برگزیده های پرشین تولز

درخواستهاي نرم افزاري

sadeghspiderman

کاربر فعال نرم افزار موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
64
درود
دوستان خواهر من 1 گوشی w910 داره، میخوات روش پسورد بگذاره، میگه گوشی قبلیش ( مدلش یادم نیست ) 1 برنامه داشته که میشده از توش انتخاب کرد که کجا ها را پسورد بگذاره، مثلا اس ام اس و عکس ها و ...
برنامه اش را میشه لطف کنید ؟
در ضمن من تا به حال سونی اریکسون نداشتم و نمیدونم برنامه چطوری روش میشه نصب کرد
اگر ممکنه راهنمایی بفرمایید

عزیز این برنامه ها برای پسورد گذاری روی گوشی شماست (W910i) :

برنامه رو به گوشیت (با کابل یا ...) منتقل کن و به راحتی نصبش کن
(البته اول فایل ها را از حالت زیپ خارج کن)

فایل های ضمیمه

• celllock.zip
    53 KB · نمایش ها: 7
  • FileLock.zip
    9.4 KB · نمایش ها: 1

ataamini

Registered User
لایک‌ها
8
سلام

من به یه نرم افزار خرابکاری با بولتوث نیاز دارم که کارایی خوبی داشته باشه و روی اکثر گوشی ها هم جواب بده

ممنون

1240

Registered User
لایک‌ها
28
با درود

دوستان ایا میشه پیغام گیر روی نوکیا 5310 نصب کرد؟ :questionm
برنامه خاصی داره؟
با سپاس

sadeghspiderman

کاربر فعال نرم افزار موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
64
با درود

دوستان ایا میشه پیغام گیر روی نوکیا 5310 نصب کرد؟ :questionm
برنامه خاصی داره؟
با سپاس
دوست عزیز همچین برنامه ای برای جاوا وجود نداره.

گوشی شما هم سیستم عامل هم نداره.

ولی اگر سیم کارتت ایرانسل باشه می تونی به شرکتش زنگ بزنی برات فعال می کنن

vahidrk

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
561
سلام
آقایون بهترین راه حل برای استفادخ از حروف گ پ ژ چ در نوکیا 6220 چیه؟ (میگن گوشی های چینی این حروف رو ساپورت می کنن ولی این مجارستانیه)
ممنون

Flint Lockwood

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
319
سلام
آقایون بهترین راه حل برای استفادخ از حروف گ پ ژ چ در نوکیا 6220 چیه؟ (میگن گوشی های چینی این حروف رو ساپورت می کنن ولی این مجارستانیه)
ممنون
سلام
این رو امتحان کنید ببینید جواب میده:
ولین کار مهمی که باید انجام داد اینه که چهار کلمه که با حروف گ چ پ ژ ، شروع می شوند را به طریقی وارد گوشی کرد ( اگه این کار رو با یک گوشی دیگه که این حروف رو ساپورت می کنه انجام بدید خیلی کار شما رو راحت تر می کنه . مثل نوشتن این کلمه در گوشی دیگر و ارسال آنها به گوشی شما بوسیله پیامک)
بعد از اینکه این کلمه ها رو مثل : پا ، ژاله ، چین ، گل - به گوشی خودتون انتقال دادید اونها رو با کلید مداد ، copy کنید و در notepad ، paste کنید . حالا مرحله بعدی اینه که یک از کلمه ها مثل گل ، رو از notepad کپی می کنیم و به قسمت پیامک می رویم . در قسمت نوشتاری پیامک ، زبان عربی را انتخاب می کنیم . بعد از اون قسمت دیکشنری رو فعال می کنیم ( Predictive text on رو On می کنیم ) ( این کار رو می شه با کلید مداد انجام داد ) بعد از اون کلید مداد رو یک بار دیگه می زنیم و اولین گزینه یعنی Predictive text رو که انتخاب کنیم سمت راست آن یک منوی ظاهر می شود که insert word رو انتخاب می کنیم . در این مرحله کلمه گل رو که از notepad کپی کرده ایم در این قسمت paste می کنیم و ok را میزنیم ( برای paste کردن از گرفتن چند ثانیه کلید مداد و بعد از آن ظاهر شدن کلمه paste و زدن کلید مربوط به paste استفاده می کنیم . در بیشتر گوشیهای جدید می توان به جای مداد از کلید # استفاده کرد.
خوب ، سه کلمه دیگر را به همین طریق وارد دیکشنری می کنیم ( ساده است ) خوبی این روش اینه که از این مرحله به قبل فقط یک بار برای همیشه انجام می شود و در مواقع دیگر لازم نیست .( حتی بعد از خاموش و روشن کردن گوشی هم لازم نیست یک بار دیگر این مراحل را تکرار کرد )
مراحل بعد :وقتی که آن چهار کلمه را به همان طریقی که گفتم وارد کردید ، می رسیم به نوشتن پیامکهای شامل حروف فارسی . وقتی که وارد محیط نوشتاری پیامک می شویم ، اگر بخواهیم که مثلا از حرف گ در نوشته خود استفاده کنیم . برای این کار اول دیکشنری را فعال می کنیم که برای بیشتر گوشی ها برای فعال کردن سریع این گزینه از کلید # استفاده می کنیم ( برای n73 از همین کلید استفاده می شه ) وقتی که دیکشنری رو فعال کردیم ، برای استفاده از حرف گ یک بار عدد شماره 8 را می زنیم و بلافاصله چند بار پشت سر هم کلید * را فشار می دهیم . می بینیم که به حرف گ می رسیم . تا حرف گ نوشته شد ، دیگه به کلید * دست نمی زنیم . خوب این از حرف گ . برای ادامه نوشتن دیکشنری را غیر فعال می کنیم و به نوشتن خود ادامه می دهیم . همین طور برای نوشتن حروف دیگر :

