برگزیده های پرشین تولز

درخواستهاي نرم افزاري

senator@

Registered User
لایک‌ها
1,662
دنبال یه نرم افزار خوب برای ضبط مکالمه می گردم گوشیم p1i لطفآ لینک دانلودش بذارید;)
فقط نرم افزار تست شده باشه
ممنون یاعلی مدد

Mehdi14

Registered User
لایک‌ها
748
سلام، چطوری می تونم شماره هامو که از تو گوشی پاک شده برگردونم بدون نیاز به سیم کارت. چون گوشیمو دزدیده بودن سیم کارتو دوباره گرفتم فقط می خوام شماره هام از یه گوشیه دیگه که قبلاً مال خودم بوده برگرده چون خیلی بهشون نیاز دارم.گوشیمم سونی اریکسون w700i هستش.
مرسی.

سلام
کسی میدونه چطوری میشه شماره های پاک شده(اشتباها delete کردم) از روی حافظه گوشی رو برگردوند؟؟ آیا نرم افزاری برای این کار هست؟؟ ممنون میشم زودتر جواب بدین

سلام ! دوستان تا به امروز برنامه ی ریکاور اطلاعات اک شده ی گوشی های موبایل وجود نداره ! پس نمیشه ..

پیتر

Registered User
لایک‌ها
7

razie_h2002

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
اقا حالا بازیهای این سایت به تبیت viewpad 10 میخوره یا نه؟؟
http://www.androidiha.com
راستی یه سئوال.
من به هرجا زنگ زدم حتی به نمایندگی اوازنگ زنگ زدم.
میگه این viewpad 10 16GB اس اس دی مموریشون 16 گیگ هست که درست ولی رمش رو میگه 1 گیگ DDR3 هستش.
ولی در صورتی که خوده سایت viewsonic زده 2 گیگ رم حالا جریان چیه ؟؟
نکهنه قلابی من میخوام بخرم ولی با این اوساف یکم شل شدم.
کمک کنید.

bahr60

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
در اين قسمت درخواستهاي نرم افزاري رو به همراه نوع گوشي خودتون قرار بديد و در صورتيكه در كار با نرم افزاري دچار مشكل شديد مطرح كنيد تا با كمك دوستان مشكل رو برطرف كنيم .

سلام
من گوشی htc hd2 دارم فارسی ساز روش هست ولی وقتی اس ام اس رو فوروارد می کنم حروف فارسی از هم جدا میشن و قاطی می شن لطفا یه نرم افزار برا این مشکل بهم معرفی کنید
ممنونم

بالا