برگزیده های پرشین تولز

درخواست دکود کردن و شکستن قفل سورس گاردین سایت

000coder

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
به همین راحتی که شما میگی هم نیست :rolleyes:
این مطلب بخونی با نحوه کارشون آشنا میشی

سلام ممنون از شما.
بله می دونم راحت نیست ولی خب همینکه شما تونستید انجام بدید و تجربه دارید و گفتید برای ایرانی ها اینکارو نمی کنید ( جای تقدیر داره ) افراد دیگه ای هم هستند که پول می گیرن احتمالا اونا هم انجام می دن و اصلا به این چیزا توجهی نمی کنن. من خودم قصد تهیه سورس گاردین رو‌ داشتم کلا تاپیک ها رو خوندم ناامید شدم. یون کیوب هم حتما همچین چیزی داره.

به هر حال شما تجربه ای دارید که بشه همین کار هم سخت بشه ؟ مثلا اگه کدها رو obfuscate کنیم با ساختار دیگه و اون رو مثلا با سورس گاردین کد کنیم چی؟

behnood_merani

Registered User
لایک‌ها
205
الان بین سورس گاردین و یانکیوب کدوم بهتره ؟

pool

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,697
سلام ممنون از شما.
بله می دونم راحت نیست ولی خب همینکه شما تونستید انجام بدید و تجربه دارید و گفتید برای ایرانی ها اینکارو نمی کنید ( جای تقدیر داره ) افراد دیگه ای هم هستند که پول می گیرن احتمالا اونا هم انجام می دن و اصلا به این چیزا توجهی نمی کنن. من خودم قصد تهیه سورس گاردین رو‌ داشتم کلا تاپیک ها رو خوندم ناامید شدم. یون کیوب هم حتما همچین چیزی داره.

به هر حال شما تجربه ای دارید که بشه همین کار هم سخت بشه ؟ مثلا اگه کدها رو obfuscate کنیم با ساختار دیگه و اون رو مثلا با سورس گاردین کد کنیم چی؟

از خاصیت external key و dynamic key استفاده کنید ioncube این قابلیت داره کار برای دیکد کردن سخت میکنه هر چند بازهم کرک میشه اما تعداد افرادی که اینکارو میتونن انجام بدن محدود می کنید به 3 نفر در کل دنیا :D خودتون درگیر پیچیدگی محافظت نکنید اطمینان مشتری از راههای دیگه بدست بیارید تا برای محصولتون حاضر باشن پرداخت کنن

000coder

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
از خاصیت external key و dynamic key استفاده کنید ioncube این قابلیت داره کار برای دیکد کردن سخت میکنه هر چند بازهم کرک میشه اما تعداد افرادی که اینکارو میتونن انجام بدن محدود می کنید به 3 نفر در کل دنیا :D خودتون درگیر پیچیدگی محافظت نکنید اطمینان مشتری از راههای دیگه بدست بیارید تا برای محصولتون حاضر باشن پرداخت کنن

سلام ممنون از شما. برای مواردی که فرمودید آموزش خوب سراغ دارید؟ فعلا تازه کار هستم.

یون کیوب چند نسخه داره کدوم رو پیشنهاد می کنید؟ نسخه ی معمولی که ارزان تر است هم باز امن هست؟

behnood_merani

Registered User
لایک‌ها
205
از خاصیت external key و dynamic key استفاده کنید
در مورد این توضیح میدی ؟ چی هستن اینا ؟
و یک سوال
اگر فقط چند تا فایل داشته باشیم کسی هست برامون انجام بده یا انلاین انجام بدن دیگه نریم نسخه لایسنس بخریم؟

pool

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,697
در مورد این توضیح میدی ؟ چی هستن اینا ؟
و یک سوال
اگر فقط چند تا فایل داشته باشیم کسی هست برامون انجام بده یا انلاین انجام بدن دیگه نریم نسخه لایسنس بخریم؟

توضیحات شرکت سازنده رو بخونید متوجه میشید از الگوریتم Rijndael استفاده کردن تا امنیت بالا ببرن

افرادی هستند در ازای پرداخت وجه براتون انجام میدن لازم نیست نسخه دلاری خرید کنید (البته سورس باید در اختیار اون شخص قرار بدید)

behnood_merani

Registered User
لایک‌ها
205
توضیحات شرکت سازنده رو بخونید متوجه میشید از الگوریتم Rijndael استفاده کردن تا امنیت بالا ببرن