برای نوشتن حرف گ : زدن عدد 8 و بلافاصله بعد از آن پنج بار زدن کلید *
برای نوشتن حرف چ : زدن عدد6 و بلافاصله بعد از آن چهار بار زدن کلید *
برای نوشتن حرف پ : زدن عدد 2 و بلافاصله بعد از آن پنج بار زدن کلید *
برای نوشتن حرف ژ : زدن عدد 5 و بلافاصله بعد از آن پنج بار زدن کلید *

vahidrk

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
561
ممنون آقا بیس ولی این رو قبلا دیده بودم. به نظرمچیز جالبی ازآب در نمی آد

ataamini

Registered User
لایک‌ها
8
سلام

نرم افزار جي پي اس nokia 5800 رو ميخواستم

ممنون

ataamini

Registered User
لایک‌ها
8
سلام مجدد

يه ديكشنري خوب و پدر مادر دار براي 5800 لازم دارم

ممنون

Last edited:

dvdfire

Registered User
لایک‌ها
0
نرم افزار # نرم افزار گرفتن تماس بدون شماره تماس گیرنده اسمش چیه ؟

چنین نرم افزاری هست ؟

King Cyrus

Registered User
لایک‌ها
21
درود
این درخواست را پیش از این در بخش دیگری مطرح نموده‌بودم ولی شوربختانه پاسخی دریافت نداشتم، امیدوارم در اینجا کسی بتواند کمکم نماید.

خواهشمندم برنامه‌ای را معرفی نمایید که بتواند از صفحهٔ تلفن همراه و برنامهٔ در حال اجرا عکسبرداری نماید (همانند کاری که در رایانه با فشردن کلید print screen انجام میگیرد).
گوشی اینجانب سونی اریکسون مدل کی۸۰۰ آی (k800i) می‌باشد.

سپاس.

frog

Registered User
لایک‌ها
36
یه نرم افزار تو ماه های آریو اقیلم برای مسیر یابی می خوام ، قیمت خودش 30 تومنه ، کسی نسخه انگلیسی و رایگان سراغ داره ؟

من برای 6630 می خوام ، اینا اکثرآ برای پاکت پی سی ها مثل اینکه ارائه شده !

ممنون

MasoudM

Registered User
لایک‌ها
651
يه نرم افزار ميخوام براي E71 كه بتونم كاري كنم كه فقط تماس هايي كه شمارشون تو ليستم هست زنگ بخورن .

ممنون ميشم كمك كنيد :)

Dark Knight

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
37
بالا