا چيزو disable كردم يكيش همين بلور شدنشه يكي هم پرش هاي دوربيني شه!

ميشه يكم توضيح بديد كه مود هاش چجوريه ؟ اين كه شما ها ميگين مرحله 70 و 80 مال underground ه ؟
همين ديگه يك دونه مود underground داره كه بايد بازي كني تا يواش يواش همه قفلها باز شه كه 110 تا هم هست.
يكي هم كه همينجوري مسابقههاي معموليه كه خودت پيست رو (پيست كه نه خيابونو) انتخاب ميكني و مسابقه ميدي.
يكي هم مولتي پليرشه.
بعدش : بايد همه اون مودهاي ديگه ( تست خوب دنده دادن و تست ترمز دستي و ... ) رو هم بريم ؟
من كه تستي نديدم منظورت كدومشه نكنه با grand turismo اشتباه گرفتي!
وسط كار ميشه ماشينو عوض كرد ؟ قابليت هاي هرماشيني بالا ميره ؟ مثلا من خيلي از اون هوندا ه خوشم اومده ولي فكر ميكنم ماشين خيلي قويي نيست . ميشه همونو ور داشت و قويش كرد ؟
ميشه در واقع بايد هي عوض كني هر ماشيني به درد يه جا ميخوره مثلا اون Mazda يكي از بهترين ماشينهاست در مجموع اما 0-100 خيلي پايينه برا همين تو مسابقه drag خيلي بيخوده.برعكسشم هست اون subaro خيلي بدرد drag ميخوره اينو يواش يواش كه بري جلو ياد ميگيري.
راستي يكم درباره اين music importer توضيح ميديد ؟ من نتونستم ! حتما بايد asf باشه ؟ خيلي حجم آهنگا بالا ميره كه !
تازه . اوني كه گرفتم فقطدو سه بار ران شد و بعد از اون اينترنال ارور ميده !!!
اره ديگه كاريش نميشه كرد اين فورمتي كه ea انتخاب كرده تو همه بازيهاش نه فقط NFS.
اون ارور هم نميدونم چرا ميده بر من كه مشكلي نبود دونه دونه asf كردم دونه دونه هم ايمپورت كردم بعد كه ديدم نه همون آهنگهاي خودش بهتره برگردوندم.
منم عكس ماشينمو ميذارم . وقتي باهاش به يه جايي رسيدم .
كار خوبي ميكني ;)

sharifgame

Registered User
لایک‌ها
2
بهترين ماشين براي تمام مسابقه ها به جز مرحله هايي كه بايد دستي بكشي ماشين نيسان GTR . نمي دونم اين ماشين Unlock كردين يا نه؟

mammad

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8
به نقل از sharifgame :
بهترين ماشين براي تمام مسابقه ها به جز مرحله هايي كه بايد دستي بكشي ماشين نيسان GTR . نمي دونم اين ماشين Unlock كردين يا نه؟
به نظرم تا اينجا كه رسيدم توي Drag هيچ ماشيني به ميتسوبيشي Eclipse نميرسه.

mammad

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8
من بازيشو تموم كردم اما راستش با Midnight Club بيشتر حال كردم.

اما اين ماشينا بهترينن:
توي Drag بهترين Eclipse هست.
توي Cicuit هم RX-7
توي Sprint هم GTR و S2000 و Maita ماشينهاي خوبين.
توي Drift هم خيلي مهم نيست چون آسونه با هر ماشيني ميشه يه كاريش كرد.

اين Free-host هم رفته هوا وگرنه Stasus آخرش رو ميزاشتم.خلاصه نسبت برد به كل مسابقه فقط 26% شده.خيلي ضايعست ميدونم اما من خيلي دست فرمون خوبي ندارم.آخرش هم با همه آپگريدهاي ممكن 98000 تا پول مونده!تازه همه Circiut ها و Knokout ها رو Easy گذاشتم.بقيشم رو Medium يعني رو hard هيچ كدومو نزاشتم.اين همه پول اضافي اومد.
اما مثلا تو Grand Turismo 2 هميشه پول كم مياوردم!با اينكه يه تابستون كامل بازيش ميكردم.

Cheetah

Registered User
لایک‌ها
0
night wolf عزيز دمت گرم .
ولي براي باز كردن تك تك مراحل جيزي پيدا نتونستم بكنم.
اگه خبري شد ما رو هم بي خبر نذار...
بازم ممنون

night wolf

Registered User
لایک‌ها
5
آقا جون من خودم تو مرحله 103 گير كردم الانم ديگه دو هفته اي ميشه كه دست بهش نزدم.
براي باز كردن تك تك مراحل هم چيزي پيدا نكردم.

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
درسته ! بعضی از مراحلش به طرز باور نکردنی سختن ! مثل 72 86 و 103 ! هر سه تا مثل سد میمیونن . easy و hard هم براشون هیچ فرقی نداره ! بقول داداشم کافیه یکم بمالی به دیفال که اون یکی ها از خظ پایان رد بشن !

بنظرم طراحی این مراحل ایراد داره . شدیدا اعصاب خورد کنه .

mammad

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8
آره به نظر منم 72 ميش واقعا سخته.من شايد 10-20 بار رفتم تا ردش كردم.

اما حالا يك مطلبي ميگم اونايي كه تموم كردن يا آخرشان جواب بدن.
اينكه ديگه خيلي تكراري ميشه بعد از 60-70 تا.هي مسير رو تكرار ميكنه يه بار از اول يه بار از آخر ديگه آخراش خيلي بيمزه ميشه.من حقيقتش فقط با قسمت Drag و Drift اش حال كردم بقيه اش خيلي خوب نبود.
نظر شما ها چيه؟

night wolf

Registered User
لایک‌ها
5
آره منم موافقم آخراش دیگه خیلی الکی سخت میشه.

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
آقا من از این موزیک ایمپورتر نمیتونم استفادهع کنم . فکر کنم چون دم و دستگاههای ویژوال بیسیک رو ندارم ارور میگیره ! چیکار باس بکنم ؟
همینو رو کامپیوتر رفیقم اجرا کردم درست بود !!

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
به نقل از Kako :
آقا من از این موزیک ایمپورتر نمیتونم استفادهع کنم . فکر کنم چون دم و دستگاههای ویژوال بیسیک رو ندارم ارور میگیره ! چیکار باس بکنم ؟
همینو رو کامپیوتر رفیقم اجرا کردم درست بود !!
آقا يكي به من كمك كنه !‌ مردم از دست اين موزيك هاي خفنش !‌ همش مجبورم ديسيبلش كنم !
نميدونم چرا ران نميشه اين ايمپورتره رو سيستم من ؟!؟؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟
ايها الناس !‌ ممد ! رمشتاين !‌ گيمر ! وولف ! ...... كممممممممممممممممممممممممممك‌!!!!

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
آقا تبریک ! ! شیرینی یادت نره ! این بازی خفنو تموم کردن شیرینی داره ها ! بد فرم خفن بود این 103 ! من خودم نرفتم (من 84 گیر کردم ) ولی داداشم تموم کرده و وقتی دیدم 4 هفته داره 103 رو بازی میکنه منصرف شدم از تموم کردنش ! هیچی دیگه نمیشه بازی کرد !

از لینکت هم ممنون . مشکلم رفع شد . حالا داریوش گوش میدم !

بالا