افرادی هستند در ازای پرداخت وجه براتون انجام میدن لازم نیست نسخه دلاری خرید کنید (البته سورس باید در اختیار اون شخص قرار بدید)
اره خوندم خیلی خوبه امنیتو خیلی میبره بالا تا جایی که من فهمیدم یه فایل یا کد و ... رو از جای دیگه فراخوانی میکنه و اگر نباشه فایل ها لود نمیشن
اون شخص هایی که میگید چطوری میشه بهشون اطمینان کرد؟ سورس کامل نه مثلا چند تا فایلو بدیم کد کنن بعد اونا نمیتونن توی کدها بیان کدهای مخرب بزارن؟

000coder

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2

بیسیک, تفاوتی در امنیت در بین نسخه ها نیست

سلام اون مورد که گفتم مثلا کدها اول به یه روشی دیگه obfuscate بشن بعد این کدها با یون کیوب انکد بشن تاثیر خاصی بازم نداره درسته؟

pool

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,697
اون شخص هایی که میگید چطوری میشه بهشون اطمینان کرد؟ سورس کامل نه مثلا چند تا فایلو بدیم کد کنن بعد اونا نمیتونن توی کدها بیان کدهای مخرب بزارن؟
همین فروم درخواست بدید فکر کنم بتونید پیدا کنید
باید اعتماد کنید چاره دیگه ای نیست

behnood_merani

Registered User
لایک‌ها
205
همین فروم درخواست بدید فکر کنم بتونید پیدا کنید
باید اعتماد کنید چاره دیگه ای نیست
مرسی
راهی نیست که بشه فهمید تو کدها دستکاری کرده یا نه؟
قبلا یادمه یکی از سایت های ایرانی آنلاین انجام میداد یعنی دستی نبود فایل هارو بهش میدادی همون لحظه آنلاین کد میکرد میداد
این مدلی هست ؟

pool

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,697
مرسی
راهی نیست که بشه فهمید تو کدها دستکاری کرده یا نه؟
قبلا یادمه یکی از سایت های ایرانی آنلاین انجام میداد یعنی دستی نبود فایل هارو بهش میدادی همون لحظه آنلاین کد میکرد میداد
این مدلی هست ؟
بستگی به دستکاری داره در کل شما در هر معامله ای باید فرد مورد اعتماد پیدا کنی
در مدل آنلاین شما دسترسی به قابلیتها مثل dynamic key نداری

behnood_merani

Registered User
لایک‌ها
205
بستگی به دستکاری داره در کل شما در هر معامله ای باید فرد مورد اعتماد پیدا کنی
در مدل آنلاین شما دسترسی به قابلیتها مثل dynamic key نداری
همین دیگه متاسفانه نمیشه اعتماد کرد حتی حاظری پول نسخه لایسنس بدی ولی اعتماد نکنی از بس بدی دیدی
داینامیک کی نه اون اکسترنال کی رو خوندم مورد جالبی بود
خود سایتاشون این قابلیتو ندارن که آنلاین انجام بدیم؟ یعنی خودشون به ذهنشون نرسیده شاید یه نفر چند تا دونه فایل داشت دیگه این که نمیتونه بیاد برای چند تا دونه فایل لایسنس بخره

pool

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,697
همین دیگه متاسفانه نمیشه اعتماد کرد حتی حاظری پول نسخه لایسنس بدی ولی اعتماد نکنی از بس بدی دیدی
داینامیک کی نه اون اکسترنال کی رو خوندم مورد جالبی بود
خود سایتاشون این قابلیتو ندارن که آنلاین انجام بدیم؟ یعنی خودشون به ذهنشون نرسیده شاید یه نفر چند تا دونه فایل داشت دیگه این که نمیتونه بیاد برای چند تا دونه فایل لایسنس بخره
اضافه کردن این قابلیتها تا جاییکه من میدونم به نسخه آنلاین غیر ممکن
شخصی که درآمد دلاری داره این قیمتها براش اهمیتی نداره هر چند نسخه کرک شدش توی فرومهای روسی برای خرید وجود داره با قیمتی پایینتر اما قاعدتا بدون آپدیت

بالا